Jump to content

Už kiek perkate žemę?


trifke

Recommended Posts

prieš 2 minutes , WYCKA/ pranešimas:

tai kad didzioji dalis parduodamu ir yra po 1 ar 2 hektarus ir parduoda dazniausia trehetarininkai o geri dideli plotai tai ponu rankose is ju pajimt ne bet kas gali

Aš ne ponas,bet 30ha aplink sodybą bendras,o buvę atskirų. O po 1 ar 2ha reik gerai pagalvot ar verta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , Robertas08 pranešimas:

Aš ne ponas,bet 30ha aplink sodybą bendras,o buvę atskirų. O po 1 ar 2ha reik gerai pagalvot ar verta.

as nekalbu apie ukininko nuosava zemes visi manau turim didesni kasny bendram plote as kalbu apie nuomuojama ir poto parduodama plota stambus ukis ras buda kaip ji nupirkt smulkus tik seile pavarvins

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, Robertas08 pranešimas:

Aš ne ponas,bet 30ha aplink sodybą bendras,o buvę atskirų. O po 1 ar 2ha reik gerai pagalvot ar verta.

dažniausiai tas 1-2 ha prasilenkia sveiko proto kaina negu kad 10 ar 20 ha kaina,arba žemė ta brangiausia kurią pats dirbi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsirado toks varijantas. Ankščiau skelbimuose mačiau tas sklypas buvo 2.60ha ploto po 2500eu už ha. Dabar nžt pamačiau, kad yra įdėtas po 1000 eu už ha. Nuėjau į nžt pasiklaust gal duotų pardavėjo kontaktus, tačiau pasakė, kad negali. Kaži kaip čia toks kainos smukimas atsirado ar nori kitos dalies grynais. Pirmumo neturiu, nes kaimyninis sklypas ne nuosavas, o nuoma iš valstybės. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 14 valandų, Brukshnys pranešimas:

Atsirado toks varijantas. Ankščiau skelbimuose mačiau tas sklypas buvo 2.60ha ploto po 2500eu už ha. Dabar nžt pamačiau, kad yra įdėtas po 1000 eu už ha. Nuėjau į nžt pasiklaust gal duotų pardavėjo kontaktus, tačiau pasakė, kad negali. Kaži kaip čia toks kainos smukimas atsirado ar nori kitos dalies grynais. Pirmumo neturiu, nes kaimyninis sklypas ne nuosavas, o nuoma iš valstybės. 

Dqrosi leidimą jeigu prireiktų staigiai parduot arb bando išvengt mokesčių...už tokią kainą negausi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, bebrynas pranešimas:

Dqrosi leidimą jeigu prireiktų staigiai parduot arb bando išvengt mokesčių...už tokią kainą negausi.

tai man sita kaina irgi nereali. Bet kaip tada suzinot tikraja kaina. Jei pardavejas yra is klaipedos, o zeme parduodama rokiskio raj, o kontaktai islaptintas reikalas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandas, Brukshnys pranešimas:

tai man sita kaina irgi nereali. Bet kaip tada suzinot tikraja kaina. Jei pardavejas yra is klaipedos, o zeme parduodama rokiskio raj, o kontaktai islaptintas reikalas :)

jei turi teisę pirmumo - rašyk norą įsigyti parduodamą sklypą. išiaiškinsi daugiau... gl žiūrėk ir nupirksi už nearealią kainą :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandas, benspa pranešimas:

jei būtų arčiau, pirkčiau sklypą tik dėl skelbimo :) Nejaugi Kėdainiuose po 8k jau niekas neperka?

https://www.aruodas.lt/sklypai-kedainiuose-pelednagiu-k-parduodamas-zemes-ukio-sklypas-1302-ha-11-1054089/

Jau ir po 7 k nebeperka. Tuoj manau ir po 6k nebepirks

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia viskas priklauso koks didelis kaimynas ypac salimais sklypa turi. Jeigu bus is abieju noras pirkt ta pati sklypa tai didysis daznu atveju ir nunesa su kaina vien del konkurencijos ne del logiskos kainos, nes paskui isigalesi tai stengiasi uzgost visus pirmas, kad nebutu kam prakvepuot. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...