Jump to content

Burokėlis

Nariai
 • Pranešimai

  35
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie Burokėlis

 • Rangas
  Narys

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Not Telling

Miestas

 • miestas
  Plungė

Paskutiniai lankytojai

638 profilio peržiūros
 1. O kaip tręši žolynus su 50% liucernų? Azoto daug papildomai duodi?
 2. Logikos yra, kol kitas nesuranda logikos po 240 mokėt
 3. Jei į savo skaičiavimus įtrauktum alternatyviasias sąnaudas, tai vėl kitaip į žemės pirkima žiūrėtum. Aš asmeniškai geriau už 70 tūkst. išsinuomoju tuos 10ha žemes 5 metams, nusiperku papildomai 35 mėsinius galvijus ir dar pašaro 3-5 žiemom. Bet čia irgi nuo kiekvieno asmenines situacijos priklauso, gal kažkam ir apsimoka po 7tūkst už ha mokėt.
 4. Kai yra galimybė gauti paramą su 70% ar 100% intensyvumu, tai tuos ekonominius pagrindimus daugiau ar mažiau gali mest į šalį
 5. Burokėlis

  Deklaravimas

  Nu žinai, kai žmogus išsinuomoja žemę, nieko antrus metus nedirba, nutraukti sutartį atsisako, o man pašarus pirkt reikia, kai šalia 20ha antrus metus vienos ramunės auga, o už tai dar ir deklaracijas pasiima. Man žinok sąžinė visai negriauš Bet galvoju pirmiau pasižiūrėt gal kokias ramunes uždeklaravęs
 6. Burokėlis

  Deklaravimas

  Ar yra galimybė kažkaip pažiūrėt kokius pasėlius kaimynai deklaravo?
 7. Koks hidroporų valdymas, iš praktinės pusės, geresnis? Mechaninis ar elektroninis? Ar buvo atvejų, kai nusipirkę naują traktorių gailėjotės, kad neįsidėjot elektrinio porų valdymo? Traktorius šiaip 120-130ag ir pagrinde bus skirtas pašarų ruošimui.
 8. O gal kas žinot plačiau apie reitingvimo tvarką? Ar reitinguoja pagal kiek jau gavo paramos, kokios paramos ir pan., ar tiesiog suskirsto į dvi grupes: negavusių jokios paramos ir gavusių kažkokią paramą.
 9. Jaunas, nei karto paramos negavęs, ekologinis ūkis, kuris užsiima ūkio šaka sukuriančią didesnę pridėtinę vertę. Ar čia blogai, kad valdžia nusprendė būtent tokiems ūkiams teikti prioritetą? Labai čia jau bandys sukt makles kažkas dėl 50 tūkst eur...
 10. Kažin ar sukrapštys 2-3 mln. € ar visiems su 70 balų intensyvumą prašys mažint. Yra buvę anksčiau tokių situacijų, kad tokia didelė dalis paraiškų ant ribos?
 11. Ar tręšiat kątik užsėtus žolynus? Prieš porą savaičių dar spėjau išsinuomot žemės plotą, tai susiariau, susitvarkiau ir užsėjau daugiametėm+papildomai vienmečių svidrių ir vienmečių dobilų ant viršaus. Kažin ar kompleksinių trąšų reikėtų barstyt dar nesulaukus sudygimo, jei lietus nusimatys, ar visdėlto laukt rimtesnio sudygimo? Anksčiau ten buvo auginami javai ir buvo tręšiama, žolės mišinyje apie 40% dobilų.
 12. Bandyk į kredito unijas eit, aš ryte parašiau prašymą, pridėjau projekto paraišką, tai vakare pasiėmiau grantinį raštą. O Swedbank viską siunčia į Vilnių ir ten vertina, pilna pas juos nereikalingos biurokratijos, o ir paskolas jie sunkiai duoda. Dar gali Šiaulių banką pamėgint, man padėjo, kai Swedbank po poros savaičių tampymosi atsisakė paskolą duot.
 13. Asociacija turi veikti ne trumpiau nei 5 metus, patvirtintas narys turi būt bent jau dieną prieš paraiškos pridavimą.
×
×
 • Create New...