Jump to content

PArty

Nariai
 • Pranešimai

  421
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  3

PArty paskutinį kartą gavo apdovanojimą Rugsėjo 14

PArty paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie PArty

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Miestas

 • miestas
  Kedainiu

Paskutiniai lankytojai

942 profilio peržiūros
 1. PArty

  žiemkenčių buklė

  Herbicidas dirvinis buvo?
 2. PArty

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Tragikomedija.Opozicija muša ūkininkus ir galvoja kad smūgiai tenka karabasui .Karabasas žiūri kaip muša ūkininkus ir laimingas kad jo ŽŪB tampa konkurengesnes už ūkininkus.Taigi visi seime laimingi.
 3. PArty

  žiemkenčių buklė

  Pernai laukas artas greičiausiai?
 4. PArty

  Verslo sinergija ūkyje.

  Žinant valstybinio sektoriaus mentalitetą Greičiau Visi keiksis bet nieko pakeisti negalės ir liksim durniaus vietoj kaip visada.
 5. PArty

  Grūdu kainos?

  Žvakės verta pataupyti pradžiai bent iki Velynių,o tada matysime gal ir naujametinei eglutei
 6. Reaguoti būtina,nes gali gauti baudą.jei naudoji bankininkystė prisijungi prie mano VMI ir matysi kokius duomenis turi ,gal ir deklaracija parengta tik pateikti tamstos reikia. Gali jei dovanojami,o ne perkami buvo.
 7. Gavai ką nors dovanų notariškai ar brangesnių nei 2500, pardavei kokį registruotą turtą, jei neislaikytas GPM reikėjo mokėti ir deklaruoti...
 8. Taip už 5 praėjusius metus.
 9. Mačiau .Klauso ūkis turi .,per dieną sakė 180 ha.
 10. PArty

  Skiltis chemijai

  Sosnovskio barštį ( teritorinė modifikacija)kažkoks matantis didelę naudą atvežė irgi pilnas gerų norų ,dabar mums srebti...
 11. PArty

  Skiltis chemijai

  GMO tai džinas paleistas iš butelio, tai kai kaip branduolinė energetika- ant popieriaus gražu, ekonomiškiau bet kai supranti riziką ir kokios nevaldomos žalos galimos( Černobylis) tai geriau nereikia.
 12. PArty

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Kad receptą išrašytų ,nes kitaip trąšų berti negalėsi?
 13. PArty

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Kad receptą išrašytų ,nes kitaip trąšų berti negalėsi?
 14. PArty

  Verslo sinergija ūkyje.

  Šiais laikais net geležies gabalas vadinamas kompiuterių sugeba mokytis ir priimti sprendimus kuriuose jis nėra ekspertas(diplomo tikrai neturi) ,o tu abejojo žmogaus gebėjimų mąstyti. O kas yra mokslo rekomendacijos žemės ūkyje? Tą patį gyvenimiška patirtis ir ir susikurtų hipotezių visuma kurią tikima kol gyvenimas jų nepaneigia.praktiko ir" eksperto "patirtis tarkim skiriasi kelis kartus(gerai 10 kartų) bet žinant kad galimų trajektorijų yra begalybė tai abiejų šansai laimėti prieš gamtą yra lygios nuliui. Aš visada priimti pasakymą kad taip gali būti,bet abejoju kai sako kad to negali būti.
 15. PArty

  Zymeto Kuro Kaina

  Jei mokėti už visus - pažeidžiamas lygiateisiškumo principas kodėl aš už savo bielkius turiu mokėti o kaimynas turintis tik du bielkius ne? Čia tu teisus-tikrinama reakcija-jei viešojoje erdvėje tokios nesąmones nesulaukia didelio pasipriešinimo jos virsta kūnu ir krauju.
×
×
 • Create New...