Jump to content

Anekdotai...


Gunia

Recommended Posts

  • po 2 savaičių...

Sūnus kalba su tėvu, o motina už kampo viską klauso.
Sūnus: tėvai, ženysiuos, už Marytės!
Tėvas: Marytė šauni mergina, bet yra toks reikalas - kai buvau jaunas, aš Marytės motiną ne kartą paturėjau, todėl negali Marytės vesti sūnau! Ji tavo sesė....
Sūnus: Mhm, tada  Aldonos rankos prašysiu tėve!
Tėvas: Aldona graži ir šauni mergina, bet ir jos motiną esu paturėjęs jaunystėje, todėl negali ir su ja ženytis, nes ji taip pat tavo sesuo....
Sūnus: Na tada man belieka tik Birutė!...
Tėvas: sūnau, Birutė taip pat tavo sesuo, nes jaunystėje ir jos motiną nuolat paturėdavau...
Motina iš už kampo išlindusi suriko: ženykis su kuria nori sūnau! Nėra jos tavo sesės! Aš irgi jaunystėje nebuvau pėsčia!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Kalbasi vakare lovose gulėdami du broliai,vienam 5m. kitam 4m.Vyresnėlis jauniasniam sako.

-Žinai,paauge esam,laikas pradėt keiktis.

-Kaip tai?

-Nu taip,aš sakysiu ,,B****,,o tu ,,n****,,

Ryte sėdi pacanai prie pusryčių stalo,ir vyresnysis sako:

-Man B**** tų blynelių.

Motina tik čekšt per pakaušį,tas bliaudamas į kambarį,o atsisukus į jaunėlį ir klausia,ar tau irgi blynelių įdėt.O tas lūpą patempęs

-n**** man tokie blyneliai reikalingi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Seimyna seda prie vakarienes stalo,trys vaikai ir tevai.Motina ipila sriubos vaikams po puse ,tevui- pilna bliuda.Vyresnysis;

-Kto matusku jebiot tomu bolse dajiot

Tevas pokst su samciu vaikui i galva ,samtis perpus...

Viduriniokas tevui;

-Scias s chujem budes sup chlebat...

Mazasis nuropoja nuo suolo;

-Nu i sobralas tut jobanna semja,poidu luce pokuriu.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Mokykloje mokytoja pradejo klausineti mokiniu , kaip taupete per krize .Joniuk kaip jus taupete. Mano tevelis norejo pirkti nauja masina, bet atsisake pirkti del krizes. Maryte, kaip jusu seimoje taupete. Mes buvome suplanave kelione, bet atsisakeme. Petriuk, kaip jusu seima taupe. Mes su teveliu nutareme atsisakyti mamos, nes as jau didelis ir man mamos nebereikia, o tevelis senas ir jam mamos nebereikia, o laikyti vien del kaimyno per brangu. 


 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 4 savaičių...
  • po 3 savaičių...

https://www.15min.lt/sportas/naujiena/futbolas/titulu-kalba-cristiano-ronaldo-paaiskino-kas-skiria-ji-ir-lioneli-messi-24-1187962

kartais susidaro ispudis kad pats gyvenimas kuria anekdotus.kartais suabejoju titulu tikrumu kai pamastai kur lengviausia mušti įvarčius Vilniuje,Londone,Paryžiuje ar Brazilijoje.Tik tada supranti kad tituluojamu įvarčiu karaliumi ne taip sunku yra tapti....... .iš karto sakau taika,taika nenorėjau įžeisti nei vieno fano bet yra kaip yra ne cirkas bet anekdotas tai tikrai............

https://www.15min.lt/sportas/naujiena/futbolas/4-ivarcius-i-lietuvos-rinktines-vartus-imuses-cristiano-ronaldo-man-cia-smagu-24-1200762

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, grazbek pranešimas:

ne cirkas bet anekdotas tai tikrai

Cha.. o as izvelgiu pavydo gaidele ,jam nereikia zemes art ,musa golus ir milijonus uzdirba .  taip kad aisku,tinkama pradzia tinkamas gyvenimas .

 del zalio kuro nu nesusitaupys ant dzipo naujo per metus ,nu bet tris tai tikrai :-D:-D:-D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, bonipacijus pranešimas:

