Jump to content

caper

Nariai
 • Pranešimai

  885
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  12

Visas nario caper paskelbtas turinys

 1. caper

  Ašiniai kombainai

  Žmones kalba, kad lytagroj stovi dar apie 50 neparduotu geltonu.
 2. caper

  Vasariniu kvieciu auginimas

  Po miežiu buvo pasetos garstyčios su lekštiniu skutiku, dabar jos užaugo kartu su miežiu pabirom tai yra toks jovalas. Pavasari bus sejami kvietukai. Ankščiau visada ardavom, bet šiemet net plugas normaliai nelenda ir arimas gaunasi nekoks. Kaip manot jei pravaziavus su lekštiniu skutiku ir palikus iki pavasario? Ar nesigaus pavasari mišrainė jei dar miežiu pridygs? Ar geriau knisti su plugu?
 3. caper

  Baltoji garstyčia

  Ka darai? Taigi taisyklem nusižengi.... dar ne spalio 15 d. Skambinau i NMA spalio 5 d. Paklausti ar gavo mano laiška apie pasejimo data ir laukus( man jokio atsakymo nebuvo atsiunte todel ir skambinau) kaip tik tada spalio 5 d. Buvo 8 savaites sueje nuo pasejimo datos. Tai ir paklausiau ar galiu jau iterpineti, sake taip tik per 7 dienas reikia nepamiršti pranešti tokiu pat laišku, kada iterpei. Bet turbut NMA darbuotoja buvo nieko neišmananti( gal kokia valytoja atsiliepė) juk MBLORINSER geriau viska išmano....
 4. caper

  Baltoji garstyčia

  Ką žaliai paryškintas tekstas reikškia? Laikykit ta posėlį nors ir iki Gruodžio 15 d., bet nors kitų žmonių neklaidinkit.
 5. caper

  Baltoji garstyčia

  Kažkaip su teksto suvokimu ne taip. Jei nepranesi, kada pasejai turesi laukti iki spalio 15 d. O jei praneši ankščiau, tai lauki 8 savaites ir iterpineji.ir neklaidinkit žmoniu. Jei seji žieminius tai galejai nelaukt ir tu 8 savaičiu.
 6. caper

  Baltoji garstyčia

  Tai tu visažinį geriau persiskaityk taisykles pats... Tai dėl ko reikia laiškus siuntineti su pasėjimo data, jei nesvarbu kada pasėjai svarbu išlaikyt iki spalio 15d.? Iš čia:https://www.nma.lt/index.php/naujienos/nepamirskite-pranesti-apie-poselio-seja-patikslinta-del-el-pasto/18424 Atkreipiame dėmesį, kad posėlį galima išlaikyti trumpiau nei nurodyta tik tokiu atveju, jei jis nepertraukiamai išlaikomas dirvoje bent 8 savaites, o pareiškėjas, kuris planuoja išlaikyti posėlį trumpiau nei iki spalio 15 d., po posėlio pasėjimo ne vėliau kaip per 7 kalendorines dienas el. paštu poselis@nma.lt informuoja NMA.
 7. caper

  žiemkenčių buklė

  Verta, aš šiandien baigiau. Naudojom logran.
 8. caper

  Baltoji garstyčia

  O kam laikyti iki spalio 15 d? jei reikia du menesiusius laikyti, tai rugsejo pabaigoj galejo iterpineti.
 9. caper

  Koki purkstuva pirkti?

  Ka manot apie Agrotekos Agrio purkstuvas? Gal kas jau ir turit? Atrodo rimtas daiktas galintis su horsch konkuruoti ir atsiliepimu ne iš vieno neblogu girdėjau.
 10. caper

  zieminis rapsas

  O pats turbut rapso nepasėjai ir save ramini?
 11. caper

  zieminis rapsas

  Padarykit kontrole kurie trumpinat rapsa jau antra ar ketvirta karta nemanau, kad pavasari bus kazkoks skirtumas, jei bus normali ziema tai išziemos abu variantai, o jei bus -25 be sniego tai viskas išals.
 12. caper

  Žalinimo programa.Kokia jūsų nuomonė apie šį išmislą?

  Skambinau i nma. Klausiau ar gavo mano pranešima, kad pasejau, sake gavo, bet man kazkodel nieko neatsiunte. Ir pasake, kad nepamiršti pranest reikia kada iterpi.
 13. caper

  Žalinimo programa.Kokia jūsų nuomonė apie šį išmislą?

  Reikia per 7 dienas
 14. caper

  Trašų kainos

  Tai kad feisbuke po 190 pardavinėja
 15. caper

  žiemkenčių buklė

  Tai kad šiemet Etana “ant bangos”, pats neauginau, tik šiemet pasisejau. Bet kai pasiklausai iš ukininku tai labai gera veislė.
 16. caper

  Baltoji garstyčia

  Pranesti reikia visada kad iterpei nesvarbu ar sulaukus 8 savaičiu, ar nesulaukus 8 kai paseji zieminius.
 17. caper

  žiemkenčių buklė

  Bet vel bent jau su rapidu sunku patakyt ta gyli vienam gale lauko molije bus 3cm nuvaziuos i kita gala i durpe ar smėli, jei dar beveik pilnas seklos ir trašu tai sulenda iki kokiu 7cm. Musu kraste dabar labai gerai matosi sejos kokybė. Buvo sausa tie kurie pasisejo giliau jau sudigo, o kurie 2-3cm gyli dar nesudigo. Tai laukai dabar margi kaip zebrai....
 18. caper

  MASSEY FERGUSSON

  Pasiskaitinejus ziuriu problemu buna nemazai su ju kombainais. Jie bandydami isiuliti nauja kombaina sako, kad eina kaip ledas Masey fergusonas, nr. 1 kombainas. Lenkia Claas ir New holland, o džionio net neskaito kaip kombaino
 19. caper

  zieminis rapsas

  Per kokia programėle stebit ir geriausiai atspeja oru prognoze?
 20. caper

  Kombaino pasirinkimas

  Už tiek pinigu išeitu ir acrosas su 1000 moto valandu iki 10 metu senumo
 21. caper

  zieminis rapsas

  Ar bandei salsa, kad toks garantuotas jos neveiksmingumu? Butu paėmus visus garstukus garsntuotai ir kainuotu kelis kartus pigiau. Gaila kad pas mus tokia politika su chemijos registravimu. Pats naudojau metazamix+rapsan tai irgi nepatenkintas veikimu del garstuko, vadyba uzgarantavo, kad priglušins garstuka ir viskas bus gerai, bet dabar jis jau zydi, gerai kad nedaug tokio turiu
 22. caper

  Baltoji garstyčia

  paselis@nma.lt siunčiau.
 23. caper

  Baltoji garstyčia

  Nieko, lyg ir viska teisingai surašiau ko prašė, el paštu irgi teisingu išsiunčiau tai dabar nežinioj
 24. caper

  Baltoji garstyčia

  Tai reiskia kazka ne taip nusiunciau
 25. caper

  Baltoji garstyčia

  Kas deklaravot poseli ir siuntet laiskus nma kad pasejot ar gavot kazkoki pranesima, kad viskas gerai uzfiksafo? Čia lyg ir forume kazkur skaičiau kad turejo atsiust pranesima. Aš rugjučio 2 d nusiunčiau laiska, bet negavau jokio atsakymo, spalio antra jau galėčiau skusti garstyčias, bet dabar galvoju skusti ar palaukti tos 15 d.
×