Jump to content

PArty

Nariai
 • Pranešimai

  743
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  4

PArty paskutinį kartą gavo apdovanojimą Rugpjūčio 7 2020

PArty paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie PArty

 • Rangas
  Patyręs dalyvis

Miestas

 • Miestas
  Kedainiu

Paskutiniai lankytojai

3.735 profilio peržiūros
 1. PArty

  Pliurpalas

  Gal tai LGBT šeima- grupiniai svingeriai.
 2. PArty

  Grūdu kainos?

  Pažiūrėk kaip matifas šiandien suregavo
 3. Pardavėjams Geriausi tie kurių tiesioginiai importuotojai ir atstovai yra. Geriausi būna tada kai parenki teisingai pagal greitį, apkrovą ir apsaugos tipą. Kitaip ir brangiausi ilgai nelaiko. Tad pasigoolint guolio kodą visada patartina, jei nenori dažnai keisti.
 4. PArty

  Anekdotai...

  Kai vyrams nebeužteko strip-tizo pradėjo domėtis strip-tillų..
 5. PArty

  Pliurpalas

  Būtų dar geriau jei mesčionys nenurodinetu KAIP
 6. PArty

  Verslo sinergija ūkyje.

  Buvo tos trumposios grandinės prieš 20-30 kol neatėjo vvmt, ŽŪM ir "tvarka padarė ".Dabar ratas apsisuko- tipo panacėja siūlo.
 7. PArty

  Verslo sinergija ūkyje.

  Tai kad valdžia viską suplake į vieną vietą : algos sau mokėti neleidžia, darbo užmokesčio pajamas suplake į viena vieta su kapitalo ir veiklos pajamomis ir apmokestina kaip darbo užmokestį
 8. PArty

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Tarkim kad kacapu žiniasklaida sėdi KGB kišenėje. Paimk ruskiu "reportažą" apie Lietuvą. Tada jame veikėjus sukeis vietomis ir gausi reportažą rodama Lietuvoje apie ruskius. Tada atsakyk į klausimą kas parašė reportažą Lietuvoje?
 9. PArty

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Kad kalbėti apie žiniasklaidos objektyvumą pirmiausia ji turi egzistuoti. O tai kas yra - šlykščiai atvira propaganda,dezinformacija ,purvasklaida. Ir tame nenusileidžia nei kacapams nei šiaurės Korėjai.
 10. PArty

  Verslo sinergija ūkyje.

  Galima statyti kad ir Mėnuly bet tokie objektai anksčiau ar vėliau sprogsta, o žalą visada bus didesnė nei turint 1000 smulkių. O kad hiperkapitalas veržiasi į žemės ūkį tai tik parodo kad šitam pasauliui nedaug liko
 11. PArty

  Verslo sinergija ūkyje.

  Na,na” černobiliu " žalą mažesnė Berzuos 10 susirgo 20000 palaidojo sveikų
 12. PArty

  Verslo sinergija ūkyje.

  Pacituosiu viena ministerijos šula: "Mes dirbame tam ūkininkai išgyventų,o perdirbėjai užsidirbtų". Ką gausi "suefektivines "veiklą ilgalaikėje perspektyvoje? Produkcijos kainos nukris, resursų pakils ir galiausiai pačio neliks toje veikloje.Kaip pavyzdžiu gali pažiūrėti cukrinių auginimo evoliucija Lietuvoje.
 13. PArty

  MTZ 952

  Perki nauja bet priregistruota ir jokių problemų peregistruojant
 14. PArty

  Strip-till

  Drisčiau suabejoti Lietuvos mokslininku tiek "can" tiek "may" gebėjimų atlikti eksperimentus . Nes kolkas visi eksperimentai atliekami virėjos stiliumi: Verdi du puodus sriubos į vieną druską dejau kairė, kitą dešinę - valio kažkuri skanesnė gavosi nuo šiol taip virsiu o visi kiti faktoriai pochui.
 15. PArty

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Dveji metai kai burnoj neturėjau
×
×
 • Create New...