Jump to content

Gintas.

Nariai
 • Pranešimai

  44
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Miestas

 • Miestas
  Plungė

Paskutiniai lankytojai

1.625 profilio peržiūros

Gintas. pasiekimai

Narys

Narys (2/5)

13

Reputacija

 1. Gintas.

  Strip-till

  Puikiai pažystu tokius ūkelius dažniausiai po jų žemę reikia gaivinti kelis metus nes net pieva neauga. Augina rapsas kviečiai nemažiau 200vm azoto ir kasmet 200-300 fizinių sulfato ir nesvarbu kad žemės našumas apie 30 ir ji linkusi rūgštėti svarbu paskaitė kad Kėdainiai ar Šakiai taip tręšia vadinasi reikia.
 2. Gintas.

  zieminis rapsas

  Kad šalta nieko rapsas dar auga ir kažkiek pasiimtų, bet jis jau turėtų ruoštis žiemos miegui, salietra suaktyvina augimą ir jei staigiai užšaltų augalas bus nepasiruošęs. Kaip esu girdėjęs pasakymą tas pats kas spausti akseleratorių ir stabdį vienu metu.
 3. Gintas.

  Išmokos 2014-2020

  Na aš nemanau, kad čia viskas taip juodai bus kaip dabar daug kam atrodo iki pavasario laiko labai daug ir kaip reikės atsėti tas pievas dar gali keistis.
 4. Na nežinau jd kombainai tikrai ne stebuklai pažystamas šimtaprocentinis jd fanas t serijos įsigijo, tačiau pirmą sezoną nukūlė su pakaitiniu, nes to dojus taip ir nepaleido tiksliai nepamenu kas per bėdos buvo. O draugas taip pat rinkosi tarp jd ir nh pasirinko nh, nes už tą pačią kainą daug rimtenis kombainas išeina aukštesnės našumo klasės kolkas labai patenkintas. Temos autoriui nors ir ne iš asmeninės patirties, bet patarčiau link nh, o likusius pinigus galima geriau panaudoti, nei sumokėti už dojaus antkainius.
 5. Gintas.

  Išmokos 2014-2020

  Šeip iš visų jūsų išvardintų dalykų šitas ministras atsakingas tik už mulčiavimo uždraudimą, o už kitką atsakingi buvę ministrai. O tas vakarykštis parėkavimas man nelabai suprantamas, kaip ir tas didingasis ministro vertimas. Kaltina jį dėl to, kad mažiau grūdų prikūlė šiemet. Na nė prokur čia logikos nematau. Kaltina, kad gyvulių mažėja, bet kad išmoką už karvę šiemet padidino 50e ir didžiąją dalį paramos bus skirta gyvulininkystei. Kažkaip būtent tas nepasitikėjimo raštas buvo įteiktas iškart po to kai sužinojo, jog augalininkystei bus mažesnė parama.
 6. Gintas.

  Herbicidai

  Ne pupų pabiros kaltos, kad iššuto o tų pupų, kurias nukūlei sukauptas azotas.
 7. Gali įtraukti gali neįtraukti bet sieros kaip ir kitų elementų patenka į dirvožemį su kiekvienu lietumi ar sniegu. Kažkada skaičiau vieno mokslininko straipsnyje, kad jei kviečių derlius planuojamas iki 5t sieros tręšti papildomai neverta.
 8. Gintas.

  zieminis rapsas

  Na nežinau kaip kitur bet pas mus kasrytą šalnos ir mašinų langai užšalę. Šiandien kadangi lyja pirmas rytas šią savaitę be šalnos.
 9. Gintas.

  zieminis rapsas

  Na aš irgi linkstu link to, kad šalnos sustabdys rapsa neprasčiau nei reguliatorius.
 10. Gintas.

  zieminis rapsas

  Sveiki ieškau patarimo, nes neturiu dar daug patirties su rapsu. Ar dar verta purkšti Juventus tokiam rapsui, kai kasdien šalnos o ir šilumos apie 10 rodo prognozes ? Dabar 5 lapelių setas 25 ir 29 rugpjūčio dienomis. Pasėlis nėra tankus svarstau gal bent dėl ligų profilaktikos nupurkšti, bet rapsas šituose laukuose niekad nėra augintas tai kaip ir nėra jų. Tai nežinau verta dar ar ne.
 11. Gintas.

  Pieno kainos

  Kas čia tiek moka ? Pas mus tik 21cnt. duoda.
 12. Taip aš norėjau pasakyti kad tiek reikia turėti jau nusprendus eiti į paramą o toliau jau sprendi pagal savo galimybes.
 13. Paramai gauti pakanka 5ha turėt daugiau nebūtina už juos duoda balus už daugiau balų neduoda.
 14. O kaip melžiamoms karvėms draugas broge pradėjo duot tai pieno upės pradėjo tekėti ir pašaro daug mažiau sunaudojo. Tiesa jis leido jos gert iki soties kas mano galva nėra gerai.
 15. Na magnis įeina į chlorofila ir taip skatina fotosinteze bent taip rašo literatūra. Na aš jį dar naudojau ir dėl to kad mūsų rūgščiose žemėse jo nėra daug ir pernai lyg buvo matyti jo trūkumas ant lapų taip pat ir kažkiek sieros atidaviau augalams, nes sulfato naudoti kaip minėjau rūgštėti linkusiose dirvose nelabai noriu. O kadagi kviečiai užaugo ekstra-1kl kokybės sieros turbūt pakako.
×
×
 • Create New...