Jump to content

Egida

Nariai
 • Pranešimai

  369
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  2

Egida paskutinį kartą gavo apdovanojimą Gegužės 5 2018

Egida paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Egida

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Not Telling

Miestas

 • miestas
  LT

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Egida

  žiemkenčių buklė

  Žiemos mėnesiai trys,ketvirta gauni už dyka.Šiuo atveju tai kova.Taip kad dar čia visko gali būti.I tas sinoptikų prognozes,ora gali pasižiūrėt rytojui.Toliau ne labai verta.
 2. Egida

  Grudu supirkejai neatsiskaitantys uz grudus

  Nesugalvojau kur parašyti.Vienas pirko kažkioj įmonėje trašas,neužteko grūdų atsiskaityti,į šiuos metus nekėlė skolos.Grasina teismais.Bet negana to vadybininkas tipo paleido po kaimus kalbas.O kalbos žinot kol iki kito galo daeina padidaro iš musės dramblys. Tai ir galvoju,ar taip tas vadybininkas gali elgtis.
 3. Egida

  Mccormik traktoriai

  Paskaitinėk to kormiko ir landini traktorių gamintojo puslapyje.Dabar horo mechanika rašo kad variklis ,,perkinso,,.Gamintojo puslapyje 5 ir 6 serijos traktoriuose ,,deutz,,variklis.Kaip suprast.Tie ,,beta-power,,varikliai buvo montuojami berods nuo 2012 iki 2016.Paskaitinėjau vokiečių tinklalapyje,tai tas variklis gaidžių gaidys.Tai jeigu ta horo mechanika turi kokį senesnio pirkimo traktorių,tai gal ir su perkinso varikliu yra.Kas liečia landini traktorių,gamintojo puslapyje 5 serija,,deutz,,variklis o 6 jau perkinsas.Bet prieš kelis metus dėjo iveko variklius.Ir nemaišyk traktoriaus variklį su mašinos.
 4. Egida

  Mccormik traktoriai

  Tris dienas pro ta žmogeli važinėjau,tai stovėjo Horo mechanikos mašina.O ten santechnikai ar serviso darbuotojai,nesidomėjau.Kitas pažystamas buvo paėmes pavažiuot ta kormika,tai sakė kratus labai,sėdynė kažkokia ūbagiška įdėta..Ta apdaila vidui ir toks vaizdas kad iš labai pigios plastmasės.Prisilietus gal lūžti.Ir to traktoriaus kaina buvo jei gerai supratau tai 50 gabalų plius PVM.
 5. Egida

  smulkiu seklu sejamosios

  Jo tam bachūrui rankos iš tinkamos vietos išdygusios ir galva vietoj.
 6. Egida

  Mccormik traktoriai

  Varikliai juose kažin ar ne ,,beta power,,būktai angliški.Nors man panašiau į kiniškos batareikos pavadinimą.Viens įprie vieno yra ,,Landini,,ten varikliai ,,ivekiniai,,.Man patikimiau atrodytų.Netoli manes yra vienas pirktas naujas iš Horo mehanikos.Iš arti aš jo nemačiau,kažkas apie 120 arklių.Tai ne kažką kiek girdėjau.Sakė nuo naujo netikes.Kai nupirko,tai servisas reguliariai lankė,vos ne kas savaite.O pernai pavasarį tai tris dienas ten serviso mašina prastovėjo.Tikrai ne tepalus keitė.
 7. Egida

  Garažo statyba

  Iš medžio viska padaryti eina.Kiek girdėjau,bet savo akimis ne mačiau,gerai gaunasi iš klijuotos medienos.Tik kainos tai nežinau.Pažystamas darė kažkokiam garažui.Sakė liuks.O kainos aš net ne klausiau.Gamino berods čia https://www.juresmedis.lt/sandeliavimo-zemes-ukio-paskirties-statiniai.html
 8. Egida

  Padangų perdirbimas

  Už dyka galėsi vežtis.Tik imk.O dabar tai galvos skausmas su tom padangom kieme.
 9. Egida

  Anekdotai...

