Jump to content

Tadusia.L

Nariai
 • Pranešimai

  311
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  2

Tadusia.L paskutinį kartą gavo apdovanojimą Rugpjūčio 22

Tadusia.L paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Tadusia.L

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimtadienis 1993.03.10

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Male

Miestas

 • miestas
  Anykščiai

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tadusia.L

  Kombaino pasirinkimas

  Agrotrekas, ne iš ten vežasi? Manau išeitu sutart, tik kiek paprašys čia jau kitas reikalas.
 2. Tadusia.L

  Ar bandete kas nors nutraukti su supirkeju sudaryta sutarti?

  Tikrai taip. Pvz Anykščiuose elevatoriui viskas tvarkoje. Neteko labai nusivilti, bet chemijos iš jų neimam nei kiek. (sunkiai bendrauja kai nedidelis ).
 3. Tadusia.L

  zieminis rapsas

  Nes rapsą sėjam rugpjūčio mėn, o kviečius rugsėjo. Kviečiuose jų būna mažų, bet nespėja užaugti ( kaip ir kokios baltosios garstyčios sėtos vėlai (nes tapati šeima)).
 4. Tadusia.L

  zieminis rapsas

  Vadyba tiesiog renkasi saugesnį variantą. Jei jiems rekomenduoja sakyt, kad purkšti atskirai tai ir jie taip rekomenduoja. Žinau N variantų kai vadyba leido maišyt viena ar kitą mišinį, bet ūkininkas dar nuo savęs pridėjęs padaro tokį kokteilį, kad sudvigubinus ir ne tik paskrunda. Tada skambina vadybininkui ir keikia visais žodžiais.
 5. Tadusia.L

  koki traktoriu rinktis???

  Jei naujas tai tikrai ne JD bus (dėl kainos) O iš dėvėtų taip JD prioritetas, nes jų ir pasiūla didžiausia
 6. Tadusia.L

  koki traktoriu rinktis???

  Kaip ir minėjau užtektų ir tokio, bet tai nėra suderinama su ūkio vizija kurioje yra ir giluminis ir striip driill sėjjamoji. Tad apie 200 vistiek reikia. Skubėt irgi niekur neskubam su paieškom šiaip įdomu apie tuos Erus daugiau sužinoti, nes jau ir mūsų žemelėj turbūt nemažai pradirbusių yra.( ir skelbimuose vis po viena kita atsiranda jau). 7530 gero stovio turbūt būtų idealiausias pasirinkimas, o gal kaip kažkas minėjo ir naujas. Nemėgtu skubėt su dideliais pirkiniais reikia susirinkt daug informacijos
 7. Tadusia.L

  koki traktoriu rinktis???

  Na gal ne taip išsireiškiau atsiprašau Investuot į žemę gal ir galima traktorius kaip mašina bloga investicija, bet pasilengvint gyvenimą irgi norisi. O euru yra tiek kiek yra Neperkam nei trąšų nei nieko su atidėjimais tad geriau pasiskolint ir pasilikt namie didesnę dalį nenumatytiems atvejams.
 8. Tadusia.L

  koki traktoriu rinktis???

  Dėja neturim 65. Bet skolinantis protingai pagal savo ūkio dydi skaičiuojam panašiai iki tokios sumos. Aišku kuo mažiau tuo geriau bet.... Na mums aišku užtektų ir 120 AG traktoriezo, bet kažkaip atsibodo jau kratytis ir ant to mažo kiekio. Geriau greičiau daugiau padaryti, tuo labiau kas metus vis dar atsiranda galimybė kažkiek prasiplėsti.
 9. Tadusia.L

  koki traktoriu rinktis???

  Apie senus tai senus, o kokie atsiliepimai apie naujesnius devėtus? Taip pat apie 200 AG galvojam. Stebim rinka ir variantus kaip pasirinkimai labiausiai domina jd, nes jų tuo pačiu ir pasirinkimas didžiausias. (7530,7830.7930.). Dar fendt 8 serijos ir galiausiai case pumos, bet tiek case tiek fendt dėvėtų sunku užmatyti. Dabar konkrečiai domimės džioniais R serijos. 6170r 6190r 6210r. dauguma dirbe apie 4-6k valandėlių. Gal kas dirbat su tokiais ir atsiliepimais galit pasidalinti? Galvojama skirt iki 65k eurų be pvm.
 10. Tadusia.L

  kada sėti žiemkenčius?

  Jau plojau rankom, kad sėja baigta BET tik pyst ir kai dėjo lietaus. Liko gal 40 arų, bandžiau pabaigt.... Be šansų :/ Aišku lietaus reikia labai, bet galėjo dar tas 5 min pakentėt
 11. Tadusia.L

  koki traktoriu rinktis???

  Senesniu DF kai domėjomės vadybininkas irgi sakė tik transporte galvojau, kad blogai susišnekam nes nu gryna nesąmonė, bet poto patvirtino, kad tikrai. Tiek ankščiau tiek dabar toks dalykas skamba beprotiškai kvailai.
 12. Tadusia.L

  zieminis rapsas

  Nepasakysiu dabar tiksliai kainos, bet nepigiai. Juves litras lyg ir 25, o caryx bijau sumeluot, nes iš agrochemos su besibaigiančiu galiojimu ėmėm kažkiek nuolaida padarys Sąskaitos neturiu tiksliai kainai pasakyt. Siūlė dar rimtesnę doze man, bet nebedapirkinėjau caryx. Tikiuosi užteks tiek.
 13. Tadusia.L

  zieminis rapsas

  Juventus 0,7 + Caryx 0,5
 14. Tadusia.L

  zieminis rapsas

  visko yra. Čia priekį priesmėlis, toliau link galo lauko priemolis, vietom net raudonas molis.
 15. Tadusia.L

  zieminis rapsas

  08-09. Kitas šiek tiek mažesnis 08-11
×