Jump to content

PArty

Nariai
 • Pranešimai

  395
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  3

Visas nario PArty paskelbtas turinys

 1. PArty

  Zymeto Kuro Kaina

  Tai gal laikas naujas nuotraukas daryti ,ir iš naujo kurti be danų šudo kol dar visų nesunaikino?
 2. PArty

  SEJAMOSIOS ?

  Prieš gera dešimtmetį kai ieškojau sėjamos (tada dar buvo kitas atstovas) pats atstovas nepatarė pirkti 4 metru nes rėmas per silpnas,išlinksta
 3. PArty

  Zymeto Kuro Kaina

  Formaliai greičiausiai kiekvienas ėmęs parama,bet faktiškai tai didžiojo ūkininkų ir medžiotojų vado rotary klubas kuris asmeninius reikalus sprendžia bendrose medžioklėse,pirtyse su valdžios atstovais.....
 4. PArty

  Zymeto Kuro Kaina

  čia ne Prancūzija kur valdžia su baime prisimena Bastilijos sunaikinimą, čia Lietuva čia valdžia tęsia caro ir Smetonos politika - maištaujančius bausti be gailesčio, naikinti. Lietuvoje kiekvieno mitingo organizatoriai ir aktyvus dalyviai užtampomi po teismus ir įvairių tikrintojų uždulkinami... Mūsų nusigrybavusi valdžia ir jos pakalikai kiekvienam kritikuojančiajam staigiai uždeda etiketę ( vatnikas)- viskas esi visuomenės atstumtasis priešas ( istoriškai -raupsuotasis, eretikas,protestantas,komunistas,žydas, spekuliantas.....)
 5. PArty

  Dirvos idirbimo budai ir seja

  Jei pirmą kartą lekčuodamas sugebi daugmaž šiaudus sukišti į žemę tai po kelių savaičių be problemų pasiruošti,jei liko krūvų ant paviršiaus tai vargo vakarienė rudenį paruošti sėjai.
 6. PArty

  Zymeto Kuro Kaina

  Viešasis sektorius nieko nesumoka jie tik persiskirsto kitų sukurtą gėrį....
 7. PArty

  Zymeto Kuro Kaina

  Problema yra ta kad žemes ūkio produktai parduodami už "pasaulinės kainas"( kad įpirkti galėtų ir negras su 1€per dieną pajamomis) ,o prekės ir paslaugos perkamos už EU sukurtą dirbtinį kainų lygį. darmajedu kiekis proporcingas kokią dalį kainoje sudaro mokesčiai,tad jei sumažės "lengvatos" tai arba parazitai bus dar storesni arba jų dar padaugės.
 8. PArty

  Claas kombainai (informacija)

  Kraštiniai reguliuojami ,bandyk pareguliuot ....arba pakeisk kombainą
 9. PArty

  Claas kombainai (informacija)

  Peilius pasikeisti pirmiausiai....
 10. PArty

  Seklos beicavimas

  Ilgai saugant krenta daigumas( beicu etiketės rašo arba nepalikti kitam sezonui arba tikrinti daigumas), daug prisibeicuos o jei daigumas neatitiks standartą utilizuoti pavojingas atliekas gali tekti .Nebeicuotus kaip grūdus parduodi.
 11. PArty

  Zymeto Kuro Kaina

  Pusė tu smulkiųjų" ūkininkų" prie Vilniaus randasi ir namus augina.
 12. PArty

  Seklos beicavimas

  Ar norėtum duoną valgyti su tokiais "prieskoniais"?Manau kad ne.
 13. Jei tokių dalykų nesuvoksi, išnuomoji žemės ir į Angliją braškių skinti....
 14. PArty

  Zymeto Kuro Kaina

  Dėl išmokų: Tamstai reikėtų perskaityti kokį makroekonomikos vadovėlį tada suprastum kas yra tikrasis naudos gavėjas,nes tamstą gali dasifiluosofuoti kad Aušvico "svečiai" irgi turėjo būti labai laimingi ir skolingi kad kąsnį gaudavo. Dėl akcizo: kai visus laukus išasfaltuos tai ir bus sąžiningą kad mokėti visą akcizą. Beje aš nieko prieš grįžti į kokius 1994 kai nebuvo jokių išmokų ir akcizų,o galimybių užsidirbti iš žemės ūkio žymiai daugiau buvo
 15. PArty

  Trašų kainos

  Lietuvoje vadyba ir logistika dar nedaaugo iki tokio lygio
 16. PArty

  Grūdu kainos?

  Pernai išankstines buvo mažesnės už momentinės, šiemet išankstines didesnės už momentinės ir pernykštės išankstines . Jei tarus kad dabar parduodama daugiau pagal išankstines gal ir teisus
 17. PArty

  grudu valomosios

  Litagra ,Gudinas arba Pasvalio agodileris . Kažkada mačiau reklama kad kažkas gamina Lietuvoje sietus ,bet neatsimena kas ( pagooglint reikėtų).
 18. PArty

  SEJAMOSIOS ?

  O tu galvoji kad ekologai sėja be trąšų?
 19. PArty

  Dirvos idirbimo budai ir seja

  Jei turi germinatoriu statai gylį ant minimumo (1-3 cm) ir 1 ar 2 kart praleki.
 20. PArty

  žieminių kviečių veislės

  Skaičiavimas priklauso nuo to kaip sakė senas žydas :o čia aš perku ar parduodu . Kiekvieno teisė pasirinkti ar sėti grūdą kuris žinai kaip užaugintas ar rinktis ( katė ) iš maišo su mėlyna birka.
 21. PArty

  Dirvos idirbimo budai ir seja

  Čia panašu kad Marso landšaftą atkūrė marsaeigiui bandyti
 22. Visos trąšos geros jei naudotojas turi galvą ant pečių ,o ne kopūstą ir sugeba surasti kompromisą tarp agronomijos, technologijos ir ekonomikos.
 23. PArty

  No-till

  Užtat nereikia būt ekstremistu - nei cheminių nei pseudoekologu.
×
×
 • Create New...