Jump to content

Gintas.

Nariai
 • Pranešimai

  13
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie Gintas.

 • Rangas
  Naujokas

Miestas

 • Miestas
  Žemaitija

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Gintas.

  Deklaravimas

  Žmonės rapsui pievas ir pūdimus rapsui jau porą savaičių kaip suare taip kad nemanau kad būtina iki 31 svarbu sugebet įrodyti kad ten bv tas kas deklaruota.
 2. Gintas.

  žiemkenčių buklė

  Po purškimo su Avoxa peržiemoję miežiai atrodo panašiai.
 3. Gintas.

  Zirniai

  Vadybinkas patikino kad galima prieš porą dienų nupurškem žiuresim ar nestresuos.
 4. Gintas.

  pupu auginimas

  Pats netinekau fenix sukeliamu stresu kol pernai dalies žirnių lauko nepalikau nepurkšto tai purksti buvo iki kelių o nepurksti virš pilvo ir mažiau sugulė . Žemė lengva ir sausra pernai manau nepadėjo bet šiemet fenixo nepurksiu.
 5. Sveiki norėjau paklausti jei ūkis jau atitinka žalinimo salygas, bet deklaruojamas posėlis ar už tuos hektarus yra mokama papildomai išmokos ar ne ?
 6. Gintas.

  žiemkenčių buklė

  Na nežinau ar tikrai iš tų mikriku tik tiek naudos kaip iš nealkoholinio alaus. Aš patirtį vis dar kaupiu ir negaliu tvirtinti to 100 proc bet pernai atlikau bandymą palikęs šiek tiek nepurkšta mikrikais gavau tokį rezultatą. Kairej purksta dešinėje ne
 7. Gintas.

  Tuscioji aviza

  Pas mus tos avižos niekad nebuvo iki užpernai šlapio rudens tai tose vietose kur išretėjo žieminiai jos ir suvešėjo iš kažkur. Nukūlus suskutau jos sudygo tada antra kart suskutau ir po kiek laiko giliai suariau tikejausi, kad bent jų bus mažiau. Bet kur tau pasėjom pavasarį miežius tai tose pat vietose kur buvo išretėję žieminiai sudygo tos avižos kartu su miežiais taip tankiai kaip veja nupurškėm su Axial ir kaip ir suveikė. Dar gali rasti tokia nusususę mažą su pora grūdelių eidamas per lauką bus matyt kaip kitais metais bus.
 8. Sveiki iškilo klausimas turim 2007 m 920.3 paprasta be monobloko belarusą ir prisireikė keisti paskirstytoją. Tai klausimas yra pro kur prie jo prieiti. Tėvas jau keikias sako nejau reikia kelti visą kabiną, bet aš manau, kad turi būti paprastesnis būdas.
 9. Aišku dėl normos dabar, nes pas mus suplyšusi ta lentelė ir nelabai ėjo suprasti. O kaip dėl paskutiniuose dviejuose dalyse nurodytų piešinukų sėklų lentelėj. Pirmoje tai parodyta ta rankena kur reguliuoja sėklos išbyrėjimo skylutes ar ne ir parašyta 4 pas mus nemačiau jokių skaičių tai čia reiškia iki galo ar 4 dantukus nes jų yra 7 ir antroje parodyti tie sklasteliai ar kaip pavadint kurie iš sėkladėžės pridaro skylutes ir taip pat kaip suprast tuos skaičius čia 4 max ir 2 puse ? o prie žirnių iš vis nėra kaip jus sėjat ? Didelis dėkui už sugaištą laiką ir pastangas padėti.
 10. Sveiki taigi įsigijom 4m sėjamają JUKO, bet nelabai žinom kaip nustatyti norimą normą. Gal yra turinčių tokią sėjamają ir galit pasakyti kokiais nustatymais sėjat žirnius, kviečius .
 11. Sveiki reikėtų patarimo dėl kviečių tręšimo Kasu. Ketinam purkšti rūkiniais purkštukais ūkininkaujam žemaitijoj tai nesiruošiam kulti 8-9t. Kokia turėtų būti kaso norma ar skiesti vandeniu kad atitiktų derlių.
 12. Aišku, dėkui visiems, kurie atsakė reiks pačiam tada į išmanujį susirašyt pagrindinius duomenis ir žiurėt.
 13. Sveiki kolegos, reikia šiokios tokios pagalbos. Ketiname pirkti lėkštinį skutiką ir vyksime į parodą kad išsirinkti tai iškilo klausimas ar ten galima gauti komercinį ar reikia jau pažadėti kad pirksi kad jį parašytų. Nes norėtųsi gauti kelis ir išsirinkti ramiai namie, o ne parodoje kai vadybininkai galvas iškvaršinę Tikiuosi negausiu per kuprą kad biški ne į temą parašiau
×
×
 • Create New...