Jump to content

shaulinis

Ekspertai
 • Pranešimai

  7.158
 • Prisijungė

 • Laimėta kartų

  12

shaulinis paskutinį kartą gavo apdovanojimą Spalio 8

shaulinis paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie shaulinis

 • Gimtadienis 1974.04.06

Vartotojo informacija

 • Vietovė
  Kėdainiai
 • Pomėgiai
  Tikslusis ūkininkavimas, kombainai

Miestas

 • Miestas
  Kėdainiai

Paskutiniai lankytojai

3.784 profilio peržiūros

shaulinis pasiekimai

Senbuvis

Senbuvis (5/5)

298

Reputacija

 1. Oi ne gerbiamasis, ne visai taip. Ar žinote kad už nacių ideologijos stovėjo mažiausiai 3 Nobelio premijos lauretai? Didžiausias "sunkiasvoris" jų pamatuose buvo tas pats Fridrichas Nyčė (tiesa jo įtaka bandoma menkinti, kad netektu nurašyti viso jo darbo) Kas jūsų nuomone buvo Karlas Marksas? Be filosofų ir be ideologinio pagrindo jokia valdžia neįmanoma. Tiesiog mokyklų yra pakankamai daug, gali imti Adama Smitą, Hayeką ar iš kitos pusės Marksą ir jam pritariančius (buvo ir be Markso propaguojančių planinę ekonomiką ir pan dalykus po antro pasaulinio toje pačioje UK). Esmė ne filosofų nustumime o dominuojančios mokyklos pasirinkime.
 2. shaulinis

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Kažkoks kratinys bandand sulydyti Platono "valstybės" utopiją su Nyčės mokslo argumentų neigimu (anot jo tai nesvarbu lyginant su žmonių savijauta) ir dar įlipdyti tų pačių anglo saksų XIXa liberalų induvidualizmą. Žodžiu tarpusavį kardinaliai ptieštaraujančias mokyklas (tiek Platonas tiek Nyčė kėlė bendrą interesą aukščiau individo) cher pariši tuos filosofus... Kur kas įdonesnis klausimas tai kas anot Šliogerio tvarkosi geriau? Ar tai reiškia, kad Kinijos modelis (diktatūra ir planinė ekonomika) pranašesnis? O šeip tai ką, nieko amžino nėra tai gi jis neišvengiamai teisus, kažkada ateis galas visoms civilizacijoms. Iš kitos pusės, dabartinė, anglosaksiška civilizacija tai tos pačios Romos civilizacijos tąsa.
 3. shaulinis

  Grikiai

  Miežius vasarinius pasirink panašiai į tą pusę gausis
 4. shaulinis

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Tikrai taip, bet tam, kad prieitu prie pinigų reikia balsų, tai bent jau tiek tai tikrai rūpi.
 5. shaulinis

  Kas vyksta Lietuvoje?

  aš tą patį galvoju - kokio velnio paspaudžiau "pranešti apie naujus pranešimus šioje temoje"
 6. shaulinis

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Čia ir yra bėda, kad sveikata, mokslas ir politika maišoma į vieną krūvą. Mokslas yra mokslas, jame nėra demokratijos, ne referendumais sprendžiama kokia žemės forma, koks atstumas iki Saulės ar mėnulio ir kas apie ką sukasi. Politikayra kaip panaudoti tas mokslo žinias. Galima kaip portugalai, atiduoti viską į kariškių rankas ir jie staigiai išspręs masinės vakcinacijos ir kt su pandemija susijusias problemas (Portugalijoj suveikė) O šeip politika yra visuomenės atspindys, vienam seimo nariui tenka grubiai 10000 žmonių nepatingėjusių pakilti nuo sofos ir prabalsuoti, vien visų linksniuojama laisvės partija gavo 108000 balsų, tai gi mums tenka skaitytis ne tik su gražuliais ar raskevičiais bet ir su dešimtimis tūkstančių už juos balsavusių, faktas, kad jų yra. Ir jei "valdžia" priima vienus ar kitus sprendimus tai tikisi, kad bus dešimtys tūkstančių juos palaikančių, kitaip jų nepriiminėtų.
 7. shaulinis

