Jump to content

Ukius_bulvinskis

Nariai
 • Pranešimai

  2.153
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  9

Ukius_bulvinskis paskutinį kartą gavo apdovanojimą Birželio 10

Ukius_bulvinskis paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Ukius_bulvinskis

 • Rangas
  Senbuvis
 • Gimtadienis 1984.08.13

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Male
 • Vietovė
  Kauno r.I
 • Pomėgiai
  F-1, slidinėjimas, tinklinis

Miestas

 • Miestas
  Kauno r.

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Medax max gerai trumpina, plius galima vėlai panaudoti, efektas jaučiasi. Pernai vasarinius ant vėliavinio "trumpinau" suveikė gerai, išvirtusių beveik nebuvo. Šiemet apskritai visi gana žemi gavosi.
 2. Esu barstęs ir iš rudens supiltas kalkes, tai jei ne kaip gegužės orai, o tokie kaip dabar, šiektiek su kaušu jas pamėčius ir pagrūdus visai padoriai išsibarsto.
 3. Su dvijuosčiu, jei tos kalkės labai sausos gal ir pavyks, pabert, bet labai sausų kalkių retai pasitaiko, taip kad gali pamiršti. Mačiau Auridanoj ką tik buvo plačiajuostis Bredal kažkur už 5k pinigų, tai visai neblogas variantas.
 4. Žvalguva platina, gali pas Sigitą užklaust, jis ne vienus metus augina.
 5. Ukius_bulvinskis

  Trašų kainos

  Kas čia po tiek prekiauja, kieno gamybos?
 6. Prieš mėnesį Seimo narys informuoja STT, kad jam siūlomas kyšis. Po mėnesio STT ateina pas kitą Seimo narį atimti telefonų. Ką čia norima apgauti? Jei pasiūlė kyšį ir esi toks teisingas, iškart skambini į STT, jie pasako, ką daryti, surengia pasalą nurodytoje vietoje ir pagauna kyšio davėją su įrodymais, kaip Masiulį. O čia viskas priešingai! Kodėl neliepė paimti kyšio prieš kameras? Gal dėl to, kad niekas jo ir nesiūlė, reikėjo tik didelio triukšmo konservų gėdai dėl Pavilionio pridengti, dėmesį nukreipti. Ir čia visai tik "sutapimas" kad atėjo be kamerų (matyt kišenėse dar 3310 pas stt agent
 7. Kažkaip tylu ramu apie seimo užsienio reikalų komiteto pirmininko pasisakymus, anei žodžio, visi pakalikai uodegas pabrukę o dabar jau ir užtarėjų atsirado, kurie sako, kad viskas čia gerai, čia gi nieko tokio nebuvo, viskas ką čia prikalbėjo netenka prasmės nes pasirodo ne su tuom žmogum kalbėjo, su kuriuo manė kalbas, tik kad turinys labai nekoks, tai čia jau nebesvarbu... kai jau atrodo, kad konclibai nebeturi kur žemiau kristi, pyst ir naujus dugnus muša.
 8. Ukius_bulvinskis

  Zymeto Kuro Kaina

  Arba užfiksuota kaina iš anksčiau ir tik dabar atvežė, arba varo kontrobandą nes marža tai 0, o kur dar pristatymo kaštai?
 9. Per kur tu čia keli tas foto, kad nei vienos nerodo.
 10. Na man, ta kuri tikrino, sakė viskas normaliai, aš apie Fenix'o normas klausinėjau, sakė galima ir mažesnes naudoti.
 11. Šiemet mane tikrino, klausiau dėl nemaksimalių-rekomenduojamų normų naudojimo, sakė kad dabar kaip tik kaip ir skatina nenaudoti maksimalių dozių, gal čia tik pas mus taip, reiktų su savo rajono VAAT pasikalbėti koks jų požiūris.
 12. Ukius_bulvinskis

  Zymeto Kuro Kaina

  Čia jie už dyką dirba, ar vandens dapila?
 13. Ukius_bulvinskis

  zieminis rapsas

  Beicuojat kuom nors, ar sėjat paprastai?
 14. Ukius_bulvinskis

  zieminis rapsas

  Glifosato sakė gavo tik 1/4 kiekio to ką užsakė, klausiu kame šaknys, sako nespėja gaminti. Rapso paprasčiausiai manau sės visi kiek tik leidžia sėjomaina, tai geresnės veislės bus išgraibstytos, paskui liks kokios nelikvidinės. Nuo šių metų pradžios kas darosi pasaulyje ir LT, pastovus kainų augimas, ir prisidengiant pandemija pastovus deficitas, nebelieka derybinės galios, nepirksi, kitas jau pinigėliais žvangina ir paims, vat taip va šiemet viskas, jau laikas rudeninėmis trąšomis apsirūpinti, kalio turiu jau, beliks fosoforo susirast už padorią kainą (dabar 550-600 MAP, pernai apie 35
 15. Ukius_bulvinskis

  zieminis rapsas

  Esat kas auginę iš ūkinės sėklos hibridinius rapsus, labai smarkiai skiriasi derliai? Šiemet su rapso sėkla bus žiurkių lenktynės, jau dabar trimituoja kad sėklos trūkumas, glifosatų trūkumas, trąšų irgi trūkumas...
×
×
 • Create New...