Jump to content

axe

Nariai
 • Pranešimai

  1.074
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  7

axe paskutinį kartą gavo apdovanojimą Spalio 2 2018

axe paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie axe

 • Rangas
  Senbuvis

Miestas

 • miestas
  Lietuva

Paskutiniai lankytojai

1.814 profilio peržiūros
 1. axe

  zalioji trasa.

  Pirmi trys nelabai man bepatinka del to kad tai paciai grupei priklauso kaip rapsas. Cia toki gamyklini TerraLife N-fixx misini radau, kuris be situ augalu, pagrindas pupa ir vikis, visa kita maza dali besudaro, kazka panasaus galima paciam uzsimaisyt...
 2. axe

  zalioji trasa.

  Kitas klausimas - nukulus pvz vasarini rapsa suskutus lauka ir jo sudygusias pabiras paliekant kaip tarpini paseli tiesiausias kelias uzsiveist saknies gumba?
 3. axe

  zalioji trasa.

  Ka augint kaip tarpinius paselius zaliai trasai laukuose kur sejomainoje yra rapsai? Jeigu garstycia, ridikai netinka, del giminystes rysiu. Dar pliusas butu jei kazkas tokio ko nebutu butina iterpinet ar apart, zodziu kad per ziema nusaltu. Itariu variantu nedaug.
 4. axe

  Už kiek perkate žemę?

  Viską parašei teisingai, bet ir man pačiam dabar tokia įdomi situacija - kartu su pardavėju pateikėm dokumentus, jis pranešimą dėl pardavimo, aš sutikimą pirkti ir iškart prašymą dėl leidimo, bendrasavininkų ir nuomininkų nėra, aš kaimynas nuosavybės teise viena kraštine, ties antra kraštine kelias, trečia - valstybinis miškas, ketvirta valstybinės žemės nuoma (irgi aš nuomojuosi), bet laukti sakė vis tiek reiks tiek kiek ir visiems (apie 5 savaites), ir skelbimas nžt įdėtas ir dar gal ir laišką man atsiųs (nors sutikimą pateikęs), vnž greičiau nebus, nors pirmenybę turiu ir daugiau net nėra kam pasiūlyt.
 5. axe

  irankiai

  Bet ji prie kraunamo akumo reikia prijungt ar ne? Kitaip akuma labai issodins?
 6. axe

  Skystos trasos KAS-32, ir t.t.

  Pasigirt juk daznam vos ne igimta
 7. axe

  Skiltis chemijai

  Nemaišykite Axial 50 EC su fenoksi grupės herbicidais (pvz., MCPA, 2,4 D amino druska, Banvel ir kitais, kurie savo sudėtyje turi veikliąsias medžiagas, priklausančias šiai cheminei grupei). (Mustango sudety 2,4D 452 g/l) 1. Panaudojus herbicidą Axial 50 EC prieš vienaskiltes piktžoles, purkšti prieš dviskiltes piktžoles su fenoksi grupės herbicidais tame pačiame lauke galima tik praėjus 7 dienoms. 2. Panaudojus fenoksi grupės herbicidus prieš dviskiltes piktžoles, purkšti su herbicidu Axial 50 EC prieš vienaskiltes piktžoles tame pačiame lauke galima tik praėjus 21 dienai po fenoksi grupės herbicidų panaudojimo.
 8. axe

  Tikslaus ukininkavimo sistemos

  Ir kaip ar patenkinti, seniai turit? Man patinka tas dalykas kad is vieno traktoriaus i kita galima kilnoti, bet nepatinka kad vaira labai jau klibina, kiek youtubej maciau, ar galima jo ta agresyvuma pamazint, kad taip nedrebintu?
 9. axe

  Tikslaus ukininkavimo sistemos

  Ez steera yra turinciu?
 10. axe

  Trašų kainos

  Tai turi AK ir lietuviskos, visada
 11. axe

  Trašų kainos

  Kiek dabar kaina?
 12. axe

  dirvožemio tyrimai

  Pas ka dareisi?
 13. axe

  Zymeto Kuro Kaina

  Kad raso tai nebutinai taip ir yra. Gali kazkiek uzsipirkt to suomisko su popieriais o kita dali ruskinio. Kazkodel apie kitas firmas apkalbu taip nesklando
 14. axe

  SEJAMOSIOS ?

  Jei tuscia tai ir su belarusu gali pavilkt
 15. axe

  ES parama 2014-2020 m. Investicijos į materialųjį turtą

  Negalima, nes tentinis angaras yra laikinas statinys jam projekto nereikia, o toks laikinas statinys pagal statybinius teises aktus oficialiai tegali stovet 3 metus, kadangi projekto igyvendinimas trunka 5 metus todel is karto netinka. Nebent daryti projekta ir statyt ji ne kaip laikina pastata
×