Jump to content

Srekas

Nariai
 • Pranešimai

  786
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  14

Srekas paskutinį kartą gavo apdovanojimą Liepos 9 2018

Srekas paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Srekas

 • Rangas
  Patyręs dalyvis

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Not Telling

Miestas

 • miestas
  Lietuva

Paskutiniai lankytojai

2.782 profilio peržiūros
 1. Srekas

  Anekdotai...

  Motina turėjo tris nekaltas dukras. Visos trys ištekėjo beveik tuo pačiu metu ir išvyko medaus mėnesio. Motina labai krimtosi dėl dukrelių seksualinio gyvenimo pradžios, todėl paprašė jų atsiųsti atvirlaiškį ir brūkštelti bent kelis žodžius, kaip “viskas” einasi. Pirmoji atsiuntė atviruką iš Havajų, prėjus vos dviem dienom po vestuvių. Ant jo – tik vienas žodis – “Nescafe”. Motina nubėgo į virtuvę, spintelėje susirado “Nescafe” kavos, ir ant etiketės perskaitė: “Palaima iki paskutinio lašo”.. Motina nuraudo, bet buvo patenkinta savo dukros laime. Antroji dukra atsiunte atvirlaiškį iš Jamaikos po kelių dienų, motina perskaitė “Benson n Hedges” cigarai. Ji tuoj pat nuskubėjo į vyro kambarį, atsidarius stalčių ir radus jo “Benson n Hedges” cigarus perskaitė: “Extra Long. King Size”… Ji vėl droviai nuraudo, bet džiaugėsi už dukterį. Trečioji dukrelė išskrido medaus mėnesio į Karibus.. motina laukia savaitę – nieko. Antrą – nieko… Tik po mėnesio pagaliau gavo atvirlaiškį, ant kurio drebančia ranka buvo užkeverzota “British Airways”. Motina greitai susirado žurnalą, kuriame versdama lapus drebančiom rankom ėmė ieškoti, tai ko bijojo labiausiai… Atradus “British Airways” oro skrydžių reklamą perskaitė: “Tris kartus per dieną, septynis kartus per savaitę, į abu galus!!!!”
 2. Srekas

  EDV

  EDV_preliminari_skaiciuokle_.xls
 3. Srekas

  Anekdotai...

  Viename iš pliažų per garsiakalbį buvo paskelbta, kad rastas pamestas vyriškas kiaušinis. Juokais, žinoma! Tačiau daugelis vyrų nesusilaikė nepasitikrinę.
 4. Srekas

  Anekdotai...

  Valytoja duoda parodymus policijoj dėl išprievartavimo: - Plaunu aš laiptus, prieina tas ir ima prievartauti. - O tai negalėjote pabėgti? - O kur aš pabėgsiu!? Vienoj pusėj siena, kitoj turėklai, iš užpakalio tas jobarius. O priekyje - tik ką išplauti mano laiptai. Nenorėjau pripėduoti...
 5. Srekas

  Anekdotai...

  Nutarė žmona pasiraust vyro telefone, kol šis miega. Rado tris įtartinus kontaktus : "Švelnūs prisilietimai" , " Tyros ašaros" ir "Mano sapnų valdovė". Paskambino visiems. Pasirodė, kad "Švelnūs prisilietimai" - tai jo mama, "Tyros ašaros" - sesuo, o kai paskambino kontaktui "Mano sapnų valdovė", suskambo jos mobilus. Susigraudino žmona, kad taip vyru nepasitikėjo, papasakojo viską jo mamai ir sesei. Pati paėmė visus savo pinigus ir padovanojo vyrui, mama padovanojo auksinį laikrodį, o sesė - motociklą. Pasiėmė vyras pinigus, užsidėjo auksinį laikrodį, užsikūrė motociklą ir išvažiavo praleisti aistringos nakties su "Elektrikas Petras" .
 6. O tai su kuo buvo pasirašyta panauda? Turėjo būti numatyta sutarty toks atvejas. Jei ne paties sklypas buvo, tai pats ir ne prie ko, tegu aiškinasi tie, kas pasirašė sutartį.
 7. Srekas

  Anekdotai...

  Pakvietė karalius latvį, lietuvį ir lenką. Kas ilgiau išbus su šešku, tas gaus pusę karalystės. Latvis: dvi, tris, penkias minutes... Išėjo ir sako: - Daugiau negaliu. Lietuvis: penkias, dešimt, penkiolika minučių. Išėjo ir sako: - Daugiau negaliu. Lenkas: vieną, dvi, tris valandas. Išėjo šeškas ir sako: - Daugiau negaliu...
 8. Srekas

  Anekdotai...

  Atsiliepiant į nūdienos realijas ŠMM Radau skelbima internete: Parduodu 60 sofų. Vilnius. Teirautis telefonu 02 (Saulius)
 9. Srekas

  Anekdotai...

  - Aš už natūralumą. Man patinka mano antakiai, blakstienos, nagai... - Nedavė pinigų? - Nedavė.
 10. Srekas

  Anekdotai...

  Grįžo vyras paryčiais namo ir pasakojo, kaip visą naktį dviese su Petru gėrė. Žmona klausė ir tylėjo. Tylėjo ir Petras spintoje...
 11. Tai nusileiskit. Nes iš aukštai krentant užsigaut smarkiai galit.
 12. Kai paklausit kultūringai, tada klausimų nekils.
 13. O buhalterei algos pridėjot už papildomus darbus? Ir jei užtektų išrašo, niekas pono neprašytų atlikti tokį "sunkų" darbą.
 14. Srekas

  Anekdotai...

  Paguldė dieduką į ligoninę. Po kelių dienų atvažiavo jį aplankyti bobutė ir atvežė daktarėliui dovanų kaimiškų kiaušinių - aplipusių pūkais, šiaudais ir šūdukais. Indą su kiaušiniais pastatė ant spintelės. Rytą, vizituojant, diedukas pasako gydytojui, kad kiaušiniai jam, o pastarasis, pamatęs, kad jie nelabai švarūs, pakviečia seselę ir liepia nuplauti dieduko iš 7 palatos kiaušinius. Seselė, neuždavinėdama kvailų klausimų, bac dieduką ant vežimėlio ir į procedūrinį. Nuplauna jam kiaušinius, parveža į palatą. Diedukas šoke! Jo bobutė per visą vedybinį gyvenimą jų nėra į rankas paėmusi, o čia dvi jaunos mergos plovė! Guli ir negali patikėt. Kitą rytą vėl gydytojas vizituoja ir vėl mato tą patį vaizdą. Seselė gauna barti, kad nenuplovė dieduko kiaušinių. Seselė šoke! Galvoja, kad senelis ne iš paprastųjų ir ją apskundė. Vėl senelį guldo ant vežimo, vėl veža plauti. Plauna su kvepiančiais geliais ir šampūnais., net garas eina. Diedukas palatoje gulinčių vyrų klausinėja, ar ir jiems kiaušinius plauna. Tie vienu balsu atsako, kad ne. Diedukas dar labiau stebisi. Ryte vėl tas pats vaizdas. Dabar jau gydytojas pasiutęs, išbara seselę, kad nevykdo jo nurodymų, kad aplaidžiai dirba. Seselė nežino nė ką galvoti, vėl veža vargšą dieduką plauti. Nuplovė, nuskuto, ištepė įvairiausiais kremais. Ir vėl į palatą. O čia kaip tik bobutė atėjo aplankyti. Diedukas ir sako bobutei: -Gelbėk... Vežk greičiau namo! Atrodo, kad operuos, kastruoti mane ruošiasi!
×
×
 • Create New...