Jump to content

shaulinis

Ekspertai
 • Pranešimai

  6.971
 • Prisijungė

 • Laimėta kartų

  6

shaulinis paskutinį kartą gavo apdovanojimą Kovo 30 2020

shaulinis paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie shaulinis

 • Rangas
  Ekspertas
 • Gimtadienis 1974.04.06

Vartotojo informacija

 • Vietovė
  Kėdainiai
 • Pomėgiai
  Tikslusis ūkininkavimas, kombainai

Miestas

 • Miestas
  Kėdainiai

Paskutiniai lankytojai

2.966 profilio peržiūros
 1. shaulinis

  kombainu reguliavimai

  Sveiki sveiki visą vasarą laukuose praleidau, patirtį kaupiau, kad ką protingo paporinti galėčiau nepakeičia autimatika kombainioro, tai tik keuiz kontrolė, kuri padeda, bet nepakeičia. Šiemet tas labai jautėsi kai sugulę, netolygiai pribrendę, sezono pradžioje šiaudai kaip špagatas buvo.. į pabaigą sezono žolės. Žodžiu yra dar kur žmogui pasireikšti
 2. Nu jo pamenu būdavo už nulmodeminį 250€ o Lemonoi net € nekainuodavo O sistema tai RDSinė, sena kaip žemė laiko patikrinta. Claas po šiai dienai ją kombainuose naudoja. Pirmą syk tokią montavau 2002 į NH TX 68 kombainą reikėjo elevatorių išimti ir vertikalias plokšteles prie menčių prikniedyti, kad grūdai į vieną pusę nesubirtų ir rezultatų neiškreiptų. Kalibravimas kasdieninis bet paprastas.
 3. O apie kokią konkrečiai įrangą šnekam? Dėl kainų tai mano info 4 metų senumo, tai gi...
 4. nebūtinai vienodėjimą, jei ten kokia žvyrduobė vidurį lauko tai pilk nepylęs negausi to paties kaip iš juodžemio. Sąnaudų priderinimas prie potencialaus derliaus, kad 1€ investuotas į trąšas duotu daugiau nei 1€ grąžos čia esmė.
 5. Geras klausimas. Besigilindamas žemėlapius nuėjau iki dirvožemių tyrimų ir iki pat mikrobiologijos Taip problemines vietas identifikuosi tikrai. jei taikysi kintamos normos tręšimą galėsi įvertinti jo efektyvumą (ar gerą receptą surašė tas kas darė tręšimo planą) Toliau jau priklauso nuo programinės įrangos kurią naudoji ir kaip naudoji pačią įrangą. Jei ji gerai sukalibruota ir rodo panašiai į teisybę gali įsivertinti išlaidas ir pajamas kiekviename lauko taške, taip įvertinant atskiras veisles, purškimą, tręšimą ir kt. agronominius eksperimentus. Tręšimui tiesiogai der
 6. Kokia firmwaro versija? Panašu, kad labai sena.
 7. Koks aparatas? Buvo karta toks atvejis su tais pačiais klausimais žmogus kreipėsi. Ilgainužgaišom kol išsiaiškinom, kad paprasčiausiai lauką pamiršo sukurti, darbą pradėti.
 8. O gal kas matavot su kokiais N testereis monitoringą darėt? Būtų daugiau aiškumo. 2017 pats dariau monitoringus tada aiškiai matėsi, kad nesvarbu ar 170 ar 70 kg azoto atiduota augalai įsisavinę tą patį kiekį ir taip buvo iki pat vėliavinio lapo. Aišku dabar 2020 ne 2017 įdomu gal kas matavot.
 9. Abejoju, kad išlošė kas anksti davė. Kai šalta nevalgo kai sausa nevalgo tai kas iš to kad padėta?
 10. šalta ir sausa... o 2017 pavasaris ne toks buvo?
 11. shaulinis

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Yra toks dalykas - teisės viršenybės principas. Tai reiškia prieš įstatymą visi lygus. Kaip KET galioja vienodai ir BMWX6 ir Opel Ascona tos pačios taisyklės taip ir visą kita galioja vienodai ir buduliams, ir pensininkam ir ūkininkui, ministrui, premjerui... Jei seimo narių požiūris "aš tik sriubą suvalgau ir einu" tai ir premjero "truputi įgaliojimus viršysiu" tada ir žmogelių " savaitgaliui prie jūros nulėksiu.." Ir taip vieni kitus renka jau 30 m tas ratukas sukasi. Nesiginčiju dėl pačių priemonių, nesu specialistas, bet pats sprendimų priėmimo būdas, įdingas. Ir iki šiol teis
 12. shaulinis

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Tas tai taip, dar idomiau kaip su ūkio darbais, jau su fūra ar purkštuvu ne visur pravažiuosi o jei dar blokų užkrauta iš po nakties randi, ne visur ir apsisukt išeis. Suprantu dar niekad taip nebuvo patirties neturi niekas, bet sveiko proto daugiau norėtusi.
 13. shaulinis

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Kaip jūms kokegos tos kelių blokados?
 14. shaulinis

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Tik šeip, įdomumo dėlei. Nuo maliarijos kas met miršta 1.3mln. T.y. daugiau nei iki šiol registruota COVID 19 atvejų Greičiausiai todėl, kad aparta afriką ir pietryčių azija niekam neįdomi ta maliarija Dar įdomumo dėlei. LT gyvena būtent maliariniai uodai tik maliarijos neplatina nes žiemos šaltos, nespėja pakankamas užkrato kiekis įsiveisti. Na bent jau buvo šaltos. Dar įdomumo dėliai nuo SARS ir MERS (kitų Corona virusų) nei vaistai nei vakcina po šiai dienai neatrasti. Tai gi taip nepaisant XXI a kieme mes nesam pasiruošę pandemijoms.
×
×
 • Create New...