Jump to content

Egida

Nariai
 • Pranešimai

  375
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  2

Egida paskutinį kartą gavo apdovanojimą Gegužės 5 2018

Egida paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Egida

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Not Telling

Miestas

 • miestas
  LT

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Egida

  Zymeto Kuro Kaina

  Man 2 kūbus atvežė 04.05 po 66.Su kaimynu pažiūrėjom į kanistrą įpyle,tai tas nestės vos žalia spalva turėjo.O pas ta iš naftruso buvo toks tamsiai žalias.Tai ir ne supratom ar jis čia dažytas nors kiek buvo ar spalva įgavo ant mano likučio kai užsipylė. Bet manau kad geras bus kol kas.O paskui gal irgi pragudrės haltūrkėm.
 2. Fūristai pasakojo,kad Prancūzų kažkuriam regione(reiktų tikslinti kuriame)žieminius javus jau su laistymo sistemom gaivina.
 3. Egida

  žiemkenčių buklė

  Vilniui vargsta su tuo stadionu,o čia savaime gavos.Ir gerokai didesnis.
 4. Jo,tie pacukai kombainuose ne į gerą.Kažkada kaimynas atsinešė rugio prasivires pasikavot pas mane kad jo sesuo nerastų.Užmetė už aruodo,o ten peliūkštis tik kampiuka pragreužė,tas ir išbėgo.Atėjo pasiimt,nulipa nuo sandėlio ta tuščia bambali daužydamas,lūpos suspaustos iki pamėlynavimo,švokščia pro dantis,,pagautčiau bl...ku..va dantis išdaužyčiau,,.
 5. Egida

  Telyciu pirkimas

  Planuojate plėsti pieno ūkį,ar iš savų neina atrinkti?
 6. Egida

  Trašų kainos

  Ar turite galvoje ta kur mėlynuose didmaišiuose po 600 kg.sufasuota?
 7. Egida

  žiemkenčių buklė

  Žiemos mėnesiai trys,ketvirta gauni už dyka.Šiuo atveju tai kova.Taip kad dar čia visko gali būti.I tas sinoptikų prognozes,ora gali pasižiūrėt rytojui.Toliau ne labai verta.
 8. Nesugalvojau kur parašyti.Vienas pirko kažkioj įmonėje trašas,neužteko grūdų atsiskaityti,į šiuos metus nekėlė skolos.Grasina teismais.Bet negana to vadybininkas tipo paleido po kaimus kalbas.O kalbos žinot kol iki kito galo daeina padidaro iš musės dramblys. Tai ir galvoju,ar taip tas vadybininkas gali elgtis.
 9. Paskaitinėk to kormiko ir landini traktorių gamintojo puslapyje.Dabar horo mechanika rašo kad variklis ,,perkinso,,.Gamintojo puslapyje 5 ir 6 serijos traktoriuose ,,deutz,,variklis.Kaip suprast.Tie ,,beta-power,,varikliai buvo montuojami berods nuo 2012 iki 2016.Paskaitinėjau vokiečių tinklalapyje,tai tas variklis gaidžių gaidys.Tai jeigu ta horo mechanika turi kokį senesnio pirkimo traktorių,tai gal ir su perkinso varikliu yra.Kas liečia landini traktorių,gamintojo puslapyje 5 serija,,deutz,,variklis o 6 jau perkinsas.Bet prieš kelis metus dėjo iveko variklius.Ir nemaišyk traktoriaus variklį su mašinos.
 10. Tris dienas pro ta žmogeli važinėjau,tai stovėjo Horo mechanikos mašina.O ten santechnikai ar serviso darbuotojai,nesidomėjau.Kitas pažystamas buvo paėmes pavažiuot ta kormika,tai sakė kratus labai,sėdynė kažkokia ūbagiška įdėta..Ta apdaila vidui ir toks vaizdas kad iš labai pigios plastmasės.Prisilietus gal lūžti.Ir to traktoriaus kaina buvo jei gerai supratau tai 50 gabalų plius PVM.
 11. Jo tam bachūrui rankos iš tinkamos vietos išdygusios ir galva vietoj.
 12. Varikliai juose kažin ar ne ,,beta power,,būktai angliški.Nors man panašiau į kiniškos batareikos pavadinimą.Viens įprie vieno yra ,,Landini,,ten varikliai ,,ivekiniai,,.Man patikimiau atrodytų.Netoli manes yra vienas pirktas naujas iš Horo mehanikos.Iš arti aš jo nemačiau,kažkas apie 120 arklių.Tai ne kažką kiek girdėjau.Sakė nuo naujo netikes.Kai nupirko,tai servisas reguliariai lankė,vos ne kas savaite.O pernai pavasarį tai tris dienas ten serviso mašina prastovėjo.Tikrai ne tepalus keitė.
 13. Egida

  Garažo statyba

  Iš medžio viska padaryti eina.Kiek girdėjau,bet savo akimis ne mačiau,gerai gaunasi iš klijuotos medienos.Tik kainos tai nežinau.Pažystamas darė kažkokiam garažui.Sakė liuks.O kainos aš net ne klausiau.Gamino berods čia https://www.juresmedis.lt/sandeliavimo-zemes-ukio-paskirties-statiniai.html
 14. Egida

  Padangų perdirbimas

  Už dyka galėsi vežtis.Tik imk.O dabar tai galvos skausmas su tom padangom kieme.
 15. Egida

  Anekdotai...

  Kalbasi trise,amerikietis,prancūzas ir rusas apie išgėrimus,pasakmes. Amerikietis; -Po gero pagėrimu,prabundu striptizo klube,viskas išdaužyta iš vartyta,pats iki pusės be drabužių,galvą skauda.Vienu žodžiu dar taip ne buvo buvę. Prancūzas; -Aš tai neatsimenu kaip gryžau iš restorano,prabudu irgi visas be drabužių lovoje,šalia po dešine nuoga žmona,o kairėj pusėj meilužė.Kambarys sukuistas,betvarkė,galvą skauda. O rusas juokdamasis iš jų kalbų ir sako; -Chebra čia tai šūdas.Aš po geros pjenkės,prabundu miesto savartyne,be drabužių,be triusikų.By...is stovi,varna ant jo tupi,dar lest bando,o man taip blogai,taip blogai,kad nė štiš pasakyt ne galiu.
×
×
 • Create New...