Jump to content

Už kiek perkate žemę?


trifke

Recommended Posts

prieš 3 minutes , manttys pranešimas:

Su namais tikrai taip yra, ėjau gatve, pamačiau man patinkantį namą ir noriu nusipirkti. Nusiperki iš registrų centro info ir turi savininko kontaktus. Tiesa, savininkas būna informuojamas apie tai, kad buvo jo duomenų ieškota. 

Na o jei tavo turto užsigeidė daktaro lygio veikėjas būsi laimingas gavęs jo pasiūlymą?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, gavau pasiūlymą išnuomti vieną arą žemės, ryšio bokšto statybai. Sutartis 25 metams, moka 120e per metus, visą sumą sumoka iškart. Kaiptik turiu sklypą kuris yra visiškai nederlingas, smėlis. Kaip manot verta prasidėt? gal kas turit sėkmingos/nesėkmingos patirties?  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, juctas pranešimas:

Sveiki, gavau pasiūlymą išnuomti vieną arą žemės, ryšio bokšto statybai. Sutartis 25 metams, moka 120e per metus, visą sumą sumoka iškart. Kaiptik turiu sklypą kuris yra visiškai nederlingas, smėlis. Kaip manot verta prasidėt? gal kas turit sėkmingos/nesėkmingos patirties?  

Na greičiausiai naudosis ne tik tuo aru bet bus reikalingas servitutas privažiavimui, elektros linijai iki bokšto. Pasibaigus nuomos terminui reikia garantijų kad sklypas bus sutvarkytas į pradinę būseną ,nes tai kainuos tikrai daugiau nei ta nuoma.Jei nuspręsi nuomoti nepagailėk pinigų lai sutartį įvertintų geras teisininkas.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
prieš 23 minutes , hellboy197 pranešimas:

Kiek būtu galima mokėti už žemės nuoma 0.85ha Telšiu raj. balas 27? priesmėlis ir dauguma smėlio.

realiai - nieko. siemet tokioj zemej derlius - 0.5- 1.5 tona kvieciu. jei kitais metais palis - max 4t. nebent tau labia reikia to gabaliuku. kitu atveju manes jis nesudomintu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 10 minutes , Zilvis55 pranešimas:

realiai - nieko. siemet tokioj zemej derlius - 0.5- 1.5 tona kvieciu. jei kitais metais palis - max 4t. nebent tau labia reikia to gabaliuku. kitu atveju manes jis nesudomintu.

Kiek turiu smeliu tai nezinau, jei mėnuo be lietaus derliui kaput ir tręšk netręšęs. Tik nepamenu dabar tokių metų su dažnu lietum. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Zilvis55 pranešimas:

realiai - nieko. siemet tokioj zemej derlius - 0.5- 1.5 tona kvieciu. jei kitais metais palis - max 4t. nebent tau labia reikia to gabaliuku. kitu atveju manes jis nesudomintu.

Man jo realiai tereikia vien dėl to, jog ribojasi su mano lauku ir tas sklypas kuri noriu nuomotis yra apleistas, šeimininkas neprižiūri. Auga betkokia žolė, tai nesinori kad man į lauka barstytusi žoliu visokiu šiukšliu sėklos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, Zilvis55 pranešimas:

realiai - nieko. siemet tokioj zemej derlius - 0.5- 1.5 tona kvieciu. jei kitais metais palis - max 4t. nebent tau labia reikia to gabaliuku. kitu atveju manes jis nesudomintu.

teisingi žodžiai ir tais kitais metais bent į savaitę po 10mm turi palyt 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, hellboy197 pranešimas:

Man jo realiai tereikia vien dėl to, jog ribojasi su mano lauku ir tas sklypas kuri noriu nuomotis yra apleistas, šeimininkas neprižiūri. Auga betkokia žolė, tai nesinori kad man į lauka barstytusi žoliu visokiu šiukšliu sėklos.

Pradedi su pasiūlymų kad mokesčius sumokėsi ir sklypas bus tvarkingas, nereiks 4% valdžiai mokėti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 1 mėnesio...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...