Jump to content

shaulinis

Ekspertai
 • Pranešimai

  6.878
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  5

shaulinis paskutinį kartą gavo apdovanojimą Rugsėjo 13

shaulinis paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie shaulinis

 • Rangas
  Ekspertas
 • Gimtadienis 1974.04.06

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Male
 • Vietovė
  Kėdainiai
 • Pomėgiai
  Tikslusis ūkininkavimas

Kontaktai

 • Interneto puslapis
  https://www.facebook.com/Precision.Farming.UAB/

Miestas

 • miestas
  www.agricon.de/lt

Paskutiniai lankytojai

1.703 profilio peržiūros
 1. shaulinis

  Kaip tręšti žieminius kviečius

  O kiek kuli? Viena tona kviečių = 21kg azoto. Paskaičiuok kiek nuveži į lauką ir kiek parsiveži. Ko tai nujaučiu balansas bus neigiamas
 2. shaulinis

  Kaip tręšti žieminius kviečius

  180 viso iš jų apie 100 kasu tai kokia fotma likusius 80?
 3. shaulinis

  Tikslaus ukininkavimo sistemos

  Jei integruota sustema tai antenai geriausia vieta ant posūkio ašies. Normaliam traktoriyi tai virš galinio tilto centro. Saveigiams purkštuvams ir laužto rėmo traktoriams kiek įdomiau. Svuravimus turi kompensuoti gulščiukas. Su dirbimu logiška kad neša nes poveikis lygus atoveksmiui. Kiek padargas spaudžia dirvą į šoną tiek ir dirva padargą į priešingą. Jei apkrovos per visą ilgį nevienodos (o taip dažniausiai ir būna) atsiranda petis su šonine apkrova o tai ir yra traukimas į vieną ar kitą pusę. Dėl palydovų tai čia įdomiai kažkas vyksta. Net mano mašininis Tom Tomas grybauja nuresetinau tai tam kartui veikia
 4. shaulinis

  Ašiniai kombainai

  Ne visai. Skiriasi bortiniai, pavaros. Dar jaunesniem bunkerio iškrovimas. Varikliai beje irgi skirtingi. Su čipais geriau nepadauginti
 5. shaulinis

  Ašiniai kombainai

  Nuo 2012 bėdų nebebuvo
 6. shaulinis

  Ašiniai kombainai

  Devintukų tokių metų yra tikrai neblogai užlaikytų ir padorią kaina.
 7. shaulinis

  Šilauogės

  Laisčiau actu 9% karts nuo karto. Bet kadangi krūmus laistau šulinio vandeniu kurio pH 7,3 teks rūgštinti. Visokių tų miltelių yra vienus lyg sieros pagrindu mačiau kitų nepamenu
 8. Sveiki. Čia dauguma žmonių prie ūkio gal ką patarsit. Pasidariau namie liuką į rūsį, išklijavau tom pačiom plytelėm kaip grindis, kad neišsiskirtų iš vaizdo. Liuko svoris gavosi apie 80kg. Kad lengviau varstyti būtu iš auto dalių nupirkau dujinius amortikus naudojamus bagažinių dangčiams. Kol buvo nauji kėlė liuką, tekdavo paspausti, kad pats neatsidarytų. Praėjo porą metų, nusėdo ir dabar jau reik sveikatos stidaryti, nieks be manęs neatkelia. Tai gi mastau pritaikyti elektrinę vartų varstymo pavarą tam reikalui, pultelį spust ir atsidato. Bet vat klausimas kaip pas tas pavaras su kėlimo galia? Ir svarbiausia tai jei sugestų ar pavyktų iš išorės ją kaip tai atidaryti? Sraigtinę pavarą nelabai ko gero. Ar bus kokių minčių?
 9. shaulinis

  dumina mtz

  Jei MTZ dūmija vadinasi užvestas variklis. Jei dūmija neužvestas reikia kviesti gaisrininkus.
 10. shaulinis

  Šilauogės

  Sveiki. Ką manot jei iš rudens pabarstyčiau miltelių pH mažinti? Šeip visur rašo anksti lavasarį pakėlus mulča papilti. O jei iš rudens dar prieš mulčiavimus?
 11. shaulinis

  Tikslaus ukininkavimo sistemos

  Gali tiesiog įvesti padargo poslinkį. Puse to tarpo į priešingą pusę. Dėl vingiavimo tai kaip visada pirmas klausimas kur antena uždėta? Toliau posūkio kampas ir agresyvumas.
 12. shaulinis

  Tikslaus ukininkavimo sistemos

  Matau mano darbas jau padarytas tai ką daugiau nie prieš 10 metų pradėjau dabar jau gyvena savo gyvenimą. Sičiai yra TŪS ekspertų Lietuvoje. Smagu.
 13. shaulinis

  Tikslaus ukininkavimo sistemos

  Kiek daug prirašėt. Dėl plaukiojimo pirmas klausimas tai kur antena uždėta. Toliau kuo kietesnė oemė tuo agresyvumas mažesnis kuo minkštesnė tuo mažesnis, bet reikia nepamiršti dar vieno rodiklio tai ratų posūkio kampo, jie vienas su kitu susiję. Dėl lerdengimo kiek duoti tai oriklauso nuo padargo tipo ir darbinio pločio. Na pvz prikabinamas 6 m ar pakabinamas 4m patys iš saves skirtinkai eigos į šonus turi tai ir perdengimai skirtingi. Taip trumpai.
 14. shaulinis

  Traktoriaus navigacija

  Kažkadais atgailėjau ponigėlių (kaip tais kaikais tikrai nemažų) ir pirkau radiją mašinai iš parduotuvės nuliovą. Po to kai trečia langą išmušė ir radiją pavogė nusprendžiau, kad pirkti turguja tas pats kas patapšnoti per petį tam kuris man langą išmušė ir pasakyti "šaunuolis, taip ir toliau"
 15. shaulinis

  Tikslaus ukininkavimo sistemos

  Tai range point ėmei RTX ne centrepoint. Na tada aišku :)
×