Jump to content

shaulinis

Ekspertai
 • Pranešimai

  6.926
 • Prisijungė

 • Laimėta kartų

  5

shaulinis paskutinį kartą gavo apdovanojimą Rugsėjo 13 2018

shaulinis paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie shaulinis

 • Rangas
  Ekspertas
 • Gimtadienis 1974.04.06

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Male
 • Vietovė
  Kėdainiai
 • Pomėgiai
  Tikslusis ūkininkavimas

Kontaktai

 • Interneto puslapis
  https://www.facebook.com/Precision.Farming.UAB/

Miestas

 • miestas
  www.agricon.de/lt

Paskutiniai lankytojai

2.360 profilio peržiūros
 1. Pirmiausia kalki ti nes su tokiu pH fosforas kaip į kiaurą maišą, tada ir azoto įsisavinimas mažėja iki 60-80% ir t.t.
 2. Fosforą šaknys ima iki 1mm atstumu Kalį jei getai pamenu iki 5mm atstumu Galvok kas čia gaunasi ant sudygusių išbėrus.
 3. Tas daiktas, be vairavimo skirtas nebent purškimui, tręšimui kai kalbam apie 20-30m darbinį plotį. Skutimui 4-6m.reikia vairavimo.
 4. shaulinis

  kombainu reguliavimai

  Kai elevatorius trina būna ne kruopos o dribsniai. Ir skaldo ne pobūgnio tarpas o apsukos
 5. shaulinis

  kombainu reguliavimai

  Labai jau daug "kruopų" o šeip visa tai neturėtų patekti į perkūlimą. Akivaizdu, kad apatinis per daug uždarytas jei net skaldukai ir smulkmė neprabyra.
 6. UK. Bet skaičiuojant ne šeip vandenį buteliukuose. Skaičiuojant vandenį importuojamą su vaisiais, daržovėmis ir kitais ŽŪ produktais. Taip ir mes galim savo vandenį eksportuoti buteliais arba grūdais po 140l su kiekviena tona, agurkų, kopūstų ar pieno pavidalu.
 7. Beje, šeil dėl bendri išsilavinimo, ar žinot kas yra didžiausias vandens importuotojas pasaulyje? Kuri valstybė daugiausiai vandens įsiveža iš užsienio?
 8. shaulinis

  GPS naudojimas

  Nebandžiau žinok, bet bandyčiau pasižymėti kaip objektą (tvora, stulpas ar pan.)
 9. Technologijos tai ne tik kompai. Žemės dirbimas, derliaus nuėmimas, saugojimas, transportavimas, perdirbimas tai yra ŽŪ technologijos su kompais ar be.
 10. Bijau, kad vieno seminaro neužteks. Reikia pastoviai domėtis, bendrauti (šiais laikais ryšys ir kontaktai ne problema) Vien agronomo taip pat turbūt neužteks, be technologų neapsieisit.
 11. Nesenai skaičiau straipsnį apie Čilės vyšnių augintojus. Dabar vyšnios sudaro apie 35% Čilės eksporto nes uždera kaip tik ant kinų, japonų naujų metų šventimo o ten vyšnios pati geriausia dovana. Trumpiau. Jie aiškina, kad pasirinko vyšnias ne todėl, kad jas lengva auginti o todėl, kad sunku. Ten kur sudėtinga žymiai mažesnė konkurencija nei ten kur lengva. Turiu pasakyti, jų mastymas man patinka, rinktis tai kur gali konkuruoti savo išmanymų o ne sėkme (pasiseks nepasiseks su orais ar pan) Nesiūlau mesti kviečius ir auginti vyšnias. Siūlau pagalvoti apie savo nišą kur galim specializuotis ir, kalbant konkuravimo strategijų terminais, konkuruoti žydruosiuise vandenynuose o ne kraujo voniose.
 12. Na ir mums nori nenori bet reiks sugalvoti ką nors geresnio nei grūdai. Lietuva ne Kanada ir ne Ukraina. Tokiuose mažuise plotuise reikia suktis ir galvoti kas didesnę pridėtinę vertę kuria. Staigių posūkių ŽŪ negali būti toėl reikia mastyti bent 10 metų į priekį t.y. jau dabar pradėt galvoti kuo keisti grūdus.
 13. Na amerika yr amerika, bet mintis teisinga. Organika sugeria vandens 20× savo masės tai gi sprendimas savanos klimatui kai lyja 4 mėnesius o 8 ne. Kaip auginti organiką ir gi receptų yra (kaip galima mažiau judinti dirvą, sėjomaina, tarpiniai augalai ir tt.) Faktas, kad reikia galvoti apie dirvožemį o ne vien tik melžti.
 14. Apie klimato kaitą ir drėgmę dirvoje The New York Times https://www.nytimes.com/2019/05/02/business/climate-change-soil-dirt.html
 15. Softą naujinti reikia. Tam kartui priverstinai įjunk EGNOS unknown 136 palydovą veiks bent tam kartui
×
×
 • Create New...