Jump to content

Kirsticius

Nariai
 • Pranešimai

  31
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Visas nario Kirsticius paskelbtas turinys

 1. Kirsticius

  Trašų kainos

  Gali būti, bet niekur dar nesirašiau, niekur ir nereikėjo, o dirbu ne su viena įmone. Agrochemos lapuose, tai pasirašai, kad gali tikrinti ir tvarkyti tavo duomenis bet kas ir panaudoti bet kam.
 2. Kirsticius

  Trašų kainos

  Klausimas, kas dirbat su Agrochema, ar reikėjo pasirašyti kažkokius lapus, kad galėtų tikrinti ir tvarkyti asmens duomenis? Dabar kol nesumoki pinigų, tol neatveža prekių. Kol nepasirašysi sutikimo, tol su atidėjimu neduoda. Nė su viena įmone nereikėjo nieko rašinėtis, nors ir naujas klientas.
 3. Kirsticius

  Trašų kainos

  Kiek KG latviškas sulfatas kainuoja?
 4. Su kokiais padargais dabar įdirbat smėlį? Šiemet su diskiniu skutiku pravažiavus, irgi vietom labai skendo.
 5. Taip, gali ir ankstesnius metus pradėti administruoti, man už 2016 metus pradėjo administruoti, tai sugalvojo, kad per daug išmokėjo tais metais, tai dabar paėmė ir nedamokėjo.
 6. Pas mus savadarbis vežimėlis, prisukta tiesiai ant barstytuvo kojų, viskas kietai, keturtonio kratytuvo padangos, reikėtų gal platesnių, bet viskas visur laiko. Aišku nelygiame kelyje pašokinėja, nes tuščiam tai svorio nedaug.
 7. Kirsticius

  Trašų kainos

  Kada pirkot? Dabar užsiprašė 307
 8. Turiu, bet kaip ir dauguma tik po sėjos galiu parduoti, nes iki sėjos gerą nusipirkti nelabai yra šansų.
 9. Kiek tas nebrangų? Kartais pigiai nusipirkęs, daug už remontą gali sumokėti.
 10. Mano patarimas, nusipirkti du tokius vožtuvus http://www.lytagra.lt/lt/108114-svv90-12v-elektrinis-hidro-voztuvas-perjungiklis-197401020.html ir pasidarai iš dviejų traktoriaus porų keturias, meti lauk tą paskirstytoją, dedi tuos vožtuvus prie purkštuvo, jungi prie traktoriaus ir valdai viską iš kabinos su dviem hidro porom. Manau pigiausias ir geriausias variantas, nes į kabiną nesąmonė įsikelti, o lipti lauk ir lankstytis irgi ne išeitis.
 11. Kirsticius

  melioracijos darbai

  Melioracijos planus galima rasti čia: http://www.geoportal.lt/map/
 12. Kirsticius

  Išmokos 2014-2020

  Išmokos juk kiekvienam skirtingai, priklauso nuo to kiek, ką deklaruoji, ką sėji ir t.t. Pas mus gavosi 70 % avansas tik 87 eurai, tai visos išmokos bus apie 113 eurų. Labai jau iškreipta rinka, jei nesi jaunasis ūkininkas...
 13. Kirsticius

  Už kiek perkate žemę?

