Jump to content

MV ūkis

Nariai
 • Pranešimai

  53
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie MV ūkis

 • Rangas
  Narys

Miestas

 • miestas
  Raseinių raj.

Paskutiniai lankytojai

585 profilio peržiūros
 1. MV ūkis

  Tankinimo Volai

  Lengvose žemėse didesnis diametras leis greičiau judėti, o svoris 1m kiek skiriasi? nemanau kad daugiau nei 300 kg, rapsui gal prieš sėją geriau voluot, sakoma rapsui kietai atsigult lengvai užsiklot reikia
 2. MV ūkis

  Išmokos 2014-2020

  Na čia kalba tik apie posėlį, o tarpinius iki balandžio 30 turi išmokėti, tad laukiam dar...
 3. MV ūkis

  Trašų kainos

  AK po 220eur + atvežimas atvežė šiandien, sakė lyg ir gruziniška bus, bet maišai achemos, tai ir nesupratau
 4. UAB Kvarcas, turi visus filtrus kokių tik nori, http://www.filtru-centras.lt/, hifi, fleetguard, mann, visi kiti pardavėjai iš jų perka, bent jau dauguma, Dotnuva bent jau mane pas juos nusiuntė
 5. Dar yra Gabija tokia, jaunesnė
 6. kaimynas dirba, kol kas patenkintas, iškeitė germinatorių, mano pastebėjimas kad nėra to tampymo kurį turi germinatoriai dėl to savo kopijavimo, kad kai sustoji ir reik pajudėt tai viskas juda, o čia visas rėmo svoris užspaudęs nuolat ir nieko netampo, į ateitį irgi žadu lietuviška germinatorių iškeist į rolmako u684, nebent visiškai atsisakysiu arimo, dar vienas kaimynas turi labai panašų į rolmako, vokišką galbūt lemkeno senesnį, tai irgi gražiai išdirba, patenkintas tokio tipo germinatorium.
 7. kodėl ne lenką? Rolmako bent jau man ir dar trim aplinkiniam kolegom be problemų dirba, visi pirkti skirtingu laiku tai visi skiriasi, patobulinami nuolat matosi, yra ir 3m pakabinamas, ir 4 m prikabinamas nelankstomas ir du 5m lankstomi. už savo 5m mokėjau 14 000eur su gera nuolaida.
 8. MV ūkis

  Trašų kainos

  čia ta Yara ar dar kitokia? kas prekiauja?
 9. MV ūkis

  GEDIMAI

  o kaip kita galą sutvarkyt kur obuoliai stovi? jau pasimalę jie gerokai, ar jie irgi taip keičiasi kaip šiti kabliai ar restauruojasi, užsipresuoja?
 10. taip, 5 metams, svarbu nesumažint ploto, o kitamet gali ir daugiau.
 11. MV ūkis

  Claas kombainai (informacija)

  ten stovi separavimo būgnas už pagrindinio kūlimo būgno ir atmušimo biterio
 12. kur perkat traktorių apatines traukes ir vertikales, konkrečiai case 5140, nes obuolių vietos išdilę jau stipriai, tie kur prie tilto tvirtinasi galai. o gal restauruoja kažkas?
 13. bandysiu dalyvaut su 60 balų, susimažinsiu intensyvumą iki 50%, ir tik purkštuvą galvoju įsigyti, nebent dar giluminį arba noraginį skutiką dasidėt.
 14. ar įmanoma kažkur gauti Lietuvoj naują mtz 50 kairės pusės pusašiuką kuris dedasi į diferencialą ir stabdžius, https://bp-agro.com.ua/mtz/product/view/28/4915.html
 15. MV ūkis

  Vasariniu kvieciu auginimas

  kuris atsėlis? valyta? kokia kaina? apie 2t reiktų
×
×
 • Create New...