Jump to content

Tadusia.L

Nariai
 • Pranešimai

  355
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  2

Tadusia.L paskutinį kartą gavo apdovanojimą Rugpjūčio 22 2018

Tadusia.L paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Tadusia.L

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimtadienis 1993.03.10

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Male

Miestas

 • miestas
  Anykščiai

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tadusia.L

  Herbicidai

  purškiau aš šieemt plius npk ir mikro tai pastresavo kur pasidvigubine. Daugiau nebedaryčiau taip
 2. Sveiki kolegos, Gal yra dirbančių su vederstand spirit 400s? Kokie arklių poreikiai reikalingi lygumose, kad įmanoma dirbti būtų? Pneumo sukimas is traktoriaus hidraulikos daug AG atima? Turiu 160 AG ateiti padidint bus galima iki 190AG. Verta tokia mastyti ar net negalvot? Už rapida 4m manau lengviau turėtu eiti?
 3. Neveiks tie jūsų purškimai sedėkit ramiai. Trydaliojat kaip mergaitės dėl visko. Žieminiuose sausros tikrai dar nėra, nors tikrai gana sausa, bet nuo žodžio sausra dar reiktų susilaikyt. Paims jūsų tą azotą naujai išberta, nes dar ir seno toli gražu nesuvalgė. Purkškimo metu ir po jo valanda turi būt minimum 10 laipsių temperatūros plius dabar šalnos ir vėjai belekokie. Purkšt vien dėl to, kad purkšt nepatarčiau. Ramiau gal ir bus bet naudos kažin.
 4. pagal siuntos nr turi sertifikatą pridėt. Jame turėtu būti info visa.
 5. Tiktai turim. 8 moto val. Laukiam darbo ir rezultatų
 6. Įdomumo ir savišvietos reikalui galima plačiau apie išsėjimo diskus gale. Javams Rapsui keičiami pločiai ar ne? Jeigu ne kokio pločio tarpueiliai?
 7. Sveiki, pribrendo laikas atsinaujinti. Ieškomas traktorius ~150AG Su galimybe ateiti optimaliai pasididinti iki ~180AG dėl šventos ramybės. Kol kas turiu tris realiausius kandidatus ir jeigu atsirastų žmonių turinčius ir galinčius pakomentuoti, įvardint po kokį minusėlį šių modelių būtų puiku. Mf 7715s dyna6 DF 6165 agroton pusiau automatinė ZF (laidynas kaip ir aišku. Priekinis tiltas galingesnio modelio jau stipresnis tai su chipavimu turbūt ribos mažėja. Kaip šiaip ta ZF pusiau automat dežė?) Nusiskundimai trūkumai? Valtra t144. Irgi neaiškiausia dežė gal kas plačiau pakomentuotų iš turinčių?
 8. Tadusia.L

  zieminis rapsas

  Pernai turejau lauka kur vienoj pusej buvo daug garstuko. Pavasari nusale viskas kaip ir ok. Derliaus nebuvo. Mazi uzvarge nei trasos nei niekas nebeistrauke.
 9. Tadusia.L

  zieminis rapsas

  Kolegos, ar galima sietus sureguliuot taip, kad ramunes neitų į bunkerį? Turim viena baisu lauką ir nežinom ką daryt su juo reikės.
 10. Tadusia.L

  zieminis rapsas

  Su 12m purkštuvu ir man dabar pats didžiausias galvos skausmas. Trečią dieną vaikštau vis lyja ar vėjas ir kiekvieną dieną nuomonę keičiu.
 11. Tadusia.L

  Skiltis chemijai

  Atsipalaiduokit, nebus jau kitamet reglono galėsim ramiai blynus kept ir karvutes šert.
×
×
 • Create New...