Jump to content

Egida

Nariai
 • Pranešimai

  438
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  6

Egida paskutinį kartą gavo apdovanojimą Balandžio 13

Egida paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Egida

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Not Telling

Miestas

 • miestas
  LT

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Egida

  Filmukai

  Čia kažkas panašaus kaip iš to filmo,,Pašėlęs Maksas,,
 2. Egida

  Už kiek perkate žemę?

  Kas ką patars.Kiek savininkui riugtelt kainos už suarimą hektaro.Pernuomavo kitam.O buvau susiares,nes sakė nuomos toliau.Žadu nepasikuklint.Bet kur tą aukso viduri rast.
 3. Egida

  Zymeto Kuro Kaina

  Bent aš kada registravau,tai VMI reikėjo tik talpos tūrio,ir brėžinio vietos kur talpa stovės.O visa kita pofik.Priklauso nuo rajoninių gaisrininkų ir gamtosaugininkų.Norės prisiknist,sugužės į kiemą.
 4. Egida

  Zymeto Kuro Kaina

  Jooo už tą neregistruotą talpą tai ir teisme buvau atsidūres su VMI pagalba.Nes tuo metu tik teismas galėjo nustatyti kokia baudą mokėti.Čia buvo gal iki 2010m. tame laikotarpyje.mušiaus prieš teisėja į krūtine kad baisiai žiauriai nusidėjau,tai tas žvengė ten belekai atsisėdes.Tai tipo trys nepinamečiai vaikai tai 250 litukų susimokėjau baudos.O kaimynui tai job štararai kad atsegė.Plastikinj toj toninėj laikė kurą,du tipai tą pačia diena iš VMI atvažiavo tiek pas jį tiek pas mane ir dar pas vieną.Tas buvo ką tik kuro įsileides,tie ten viska su formino,pamatė kad pro kraną lašą.Nieko ne buvo pakišta toj vietoj,jokio kibiro,tai iškvietė gamtosaugininkus.Tie netruko atlėk už gero pusvalandžio.Tai tas reikalas tam žmogeliui pokštelėjo 4000 tuo metinių pinigų.Taip jau plaukų pas žmogu ant galvos ne daug buvo.Paskutiniai pradingo.Ir kas įdomiausia,tą vieną tikrintoja iš tos VMI po kelių metų atleido(išmetė).Visai kitu klausimu teko su juo susitikti(baisiai mėgsta dirbti tokiose įstaigose kur yra priėjimas prie valdiškų pinigų) netyčiom.Atvažiavo iškišo galvą iš džipo ir sako ar atsimenu tipo jį.Jo,kur čia sakau neatsiminsi.Tipo ar daug sako nubaudė.Sakau pakankamai.Pasitikslino ar neskauds nosies jeigu išlips lauk iš mašinos.Finale išsiaiškinau kokias burtų keliais atrinkdavo patikrai.O mano atvejui,buvo gero kaimyno skundas.Tik bėda ta kad prie manes patikrino dar du.Ir įdavė tą kuris paskundė.Buvo tel.nr.išsisaugojes ir užsisrašes į knygute.Bekalbant surado ir parodė.Beliko namo gryžus nusistatyt kieno.Padla pats užsiregistravo talpą,po kiek laiko sumanė truputį pakenkt.Buvo katė per kelia baisiai juoda perbėgus.Tik asilas nepagalvojo kad dar sumastys anie patikrint kitus.Ir kas įdomiausia tą kaimyna kur storai nubaudė,buvo sisikoperave technikos pirkime,darbų atlikime,balių gimtadienių šventimai.Vienu žodžiu didelė ir laiminga santuoka.Tai prieš du metus tą santuoką išgėres išardžiau.
 5. Panašu kad niekas neturi.Įdomu kuris laikas ir man jos.Bet kad laukuose niekur neteko matyti dirbant.Tai ne nueisi ne paklausi.O gal kokybė tokia,kad jei kas ir nusipirko tai tyli užpakali sutraukes.
 6. Egida

  Anekdotai...

