Jump to content

shaulinis

Ekspertai
 • Pranešimai

  7331
 • Prisijungė

 • Laimėta kartų

  17

shaulinis paskutinį kartą gavo apdovanojimą Gruodžio 30 2022

shaulinis paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie shaulinis

 • Gimtadienis 04/06/1974

Vartotojo informacija

 • Vietovė
  Kėdainiai
 • Pomėgiai
  Tikslusis ūkininkavimas, kombainai

Miestas

 • Miestas
  Kėdainiai

Paskutiniai lankytojai

4267 profilio peržiūros

shaulinis pasiekimai

Senbuvis

Senbuvis (5/5)

430

Reputacija

 1. shaulinis

  dirvožemio tyrimai

  Vienareikšmiškai kalkingi, be to visą kitą beprasmiška
 2. shaulinis

  Ūkininkų protesto akcijos

  Lietuva ir Estija tarp šalių kur labiausiai augo rusiškų suskystintų dujų pardavimai (ir info ne iš Janutienės o The Economist)
 3. shaulinis

  Ūkininkų protesto akcijos

  visą laiką buvo ( na gal nebent prie tertbų valdžios tai buvo pakavota) Česlovo Milošo knygoje "Pavergtas protas yra geras palyginimas "Diktatūra tai kaip greitaeigis kateris kur visi valdymo prietaisai ir variklio galia, viskas vienose rankose. Demokratija tai kaip sielis kir kas tik turi kuo vairuoti vairuoja ir kiekvienas sau. Ten nuolat peštynės, keiksmai, rietenos, tačiau nepaisant isos tos suirutės, demokratijų sieliai, kokiu tai būdu, išvengia povandeninių akmenų ant kurių dužta greiti ir manevringi diktatūrų kateriai) O buvo tų susiskaldymų kiek save pamenu, Landzbergistai ir Brazauskininkai, tada Paksistai, kas ten dar buvo... bet tai ir yra dalis tų peštynių būdingų demokratijai dėl ko ir išvengam "povandeninių akmenų" Pas mus kas kart po rinkimų "ne tuos išrinko" o primesk kas bus kai ruzzijoje (kaž kada neišvengiamai) valdžia keisis, mūsų rietenos bus tik ougelės palyginus.
 4. shaulinis

  Ūkininkų protesto akcijos

  ne visai taip, buvo burbuliuojančių prieš ukrainos vėliavą (ir yra), kurie įkyriai lenda į akis "nusiimk tą skudurą geriau lietuvos pasikabink" čia apie tokius kalba.
 5. hmm, tai turėtu būti labai, labai senas daiktas, labai sena technologija (naujos kartos ir naujų palydovų negaudys) jau nekalbant pas ką klausti jei kas neveiks? Firm kadaise nupirkta Cateprilerio, tada tapo AGCO dalimi, gal kas iš AGKO dyleriu ir užsiimtų, bet labai abejoju.
 6. Visos (na bent jau bent kiek rimtesnės) sistemos turi reguliavimus nes dirva ne vienalytė tai reiškia ir reakcijos jėgos į padargą ir ratus ne pastovios. Be to yra dalykų kurių joks vairas neįtakoja pvz paties padargo poslinkių (jei prikabinamas ir dar platus. Negali lauko pritaikyti prie mašinos, reikia mašiną taikyti prie lauko todėl gerai kai yra galimybė pasireguliuoti.
 7. Užleisti ar neužleisti priklauso nuo daug dalykų. Esmė tame, kad pamatuoti ir pravažiuoti yra skirtingi dalykai. Net jei turi 2,5cm RTK matavimo tikslumą o tavo padargas prikabinamas ir gali laisvai judėti į šonus? O jei dirbi šlaite ir gravitacija daro savo juodą darbą. Šlapia dirva ir prastas ratų sukibimas, tavo vairavimas niekaip neišlaiko linijos. Traktoriaus balansavimas, slėgis padangose ir dar n+k faktorių kas įtakoja vairavimo tikslumą. Jums spręsti užleisti ar ne ir kiek.
 8. na papildomų antenų niekam nereikia (nebent radai kokį kur tik radio bangom korekcijas ima tai bėk tolyn nuo tokių) o su internetu tai pilna jų bet jei RTK tai kaip taisyklė su vairavimu nes nėra prasmės mokėti už lazerinį "matuoklį jei" vis tiek pjausi "benzopjūklu". komerciškai nėra prasmės, RTK nebus pigus o rankinio vairavimo kaip taisyklė ieško žmonės "pigiau, pigiau, pigiau" . Vien plančetei (standartiniam telefoninaim GPS imtuvui RTK nepanaudosi iš vis nėra prasmės naudoti papigiaiską GNSS imtuva RTK, kokia prasmė korekcijų jei palydovus pametinės po kiek vienu stulpu? Nes kuo pigesnė antena tuo greičiau pameta palydovus ir ilgiau trunka kol vėl susigaudo. Automobilinei navigacijai tai neaktualu, nes turi atskaitos tašką - kelių žemėlapį, todėl tokių niuancų net nepajauti vairuodamas, laukuose nėra google maps lieka tik palydovai todėl, belen kokie antenėlė netinka o tuo labiau RTK.
 9. čia jau n+k variantų, klausimas ką bandai padaryti ar savo susikonstruoti ar gatavą nusipirkti (šiais laikais yra tikrai normaliom kainom gatavų sistemų)
 10. shaulinis

  kombainu reguliavimai

  normaliai kviečiai nušveičia viską iki blizgesio (geriau šveičia nebent ryžiai tie tai net metalą nušvitrina) tai gi bėda gali būti nebent smarkiai žolėtuose ar tarkim rapsuose. Geras kompresorius iš vakaro bene protingiausias vaistas tokiu atveju.
 11. tam reikia imtuvo atitinkamo galinčio naudoti RTK ir antenos. taip pat vairavimo nes iš rankos RTK tikslumu nepravairuosi niekaip.
 12. shaulinis

  kombainu reguliavimai

  ką kuliant taip prisineša? Koks kombainas?
 13. shaulinis

  kombainu reguliavimai

  kuo didesnis spragilų greitis tuo labiau trupina viską, tuo daugiau darbo sietams
×
×
 • Create New...