Jump to content

Kirsticius

Nariai
 • Pranešimai

  29
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie Kirsticius

 • Rangas
  Naujokas

Miestas

 • miestas
  Žemaitija

Paskutiniai lankytojai

804 profilio peržiūros
 1. Kirsticius

  Trašų kainos

  Kiek KG latviškas sulfatas kainuoja?
 2. Su kokiais padargais dabar įdirbat smėlį? Šiemet su diskiniu skutiku pravažiavus, irgi vietom labai skendo.
 3. Taip, gali ir ankstesnius metus pradėti administruoti, man už 2016 metus pradėjo administruoti, tai sugalvojo, kad per daug išmokėjo tais metais, tai dabar paėmė ir nedamokėjo.
 4. Pas mus savadarbis vežimėlis, prisukta tiesiai ant barstytuvo kojų, viskas kietai, keturtonio kratytuvo padangos, reikėtų gal platesnių, bet viskas visur laiko. Aišku nelygiame kelyje pašokinėja, nes tuščiam tai svorio nedaug.
 5. Kirsticius

  Trašų kainos

  Kada pirkot? Dabar užsiprašė 307
 6. Turiu, bet kaip ir dauguma tik po sėjos galiu parduoti, nes iki sėjos gerą nusipirkti nelabai yra šansų.
 7. Kiek tas nebrangų? Kartais pigiai nusipirkęs, daug už remontą gali sumokėti.
 8. Mano patarimas, nusipirkti du tokius vožtuvus http://www.lytagra.lt/lt/108114-svv90-12v-elektrinis-hidro-voztuvas-perjungiklis-197401020.html ir pasidarai iš dviejų traktoriaus porų keturias, meti lauk tą paskirstytoją, dedi tuos vožtuvus prie purkštuvo, jungi prie traktoriaus ir valdai viską iš kabinos su dviem hidro porom. Manau pigiausias ir geriausias variantas, nes į kabiną nesąmonė įsikelti, o lipti lauk ir lankstytis irgi ne išeitis.
 9. Kirsticius

  melioracijos darbai

  Melioracijos planus galima rasti čia: http://www.geoportal.lt/map/
 10. Kirsticius

  Išmokos 2014-2020

  Išmokos juk kiekvienam skirtingai, priklauso nuo to kiek, ką deklaruoji, ką sėji ir t.t. Pas mus gavosi 70 % avansas tik 87 eurai, tai visos išmokos bus apie 113 eurų. Labai jau iškreipta rinka, jei nesi jaunasis ūkininkas...
 11. Kirsticius

  Už kiek perkate žemę?

  Parduoda, bet tai nereiškia, kad kas perka.
 12. Nesiginčiju, užsėti grūdus galima ir su trąšų barstytuvu dar daugiau, bet žiūrime ne tik į našumą, bet ir į kokybę, sąnaudas ir t.t.
 13. Prie 136 ag pats tas 3 metrų vaderstad su įdirbimu ir tikrai nėra nuobodus sėjimas, daug galima apsėti. 4 metrų vaderstad jau per didelė tokiam traktoriui. Matyt ne veltui visi atsisako visokių kompaktorių, kitų sėjamųjų ir pereina ant vaderstad, visai kitas darbas.
 14. Nereikia lyginti su trašom ir be trašų sėjamosios, nes su trašom, dar papildomai kokių 20 ag reikia, juk dar viena diskų eilė eina ir giliau už sėjimo diskus, tai nemažai atima galios. Tad su 107ag minimaliu įdirbimu tikrai pasės ir nereikės lakstyti su puse sėjamosios. Aišku nelakstysi po 14km/h, bet apie 10 km/h tai eis.
×
×
 • Create New...