Jump to content

deivas

Nariai
 • Pranešimai

  313
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  1

deivas paskutinį kartą gavo apdovanojimą Gruodžio 18 2018

deivas paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie deivas

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Miestas

 • miestas
  ukmerge

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kažkada kolega su navara vilko ir nieko. Tik daug norinčiu pažiopsot buvo.
 2. deivas

  Miežių auginimas

  Šiais laikais kažkaip visiems atrado kad pasigooglinsi ir jau tapsi protingu. Gal mokėti atskirt teisinga informaciją ir ją suvokti yra protinga?
 3. deivas

  Miežių auginimas

  Palaikau Voro nuomone, kad viešai dalintis informacija kurią dar suvokti reikia mokėti dalintis neverta. Ne taip supratęs ar klaidų padaręs asmuo po to pradeda veltis į bereikalingas diskusijas ar net įžeidinėjimų. Kam įdomu tas visada susitars dėl vizito į ūkį, pats stebės technologinį procesą, mokinsis. Kai susidomėjimas abipusis tada ir vyksta informacijos apsikeitimas.
 4. deivas

  Dirvos idirbimo budai ir seja

  aš kolkas su kultivatorium vietoj aketelių dirbu, bet jos bus būtinai. Su rapsu 2 metai strip till. Jau kaip ir pramokau dirbti. Su kviečiais rudenį meginsime. Tik pas mane 25 cm tarpai bus. Praeitais metais neišdrysau dėl to sėt strip tillu. Su Aurimu pažystami, malonus ir protingas žmogus. Sekmės strip till intojiems atrandant save.
 5. deivas

  pupu auginimas

  Sesiu dobilus, pupos ir žirniai nuostolis grynas
 6. deivas

  GRŪDŲ BOKŠTAI

  bendroje sumoje iki nauju metu vezant elevatoriun prarandi apie 12 eur nuo tonos ( priemimo mokestis + pasaugojimas+atkrovimo mokestis) aisku atkraus jau nuciulptus pagal kokybe grudus.
 7. deivas

  zieminis rapsas

  Nea farmet perdaryta ant strip till
 8. deivas

  zieminis rapsas

  Tiesiogiai į ražiena. Seta rugpjūčio 11 d.
 9. Matyt kratoma lenta tuoj iškris
 10. deivas

  zalioji trasa.

  Lėkštės ir sėja strip till
 11. deivas

  zalioji trasa.

  Šiemet silpnai atrodo Pernai buvo iki pazastu Sejau birželio pirma savaite, puikiai uzstelbe piktžolės nei roundup nenaudojau.
 12. deivas

  zalioji trasa.

  Žaliam pudymui pupos - žirniai - garstyčia. Poseliui prieš pupas avižos - saulėgrąža. Kitais metais dar facelija ir linų damaisyciau
 13. pas mane multiva, 2 sezonas priekaistu neturiu, 190AG valtra su 6 metru turi ka veikt, 230 AG john deer be prolemu. Ant 220 7 metrai turetu but gerai. 800 ha dirbame. Kolega 2000 ha su 8m dirba kol kas ir patenkintas. Nauja NZ Turi tadasg
 14. kai taksavo sklypas buvo ne mano o Jav piliecio, sandorio metu jokiu dokumentu del taksavimo nebuvo pateikta. Zeme nurodyta kad ariama, dalis pieva. NMA pripazinusi plota tinkamu deklaruoti. Tad nejudinu "meslo kruvos" man nesmirda ir gerai. Kai ateis vel laikas taksacijai gales tvarkyt savo zemelapius, ir ieskot savo misko kvieciu lauke:).
×
×
 • Create New...