Jump to content

Vylukas

Nariai
 • Pranešimai

  2.095
 • Prisijungė

 • Laimėta kartų

  3

Vylukas paskutinį kartą gavo apdovanojimą Gruodžio 16 2017

Vylukas paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Vylukas

 • Rangas
  Senbuvis

Miestas

 • miestas
  Kėdainiai

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Vylukas

  Vasariniu kvieciu auginimas

  Subrendęs taifun labai nepakelia lietaus. Grūdai labai stambūs, visi rodikliai geri, bet palijo, ar naktį rūkas kelias paras ir extra pašariniai. Kritimo nebėra. Tokia veislės savybė ir kryptis kombainui.
 2. Vylukas

  Vasariniu kvieciu auginimas

  Nebloga veislė. Pavasarį lyg wicki ir quintus domėeisi, ar klystu?
 3. Buvo tokia kaip ir tiesa, kaip kaime be karvės-niekaip. Panašu, kad praėjo. O, va, kaip kaime be malkų, kažko sunkiau einasi. Pats asmeniškai, 2015 rudenį pardaviau 60 kubų beržo malkų , ką tik nupirktų. Nesigailiu anei kiek.
 4. Pritarčiau pasiūlymui malkas mest velniop (parduoti) . Visiškai skirtingi dalykai. Visiškai.
 5. Suprantu. Gal neaiškiai paklausiau. Dabartinis taškas netenkina prieš apsisukant, apsisukus, ar visada? Nes yra geopointas (išmetimo taskas) ir dar galima atsikirai uždarymą ir atidarymą pareguliuoti.
 6. Blogai į abi puses, ar tik į vieną?
 7. Iš vieno ir iš kito naudos minimaliai. Mano manymu, svarbiau litrą pasisverti. Nieko nėra geriau, nei važiuojant matyti kur ne kur trąšų granules vežėje. Jei matosi, bus liux. Jei nesimato, mažini raidę. Tai nepadeda, tada trumpini centrinę traukę. Vėžės 28 m. O kokiu tikslu nori geopointą pakelti?
 8. Vylukas

  irankiai

  Aš gal iš lėtesnių, tu paiškyk plačiau Iš kažkur gauni riebią elektros iškrovą per gazo gaiduką į ranką. Bet tik dulkėse. Vienas naujesnis tik kartais žaibuoja, kitas seniokas jau, nuolat krečia. Nežinau, gal žvakę laikas keisti, gal žvaklaidį, bet kapoja per pirštines padoriai. O šiaip, daiktas naudingas, randa darbo įvairiausio.
 9. Vylukas

  irankiai

  Pavojinga dešinei rankai. Dulkėse jausmas toks, kad ne gazo rankeną, o žvaklaidį laikai.
 10. Reikia imt ruletę ir pamatuoti koks realiai plotis tarp vėžių,vidurkį kažkokį išsivesti ir tą reikšmę įrašyti kaip barstytuvo darbinį plotį. Nežinau, kaip amazone, bet bogballe ir kvernas leidžia rašyti centimetrus. Taip darydavau, kol sėja buvo be auto vairavimo. Dėl siūbavimo nepergyvenčiau, nes dabartinėse barstyklėse svėrimas vyksta, berods100Hz dažniu. Toliau mistinis geopointas. Galima jį pamažinti, bet tada per anksti atidarys apsisukus. Šitai bėdai yra įjungimo ir išjungimo reagavimo laikai. Pvz, pamažinus išjungimo laiką 0, 6 s, nuo 75 ha susitaupo 60 arų. Šiaip tai daug niuansų. Paleidžiant naują pirkinį niekas į juos nesigilina, tai belieka tik knygą skaityt kokius 4 kartus.
×
×
 • Create New...