Jump to content

Anekdotai...


Gunia

Recommended Posts

Mama raso sūnui laišką į kalejimą:bulves reikia kasti, nera kam padeti, sveikatos nera...nežinau. Sūnus atrašo:Na,mama supranti, negaliu padeti, neišleidžia, taigi ne kariuomenej esu....Jei kasi bulves ir rasi šautuvą,suvyniok į skydurą ir padek, gryšiu, reikes.  Po kiek laiko mama rašo:atvažiavo policija nukasė bulves....nors tiek gerai. Sūnus:na mama kuo galejau, tuo padejau. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Nida Vasiliauskaitė, citata:

Pvz., aktyvistai kieme ant sienos nupiešia didžiulį kūjį su pjautuvu. Gyventojai pasipiktina ir uždažo. Pirmieji sako: šis kraupus vandalizmo aktas liudija baisią klasinę neapykantą mūsų šalyje žmonėms, dirbantiems žemės ūkyje ir pramonėje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, sole pranešimas:

Nida Vasiliauskaitė, citata:

Pvz., aktyvistai kieme ant sienos nupiešia didžiulį kūjį su pjautuvu. Gyventojai pasipiktina ir uždažo. Pirmieji sako: šis kraupus vandalizmo aktas liudija baisią klasinę neapykantą mūsų šalyje žmonėms, dirbantiems žemės ūkyje ir pramonėje.

Chu is Nida vasiliauskaite? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2021-03-30 at 13:26, jevgenijus pranešimas:

Chu is Nida vasiliauskaite? :D

čia klausimas chu is chu Nida Vasiliaukaitė? jauti skirtuma.....

P.s. neteisus vorai oi ne teisus tikrai ten ne gatvės menas ten aukštesnės materijos ir siekiai reikia tik kartais pasigilinti į jos tekstus nes ne visada pievas rašo...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 5 savaičių...

Nujojo žmogelis į smuklę, pagere, išeina....žiūri arklio nera...Sukaupė paskutinę drąsą įeina ir: greitai grąžinkit arklį, o padarysiu taip,kaip mano tevas, kad padarė.Susižvalgė vagys, niekur nematytas, šūstras sako grąžinam, o bus matomai reikalo.Atveda arklį, atsiprašo, nuglosto, ir klausia, o ką Tavo tevas padare, kai pavoge arklį..žmogelis sako:pesčias parejo....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 mėnesių...

Bobutė klausia anūkės:

-Anūkėle,per televizorių vis kartoja seksas,seksas ir seksas.Kas tas seksas?

-Ai bobule,tai beveik tas pats kaip tryda.

Po kelių dienų bobulė pavėlavo į bažnyčia sekmadienio mišioms.Kunigas klausia pavėlavimo priežasties.

-Oi klebonėli,baigiu nusikankint su tuo seksu.Namuose buvo 3 kartus.Kukurūzuose 2 kartus kol atėjau.Ir dabar va,stoviu ir noriu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Išleidžia gruzinas sūnų mokytis į Maskvą. 

Tu ten sūnelį būk atsargus, nedulkink pirmos pasitaikiusios mergos, saugokis kad kokia liga neužsikrėstum. 

Jei užsikrėsi tu, tai užkrėsi parvažiavęs ir savo žmoną, o ji užkrės mane, aš užkrėsiu tavo mamą, o ji žinai kokia, užkrės visą kaimą....... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
  • po 1 mėnesio...

Kalbasi trys medžiotojai.

-Mano šuo tai gudras.Išėjau į medžioklę,pasiėmiau šunį ir šautuva.Šovinius pamiršau.Tai daviau šuniui pauostyti šautuva,tai iš namų atnešė šovinius.

Antras sako;

-Mano irgi tas pats.Išėjau pamedžioti,išsivedžiau šunį,pasiėmiau šovinius,tai šautuvą namie palikau.Tai daviau pauostyti šovinius,iš namų atnešė šautuvą.

Trečias;

-Aš tai su žmona ėjau prie upelio nusimaudyti,pasiėmiau ir šunį.Nuėjome,o žmona paliko namie maudymuką.Tai šuniui daviau pauostyti žmonos tarpokoji ir pasiunčiau namo kad maudymuką atneštų.Ale tas  atitempė kaimyną už kiaušų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...