Cha.. o as izvelgiu pavydo gaidele ,jam nereikia zemes art ,musa golus ir milijonus uzdirba .  taip kad aisku,tinkama pradzia tinkamas gyvenimas .

 del zalio kuro nu nesusitaupys ant dzipo naujo per metus ,nu bet tris tai tikrai :-D:-D:-D

ar bent minti pagavai apie kon aš čia.p.s. nežinau kaip kam bet man automobilis darbo priemonė yra o ne turto simbolis.kas mane pažįsta tie žino kad taip ir yra.galiu netgi prognuozuoti kad kai keliu mokesti mokėsime už kiekviena kilometra džipu era ukiniku ukiuose nueis užmarštin taip greit kaip kad ir atėjo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, grazbek pranešimas:

mokėsime

Tai va ,tik jus viska izvelgiat is savo boksto savaip , bet pencininkam  pencijom reiks padirbeti .yra tokiu kurie tikrai negales gyventi be zalio kuro ,pvz transportininkai kurie su tokiom subsidijom iskreipia vezeju rinka .taip kad nera nieko blogo ,,tikram ,, ukininkui ,, sumoket kelis simtus daugiau . ir uzsienieciai nesiblaskys po zalio kuro slangas ieskodami piguvos . 

o apie golus , koks skirtumas kur juos musti vartai vienodi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, grazbek pranešimas:

ar bent minti pagavai apie kon aš čia.p.s. nežinau kaip kam bet man automobilis darbo priemonė yra o ne turto simbolis.kas mane pažįsta tie žino kad taip ir yra.galiu netgi prognuozuoti kad kai keliu mokesti mokėsime už kiekviena kilometra džipu era ukiniku ukiuose nueis užmarštin taip greit kaip kad ir atėjo.

Ukininkai perka naujus ,svarius dzipus,uz juos mokesciai bus minimalus,kaip vazinejo taip ir vazines.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Dienos Anekdotas 
Atsidare prekybos centras, kuriame moterys gali nusipirkti sau sutuoktini.Prie iejimo kabo taisykles:1. Apsilankyti cia galite tik viena karta2. Parduotuveje yra sesi aukstai ir kylant auksciau, kyla sutuoktiniu kokybe.3. Jus galite uzsukti i bet kuri auksta ir issirinkti is jo sutuoktini arba pakilti i kita auksta.4. Draudziama grizti i zemesni auksta, jei nusprendete kilti auksciau. Viena moteris nusprende uzsukti i ta parduotuve. Prie iejimo i pirma auksta ji rado iskaba: “Gerai uzdirbantys vyrai” ir is karto pakilo i antra auksta.Ten iskaba skelbe: “Gerai uzdirbantys vyrai, kurie myli vaikus”.Moteris nutare kilti auksciau. Treciame aukste rado uzrasa: “Gerai uzdirbantys, istikimi vyrai kurie myli vaikus”. Oho – pagalvojo moteris -“Tai kas tada laukia virsuj?” Ketvirtame aukste ji pamate uzrasa:”Labai grazus, gerai uzdirbantys, istikimi vyrai, kurie myli vaikus.” “Negali buti!” – moteriai net kvapa uzeme, – “O tai cia tik ketvirtas aukstas!”. Ji eme kilti i penkta auksta. Ten ja pasitiko toks uzrasas: “Nepaprasto grozio, istikimi, gerai uzdirbantys vyrai, kurie myli vaikus, padeda namuose ir yra tikri romantikai.” Moteris jau norejo lygtai eiti i sita auksta, bet juk liko dar vienas. Ten turetu buti is viso dievai. Sestame aukste ji perskaite toki skelbima:”Jus esate 98 567 473 sio auksto lankytoja. Cia nebera vyru. Sis aukstas pastatytas tik tam, kad irodytu, jog moterims neimanoma itikti. Aciu kad apsilankete musu parduotuveje.”O kitoje gatves puseje atsidare tokia pat parduotuvė vyrams. Su tokiomis pat taisyklemis. Pirmame aukste iskaba skelbia: “Moterys, kurioms patinka seksas.” Antrame aukste lankytojus pasitinka skelbimas: “Moterys, kurioms patinka seksas ir kurios moka skaniai gaminti.” O auksciau ne vienas dar nebuvo pakiles.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...