Jump to content

Už kiek perkate žemę?


trifke

Recommended Posts

prieš 1 minutę , joniskietis pranešimas:

Neįsikerti. Aš sakau, jei egzistuoja milžiniškas kontrastas tarp gamybos priemonių, prasukamos apyvartos ir ūkininko gyvenimo kokybės, tai reiškia, jog ir dirbi akivaizdžiai tik tam, kad dirbtum ir apmokėtum gelžgalių aptarnavimo, kreditavimo sąskaitas.

Cia jau kiekvienas kaip sugeba tvarkytis savo piniginius reikalus.Tavo ukis tu ir turi zinoti kiek klebonui,kiek valstybei, kiek mergoms,kiek sau pavalgymui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 8 minutes , arciu555 pranešimas:

Jei turi Ekonomikos pradmenis tai turetum žinoti,kad  normaliam pasauly įvyksta pinigų dalybos kuo platesniam rate( kaip pats ir išvardinai,)o ne keletą žmoniu. O kas paciam iš to,kad kieme yra brangaus metalo????? tai yra Tavo užgyventas Turtas.....

Prisipirkai metalo už ES pinigus su 50% intensyvumu. po kokių 5-10 metų pardavavei už pusę kainos. O tai praturtėjai... Tik tiek, kad gali girtis jog naudoji naują techniką, kurios dažniausiai net nereikia (būtent naujos), ale kitaip paramos negalima panaudoti... O vadyba toliau skaičiuoja šaibas...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 31 minutes , joniskietis pranešimas:

Neįsikerti ką sakau. Aš sakau, jog pinigų kiekis nuo EU pradžios žemės ūkyje stipriai padidėjo, tačiau tai nereiškia, jog ir LT žemdirbio gerbūvis pagerėjo. 

kaip tai nepagerėjo? iki įstojimo į es dirbau su senais rusiškais laužais,rankos nuo šakių buvo pūslėtos,dabar prisipirkęs našios technikos su rankom nieko beveik nebedirbu,plius išplėčiau ūkį,nes su laužais nebuvo našumo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, Artojus pranešimas:

kaip tai nepagerėjo? iki įstojimo į es dirbau su senais rusiškais laužais,rankos nuo šakių buvo pūslėtos,dabar prisipirkęs našios technikos su rankom nieko beveik nebedirbu,plius išplėčiau ūkį,nes su laužais nebuvo našumo.

Pagerėjo tik tavo darbo našumas, moralinis pasitenkinimas, kad dirbi su nauja, modernia technika. Bet realiai tai tik savo sveikatos pagalba prasukai krūvą pinigų kuriuos įsisavino Tavo patogaus darbo priemonių ar paslaugų tiekėjai. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , joniskietis pranešimas:

Pagerėjo tik tavo darbo našumas, moralinis pasitenkinimas, kad dirbi su nauja, modernia technika. Bet realiai tai tik savo sveikatos pagalba prasukai krūvą pinigų kuriuos įsisavino Tavo patogaus darbo priemonių ar paslaugų tiekėjai. 

pala,pala o jei tą techniką būčiau pirkęs ne iš paramų,o iklimpęs į paskolas,beje jų niekas būtų nedavę,nes bankai prieš pradedant pokalbį dėl paskolos pirma klausdavo kiek gauni paramos.Kaip būtų buve tada?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 14 minutes , gerasukis pranešimas:

Prisipirkai metalo už ES pinigus su 50% intensyvumu. po kokių 5-10 metų pardavavei už pusę kainos. O tai praturtėjai... Tik tiek, kad gali girtis jog naudoji naują techniką, kurios dažniausiai net nereikia (būtent naujos), ale kitaip paramos negalima panaudoti... O vadyba toliau skaičiuoja šaibas...

Žeme pigs po kokių 4-5 metų,tik ją pirks tie kurie atsispyre tai pagundai pirkti naują su 50%,o kurie neatsispyre ir toliau keiks viską lygiai tam paciam poste.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , Artojus pranešimas:

pala,pala o jei tą techniką būčiau pirkęs ne iš paramų,o iklimpęs į paskolas,beje jų niekas būtų nedavę,nes bankai prieš pradedant pokalbį dėl paskolos pirma klausdavo kiek gauni paramos.Kaip būtų buve tada?

