Jump to content

Ukius_bulvinskis

Nariai
 • Pranešimai

  2.043
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  6

Ukius_bulvinskis paskutinį kartą gavo apdovanojimą Liepos 19

Ukius_bulvinskis paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Ukius_bulvinskis

 • Rangas
  Senbuvis
 • Gimtadienis 1984.08.13

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Male
 • Vietovė
  Kauno r.I
 • Pomėgiai
  F-1, slidinėjimas, tinklinis

Miestas

 • miestas
  Kauno r.

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kas nors bandę, o gal turit Farmet Falcon sėjamają, kaip ir strip till galima, galima ir su paprastu dirbimu. Kaina dar visai padori, ne 100k už 4m kaip Horsch.
 2. Ukius_bulvinskis

  Skiltis chemijai

  Paskaityk etiketę, labai svarbu javų tarpsnis, man regis ar tik ne iki antro lapelio galima purkšt aklonifeno turinčiu herbicidu.
 3. Ukius_bulvinskis

  Skiltis chemijai

  Dar neteko iš rudens purkšt (žieminių auginimo patirtis vieni metai ) Tai pasirinkimas: Komplet Legacy pro Legacy500 Granstaras Kas dar, Maten duo? Dabar kas ima miglę iš rudens, nes pavasarį beveik niekas, Avoxa sustabdo bet nenumuša man regis iki galo.
 4. Ukius_bulvinskis

  Javų supirkėjai

  Vienintelis AK atsiskaitė laiku, kelios dienos iki termino, Achema žemiau plintuso, turi išsimušinėti pinigus.
 5. Ukius_bulvinskis

  Javų supirkėjai

  Agrochema irgi suskiai geri, kai iš jų pirkt sėklą, tai avansinį pavedimą privalai daryti, kai parduodi grūdus, tai per 30d. nesugeba pervesti.
 6. Ukius_bulvinskis

  Grūdu kainos?

  https://www.skelbiu.lt/skelbimai/superkame-sudygusius-kviecius-nekondicinius-50103005.html Rašo kad ima, kaip realybėje, reikia skambinti.
 7. Pagaliau atsiuntė sertifikatus, 2019 ėminio 89% normalūs daigai, 4% nenormalūs, 7% negyvos sėklos. 2020 ėminio daigumas 92%, darykim prielaidą kad per metus 1% punktų sumažėjo daigumas (beicuota Celest trio). Klausimas ar 92% normalu sertifikuotai sėklai? Ir pagal tai koreguoti sėjimo normą (tarkim noriu 4mln. į ha, tai gautųsi 4,35mln. reikia pasėti, tgm 43g, išeina 187kg.
 8. Tai kad labai didelė tikimybė, kad pernai ir beicuota, nes parašyta, kad pakuota - 2019 rugpjūtis, reiks etiketę kada vėliau nufotkint. Jei būtų 2019 grūdai beicuoti dabar, tai gal viskas kaip ir ok, bet jaučiu kad stumdo seną sėklą už naujos kainą.
 9. Atvežė Tobak Agrochema, pasižiūriu etiketę, 2019m., bl, iškart skambinu vadybininkui, sakau sėkla 2019 m., kaip su daigumu, patikrintas? Sako jo jo, yra sertifikatai, tai sakau atsiųskit, gerai bus. Tai kol kas nieko, sėklas siuntė kelias savaites, dabar sertifikatą kokį tai 2019m iškrapštys kai jau bus pasėta. Ką su tokiais daryti, pačiam daiginti, ir isvis, kaip jie drįsta pinigus tokius lupt už senas sėklas, su nuolaida duotų nors, įspėtųkad sėkla sena, nieko visiškai.
 10. Nebūtina turėti auto svarstykles, galima kompensacinę naudoti su svarstyklėmis, tikslumas nežymiai gali būti mažesnis, bet vistiek jau arti tiesos.
 11. Ukius_bulvinskis

  Skiltis chemijai

  Teks kokio Focus Ultra ar kažko panašaus maksimalias dozes duoti, bet dar plačialapių kokių gali būti, tai dar ką nors pridėt teks, žodžiu gyvenimas gerėja.
 12. Ne, čia esmė "turiu mandrą sėjamąją" ir dabar reik pasipyzdavot iš tų kurie neturi. Kaip greitai nosis užsiriečia iš to mandrumo.
 13. Ukius_bulvinskis

  oro kompresorius

  http://walterlietuva.lt/produktai/oro-kompresoriai/stumokliniai-kompresoriai/su-horizontaliu-oro-rinktuvu-gk/gk-880 Vs https://www.stokker.lt/stumoklinis-kompresorius-55kw-pbn-55-270-3-stacionarus-ingersoll-rand/815273211 Specifikacijos labai artimos, abu 5,5kw, resiveriai 270l, kaina aišku Walter naudai (1150 vs 1550 su PVM abi čia). Dėl Ingersoll kokybės klausimų kaip ir nekyla, o esat kas nors su Walter susidūrę?
 14. Ukius_bulvinskis

  ES Parama 2021- 2027

  Mes turim tokį "pažangų" vieną, sėja dėl akių, piktžolių 50/50 su kultūra prikulia, viskas iš išmokų, prideklaravęs bebrynų, pūdymus uždeklaravęs eko daržovėmis ir vargo nemato. Jei tokia ž.ū. ateitis, tai jau dabar negera pagalvojus.
×
×
 • Create New...