Jump to content

Egida

Nariai
 • Pranešimai

  459
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  6

Egida paskutinį kartą gavo apdovanojimą Balandžio 13 2020

Egida paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Egida

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Not Telling

Miestas

 • Miestas
  LT

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Egida

  Anekdotai...

  Žiūrėjau kaip dirba elektrikas.Ir supratau kad laidai skirstomi yra į du tipius:,,Turėtų būti tas".,,Ir ku*va bl*t ne tas".
 2. Egida

  Zymeto Kuro Kaina

  Matomai kiti užsidirba kitokiu būdu.Neplakdami ten tą kisielių.Kaip yra man pasakoje orleno vairuotojas.Sako taip.Prie rampos bazej matau naftruso mašina per mėnesį kokį vieną ar du kartus.Dėl sertifikato.Toliau ,naftruso mašinos važiuoja į Jonavą.Ko?Kuro baltarusiško iš achemos.Kitos kala pas lenku ar latvius kur pigiau to aliejaus.Po to plaka viską parsivežę bazėj.Tik klausimas kokiu santykiu.Kaip pavyzdys,gal to aliejaus galima maišyti kokia 20% o naftrusas,ar jozita jo pila kokia 30%.Taip per kieki ir prisiplaka centų,iš centų pasidaro eurai.O ūkininkai kantrūs,pasitaisys forsunkes,siurblį
 3. Egida

  Už kiek perkate žemę?

  Nu o tam kur ras kam išnomuot tą žemė,po 5m.už tuos pinigus išeis butas naujas Palangoj.Su vaizdu į jūra.Vasaros sezonu panomuos tą,vėl eurai kapsi.Nei į dangų žvalgytis,nei stresuot,nei prakaituotas maikes skalbt.
 4. Egida

  Anekdotai...

  Mokytojas per pamoka mokinio.. -ką mes gauname iš vištos? -kiaušinių. -o tu gerai pagalvok,ką dar gauname iš vištų? -daug kiaušinių, -na gerai,ant ko tu miegi? -ant grindų -o ką po galva pasidedi? -veltinius. -na gerai,aš tau kitaip užduosiu klausima. -tavo tėvas ant ko miega? -ant mamos. -o jei mamos nėra namie?
 5. Egida

  Pliurpalas

  Nu va ka pigiai
 6. Egida

  Anekdotai...

  Atsikraustė į kaimą žmogelis gyventi,apsiskelbė geru svarščiku.Ir vieną dieną ūkininkas nuvilko suvirinti priekabą sulūžusia.Po kelių dienų pasiisma ale sutaisyta,išvažiavo tik į kelią,vėl sulūžta.Parvelka atgal,liepia pertaisyti.Antra kartą pasiima,jau nuvažiuoja iki lauko,vėl tas pats.Vėl velka atgal pas svarščika. -Agirdi,ar tu gali gerai suvirinti,ar čia virint visai nemoki. -Aš 20 metų povandeninius laivus virinau,visi išpalaukė,nė vienas ne gryžo.O tu jau su ta priekaba užknisai.
 7. Egida

  Verslo sinergija ūkyje.

  Nu tik jau nuo tiek...Kai AA baba sakydavo toks kiekis čia tik nuo kirminų.Toks kiekis parai laiko bene ėmė ir ,,iškinkė,,.Problema buvo kažkur kitur,tik kaltė suversta ne ten kur reikia.
 8. Ne nebuvau.Šiaip kaina didoka,bet gal dar derinama.Ir labiausiai kelia susirūpinima tas sėjamosios valdymas per ta iPad.Kas galvoju ateitį gali sukelti papildomą galvos skausmą.Labai jau daug ten tų pribambasų.Galvoju ar ne paprastesniu kompu ne paprasčiau bus.
 9. Iškilo čia toks klausimas.Ar tos sėjalkos čia ta visa elektronika patikimas reikalas. https://autoplius.lt/skelbimai/vaderstad-rapid-300-c-3-m-sejamosios-sodinamosios-13023725.html
 10. Egida

  Verslo sinergija ūkyje.

  Ir esu tikras kad jos visos taip galvoja.
 11. Egida

  Anekdotai...

  Mužikas pateko į katastrofą ir neteko savo birkos galo...Atėjęs pas seksopatologą skundžiasi kad su tokia,,liekana,,jam su moterimis kažkas ne labai..Daktaras ir sako: -Nepergyvenkite taip smarkiai.Jis pas jus dar visiškai gero ilgio.Va tik nesuprantu,kas čia per tatuiruotė tokia, lyg užrašyta Mopc. -Ech daktare..Čia viskas kas liko iš tatuiruoto užrašo Mорской привет доблестным защитникам Балтики от славных моряков Севастополя
 12. Nebūtina.Bet man taip sakė.Dirbau su ,,nepririštais,,jokio skirtumo nepastebėjau.Silpna tų ,,perkinsų,,ta vieta.
 13. O iki forsunkiu kuras ar pareina?Gal pats siurblys kuro slėgio nesukelia.Pūstelk į orine tų dujų startui.
 14. Egida

  Anekdotai...

  Gryžta žmona iš darbo,užeina į butą žiūri vyras guli prie radiatoriaus pilvą prikišes šildo,galva rankšluosčiu apvyniota. -Brangusis,tai ką čia darai? -Ai bandau prisigert ne gerdamas. -Kaip suprasti? -Tai va,suvalgiau 200gr.mielių,stiklinę cukraus ir išgėriau litra vandens,dabar pašildysiu gausis kaip ir samagonas. -O tai kam tada galva rankšluosčiu apsukta? -Tai kad ,,dangčio,,nenukeltų. Žmona triūsia virtuvėje ir po kokios valandos pasigirsta driogstelėjimas. -Brangusis,turbūt ,,dangti,,nukėlė? -Neeeaaa,,,dugna,,pramušė.
×
×
 • Create New...