Jump to content

Egida

Nariai
 • Pranešimai

  403
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  2

Egida paskutinį kartą gavo apdovanojimą Gegužės 5 2018

Egida paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Egida

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Not Telling

Miestas

 • miestas
  LT

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Egida

  Kombaino pasirinkimas

  Aha,o paskui kai reikia išsirink iš tų naudotų tai irgi prasideda valahita.Ir turi galvos skausmą.
 2. Egida

  Anekdotai...

  Vyras parbėga namo ir prašo žmonos kad duotų 20 eurų. -Neduosiu,vėl tu latre pralaksi. Pareina iš parduotuvės,žiūri žąsų kieme niekur nėra.Įbėga į trobą,o ten jos senis ,,trūkes,,guli.Priplėšia iš lovos šaukdama: -Kur tu latre žąsis padėjai.Pragėrei parazite tu. O senis liežuvi vos versdamas: -Žąąąsys turbūt įįįį pie pietus išskrido.Oooo jei ryte pahhhmielui ne duosi 20€,taaai ožkos turbūt į kalnus išeis.
 3. Egida

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Va taip ir reik.
 4. Egida

  Filmukai

  Jo,ir į europą kadencijai paleist.Galėtų girtekoj ukrainiečiai varyt.
 5. Egida

  Claas kombainai (informacija)

  Čia nuo graužikų su kuo purškiat?
 6. Egida

  Anekdotai...

  Patiko
 7. Egida

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Žinau ūkį kur 70 ha.nuosavos tedirba.Keturių asmenų šeima.Nuomojamų atsisakė,tegu pešasi kiti dėl kainų.Nauji džoniai kieme nestovi,kai kokį padargą nauja nusiperka,kai kokį dėvėtą.Viskas augalininkystė,gal kokia vištą ir turi.Valdiško jokio.Samdomo jokio.Gyvena kuo puikiausiai,paskolų neturi.Valdžia nesiskundžia.Nebent gal turi kokia nelegalia veikla,kurios kaip sakoma,, plika akimi nepamatysi,,.
 8. Egida

  Kas vyksta Lietuvoje?

  O ką,pakels mokesčius-papildys sandėliukų atsargas.https://www.lrytas.lt/lietuvosdiena/aktualijos/2019/11/18/news/pravere-seimo-sandeli-liko-be-zado-uz-mokesciu-moketoju-pinigus-sukrove-ispudinga-lobi-12603112/
 9. Man tai toks vaizdas pradeda darytis iš kai kurių nuomotojų ,kad turi kelis ha.ir nori tokia kaina užlaužt kad namus eitų pasistatyt,ir turkijoje pagulėt.Pasirodo netingi gerus 200 km. atvažiuot pasižiūrėt kas pasėta,kaip derlius atrodo.Nusifotkina ir paskui p..sa prota kad turėjai gerai babkių gaut.Davai kelk kainą.
 10. Tai kokį tą smagratį įdėjai?Ukrainietiška,ar baltarusiška orginalą.
 11. Pirma,klausimas kokį smagratį dėjai.Ukrainiečių ar baltarusių gamybos.Ukrainiečių būna blogai išbalansuoti.Bet kaina 60-90 eur tarpe.Baltarusiškas tipo ale originalus 200.Aš irgi pirkau tą ukrainietiška.Užgarantavo kad vibracijos nebus.Dar ne kūriau, nežinau.Ukrainiečių būna keli gamintojai.Reik žinot kurio pirkti.O kai sužinojau kad yra starterių vietoj puskačiaus,biški sunervino.Turiu galvoje nuimti reikia visa puskačiaus ,,užstroistva,,ir prie puskačiaus blėkos yra padarytas starteris.Berods rik skyle viena reikia išgrežti,ir sriegį padaryti.
 12. Egida

  Pieno kainos

  Lenkijoje žemės ūkis yra gyvenomo būdas.Pas mus- verslas.Ten saulė visiems vienodai šviečia.Pas mus antraip.Mažesni ūkiai trukdo stambiems,trukdo perdirbėjams. Pasitraukes iš PVM,nuo mokesčių nepasilėpsi.Vienas išstojo iš PVM ,neilgai džiaugėsi.Čia neišeitis.
 13. Egida

  PLŪGAI

  Tai gal dar turi.Bent rėmą.
 14. Egida

  Anekdotai...

  Bus dar ateitį papildymas to straipsnio.Pirma naktis ne jaunikio buvo.Širdgėla įtariu kamuoja.Mamos draugui kur nors tvarte triaukštelės,,cielka,, ateitį,kai ans bus daugiau kokio ,,šnekorių,, įvares.
 15. Egida

  Anekdotai...

  ,,Bambalinių,,veselės įpatumai.Jaunikis nulūžo,tiks pusuošvis.Bele skyle kas paliurlys.kaip be,, pirmos,, nakties.
×
×
 • Create New...