Jump to content

shaulinis

Ekspertai
 • Pranešimai

  7.052
 • Prisijungė

 • Laimėta kartų

  8

shaulinis paskutinį kartą gavo apdovanojimą Liepos 26

shaulinis paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie shaulinis

 • Gimtadienis 1974.04.06

Vartotojo informacija

 • Vietovė
  Kėdainiai
 • Pomėgiai
  Tikslusis ūkininkavimas, kombainai

Miestas

 • Miestas
  Kėdainiai

Paskutiniai lankytojai

3.382 profilio peržiūros

shaulinis pasiekimai

Senbuvis

Senbuvis (5/5)

214

Reputacija

 1. shaulinis

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Dar praeitam tūkstantmetyje, kaii Lietuviai į A gliją veržėsi, buvo toks nutikimas, susimušė chebros. Tai tuoskurie mušė, kuriuos mušė ir tuos kurie matė kaip muša visus deportavo. Ir dabar mums reikia iš pat pradžių parodyti kieno čia tvarka ir kokia ji. Riašės, maisto mėtymas per tvorą.... pasiimi savo prieglobsčio prašymą, te tau kavos puodukas, sumuštinis ir lėktuvas namo arba kalėjimas. Už bet kokį nepaklusnumą prašymai atmetami be apeliacijų. Ir teisėta ir ramu. Na čia pirmai pradžiai žinoma, vien to nepakaks.
 2. shaulinis

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Nea dėl 4 man jokių klausimų nekyla, Batkos darbas vienareikšmiškai.
 3. shaulinis

  Kas vyksta Lietuvoje?

  10 balų surinkau, spėk už kurį klausimą
 4. shaulinis

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Jie nesaugo mūsų sienų. Pas juos nėra pabėgelių stovyklų kur juos saugotų, pėsti tikrai jš Irako, per Gruziją, Rusiją ( kas dar ten pakeliui) neateina. Jie speciiai juos skraidina lėktuvais, pastebėjai, kad skaičiai sutampa su tuo kiek žmonių į lėktuvą telpa?
 5. shaulinis

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Iki šiol manau kortom lošė, dabar jau musiau dirba
 6. shaulinis

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Namų negali apsaugoti, kad neįlystu, gali tik prailginti laiką kiek užtruks kol įlys. Klausimas kas lenfa ar vagys, pijokai afresą sumaišę ar kaimyno sumušta žmona vienais naktinkais basa atbėga?
 7. shaulinis

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Na taio, bet ir pas rusą ne per visą perimetrą ir nosies ne kiši ne dėl tvoros o dėl to kas anapus jos.
 8. shaulinis

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Siena kontroliuojama, pasieniečių darbas pagauti visus kas bando pereiti, tą jie ir daro, visus sugaudo ir štabeliuoja. Nežinau iš tikro, nesugalvoju ką daryti. Sienos, tvoros, barjerai... na pasakykit man bent vieną per visą žmonijos istorija sieną kuri atliko savo darbą? Kinų didžioji, net nebandžius jos šturmuoti Kiniją mongolai paėmė, Troja, Tebai, Atenai, Adriano siena... kaip mano močiutė sakydavo "nuo gyvulio gali užtverti, nuo žmogaus ne" Stabdyti skrydžius iš Turkijos ir Irako logiškiau, bet ten reikia važiuoti ne su pluošteliu o su dideliu lagaminu "pasiūlymų" ir žinoti kam juos pateikti. na ir lietuviškas "lagaminas pasiūlymų" neprilygs Putino "pasiūlymams" reikia kito kalibro. Vienintelė viltis lietuviška žiema, jei ne... na bent jau LT futbolas atsigaus, tiek chebros iš Kamerūno atvarė, kad galim ir į kokio čempionato finalą taikyt
 9. https://www.geoportal.lt/user-administration/views/public/user/registrationView.jsf Čia anketa, tada turėtu paštu pareiti pasijungimo duomenys.
 10. shaulinis

  kombainu reguliavimai

  Žjūeint kokiam kombainui "3 plankės" tai donams būdavo. Notmaliam, didelio nažumo niekas neturi liesti.
 11. shaulinis

  New Holland CX kombainai

  3,8 ha/h vidurkis 5 metų visų augalų. Čia kompiuterinis. Realus rwikia darbo laiką dauginti iš valandinio ir tada iš 0,6-0,7 tai bus panašiai į tą pusę.
 12. shaulinis

  kombainu reguliavimai

  Čia pagal vadovėlį, realiai žiūri pagal sityaciją, bet pradedi nuo 25.
 13. shaulinis

  New Holland CX kombainai

  kiek m hederis? nuo to daugiausiai priklauso. Šeip daug priklauso nuo laukų dydžio, formos kitų sąlygų. Galiu pasakyt 35ha per dieną normalu o papuls 6 laukeliai po 6hą ir nė pro kur tiek nepadarysi. dar klausimas kaip išsipylinėsi eigoje ar stodamas ar iš visi iki kelio linguosi su pilnu bunkeriu. Nuo kombaino šiek tiek priklauso našumas bet ne viskas toli gražu.
 14.  Claas Dominator 78s.

  Žadu pirkti naują akumuliatorių.

  Buvo įdėtas Varta 12V 135Ah, 1000A.  Ar ne mažas galingumas.

  Variklis perkinso 6 c

  1. shaulinis

   shaulinis

   wow, ko nežinau tai nežinau, su dominatoriais iš vis nežaidęs aš

 15. shaulinis

  New Holland CX kombainai

  Nematant lauko ir situacijos sunku ką pasakyti. Tarpinis sietas rapsam 1mm kviečiam 3mm čia tai jau aksioma. Visą kitą - pradedi pagal knygą o tiliau tas skyrius kuris vadinasi "troubleshooting" ta prasme jei skaldo tai mažini apsukas jei tas tai taip darai jei anas tai kitaip, gan neblogai ten surašyta.
×
×
 • Create New...