Jump to content

caper

Nariai
 • Pranešimai

  925
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  13

caper paskutinį kartą gavo apdovanojimą Lapkričio 30

caper paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie caper

 • Rangas
  Patyręs dalyvis

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Not Telling

Miestas

 • miestas
  Radviliškio raj

Paskutiniai lankytojai

1.886 profilio peržiūros
 1. caper

  Verslo sinergija ūkyje.

  Šioje lenteleje nera paskaičiuoti tokie dalykai, kaip darbo našumas pvz be navigacijos pasesi per diena 30 ha su navigacija 35 ha, su navigacija mažiau gadinsi dirvozemio, nesuminsi galu sukinedamasis su sejamja darydamas aštunkes, veliau galai nesudygsta ir buna vel nuostoliai. Čia purškimas kainuoja 15 eur/ha, o kiek kainuoja chemija tiem hektaram kurie persipurškia kiekvienu vaziavimu po 90 cm? Beje ir tas vairavimas kainuoja ne kosminius pinigus.
 2. caper

  Verslo sinergija ūkyje.

  Dėl navigacijos atsiperkamumo tai nėra nei ko čia maikių plėšitis, gali sakyti, kad neatsiperka tik tie kurie nepabandė. pvz. sėjant su 4 m rapid pasisėji technologines vėliau sukiesi į kas antra pravažiavimą iškart taupai laiką degalus, nepersėji taupai sėkla, technologines pasisėji kaip stygas, veliau purkšti , tręšti geriau. ir akiai gražiau
 3. caper

  Verslo sinergija ūkyje.

  Nejaugi, jug čia forume yra AG Paulius kuris ir gamta greit valdys su dirbtiniu intelektu. Tik nesuprantu kaip dar su mumis bendrauja nieko neišmanančiais valstiečiais
 4. caper

  Zymeto Kuro Kaina

  Šiandien šoklys 6 t po 64 cnt
 5. caper

  Kas jums veda buhalteriją?

  Tai kiek daug maž gaunasi kunsultavime apie 400 ha ūkiui? Tu saskaitu manau kaip ir pas visus panašiai. Dabar privačioj buhalterijos firmoj per metus sumokam 2300 eur su pvm
 6. caper

  Kas jums veda buhalteriją?

  Iš manes ima 160 eur, tai ir galvoju, kad stipriai permoku saskaitu neskaiciavau, bet per menesi virs 100 neturetu buti.
 7. caper

  Kas jums veda buhalteriją?

  Kokia kaina konsultavime dabar?
 8. caper

  žiemkenčių buklė

  Jei yra elektra netoli, tai junk orapute ir ramu. Pas mane beveik visus metus burbuliuoja.
 9. caper

  zieminis rapsas

  Jau prasideda...
 10. caper

  Skiltis chemijai

  Jei pas mus tokia politika, tai atsiras dar daugiau važiuojančiu pas kaimynus.
 11. caper

  Kombaino pasirinkimas

  Tai kokia spalva pasirinkot?
 12. caper

  Kombaino pasirinkimas

  Kaip dirba 8.80 uztenka varyklio galios ar noretusi daugiau? Dabar sprendziam dilema ar 80 su tiltu ar 85 be tilto galinio varomo.
 13. caper

  Trašų kainos

  Iš kur čia lietuvelej tos žemes dvigubai padaugejo? Kad ir chemijos ir trašu reiks dvigubai pavasari. Atrodo lyg šiol niekas vasariniu nepurske ir netrese.
 14. caper

  Verslo sinergija ūkyje.

  Tai dabar pats sau prieštarauji, jei tinkamai investuosi i technika tai ji tau tikrai atsiprks ir duos naudos. Gal geriau tegul pūna lauke geras kombainas, bet ne tavo derlius ant lauko nenuimtas ir visu metu pajamos.
 15. caper

  Verslo sinergija ūkyje.

  Ir dar norejai pasakyt, kad laimes tie kurie ne atnaujins technikos, neinvestuos i naujas technologijas, o dirbs su tarybinia technika?
×