Jump to content

Egida

Nariai
 • Pranešimai

  452
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  6

Egida paskutinį kartą gavo apdovanojimą Balandžio 13

Egida paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Egida

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Not Telling

Miestas

 • miestas
  LT

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Egida

  Verslo sinergija ūkyje.

  Nu tik jau nuo tiek...Kai AA baba sakydavo toks kiekis čia tik nuo kirminų.Toks kiekis parai laiko bene ėmė ir ,,iškinkė,,.Problema buvo kažkur kitur,tik kaltė suversta ne ten kur reikia.
 2. Ne nebuvau.Šiaip kaina didoka,bet gal dar derinama.Ir labiausiai kelia susirūpinima tas sėjamosios valdymas per ta iPad.Kas galvoju ateitį gali sukelti papildomą galvos skausmą.Labai jau daug ten tų pribambasų.Galvoju ar ne paprastesniu kompu ne paprasčiau bus.
 3. Iškilo čia toks klausimas.Ar tos sėjalkos čia ta visa elektronika patikimas reikalas. https://autoplius.lt/skelbimai/vaderstad-rapid-300-c-3-m-sejamosios-sodinamosios-13023725.html
 4. Egida

  Verslo sinergija ūkyje.

  Ir esu tikras kad jos visos taip galvoja.
 5. Egida

  Anekdotai...

  Mužikas pateko į katastrofą ir neteko savo birkos galo...Atėjęs pas seksopatologą skundžiasi kad su tokia,,liekana,,jam su moterimis kažkas ne labai..Daktaras ir sako: -Nepergyvenkite taip smarkiai.Jis pas jus dar visiškai gero ilgio.Va tik nesuprantu,kas čia per tatuiruotė tokia, lyg užrašyta Mopc. -Ech daktare..Čia viskas kas liko iš tatuiruoto užrašo Mорской привет доблестным защитникам Балтики от славных моряков Севастополя
 6. Nebūtina.Bet man taip sakė.Dirbau su ,,nepririštais,,jokio skirtumo nepastebėjau.Silpna tų ,,perkinsų,,ta vieta.
 7. O iki forsunkiu kuras ar pareina?Gal pats siurblys kuro slėgio nesukelia.Pūstelk į orine tų dujų startui.
 8. Egida

  Anekdotai...

  Gryžta žmona iš darbo,užeina į butą žiūri vyras guli prie radiatoriaus pilvą prikišes šildo,galva rankšluosčiu apvyniota. -Brangusis,tai ką čia darai? -Ai bandau prisigert ne gerdamas. -Kaip suprasti? -Tai va,suvalgiau 200gr.mielių,stiklinę cukraus ir išgėriau litra vandens,dabar pašildysiu gausis kaip ir samagonas. -O tai kam tada galva rankšluosčiu apsukta? -Tai kad ,,dangčio,,nenukeltų. Žmona triūsia virtuvėje ir po kokios valandos pasigirsta driogstelėjimas. -Brangusis,turbūt ,,dangti,,nukėlė? -Neeeaaa,,,dugna,,pramušė.
 9. Egida

  Kas vyksta Lietuvoje?

  O ką ten gali atvest?Musės ant šūdo pačios kelia randa.Nubaidai,apsuka rata ir vėl tupia.
 10. Nepanikuokite.Koks tas jūsų vakumas,koks tas melžimo bakelis.Taip ne gali būti.Ar bene visa laiką melšite rankomis? Tie jūsų pulsatoriai vieno takto,ar dviejų?
 11. Egida

  Kombaino remontas.

  Bunkerio dugnas neišsiima.Skardos šonuose nenusiima.Ašis eina viena ištisa.Biterio viduryje yra dangtelis,bet jį nuėmus matosi tokia savarža kad galėtum per centra atleisti pačio biterio centro laikiklius.Vaizdas toks kad galuose biterio yra tokie žiedai,manome kad juos reikia šildydi kad atsileistų ir talžyt su kuvalda gal sujudės.Bet ar teisingai galvojame?
 12. Egida

  Kombaino remontas.

  Gal yra kam tekę JD kombainui imti biterį laukan.Lūžo ašis,ji eina pere visą kombainą,per biterį,ir ant galų maunasi škyvai.Škyvus nuimti eina,ašies iškalti šansų nėra.Gali daužyt visą dieną,rūdys tik atšoka.Dangčių ar kažkokių angų taip pat nėra.Ką,nejaugi reikės šonus pjaustyti?Kažkokia nesamonė.
 13. Egida

  Anekdotai...

  Moteriškė ryte pakilusi,skuba į virtuvę gaminti pusryčių šeimynai.Ir tik besisukinėjat prie viryklės tik pyrst.Moteriškė-oi sausis.Vėl pyrst-oi vasaris.Vėl pyrst,pyrst-oi kovas,balandis,gegužė.Ir taip per visus metų laikus.Ir tik staiga atsisuka link stalo,o prie stalo uošvis sėdi. -Oi labas rytas uošvi,nepastebėjau,ar seniai čia sėdit? -Nuo sausio:atsako tas susiėmes už nosies.
 14. Nesupratau ir aš,meistriškai fotkė padaryta.
 15. Egida

  Filmukai

  Čia kažkas panašaus kaip iš to filmo,,Pašėlęs Maksas,,
×
×
 • Create New...