Jump to content

Kirsticius

Nariai
 • Pranešimai

  27
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie Kirsticius

 • Rangas
  Naujokas

Miestas

 • miestas
  Žemaitija

Paskutiniai lankytojai

696 profilio peržiūros
 1. Kirsticius

  Pasėlių deklaravimas 2014-2020 m.

  Taip, gali ir ankstesnius metus pradėti administruoti, man už 2016 metus pradėjo administruoti, tai sugalvojo, kad per daug išmokėjo tais metais, tai dabar paėmė ir nedamokėjo.
 2. Kirsticius

  Trašu barstytuvai

  Pas mus savadarbis vežimėlis, prisukta tiesiai ant barstytuvo kojų, viskas kietai, keturtonio kratytuvo padangos, reikėtų gal platesnių, bet viskas visur laiko. Aišku nelygiame kelyje pašokinėja, nes tuščiam tai svorio nedaug.
 3. Kirsticius

  Trašų kainos

  Kada pirkot? Dabar užsiprašė 307
 4. Kirsticius

  vaderstad sejamosios

  Turiu, bet kaip ir dauguma tik po sėjos galiu parduoti, nes iki sėjos gerą nusipirkti nelabai yra šansų.
 5. Kirsticius

  vaderstad sejamosios

  Kiek tas nebrangų? Kartais pigiai nusipirkęs, daug už remontą gali sumokėti.
 6. Kirsticius

  Purkstuvai

  Mano patarimas, nusipirkti du tokius vožtuvus http://www.lytagra.lt/lt/108114-svv90-12v-elektrinis-hidro-voztuvas-perjungiklis-197401020.html ir pasidarai iš dviejų traktoriaus porų keturias, meti lauk tą paskirstytoją, dedi tuos vožtuvus prie purkštuvo, jungi prie traktoriaus ir valdai viską iš kabinos su dviem hidro porom. Manau pigiausias ir geriausias variantas, nes į kabiną nesąmonė įsikelti, o lipti lauk ir lankstytis irgi ne išeitis.
 7. Kirsticius

  koki traktoriu rinktis???

  Gal komplektaciją galėtų maždaug sužinoti?
 8. Kirsticius

  melioracijos darbai

  Melioracijos planus galima rasti čia: http://www.geoportal.lt/map/
 9. Kirsticius

  Išmokos 2014-2020

  Išmokos juk kiekvienam skirtingai, priklauso nuo to kiek, ką deklaruoji, ką sėji ir t.t. Pas mus gavosi 70 % avansas tik 87 eurai, tai visos išmokos bus apie 113 eurų. Labai jau iškreipta rinka, jei nesi jaunasis ūkininkas...
 10. Kirsticius

  Už kiek perkate žemę?

  Parduoda, bet tai nereiškia, kad kas perka.
 11. Kirsticius

  SEJAMOSIOS ?

  Nesiginčiju, užsėti grūdus galima ir su trąšų barstytuvu dar daugiau, bet žiūrime ne tik į našumą, bet ir į kokybę, sąnaudas ir t.t.
 12. Kirsticius

  SEJAMOSIOS ?

  Prie 136 ag pats tas 3 metrų vaderstad su įdirbimu ir tikrai nėra nuobodus sėjimas, daug galima apsėti. 4 metrų vaderstad jau per didelė tokiam traktoriui. Matyt ne veltui visi atsisako visokių kompaktorių, kitų sėjamųjų ir pereina ant vaderstad, visai kitas darbas.
 13. Kirsticius

  SEJAMOSIOS ?

  Nereikia lyginti su trašom ir be trašų sėjamosios, nes su trašom, dar papildomai kokių 20 ag reikia, juk dar viena diskų eilė eina ir giliau už sėjimo diskus, tai nemažai atima galios. Tad su 107ag minimaliu įdirbimu tikrai pasės ir nereikės lakstyti su puse sėjamosios. Aišku nelakstysi po 14km/h, bet apie 10 km/h tai eis.
 14. Kirsticius

  SEJAMOSIOS ?

  Kaina visada yra pagal stovį, kartais pigiai nusipirkęs, gali daug išleisti remontui, tai manau kartais geriau brangiau, bet tvarkingesnę. O vaderstad sėjamosioms įdirbimas reguliuojasi hidrauliškai, ne išimtis ir šiai, matosi cilindras, tad tiek kultivatorių, tiek lyginimo lentą gali pasikelti, jei netraukia su pilnu įdirbimu, bet stovėt sėjamoji tikrai nestovės ir savo darbą gerai atliks.
 15. Kirsticius

  ES parama 2014-2020 m. Investicijos į materialųjį turtą

  Kiek žinau, daug dar nepridavusių, renka po 70 balų, ir nemažos sumos, tad jei tokiais tempais ir toliau, tad pinigų greit nebeliks.
×