Jump to content

Zim511

Nariai
 • Pranešimai

  814
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  4

Zim511 paskutinį kartą gavo apdovanojimą Gruodžio 25 2019

Zim511 paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Zim511

 • Rangas
  Patyręs dalyvis

Miestas

 • miestas
  Tauragės r.

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tai dabar man persiplėšt maike ir eit į kaima pupų ieškot ? Žmogau, jei kieme vienas arklys tebuves ir tarpine už vairo neprotinga tai čia nedraskyk akių. Forumas čia. Panašu visažinių forumas. Žinai kas yra sunku ? Va šitas laumetris 5m, kur sveria daugiau nei tas vaderis pilnas tavo pupų. Bet pagal tokius kaip tu (nemegstu tuint ne taip kaip tu) jo nei keliu neitų pavežt su minetais arkliais. Bet iki stebulių ir 10 km. Va čia yra sunku, o tą vaderi su tiek arklių tai ir per pus gali sudraskyt. Amen. Jei kam patinka tai ir su 200 ag galit TAMPYT, o dirbt galima ir su 140. Ir čia ma
 2. Tempia ir 4 cil. ir ne taip sunkiai kaip dauguma piešia. Su 135ag tokį varianta nuo 10-16 km/h priklausomai kiek su lenta brauki ir kokia dirva.
 3. Zim511

  kukuruzu smulkinimas

  Kiek ha nupjauta per tas dvi dienas ?
 4. Zim511

  kukuruzu smulkinimas

  Dedant varvančius kukuruzus, o dar jei lietaus gauna, taip ir būna.. dėl to pūtimo. Idomu būtų patirti kas gero iš to pašaro tada būna.
 5. Zim511

  No-till

  Pasitaikytų ruberoidė kokia jauna žiūrėk ir sugriešytum, nerūpėtų smalos Sorry
 6. Kolegos, gal kam pašarų nusimato kad trūks ?
 7. Apie hexashiftą teko girdėt gan gerų atsiliepimų. Tipo beveik nesulaužoma ir daug valandų laiko. Ten kaip paprastas power shiftas tik ji robotizuota. Mechaninis automatas jei atsako tai pagrinde sinchronizatoriai, dvi poros po 2000€ plius darbas. Bet iki to daug daug valandų reikia.
 8. Zim511

  Ruloniniai presai

  Čia kol nutrūko.. ? Ar kol pamatei kad į žingsnį nebetinka ?
 9. Zim511

  Skiltis chemijai

  Kažkas seniau buvo pasidalines tokią lentelę, fungicidų veikliųjų medžiagų poveikis javų ligoms, gal kas nors pamenate ir turit po ranką ją ? Būčiau dėkingas.
 10. Čia niekas neaišku iš tokio klausimo. Jei tai einančiam traktoriui, profilaktiškai po daug mh dėl spaudimo tada gali apseit be šlifavimų. Visais kitais daugumoj atvejų neapseisi, jei dar ir apseisi tai ne tik velena apsižiūrėt bet ir kakliukus su švaistikliais.
 11. Zim511

  Pieno kainos

  Jokio piktumo ar piktinimosi, čia daugiau klausimo forma mano. Kaip berods kestox ir sakė, nesuprantu kodėl ..LT negali būti tuo šviesuliu lietuvos pieno rinkoj ? Apie pramonės procesus nereikia manes mokinti. Tiesiog jei esate narys trumpai drūtai nušvieskit, ir neliks daug kam čia tų kvailų klausimų, nebebus pletkų lygis.
 12. Tą naują kol į gyvenimą paleidi kita kartą daug nervų reikia
×
×
 • Create New...