Jump to content

Srekas

Nariai
 • Pranešimai

  770
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  14

Srekas paskutinį kartą gavo apdovanojimą Liepos 9

Srekas paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Srekas

 • Rangas
  Patyręs dalyvis

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Not Telling

Miestas

 • miestas
  Lietuva

Paskutiniai lankytojai

2.195 profilio peržiūros
 1. Srekas

  Anekdotai...

  "Po 50-ties gyvenimas tik prasideda" - pamąstė jis. Ir įsipylė dar 50.
 2. LR žemės ūkio ministras pasirašė įsakymą 3D-264 Dėl žemės ūkio ministro 2006 m. gruodžio 18 d. įsakymo Nr. 3D-491 „Dėl Ūkininko ūkio ir gyventojų, kurie neįregistravę ūkininko ūkio verčiasi individualia žemės ūkio veikla, veiklos buhalterinės apskaitos tvarkymo dvejybine apskaitos sistema rekomendacijų patvirtinimo” pakeitimo, kuriuo patvirtino naują rekomendacijų ūkininko ūkio apskaitai tvarkyti redakciją, kai taikomas dvejybinis buhalterinis įrašas. Tai reiškia, kad nuo 2020m. ūkininkai privalės buhalterinę apskaitą vesti taikant dvejybinį įrašą (iki šiol jie galėjo vesti buhalterinę apskaitą netaikant dvejybinio įrašo, o taikant supaprastintą įrašą). Bus ir daugiau pakeitimų, kuriuos turės taikyti ūkininkai nuo 2020m. tačiau gali pradėti juos taikyti ir anksčiau. Nuoroda į dokumentą čia: https://e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAD/b6cc6ab2498811e89197e1115e5dbece?positionInSearchResults=4&searchModelUUID=551ba0b8-095e-426b-8908-ed37fdf29c9e
 3. Srekas

  Socialinis draudimas (SODRA)

  Tai kovokit, ko nekovojat? Tik internete drąsūs esat.
 4. Srekas

  Socialinis draudimas (SODRA)

  Jei nebuvote draustas valstybės lėšomis arba nebuvo mokėta kaip už dirbantį, tai įmokos buvo įskaitytos kaip už birželį ir liepą. Už rugpjūtį galima susimokėti iki 31 dienos. Visada galimas pasižiūrėti EDAS suvestinėse, kokia padėtis šiai dienai.
 5. Srekas

  Socialinis draudimas (SODRA)

  Kažkas džiaugėtės, kad Sodra pati nusiskaičiuoja pinigus. Tai nebesidžiaukit - pagal LR Sveikatos draudimo (SD) įstatymą asmuo, mokantis PSD įmokas pagal Sodros inkasinius pavedimus, niekada nebus draustas sveikatos draudimu, nors visos įmokos bus sumokėtos. Pvz. gyventojas vykdo indiv. veiklą ir mato, kad Sodra kas mėnesį nuskaito po 36EUR PSD įmokų. Gyventojas mano, kad jis yra draustas sveikatos draudimu (gali gydytis nemokamai), nes pastoviai moka PSD įmokas. Nuvykus į gydymo įstaigą paaiškės, kad jis nėra draustas ir visos sveikatos priežiūros paslaugos jam bus mokamos. Susimokėjus už sveikatos priežiūros paslaugas ir padengus visą PSD įmokų įsiskolinimą Sodrai, niekas gyventojui gydymo išlaidų nekompensuos. Pateikus paklausimą ligonių kasoms, kokį socialinį draudimą gyventojas įsigyja, jei sumoka PSD įmokas pavėluotai (bent vieną dieną), gautas atasakymas - JOKIO SVEIKATOS draudimo gyventojas neįgyja, nors PRIVALO sumokėti PSD įmokas ir delspinigius. Pagal SD įstatymą prievolė PSD įmokas mokėti nedingsta, tačiau gyventojas niekada neįgys teisės į nemokamą gydymą tame laikotarpyje, už kurį buvo pavėluota sumokėti PSD įmokas bent 1-ą dieną.
 6. Srekas

  Socialinis draudimas (SODRA)

  Su biuleteniu nieko sudėtingo, o ranką ne šeimos gydytojas gydo - prašykit siuntimo pas traumatologą ir kuo greičiau darytis magnetinį rezonansą. Nors diagnozę, ko gero, pasakyti ir taip galiu - peties sąnario ankštumo sindromas (kapsulitas). Nedelskit, nes smagumo turėsit 2-3 metams.
 7. Srekas

  Socialinis draudimas (SODRA)

  PSD mokamas Sodrai, pajamų mokestis mokamas VMI. Pritariu Dzūkijai - tamstai reikia buhalterio, nes pats nesusigaudot.
 8. Srekas

  Anekdotai...

  Troleibusas. Stovi prie durų močiutė. Jaunas vyrukas nori išlipti artimiausioje stotelėje. Priėjęs arčiau durų klausia: -Močiute, ar lipsit? Močiutė nužiūrėjo vyruką ir sako: -Vaikel, kai aš jauna buvau, nuo manęs ne lipdavo, o krisdavo!
 9. Srekas

  Socialinis draudimas (SODRA)

  Sodros sistema dar tvarkoma, todėl grybauja ir rodo nesąmones, kai kam mokėtinos sumos dvigubinasi, kai kam išvis pievas rodo. Neskubėkit mokėti.
 10. Srekas

  Grūdu kainos?

  Yra toks dalykas kaip duomenų apsauga. Taip nupurtyt paskui už tokius pasikeitimus galima, kad mažai nepasirodys.
 11. Srekas

  Ūkio pajamos ir sąnaudos

  Ne, į sąnaudas traukiamos tik išlaidos, patiriamos ūkyje. PVM taipogi neatskaitomas. Iš kitos pusės - jei įrodysite, kad šiltinot tvarto stogą...
 12. Srekas

  Ūkio apskaitos dokumentai

  Nepildom ir niekada nepildėm. Tai nėra privalomas dokumentas, kurį ūkininkas turėtų pildyti GPM tikslais.
 13. Srekas

  Anekdotai...

  Mama moko: "Klausyk tėvo". Tėvas moko: "Niekada neklausyk moterų."
 14. Srekas

  Anekdotai...

  Radau seną mįslių knygutę. Niekada nepagalvočiau, kad "dieną tabaluojas, naktį kišamas skylutėn" yra vartelių kablys...
 15. Srekas

  ga lkas atsakys.

  Bet kuris stipresnis advokatas, dirbantis su tokiom bylom, susitvarkys. Elementarūs turtiniai klausimai, neturi reikšmės, ūkininkas ar verslininkas.
×