Jump to content

Kirsticius

Nariai
 • Pranešimai

  54
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie Kirsticius

 • Rangas
  Narys

Miestas

 • miestas
  Žemaitija

Paskutiniai lankytojai

1.227 profilio peržiūros
 1. Mes nepylėm, tikiuosi anksčiau kas dirbo irgi nepylė nieko panašaus...
 2. Taip, nusispaudžia iki galo, šiandien nusiorinom, matysim, kaip toliau dirbant bus.
 3. Kai perki dėvėtą techniką, tai nežinai kas buvo daryta :) Nesenai nusipirkau, tai nesinori laukti, kol kas išlįs.
 4. Kas galėtų būti JCB teleskopui stabdžiams, kartais iš pirmo karto nuspaudus sustoja, bet nori po truputį judėti į priekį, perspaudi iš antro karto, viskas gerai, stovi. Juos reikia kaip nors nuorinti, ar kas kitas čia?
 5. Kirsticius

  žiemkenčių buklė

  Kurioje kontoroje čia tokia kaina?
 6. Mielas kolega, Žemaitija ne vien tik Klaipėda, o ir daugiau miestų, tiek pernai, tiek užpernai du mėnesius neturėjom kritulių, o ir dabar, savaitgalį vienur 2mm prikrapnojo, kitur 15mm.
 7. Kirsticius

  Tankinimo Volai

  Šiemet sėdamas su rapidu prikėliau akėtėles, kad tik vos vos brėžtų,kartais ir padangos matosi, tai kol kas visai normaliai laikosi per tuos vėjus, niekas nepusto, o kitur didžiausi sūkuriai laukuose.
 8. Dėl naujų priekabų nieko negaliu pasakyt, bet kur perdarinėja priekabas, tai mums nelabai kaip perdarė. Iš nesavivartės priekabos darė 14 tonų verčiamą per šoną ir į galą, bet per galą kažkaip nereikėjo verst, tai verčiam visada per šoną, vežam daug ir visko, bet rėmas jau nemažai palinkęs, tai kažin kas būtų jei būtume vertę per galą. Kad padaryti pigiau už konkurentus matyt taupo ant metalo, dažymo kokybė irgi neįspūdinga, taip pat buvo žadėję pertikrinti stabdžius, bet ratai irgi nebuvo sukti :)
 9. Žmogus gal be technologinių vėžių sėja, tai nesvarbu purkštuvo plotis.
 10. Kirsticius

  Trašų kainos

  Kokios pas Jus salietros kainos?
 11. Kam tos amortizacijos, gi ne pats sėdėsi barstyklėje O jei rimtai, tai jinai tuščia ir taip šokinėja, mes žadėjom persidaryti, bet jau kokius 7 metus taip tręšiam, o tu jei turi ratus, gali pasidaryti taip, jei nepatiks galėsi susidėt kratytuvo.
 12. Pats paprasčiausias tai 2pts4 ašis, bet vietoj kratytuvo ratų patarčiau fūrinius 19.5 susidėt. Ne dėl svorio, o tiesiog mes turim su kratytuvo ratais, tai pilną prisipylus labai įsisiubuoja ir kartais nejauku, kad gali ant kokio posūkio apvirsti.
 13. Kirsticius

  ACROS kombainai

  Kokius rapso stalus naudojat Acrosams? Kūlimo tik apie 30 - 40 ha sezonui, tad nesinori labai didelių pinigų išlesti vien tik stalui, nes atsipirkimas bus ilgas.
 14. Kirsticius

  Trašų kainos

  Oho, kas tik 5 eurus tonai teima už atidėjimą? Dabar perkant 7 - 10 vaikšto Rudenį perkant NPK trąšas kitiems metams atsiskaitant, tai 20 eurų ir kartais daugiau pabrangsta.
 15. Jei yra, tai ir reikia, nesunkiai ir greitai užsideda.
×
×
 • Create New...