Jump to content

edviuks

Nariai
 • Pranešimai

  3.107
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  27

Visas nario edviuks paskelbtas turinys

 1. edviuks

  Grikiai

  Daug grikiu tusčių šiemet .
 2. edviuks

  zieminis rapsas

  Jeigu dafiga lietaus, tas laumetrio kurinys keikiamas butu ir numestas i sona . Pas mus kas sejo pries stipru lietu, pasejo 1cm gyliu, taciau lietui lyjant kauburiuku zemes suplove i vagas ( lengvoje žemeje ) . Dabar ten gylis 4cm . Šiai dienai rapsas neisdyges dar nors setas 08.14 . Vargu ar uzteks energijos jam neislysti . Ir siaip lengvoi zemei volas pradeda stumti banga zemiu, ko pasekoi kalnu tokiu prisidare kad baisu . Na bet kiekvienam savo . Su tokia sejamaja tik užtikrintesnis esi šiektiek rapsu sejoje, nei no till .
 3. edviuks

  No-till

  @pauliusradvila parodyk rapso pabiras nugriaužtas skutime . Žmones netiki kad ten šliužu būna .
 4. edviuks

  No-till

  Tavo vadinama iprasta dirbima mes jau eile desimti metu propagavome ir propaguojame . Viskas su juo ok, bet …. Reikia dafiga technikos . Dafiga arkliu . Dafiga žmogisku ištekliu, žinoma viskam ir kuro . Kadangi mes nesam tokie turtingi is neturim žmonių prie savo didmiesčio kurie artu skustu už tikrai padoru atlygi, einame link tos technologijos kurioje dviese galime apddirbti be vargo dar didesni plotą . Pvz, skutant ir sejant rapsa, niekada nera buve svaraus lauko, nes dygstant rapsui, susižadino piktžoles kurios irgi dygsta ypac garstukas ir svėrė . Todel paprasciausiai pavargau nuo tokių laukų matymo . Kova su vejo malūnais . No till technologijoje man pirma sudygo rapsas . Piktzole viena kita . Garstuko, sveres isvis nematau kad ir kaip užkresta lauka esam paseje . Man to rezultato užtenka ir jis mane tenkina . Kaip Jevgenijus sake, mes po liūties kita diena važiavom purškem nuo pabiru, net traktoriaus ratai neaplipo. Iprastoi technologijoje, dar iki dabar butum neivažiaves . Šiemet visi žinom koks oras . Reikejo ir kulti pabaigti, ir rapsus pasėti . Jeigu būtume sėje iprasta technologija, tikrai arba butume nebaige kulti, arba butume nepasėje . Vienas iš dviejų . Ir dar gimusios dukters tikriausiai bučiau nepamates per darbus Dabar padaryta viskas . Aš irgi skutu, sėju. Bet ar tai darau tik kolkas . Laikas daryti kitaip . Ne visur technologija tinka . Bet musu žemese, tikrai super duper . Reikia tik pačiam prie esamo lauku vaizdo priprasti, ir kaimynus išauklėti kad nukulta ražiena nera tik ražiena per kuria pajibat galiu važiuoti . Vienas kaimynas paseta lauka 8m juostą išskuto, sako galvojau kad ražiena, norejau pravažiuot . Taip ir gyvenam su tokiu mentalitetu
 5. edviuks

  No-till

  Tai problemai yra vaistų. Kolkas pas save kiek žvalgemes, neradome jokių pažeidimų . Jeigu matysime, mes pasiruoše .
 6. edviuks

  No-till

  3 sejos budai . Iškrito 80mm krituliu per 12val . Aiškiai matosi technologija, gebanti sugerti daugiausi vandens i dirvožemi po gausaus lietaus . O šiaip, augam Linijine išleidusi pirma tikraji lapeli . Hibridas jau antra .
 7. Didinti ? Kam ? Mase aiški, daigumas aiškus, sejos norma aiški . Del kokiu priezasciu didinti ?
 8. Tai kad pas visus gi smulkus grudai . Is kur istrauks tos firmos stambius ? Skagen tgm 38g . Informer 38. Valhal 42. Daigumai 96proc . As tik dziaugiuosi . Sparciai darbai vyks, maza norma sejant .
 9. edviuks

  zieminis rapsas

  Jauciu didziausias skirtumas tankume ir pacioje seklos masėje . Jei namie sugebi pasiruosti sekla tokia pat kaip pirkta, kodel gi ne ? Bet jei seji ai pizdu smulkesnis atrodo ir siuksliu yra dedam 7kg lineikos, bus gerai, tai ka žinau….
 10. edviuks

  zieminis rapsas

  Lysander linijine stambiausia iš visų. Ženkliai lenkia Mersą.
 11. edviuks

  zieminis rapsas

  Rapsai šiemet nieko gero . Bent pas mus . Atrodo ispudingai, bet byra viso labo iki 3t . Gaila . Mersas, Lysander, Cult, dregme 7-8, aliejus 49-50
 12. edviuks

  zieminis rapsas

  Su rapsu tikrai geriau neskubeti. Nera jis toks jau siais laikais gležnas. Dauguma turi anksciu išbyrejimui/atsidarymui atsparumą. O kai rapsas puikiai subrendes tai kuli kaip vejas be jokių žagsejimu.
 13. Blemba kokie gražūs pasėliai visų . Mūsu prasti . Ypač kur lengva žemele . Nuo sausros . Tikriausiai visa LT gavo to lietaus visa birželi, mes pajūryje deja ne ... na bet ok, bent jau palangos verslininkai neverkia
 14. edviuks

  pupu auginimas

  Tokiem atvejam visada skirtas paseliu draudimas
 15. edviuks

  pupu auginimas

  Kuriais metais savo lauku nekulei visai ?
 16. edviuks

  žiemkenčių buklė

  Tai tikriausiai as durnas po ju pasakymo kad “nebeturesime” uzsipirkau dviem metam i prieki
 17. edviuks

  žiemkenčių buklė

  Kokioje kontoroje ?
 18. edviuks

  žiemkenčių buklė

  O kur jo bera pirkti ?
 19. edviuks

  žiemkenčių buklė

  Nežinau, bet Tombo nukala net zydinti rapsa . Gaila kad toks geras herbicidas isimamas is rinkos .
 20. edviuks

  Grudu sandelio juostos

  Jokiu lopu nebeapsimoka deti..... Keiciama visa juosta ir pamirstos bedos. Mes irgi pakeiteme visa juosta. Gabaleliais neapsimoka zaisti . Sena ir nauja juosta turi skirtingus pavirsius slydimo.
 21. edviuks

  žiemkenčių buklė

  Uzprogramuota viskas ne kovo menesi, o nuo 3 lapeliu rudeni .
 22. edviuks

  žiemkenčių buklė

  Neturit ka veikti kad su tais karbamidais žaidžiat ?
 23. edviuks

  No-till

  Lygiai tas pats. Pas mus zemes bednos. Tresimas lokaliai labai padeda derliui .
×
×
 • Create New...