Jump to content

shaulinis

Ekspertai
 • Pranešimai

  6.950
 • Prisijungė

 • Laimėta kartų

  5

shaulinis paskutinį kartą gavo apdovanojimą Rugsėjo 13 2018

shaulinis paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie shaulinis

 • Rangas
  Ekspertas
 • Gimtadienis 1974.04.06

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Male
 • Vietovė
  Kėdainiai
 • Pomėgiai
  Tikslusis ūkininkavimas

Kontaktai

 • Interneto puslapis
  https://www.facebook.com/Precision.Farming.UAB/

Miestas

 • miestas
  www.agricon.de/lt

Paskutiniai lankytojai

2.588 profilio peržiūros
 1. shaulinis

  Grūdu kainos?

  na dėl kainos ilgalaikėje perspektyvoje konkrečiais piniginiais vienetais... infliacija ir tt. Pelnas iš ha taip faktiškai horizontalus ilgalaikėje perspektyvoje su šuoliais sunkmečiais. (atsižvelgus į infliaciją) Ir dar, kadangi pelnas ha faktiškai nekinta (išskyrus minėtus šuolius) nuo pat 1940 (pasak Adamo Smito tai kelis šimtmečius) o žmonių dirbančių ŽŪ per tą laiką sumažėjo nuo 50% iki 5% nuo populiacijos (civilizuotuose kraštuose) galima teigti, kad ilgalaikėje perspektyvoje pelnas žmogui auga. Paprasčiau sakant darbo našumas, kas manau plika akimi matosi.
 2. shaulinis

  Kas vyksta Lietuvoje?

  o ką vagys darys kai visi namuose sėdi ????
 3. shaulinis

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Jūs kolega visiškai teisus. Bankams dar nuo anos krizės likę apribojimai atsargų/paskolų santykiui. Atsargos kaip žinia dažniausiai yra vertybinių popierių pavidalu o kas su vertybiniais popieriais darosi žinom, pačių įmonių balansai tokioje situacijoje taip pat nieko verti, todėl bankai turi mažinti išduodamas paskolas. Būtent tam ir meta trilijonus US ir ES. Tačiau yra ir gera naujiena, paskutiniu metu bankai atsargiai žiūrėjo į ŽŪ (trys blogi metai iš eilės plius valdžia su savo mokesčiais ir akcizų karpymais), bet dabartinėje caronos situacijoje ŽŪ panašu vėl taps labai patraukliu sektoriumi. (na bent patrauklesniu nei likę)
 4. užtai truputi abejoju kai visas imtuvas su antena dydžio ir svorio kaip normali antena ar ne bus kaip su ta mažaja antenike kur 20 min lauki kol pasigaus palydovus įjungus todėl ir pameta greičiau ir po pametimo ilgiau prisijunginėja, bet čia kol nepabandysi nesužinosi.
 5. 10hz jau pakankama, pagal aprašyma čia kaip ir viskas yra ko reikia, rankinam vairavimui turėtų pilnai pakakti. kaip praktiškai pvz įjungus kiek reikia laukti kol visus palydovus susigaudys, čia jau nepabandęs nesužinosi. arba pametus ryšį per kiek atsistato?
 6. DG15 yra tik antena čia imtuvas antena viename. Nežinau, bandyt reikia, kaip greitai palydovus susigaudo
 7. ŽŪ tokius imtuvus naudodavom jei reikėdavo derlingumo žemėlapių, tik žemėlapio, be vairavimo tokie eidavo, tam tikslumo pakakdavo. vairavimui nebndžiau,
 8. shaulinis

  Grūdu kainos?

  Dar Adams Smitas sakė, kad tikrasis turtas yra maistas, bet maisto yra natūrali riba kiek gali suvartoti (kiek žmogus gali suvalgyti) Aukso nėra ribų kiek gali sukaupti tačiau jis vertas tik tiek kiek už jį gali nusipirkti maisto. Bet kokiu atveju kai prieiga prie maisto apribota (karas, maras, badas, karantinas) aukso vertė grūdų atžvilgiu mažėja (arba gali sakyt grūdai brangsa) . Žodžiu nuo Adamo Smito laikų niekas nepasikeitė
 9. būtent reikia žiūrėti kokia antena (tiksliau šiuo tveju bus ne antena o imtuvas/antena) nežinau senikai į tuos žaislus nesigilinau bet prieš kelis metus tas ant to išeidavo
 10. shaulinis

  Pasaulio įvykiai

  Čia nenlogas tekstukas apie tai kas vyksta su grūdų kainomis https://www.dtnpf.com/agriculture/web/ag/news/article/2020/03/19/grains-livestock-energy-get-mats
 11. Planšetė su išorone kiek skaičiavau panašiai biudžetinio lygio normalią navigaciją pagal kainą atitinka. O nirmali navigacija turi ir praplėtimo gakimybes kaip taisyklė (vairas, barstytuvo purkštuvo valdymas) jei kada prireiktų (o manau prireiks)
 12. shaulinis

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Iki šiol maniau, kad kaime saugiau. Pasirodo nė velnio, ten dar dauhiau šansų pasigauti zaraza nei mieste dabar.
 13. shaulinis

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Visi "preperiai" na tie kurie turi bunkerius ar kitaio ruošiasi pasaulio pabaigai ir masiniam neramumam sako " jei valdžia liepia užsirakinti namie - bėk iš namų, bėk iš miesto. Geriausia jei turi kokią triobą toli nuo miesto kaime" Gerai kad gyvenu neme su kiemu kitaip turbūt taip pat kelčiausi į kaimą. Vis geriau nei bute tarp 4 sienų tūnoti. O jei užsitęstu tas visas reikalas tai bent savu bulvę užsiaugint galėčiau.
 14. shaulinis

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Klausėt pvz kada krizė kaimiečiui į naudą išėjo. Kai pažiūri tai beveik per 100 metų pelnas iš hą augo tik per antrą pasaulinį, naftos krizę ir per paskutines krizes būtent dėl kai kutių valstybių įvestų eksporto apribojimų (ne tik Rusijos)
 15. shaulinis

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Kaip atsilieps grūdų kainoms jei rusai apribos grūdų eksportą? Būtent taip jie daro kai krenta naftos kainos ir finansų rinkos, kad apsaugotų savo vartotojus nuo maisto kainų kilimo. Aišku šiais laikais labai sunku kažką prognozuoti rementis "normaliai taip būna" nes nebeatsimenu kada paskutinį kartą kažkas buvo normaliai Bet matant rublio kursą, naftos kainas ir kt tendencijas manau galima kažko tokio tikėtis.
×
×
 • Create New...