Jump to content

Egida

Nariai
 • Pranešimai

  358
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  2

Egida paskutinį kartą gavo apdovanojimą Gegužės 5

Egida paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Egida

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Not Telling

Miestas

 • miestas
  LT

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Egida

  frontaliniai krautuvai

  Aš tuo metu kai pirkau,atrodė kad geriau padago padarytas.Buvo smūgių slopintuvas įdėtas.visi vamzdžiai nuo paskirstytojo pravesti rėmu.Pačio konstrukcija lyg ir lengvesnė.Atramos į tiltą stambesnės.Gal dabar dar k patobulinę vieni ir kiti bus.Asmeniškai nesidomėjau.Šiaip tai kaime yra trys bleriai su metalfašais.Tai nespėja ten jie varžtus keist,vis nutrauko kur krautuvo rėmas tvirtinas į tarpinį.Man per tuos 6 ar 7 metus tai 1 nutraukė,ir mano logikai buvo tokia išvada,kad jie vistiek laikas nuo laiko atsileidžia ir juos reikia paveržti.O kai keičiau tą varžtą,kai teko dieną pasiknist,tai visus išsukau, kai kuriuos naujus pakeičiau ir susukau atgal su klijais.Laiko ,jokių problemų.
 2. Egida

  frontaliniai krautuvai

  Kiek skelbimuose mačiau tai lygtais 3200+PVM,bet čia gal ta kaina tiem kur ant belerių deda.Vienu žodžiu,skambini,klausi,ir kitiems bus ką pasakyti.
 3. Egida

  Anekdotai...

  Mokytojas per pamoka pagauna mokinį bevartantį porno žurnąlą: -Norėčiau pamatyti tavo motiną. -Žiūrkite 25 ir 26 puslapiuose.
 4. Egida

  Anekdotai...

  Iš moteriškės pamastymų pamačius svetimą girtą vyrą,,Jau koks fainas,koks mielas,koks linksmas.O mano tai durnių durnius,,.
 5. Egida

  frontaliniai krautuvai

  Turiu ir aš tą padago fontalą.Geri jie,nematau prasmės iš kokį štola ten tokiu pinigus mokėt.Pas mane ant bielkio uždėtas jau 6m.Dirbu per metus vos ne kiekvieną dieną.O šiuo metu tai rytais ir vakarais.Nieko dar net nebuvo atsitike.Pats užsidėjau.Pažystamui kažkokį lenką montavo,berods,,irtexs,,ar koks ten.Tai nu ir nx..gaidys..Dar uždėjo kažkokie krevarankiai.Tuos padago man atrodo ar ne ant tų hatatų irgi deda.Manau kad pasiklausus pasakytų jie ten ant kokių traktorių eina juos uždėt.
 6. Egida

  žiemkenčių buklė

  Tai kažin kada ten sėta.Nesuprantu,galinės čia visai gal nesėtos.
 7. Egida

  Anekdotai...

  Gimė gruzinui sūnus.Ryžas ryžas.Tas žiūri,niekaip nesupranta,klausia daktaro. -Sakyk daktare kaip čia yra,aš tamsus,žmona tamsi,o sūnus kodėl toks gavosi. Daktaras jam ir sako: -Nu ir kas čia tokio.Gal genai,gal žmonos ar tavo giminėj ryžų buvo. -Nu kad nebuvo nei mano senelių,nei prosenelių,ir žmonos nieko nebuvo. Daktaras susimastes ir klausia: -Nu tada nežinau,o kas kiek laiko tu šita visa žmona pamylėdavai. Gruzinas pagalvojes truputį ir sako -Daktare,daug dirbu,laiko neturiu,nu bet kas kokius du mėnesiu tai jau gerai pamylėdavau. O daktaras jam ir sako; -Viskas aišku,rūdys čia.
 8. Egida

  Purkstuvai

  Dėkoju,žinosiu.
 9. Egida

  Dėl vandentiekio vedimo senoj sodyboj

  Gerą šulinį matyt turi.Kai pradėsi kokia 20 galvų girdyti,matysi kaip vanduo senka.Pas vieną pažystamą irgi ale tipo šulinys ne išsememas buvo.Triusikams skalbt tai taip.Pajungė į tvartą į girdyklas,į antrą ar trečią parą buvo tuščias,kai karvės gert išmoko.Teko statyt hidroforo ir traukt iš prūdo.
 10. Egida

  Melžiamų karvių šėrimas

  O man dabar išvis pradėjo ne aišku darytis.Uždarius karves į tvartą,pradėjau šerti žolės šienainiu ir kukurūzo silosu.Karvių mėšle ryškiai matosi kukurūzų grūdai.Kažko jaunesnėms pradėjo ir tešmens ketvirčiai gadytis.Pradėjo mastituoti.Kadangi pašarų dalytuvo neturiu,o ir galimybės su juo nebūtų dirbti,karvėm duodu tą šienainį,ant viršaus pilu siloso.Virškinimo problemos.Nes kita liaudiškai tariant nusišika kaip arklys.Ta prasme šūdo forma.Kiek esu skaites ir girdėjas ,o ir dabar pas save pastebėjau,kuriai karvei viskas gerai,mėšlas jos toks normalus tai nėra jokių kukurūzų ar traiškytų grūdų.Kaip tą problemą išspresti,pagirdyti kokiu rumexsu ar dar kuom.
 11. Egida

  Anekdotai...

  Kalbasi dvi draugės susėdusios virtuvėje.Viena ir sako kitai: -Žinai vakar vyras nuėjo į vonią,žiūriu telefonas jo guli ant stalo.Nu tai paėmiau peržiūrėsiu sakau žinutes, adresinę.Nu ir ką tu sau galvoji,žiūriu įrašyta adresinėj,,Seksas nemokamai,,Nagi paimu ir paskambinu,skamba mano telefonas.Nu ar ne parazitas?
 12. Egida

  John Deere traktoriai

  O kad padarytų naują Danijoj,nesidomėjai tokia galimybe.
 13. Egida

  Purkstuvai

  Kai parašiau,tik po to pamačiau kad ne toj vietoj.
 14. Egida

  Purkstuvai

  Aš klausiu su kokiais dažais geriau dažyti.Nes čia kilo tokia mintis truputį pasirestauruoti purkštuva,bet nesugalvoju kokiais dažais nupūst talpą.Nes senieji kažkaip atsišerpetojo.
 15. Egida

  Purkstuvai

  Su kokiais dažais bačką dažei.Man irgi reiks restauruot.Talpos dažai kažkotai atsišerpetoje.Įdomu su kokiais nupūtei.
×