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Mes žmonės tokie jau esam ( ne tik lietuviai kaip daug kas mėgsta sakyti) nesugebam priimti kitos nuomonės. Ne tik priimti, net girdėti ar skaityti. Buvo tyrimai daryti pvz UK duoda leiboristui ar liberalui skaityti The Guardian (konservatorių ruporas) ir atvirkščiai, žodžiu priešingų stovyklų. Net skaitydami žmonės jaučia fizinį diskomfortą. JAV dauguma respublikonų greičiau sutiktų, kad jų dukra ištekėtu už musulmono nei už demokrato. Tiesiog taip yra, to nepakeisim.
 8. shaulinis

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Nesikabinėkit ptie Zvano. Jis supranta ką Vasiliauskaitė šneka, vien už tai nusipelno kuo didžiausios pagarbos, nes ne kiekvienam duota. Aš pvz tikrai nesuprantu, tiesa sakant man net peržiūrėti jos video iki galo dar nė kart nepavyko nepaisant visų valios pastangų. O žmogus kuris Jiozaičio minties vingius suprastų (abejoju ar toks iš vis yra gimęs) mano akyse bitu tikras antžmogis.
 9. shaulinis

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Ministras be palaimymo seime 0 tai gi su veryga komplekte gautume ir Kukuraitį ir Jereką
 10. shaulinis

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Na su daktarų trūkumu ir pačia sistema problemos ne su covidu atsirado. Požiūris į skiepus nėra = požjūriui į valdžią. Nepaisant visko pasakysiu ereziją, sveikatos apsaugos ministras yra geriausias ką turime. Dėl tos paprastos priežasties, kad daugiau norinčių į tą vietą nėra. Kai jį paskyrė buvo aišku, kad bus talžomas iš visų pusių. Tas pats būtu ir dabar, kas beateitų tai būtu karjeros pabaiga. Gaila nes bėdų sveikatos apsaugoje ir be Covido sočiai.
 11. shaulinis

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Kadangi skiepyjausi jau senai tai nebesuku sau dėl to galvos. Stebėjau visą kūrimo procesą, kas ir kaip buvo padaryta, kad vakcinos taip greitai atsirastų, nujaučiu kame šuo pakastas su kai kuriais skandalais. Bet čia labai daug rašyti ir per telifoną daug klaidų pridarysiu. O ir kam beįdomu tiesą sakant.
 12. Vėl geometrija, šį kartą įsivaizduok lygiašonį trikampį, kurio pagrindas tarp dviejų antenų A ir B o priekinės ašies centras viršūnė C. Tai jei A pasistūmėjo į priekį B atžvilgiu reiškia C pasislinko į dešinę. Kaip tiksliai tas poslinkis bus paskajčiuotas priklauso nuo to kaip tiksliai išmatuota antenų A ir B padėtis ir kaip tiksliai įvestas statinio ilgis (atstumas nuo antenų rėmo iki priekinio tilto. P.S nežinau kaip tokioje sistemoje vertikalus traktotiaus posvyris matuojamas ar ir gi pagal antenas ar yra gulsčiukas. Kaip su akselerometrais kurie matuoja judesio dinamiką, tai ir gi svarbu. Su tokiom sistemom pačiam neteko žaisti tai per daug nežinomųju.
 13. shaulinis

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Aš žinoma ne specialistas, bet jei gerai pamenu tai faizerio vakcina jau pilnai visas patikras praėjus, nebe "emergency use"
 14. shaulinis

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Pamenu 1993m tokį vaizdelį "letuviški valgiai" Kaune prie soboro. Tais laikais ten savitarna buvo. Tai vat teta pasiėmė barščių, katlietų ir ieško kur atsisėsti. Laisvų stalų nėra, tai prieina prie kitos tetos kuri viena valgo ir klausia "ar laisva, galiu prisėsti?" Teta linkteli, toji pasideda padėklą, pradeda vilktis paltą ir staiga pasisukus vėl klausia "o už ką jūs balsavot?". Valgančioji nespėja net sureaguoti o toji jau rėkia visu balsu "už bolševikus, iš akių matau, už bolševikus" čiumpa padėklą ir bėga ieškoti kito staliuko kur prisiglausti. Tai gal gi susipriešinimo problema musyse o ne GP ar dar kame?
×
×
 • Create New...