  Kalbasi trise,amerikietis,prancūzas ir rusas apie išgėrimus,pasakmes. Amerikietis; -Po gero pagėrimu,prabundu striptizo klube,viskas išdaužyta iš vartyta,pats iki pusės be drabužių,galvą skauda.Vienu žodžiu dar taip ne buvo buvę. Prancūzas; -Aš tai neatsimenu kaip gryžau iš restorano,prabudu irgi visas be drabužių lovoje,šalia po dešine nuoga žmona,o kairėj pusėj meilužė.Kambarys sukuistas,betvarkė,galvą skauda. O rusas juokdamasis iš jų kalbų ir sako; -Chebra čia tai šūdas.Aš po geros pjenkės,prabundu miesto savartyne,be drabužių,be triusikų.By...is stovi,varna ant jo tupi,dar lest bando,o man taip blogai,taip blogai,kad nė štiš pasakyt ne galiu.
 10. Egida

  dirvožemio tyrimai

  Nu ir kiek ten priskaičiavo?Kokiam prognozuojamam derliui.
 11. Egida

  Pliurpalas

  Nu mano kažkaip ir kalašo kalibrą žino.Aišku naudoja dabar tuos G36,anie matai ruso gamybos,negalima.Sakau karas užeitų,neklaustų galima ar ne.Tuoj į rankas kalašus sukištų.Nes tų tai ką turi ne užtenka.Gal Grybauskaitė visų ne atiduos Ukrainai. O kas dėl tarnybos,tai patenkintas.Ir išėjo po 12kl.savo noru.Nes nuo 2020 žada daryti 1,5m.tarnybos.Tai sumastė kad 9mėn.pilnai gana bus,negu kad paskui pusantų metų lakstyti.Iš klasės trys savo noru išėjo kiti puolė lyst į UK ar kur kitur,treti mokytis.Pirmus mėnesius sunkiai buvo.Sakiau aš jiems kad sutverti buvot balem šokiam ir dainom.O dabar jau ant svarstyklių užlipo 8 kg.priaugo,jau lyg ir raumenų matos.O privežta tai ir visokių,.Kitas tokį durniu vaidina,neina praustis nors tu ką.Smarvė sakė kad nu ir n..x.nuo jo. Kitas mergos maudžia,trečias mamos,kebabų ir t.t.Sakiau dzin čia jums,kiekvieną savaitgalį namie jei ne budėjimai,ir ne zaliotai.
 12. Egida

  frontaliniai krautuvai

  Aš tuo metu kai pirkau,atrodė kad geriau padago padarytas.Buvo smūgių slopintuvas įdėtas.visi vamzdžiai nuo paskirstytojo pravesti rėmu.Pačio konstrukcija lyg ir lengvesnė.Atramos į tiltą stambesnės.Gal dabar dar k patobulinę vieni ir kiti bus.Asmeniškai nesidomėjau.Šiaip tai kaime yra trys bleriai su metalfašais.Tai nespėja ten jie varžtus keist,vis nutrauko kur krautuvo rėmas tvirtinas į tarpinį.Man per tuos 6 ar 7 metus tai 1 nutraukė,ir mano logikai buvo tokia išvada,kad jie vistiek laikas nuo laiko atsileidžia ir juos reikia paveržti.O kai keičiau tą varžtą,kai teko dieną pasiknist,tai visus išsukau, kai kuriuos naujus pakeičiau ir susukau atgal su klijais.Laiko ,jokių problemų.
 13. Egida

  frontaliniai krautuvai

  Kiek skelbimuose mačiau tai lygtais 3200+PVM,bet čia gal ta kaina tiem kur ant belerių deda.Vienu žodžiu,skambini,klausi,ir kitiems bus ką pasakyti.
 14. Egida

  Anekdotai...

  Mokytojas per pamoka pagauna mokinį bevartantį porno žurnąlą: -Norėčiau pamatyti tavo motiną. -Žiūrkite 25 ir 26 puslapiuose.
 15. Egida

  Anekdotai...

  Iš moteriškės pamastymų pamačius svetimą girtą vyrą,,Jau koks fainas,koks mielas,koks linksmas.O mano tai durnių durnius,,.
×