  Ateina diedukas į viešnamį,užsisako kambarį ir pačią gražiausią prostitutę.Nusirengė ir guli nuogas lovoje kiaušius kasinėja.Įėjusi prostitutė pradėjo irgi renktis,tik šast senolio drabužius pro langą.O diedukas ir klausia: -Tai kam išmetei rūbus pro langą? -Dieduk,su manim po tokio sekso,tau jau jų neprireiks,tiesiai į dausas keliausi. Diedukas tik strykt iš lovos,prostitutės drabužius pyst pro langą lauk. -Tai o kam mano drabužius išmetei? -O tu kol man pastatysi,mada jau bus pasikeitus.
 7. O kam čia tau toks afrikinis variantas reikalingas?
 8. Egida

  Anekdotai...

  Ieškojo blusa darbo.Na ir į darbino pas Petra ūsuose.Kita diena blusa tik tekšt pareiškima ant stalo kad atleistų.Klausia darbdavys. -Priežastis,kas blogai? -Petras rūko,o man astma. -Gerai,nuo rytojaus pas Maryte kūšį dirbsi. Dvi dienos,vėl blusos pareiškimas ant stalo dėl atleidimo. -Tai kas vėl blogai. -Viskas iš pradžių gerai buvo.Užmigau pas Maryte kūšį,pabundu pas Petra ūsuose.Petras rūko,o man astma.
 9. Egida

  Vikiai, peliuskos, pelezirniai

  Bijo jie šalnos,ir labai didelės nereikia.Visa laika prisiaugindavau sau sėklai ir aplinkiniams,ir galvijams prisisukdavau.Dar kur į baltus suku,žirnių primaišau.Ir sugalvojau anksčiau kūlimui pasisėti.Tai nežinau,atsimenu kad buvo vos po balandžio antros pusės ir pasisėjau.Gera žemė nedidelis plotas,bet tokiam pakrantį pagal upę.Gražiai sudygo,gera po to šalna.Kūliau tik avižas.Vikių liko 0.
 10. Egida

  Pieno kainos

  Tai to ir reikėjo tikėtis.Nenustebčiau kad bus pienas superkamas po 0,13cnt.
 11. Egida

  Už kiek perkate žemę?

  Toj šalį tokie dalykai visiškai įmanomi.Nes Putinas taip turgų nacionalizavo.Kinams buvo pasakyta.įrodysit iš kur prekės,prekiausit toliau.Jei ne,vidurį turgaus didelis laužas.
 12. Egida

  Anekdotai...

  Ateina į parduotuvę dirbti jaunas nepatyres pardavėjas.Senasis darbuotojas turi jį žinoma apmokinti.Na ir atsiranda sena moterėlė,kuriai reikia 4 ruloniukų.Tai senasis pardavėjas tam jaunam ir sako,žiūrėk ir mokykis kaip reikia prekiauti.Nes tapetų yra 5 ruloniukai,vienas aišku liks po to ir mėtysis. -Ponia ,pirkite visus 5,ar suplėšysit,ar kreivai nukirpsit,4 neužteks,ateisite o penkto nebus,būsime pardavę.Ką po to darysit? Na ir žinoma įsiūlė.Ir po kiek laiko mergina užeina į parduotuvę,savo prekybinius įgūdžius pradėjo rodyti jau jaunasis pardavėjas.Merginai reikėjo tų tamponų ar įklotų toms dienoms. -Agirdite,tai pirkite dar baltų dažų bankę, -O kam man tie dažai? -Tai dabar savaitę nesidulkinsi,tai bent palanges persidažysi.
 13. Egida

  Gal kam reikia :)

  O ką,pats tas laukus aplėkt apžiūrėti.
 14. Egida

  Dirvos idirbimo budai ir seja

  O tai nekilo noras jeigu šalia kelio pažiūrėti ką ten sukišo.Gal tik taip sau pabrūžino kad kitiem vidurius paleistų.
 15. Egida

  Pliurpalas

  Dar būtų patikėja, tai po valados ir visų drapakų vadylos būtų pradėje skambint.
×
×
 • Create New...