Jei nebūtų paramų tai techniką 40%pigiau pirktum ne tik tu,bet ir visi likę 75% kurie ją pirko be paramos bet mokėjo išpustom kainom....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , Artojus pranešimas:

pala,pala o jei tą techniką būčiau pirkęs ne iš paramų,o iklimpęs į paskolas,beje jų niekas būtų nedavę,nes bankai prieš pradedant pokalbį dėl paskolos pirma klausdavo kiek gauni paramos.Kaip būtų buve tada?

Nebūtų niekaip -kaip ir pas 80 proc Lietuvos ūkininkų :) Tu galvoji ES šiaip, gerų norų padėt LT žemės ūkiui vedina, dalyjo paramą technikos parkui, gamybos priemonėms įsigyt?? ES šalys lyderės per paramą tokioms 3iosioms pasaulio šalims kaip LT per pramonę susigražina atgal keleriopai. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 43 minutes , jevgenijus pranešimas:

Paredaguosiu, kad neerzintų... Kažkaip pasirodė,  kad jei,  kaip sakai,  bus dar tų pakeitimų,  tai jie bus į gerą mums. Tai ir klausiu, iš kur tas optimizmas, jei kaip rodo gyvenimas, poveikio valdžiai beveik ne turim? 

Neerzina, tik galvojau gal kur uzspaudziau, nors manau daugelio sio forumo tikruju ukininku tikslai tie patys. o pakeitimu bus - nes kaip zinia valdzios keiciasi, keiciasi ir politikos. O optimizmas tai vienintelis neapmokestintas nelengvatinis poziuris ir ramstis siandienineje politikos svingeriu selionese.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , PArty pranešimas:

Jei nebūtų paramų tai techniką 40%pigiau pirktum ne tik tu,bet ir visi likę 75% kurie ją pirko be paramos bet mokėjo išpustom kainom....

Deja taip nebūtų,nes dažnai palyginu tokios pačios technikos kainas lietuvoje ir švedijoje,ten beje paramų nėra ir kainos net truputį didesnės.Taip kalbu todėl,kad mano brolis gyvena švedijoje ir kartais parvažiuoja su draugais švedais,ir jie stebisi kokios pas mus paramos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 47 minutes , joniskietis pranešimas:

Neįsikerti. Aš sakau, jei egzistuoja milžiniškas kontrastas tarp gamybos priemonių, prasukamos apyvartos ir ūkininko gyvenimo kokybės, tai reiškia, jog ir dirbi akivaizdžiai tik tam, kad dirbtum ir apmokėtum gelžgalių aptarnavimo, kreditavimo sąskaitas.

Užbridai daugiau, nei pajėgi? Dažnai girdžiu panašias kalbas iš tu kurie pasiplese daugiau nei gali ;) jei žemdirbio gerbūvis per tiek nepasikeitė, tai aš nežinau kur tu žiuri...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 12 minutes , joniskietis pranešimas:

Nebūtų niekaip -kaip ir pas 80 proc Lietuvos ūkininkų :) Tu galvoji ES šiaip, gerų norų padėt LT žemės ūkiui vedina, dalyjo paramą technikos parkui, gamybos priemonėms įsigyt?? ES šalys lyderės per paramą tokioms 3iosioms pasaulio šalims kaip LT per pramonę susigražina atgal keleriopai. 

O būtų taip,kad knisčiaus toliau su sena technika,bet greičiausiai,kad iš viso nebeūkininkaučiau,nes sveikata ne be ta.O kad tos es lyderės susigražina ar ne manęs nejaudina,svarbu,kad aš nebekratau savo kaulų sename triperyje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, Artojus pranešimas:

O būtų taip,kad knisčiaus toliau su sena technika,bet greičiausiai,kad iš viso nebeūkininkaučiau,nes sveikata ne be ta.O kad tos es lyderės susigražina ar ne manęs nejaudina,svarbu,kad aš nebekratau savo kaulų sename triperyje.

Tai ir su tuo ir sveikinu, kiekvienam skirtingi poreikiai iš gyvenimo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , Juodas pranešimas:

Užbridai daugiau, nei pajėgi? Dažnai girdžiu panašias kalbas iš tu kurie pasiplese daugiau nei gali ;) jei žemdirbio gerbūvis per tiek nepasikeitė, tai aš nežinau kur tu žiuri...

būtent taip ir yra,šaukia daugiausia tie kurie gavo daug paramų,tie kurie negavo šaukia su pavydu ant tų kurie gavo daug.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , Juodas pranešimas:

Užbridai daugiau, nei pajėgi? Dažnai girdžiu panašias kalbas iš tu kurie pasiplese daugiau nei gali ;) jei žemdirbio gerbūvis per tiek nepasikeitė, tai aš nežinau kur tu žiuri...

