Jump to content

Gintas.

Nariai
 • Pranešimai

  21
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Miestas

 • Miestas
  Plungė

Paskutiniai lankytojai

1.427 profilio peržiūros

Gintas. pasiekimai

Naujokas

Naujokas (1/5)

7

Reputacija

 1. Gintas.

  Miežių auginimas

  Na ne visur gi prilijo Lietuva maža l, bet kontrastinga. Vakar miežius purškiau tai lengvesnė žemė pavasarį dirbta dulka iš po ratų.
 2. Gintas.

  No-till

  Bet reikia nepamiršti, jog pievos su no till sėjamaja nepasėsi, nes kiek žinau jų visų tarpueiliai didesni nei 12 cm ,jei neklystu, todėl reikės kito padargo pievoms įsėti. Taip pat man kyla klausimas po kelių metų kai susidarys šiaudų paklotė ant dirvos ar smulkios žolių sėklos sugebės sudygti iš po jos nebent bus kartonas mėšlas ir laukai skutami, bet tada renkantis no till sėjamają reikia atkreipti dėmesį kad sėja į dirbtą dirvą jai nekeltų problemų.
 3. Gintas.

  Vasariniu kvieciu auginimas

  Na kaikur per 2 savaites iškrito virš 100mm kritulių, o toks kiekis nitratinį azotą nuplukdo į 30-50cm gilį vidutinio sunkumo žemėje. O jei žemės lengvos dar porą sprindžių daugiau. Kaip žinia vasarinių kviečių šaknys silpniausios, o jei dar dirvožemis užlietas, suplūktas be deguonies ir šiluma nelepina jos dar sunkiau vystosi. Tiesiog reiktų labiau pažvelgti iš kitos varpinės prieš bandant patarti neteigiant nieko taip kategoriškai. Nes tarkim pas mus tai labai gerai šiemet pasiteisino įterpimas azoto prieš sėja kai per tas pačias 2 savaites gavome apie 12 mm ir lengvose žemėse jau matosi drėgmės stygius.
 4. Gintas.

  Pudymai

  Nedaryk nusikaltimo prieš dirvožemį. Jau geriau pasėk ten ką nors, kad ir žalią trąšą.
 5. Mano nuomone nemanau kad verta pirkti nežinoma vardą kai už tą pačią kainą galima rinktis laiko patikrintus brendus.
 6. Skirtumas augaluose matomas vizualiai tik jei yra virš 30%, o jei neklystu pardavėjai deklaruoja apie 10-15 % nauda. Taip kad net ir suveikus idealiai skirtumo ir nematysi. Beje mano nuomone tokį vėsų pavasarį jie nėra efektyvus ir ekonomiškai apsimokantys.
 7. Gintas.

  Pavasario darbai

  Tai vat kaip pats sakai pradeda tai yra minimumas, o patį tenkina minimalus derlius kokios 2 t/ha ,nes manau nelabai. Dauguma turbūt netresia minimaliom normom tai kodėl sėti reiktų taikant kraštutinumus ? Sėti reikia kai dirvos temperatūra optimali o ne minimali.
 8. Gintas.

  Deklaravimas

  Žmonės rapsui pievas ir pūdimus rapsui jau porą savaičių kaip suare taip kad nemanau kad būtina iki 31 svarbu sugebet įrodyti kad ten bv tas kas deklaruota.
 9. Gintas.

  žiemkenčių buklė

  Po purškimo su Avoxa peržiemoję miežiai atrodo panašiai.
 10. Gintas.

  Zirniai

  Vadybinkas patikino kad galima prieš porą dienų nupurškem žiuresim ar nestresuos.
 11. Gintas.

  pupu auginimas

  Pats netinekau fenix sukeliamu stresu kol pernai dalies žirnių lauko nepalikau nepurkšto tai purksti buvo iki kelių o nepurksti virš pilvo ir mažiau sugulė . Žemė lengva ir sausra pernai manau nepadėjo bet šiemet fenixo nepurksiu.
 12. Sveiki norėjau paklausti jei ūkis jau atitinka žalinimo salygas, bet deklaruojamas posėlis ar už tuos hektarus yra mokama papildomai išmokos ar ne ?
 13. Gintas.

  žiemkenčių buklė

  Na nežinau ar tikrai iš tų mikriku tik tiek naudos kaip iš nealkoholinio alaus. Aš patirtį vis dar kaupiu ir negaliu tvirtinti to 100 proc bet pernai atlikau bandymą palikęs šiek tiek nepurkšta mikrikais gavau tokį rezultatą. Kairej purksta dešinėje ne
 14. Gintas.

  Tuscioji aviza

  Pas mus tos avižos niekad nebuvo iki užpernai šlapio rudens tai tose vietose kur išretėjo žieminiai jos ir suvešėjo iš kažkur. Nukūlus suskutau jos sudygo tada antra kart suskutau ir po kiek laiko giliai suariau tikejausi, kad bent jų bus mažiau. Bet kur tau pasėjom pavasarį miežius tai tose pat vietose kur buvo išretėję žieminiai sudygo tos avižos kartu su miežiais taip tankiai kaip veja nupurškėm su Axial ir kaip ir suveikė. Dar gali rasti tokia nusususę mažą su pora grūdelių eidamas per lauką bus matyt kaip kitais metais bus.
 15. Sveiki iškilo klausimas turim 2007 m 920.3 paprasta be monobloko belarusą ir prisireikė keisti paskirstytoją. Tai klausimas yra pro kur prie jo prieiti. Tėvas jau keikias sako nejau reikia kelti visą kabiną, bet aš manau, kad turi būti paprastesnis būdas.
×
×
 • Create New...