Jump to content

Už kiek perkate žemę?


trifke

Recommended Posts

Prieš 2 valandas, jonc pranešimas:

Pas mus jau pernai buvo 90€/ ha šiemet tik keliais eurais daugiau.Bet mes nesistebim Biržuose viskas brangiausia..

Pasvaly geležinkelis paėmė nuosavą žemę, išpirko. Sakė duos naudotis kol prasidės statybos, tai dabar gaunasi valdiškos nuoma...už 158eur/ha. Pas ką daugiau? :obscene-hanged:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandas, Quattro pranešimas:

Pas mus 2 sklypai, uz viena ~104eur/ha, visiskas smelis tai ateinanciais metais pudymas pasiimt ismoka ir atsisakyt sito sklypo, uz kita sklypa 123eur/ha. 

Nepamiršk, kad lapkričio 1d gali tikrint ar apsėta, nesvarbu kad tu jo atsisakysi, bet įsipareigojimą prisiimi deklaruojant. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
prieš 27 minutes , Stasys1962 pranešimas:

Na ziuriu zemes pirkimai visai prislope , matyt  didiesiems ir siemet ne pyragai.O gal tiesiog pasiula isaugo, nes daug kas traukiasi is ukininkaimo ???

Man ir įdomu. Pas mus apstoję pirkimai,bet ir parduodamos negirdėt. Prieš pora metų po8k pirkdavo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Robertas08 pranešimas:

Man ir įdomu. Pas mus apstoję pirkimai,bet ir parduodamos negirdėt. Prieš pora metų po8k pirkdavo.

Na pas mus Kretingos raj laiks nuo laiko yra skelbimu .Va ir as sugalojau parduoti kai kuriuos sklypus , nes noriu zeme nupirkt kitoje vietoje esancia viduryje mano sklypo o i bankus nebesinori lysti .Taigi parduodu du sklypus 9.20 ir 4.20 ha paprasiau tiek pat  4.200 kiek ir is manes praso tie kurie nori parduoti man , tai visi branginasi , nors pavasari aplink uz tokia pat zeme maziausiai po 5-6 ejo ir dar musesi tarpusavyje.Matyt reiks kazkaip su tais savininkais kalbetis , kad leistu kaina zemyn , nes man parduot pigiau ir is ju pirkt uz didesne kaina ir  dar mokescius moketi iseis visiskas monkes biznis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, WYCKA/ pranešimas:

Cia ir taip aisku kad nekoki laikai dar su pirkimu patc atsiskiau pora lauku pirkt savo dirbamu i bankus lyst nesinori nes ateitis neaiski savininkai kaina rekia be proto

Nu , bet nėra prasti metai šie,nu bent mūsų ūkeliui, tik visi labai verkia. Tokiem kaip mum tai gerą plotuką nupirkt be banko nearelu. O po hektarą ar du,kam ten dirbt iš viso.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, Robertas08 pranešimas:

Nu , bet nėra prasti metai šie,nu bent mūsų ūkeliui, tik visi labai verkia. Tokiem kaip mum tai gerą plotuką nupirkt be banko nearelu. O po hektarą ar du,kam ten dirbt iš viso.

Daug kam skirtingai sie metai as pirkau zemes is geru metu sukauptu pinigu buvo metai kad be proto suleke 4 zemes savinikai per savaite laiko ir pirk jai ne kitam parduodu turejau pirkau neturi sukaupes neperki o kad kas dirbtu po hektara ar du reta labai manau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , WYCKA/ pranešimas:

Daug kam skirtingai sie metai as pirkau zemes is geru metu sukauptu pinigu buvo metai kad be proto suleke 4 zemes savinikai per savaite laiko ir pirk jai ne kitam parduodu turejau pirkau neturi sukaupes neperki o kad kas dirbtu po hektara ar du reta labai manau

Sklypus pirkt po hektarą ar du turiu galvoj.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...