  Parduoda, bet tai nereiškia, kad kas perka.
 14. Nesiginčiju, užsėti grūdus galima ir su trąšų barstytuvu dar daugiau, bet žiūrime ne tik į našumą, bet ir į kokybę, sąnaudas ir t.t.
 15. Prie 136 ag pats tas 3 metrų vaderstad su įdirbimu ir tikrai nėra nuobodus sėjimas, daug galima apsėti. 4 metrų vaderstad jau per didelė tokiam traktoriui. Matyt ne veltui visi atsisako visokių kompaktorių, kitų sėjamųjų ir pereina ant vaderstad, visai kitas darbas.
 16. Nereikia lyginti su trašom ir be trašų sėjamosios, nes su trašom, dar papildomai kokių 20 ag reikia, juk dar viena diskų eilė eina ir giliau už sėjimo diskus, tai nemažai atima galios. Tad su 107ag minimaliu įdirbimu tikrai pasės ir nereikės lakstyti su puse sėjamosios. Aišku nelakstysi po 14km/h, bet apie 10 km/h tai eis.
 17. Kaina visada yra pagal stovį, kartais pigiai nusipirkęs, gali daug išleisti remontui, tai manau kartais geriau brangiau, bet tvarkingesnę. O vaderstad sėjamosioms įdirbimas reguliuojasi hidrauliškai, ne išimtis ir šiai, matosi cilindras, tad tiek kultivatorių, tiek lyginimo lentą gali pasikelti, jei netraukia su pilnu įdirbimu, bet stovėt sėjamoji tikrai nestovės ir savo darbą gerai atliks.
 18. Kiek žinau, daug dar nepridavusių, renka po 70 balų, ir nemažos sumos, tad jei tokiais tempais ir toliau, tad pinigų greit nebeliks.
 19. NMA puslapyje, bet beveik per dvi dienas sunešė tiek, kiek per visą mėnesį nesunešė.
 20. Su 60% intensyvumu projekto vertė apie 83000 eurų tai jei mažiniesi intensyvumą, tokia suma ir lieka, bet parama bus nebe 50000eurų, o apie 37000 eurų. Anksčiau būdavo, kai mažindavaisi intensyvumą, didėdavo projekto vertė, dabar lyg tai nebėra.Negaliu garantuoti, bet maždaug taip išaiškino.
 21. Dėl ratuko centre, tai tikrai mažiau norma nuklysta, bet manau neaktualu tai, nes vis tiek didelių posūkių nedaroma su ja. Svarbiausias galvos skausmas dėl padangų. Nelabai yra pasitaikę man, kad vilktųsi žemės prieš ratus, tik yra buvę anksti pavasarį, kai šlapiame molyje, kaip su buldozeriu pradėjo stumt, o daugiau tai ne.
 22. Taip, su tarpais, o jos nesumina daugiau žemės nei su eglute? Ir dar kuri sėjamoji geriau, sėjos mechanizmas su ratu viduryje, ar su ratu šone? Vienas pažįstamas sakė, kad su ratu šone dažniau reduktorius sugenda, bet aš manau, kad tik jam tai pasitaikė, vis gi naujesnės sėjamosios visos, su ratuku šone.
 23. Neskaičiau visos temos, gal pasikartosiu savo klausimu, bet norėčiau sužinoti Jūsų nuomonę apie vaderstad galines padangas, kokie minusai ar pliusai tarp eglutės ir lygių padangų? Dabar turiu su eglute, noriu pasikeisti į platesnę, bet dauguma mane dominančių sėjamųjų su lygiom padangom.
 24. Kirsticius

  Už kiek perkate žemę?

  Aš manau, kad moderatoriai galėtų pratrinti tokias temas, kur apie pinigus yra kalbama. Visgi patys susikeliat tiek nuomos kainas, tiek pirkimo kainas, gerai jei kuliat po 10 tonų iš ha, bet yra Lietuvoj, kad ir vos 3 - 5 tonas išspaudžiam, ir nesakykit, kad nemoku ūkininkauti, aišku nesu profas, kaip kai kurie iš čia esančių, bet iš kitų laukų būna ir geresnis derlius, bet esmė tame, kad žmogus priskaitęs tokių nesąmonių kokios čia rašomos, jis nori tokios kainos ir smėlyje, kur derlių gali gauti tik kelias tonas, o tręšti gali kiek nori, karštesnę vasarą viskas sulenda atgali į žemę, tai kartais ir dvi tonos iš ha belieka. O šeimininkas atėjęs pasikaito, kad ūkininkai velniškus pinigus uždirbą, tai reikia nulupt kaip reikiant, be to būna sako, va kitas moka tiek ir tiek, o tu čia mažai moki, kai paklausi kuris čia tiek moka, tai nebežino žmogus ką ir besakyti, nes nėra tokių. Dabar dėl žemės kainos, o Jūs buvot šalia, kurie čia rašinėjat kad žemė po 5 - 6 tūkst eurų ir daugiau perka? Dalyvavot sandėryje? Ar tik pliotkus kalbat? Ar tik klausot ką banke pasakė, ar notarė, ar kokia bobutė kaime? Argi jie viską žino, kas už kiek perka? Yra tokių atvejų kai kana dvigubinama, kad kaimynas nenupirktų ir išsiuntinėjama, bet pas notarą nesakysi, kad tiek nemoki, šeimininkas pasako, kad atsiskaitė ir viskas. Pas mus yra buvę, kad gauni laišką su nežmoniška, kaina, tai dar nereiškia, kad kas nors perka, o šeimininkas sugalvojo ant durniaus parduoti, gal kas nupirks, ir žemėtvarka visiems kaimynams išsiuntinėjo, vėliau paaiškėjo, kad jokio pirkėjo ir nebuvo. Daug visokių niuansų yra, tad mažiau pliotkykit, kiek, kas ir kaip uždirbat, ir kiek kas kaip moka. Nelyginkit rajonų, kitur tėra ir 20 našumo balų, įdomu kaip ponas gediminaskė is tokių laukų uždirbtų po 500 eurų, tik per tokius ir kainos kyla. Tik neįsižeiskit, aš tik pasakau savo nuomonę. Visiems gero derliaus, ir nelipkit, kitiems žmonėms per galvas.
×
×
 • Create New...