Dėl manęs gali nesijaudinti. Turiu kiek man pakanka, aukščiau galimybių nešoku. Tačiau kuo toliau tuo labiau ūkininkavimas tampa tik hobiu prie samdomo darbo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, joniskietis pranešimas:

Gal tu atsibusk, žmogau... Vienintelis šaltinis tai labiau prieinamos bankų paskolos. Išmokomis jau gerą penkmetî dengiami žemės nuomos kaštai. 

Man šiais metais, už nuomą , dar ir iš derliaus reikėjo pridėti. Todėl ir pelno tik skylė nuo barankos liko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , Artojus pranešimas:

būtent taip ir yra,šaukia daugiausia tie kurie gavo daug paramų,tie kurie negavo šaukia su pavydu ant tų kurie gavo daug.

Sunkiai Tau kažkaip su loginiu mąstymu-tipo kuo daugiau buvau paremtas, tuo dabar man turėtų būti sunkiau?? :D Geležinė logika, nieko nepasakysi..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 21 minutes , Artojus pranešimas:

O būtų taip,kad knisčiaus toliau su sena technika,bet greičiausiai,kad iš viso nebeūkininkaučiau,nes sveikata ne be ta.O kad tos es lyderės susigražina ar ne manęs nejaudina,svarbu,kad aš nebekratau savo kaulų sename triperyje.

Kieme visa technika pirkta nauja ir be paramų (apart naudoto javų kombaino ,) .Vienintelis skirtumas kad perki tai ko tikrai reikia ir ne viską iškart...

prieš 41 minutes , Artojus pranešimas:

Deja taip nebūtų,nes dažnai palyginu tokios pačios technikos kainas lietuvoje ir švedijoje,ten beje paramų nėra ir kainos net truputį didesnės.Taip kalbu todėl,kad mano brolis gyvena švedijoje ir kartais parvažiuoja su draugais švedais,ir jie stebisi kokios pas mus paramos.

Būtų. Teko matyti rimtą studija šiuo klausimu ir skaiciavimus. (Beje skirta būtent Europos komisijai).

Didesnė?Žiūrint kaip tą kainą matuosi  ar skaičiai ant etiketės, ar grūdų tonomis ,ar vidutinių atlyginimu ar duonos kepalais....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , PArty pranešimas:

Kieme visa technika pirkta nauja ir be paramų (apart naudoto javų kombaino ,) .Vienintelis skirtumas kad perki tai ko tikrai reikia ir ne viską iškart...

Būtų. Teko matyti rimtą studija šiuo klausimu ir skaiciavimus. (Beje skirta būtent Europos komisijai).

Didesnė?Žiūrint kaip tą kainą matuosi  ar skaičiai ant etiketės, ar grūdų tonomis ,ar vidutinių atlyginimu ar duonos kepalais....

Taip pat pridėčiau išmokų lygio įtaką.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 37 minutes , joniskietis pranešimas:

Sunkiai Tau kažkaip su loginiu mąstymu-tipo kuo daugiau buvau paremtas, tuo dabar man turėtų būti sunkiau?? :D Geležinė logika, nieko nepasakysi..

Pabandykim nors viena joniskieti nuo ukio nukrapstyti,kur jau kur Joniskyje sekmingiausiai jiems sekasi, nes zemes geros .Senoliu patarle; Nevaryk dievo i medi su botagu, nes neisprasysi su pyragu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , Išradėjas pranešimas:

Pabandykim nors viena joniskieti nuo ukio nukrapstyti,kur jau kur Joniskyje sekmingiausiai jiems sekasi, nes zemes geros .Senoliu patarle; Nevaryk dievo i medi su botagu, nes neisprasysi su pyragu.

Joniškis ar kiti regionai-kiekvienam sunku būtų peržengt per save ir atsisakyt to ką kūrė kelis dešimtmečius Tėvai, prie ko palikai krūva sveikatos pats. Tai ir laiko, niekas daugiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 14 minutes , Išradėjas pranešimas:

Gryztant prie temos;  Kad nebrangtu zeme-vienas is daugelio reikalavimu ukininkui, tai sugebeti suprasti VADYBININKO mintis,(kai tau plauna smegenis , nes is taves nori tik atimti pinigus) ir laiku ji isvaryti is kiemo.:angry-screaming::animals-dogrun:

Neišleisti pinigai- sutaupyti pinigai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...