Jump to content

sole

Nariai
 • Pranešimai

  1.450
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  11

Visas nario sole paskelbtas turinys

 1. sole

  Išmoka

  Išmokų skaičiuoklė, reikia tik žemės plotus įrašyt. https://www.nma.lt/uploads/files/dir3698/dir184/dir9/11_0.php
 2. sole

  Zemes ukio paslaugu kainos

  Ne visai į temą, bet gal kas nuomavosi ar žino kokios traktorių apie 160ag galingumo nuomos sąlygos mėnesiui? Labiausiai domintų kiek kainuoja 1mth nuomojantis nes reikia atsiskaitymą sutart su kolega dėl nuomos.
 3. sole

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Neįtikinsit vieni kitų kol nebus daugiau konkrečių duomenų apie covid ar vakcinas o ne tik galimai..... Geriau paspėliojam kur Skvernelis taikosi, gal kokį postą gauti nori ar į europarlamentarus, gal naujuoju gelbėtoju?
 4. sole

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Jei palyginus covid viruso žalą Lietuvai ir valdžios kartu su žiniasklaidos keliamos isterijos, tai gaunasi paradoksas nes isterija kelis kartus daugiau padarė žalos nei pats virusas. Ne šiaip sau daugėja autoritetingų žmonių pasisakymų prieš naudojamą kovos su covid variantą, jau atsibodo ir stambiam verslui ir medikams šitas cirkas. Gerai neprisimenu bet lyg santarose iki dabar neišmokėti priedai medikams už pavasarį.
 5. sole

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Dabar jau supratau kad pakeitęs žemės dirbimo technologiją ir turėdamas daugiau laisvo laiko tapai vakcinos reklamuotoju ir jautiesi esąs stipriai prisidedantis prie kovos su covid.
 6. sole

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Kaip žiniasklaida plauna smegenis nesenai buvo pavyzdys kai rašė apie 18m jaunuolį mirusį dėl kitų priežasčių, bet antraštės buvo kad mirė jaunuolis užsikrėtęs covid ir tik kai kurios buvo darašę antraštėj kad mirties priežastis kita.
 7. sole

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Jei klausimas man tai atsakymas: Aš bent pabandžiau prisidėti prie viruso pažabojimo visom įmanomom priemonėm išskyrus vakciną nes nepriklausau rizikos grupei.
 8. sole

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Gal pirma tamsta perskaityk ką rašiau, problemos su teksto suvokimu pas patį.
 9. sole

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Anksčiau kai kurių pasisakymai apie čipus ar dar ten kažką vakcinoj juokino, dabar vakcinuoti juokina su vakcinų pasakom
 10. sole

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Dar viena vbs žinia iš tos pačios serijos
 11. sole

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Kam nori priverstinai suvakcinuot jaunimą, apie vaikus net nekalbu, neradau jokio logiško atsakymo nei kokių tyrimų kad tai pasiteisintų.
 12. sole

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Jei trumpai tai kliedesių krūvą kolega surašei Serga ir virusą platina ir vieni ir kiti, pakolkas įrodyta kad vakcina sumažina riziką papulti į ligoninę ar lengviau prasirgti tik rizikos grupės žmonėms, visa kita tik spėlionės kaip ir ilgalaikiai šalutiniai poveikiai. Daug kvailiau atrodo vakcinuotų įsitikinimas kad jie negali susirgti ar platinti viruso, nelabai suprantu kas jiems tai įkalė į galvą
 13. sole

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Kad JAV patvirtino pfizer vakciną tai kažkiek pasitikėjimo prideda jai, tik pas juos taisyklės kitokios nei EU, ten jei neįrodyta kad produktas kenkia žmogui gali gaminti ir prekiauti, skirtingai nei pas mus kad gaminti ir prekiauti produktu gali jei įrodyta kad jis nekenkia žmogui. Todėl pas juos kompensacijos būna kosminės, nes firmos stipriai sutaupo paleisdami naują produktą į rinką lyginant su EU, bet jie ir mėgsta ieškoti ir teistis su firmom dėl visokių šūdniekių kaip pvz katės džiovinimo mikrobangėj ar per karšta kava ir tt.
 14. Surizikavau, talpykla 1,5 kubo-180eu, degiklis naudotas su pajungimu, filtru 450eu. Sunkiausia buvo talpyklą į rūsį įnešti Su katilu kaip ir ok viskas, paklausiau rimtu veidu apie lamdas, oro padavimus ir temperatūrų skirtumus kol matavo Kaip už tiek pinigų skaitau verta pabandyt.
 15. sole

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Įdomu ar rugsėjo 4 eitynėse bus keliamas transvaccinated teisių klausimas?
 16. sole

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Arba kai kurie tik viena doze Keliant citatą reikia visą kelti, o ne tik palankią tamstos nuomonei Ten toliau tai filosofiniai pamastymai.
 17. Tada galėsi degiklį į dujinį pakeist
 18. sole

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Jei tikrai pakils šildymo kainos tiek kiek prognozuoja tai įtariu šitas riaušes prisiminsim kaip lengvą apsistumdymą.
 19. sole

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Gerai sakė A. Jokubaitis kad net negirdima kad protestuojama ne prieš vakcinas bet prieš prievartinį vakcinavimą. Žiūriu kai kurie pamatė celofaną mitinge ir jau ekstazėj, jūs kiba jo sekėjais tapote, kad negirdite kitų mitinguotojų kurie aiškiai sako kad yra prieš prievartą. Dar didesnis idiotizmas yra galvoti kad kuo daugiau pasiskiepys tuo mažiau mitinguos, bet nepagalvojama apie tuos kurie buvo priversti pasiskiepyt dėl darbo ar kelionių, juos visai nedžiugina perspektyvoj gauti dar kelias vakcinas, kiti visiškai nenori kad jų vaikai būtų priverstinai vakcinuoti. Bet šitų mitinguotojų net nenorima išgirsti nes ten gi buvo CELOFANAS
 20. sole

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Nebuvau ir neplojau nors kai kurioms jų mintims pritariu. Gal jau tu išeik iš tos fb grupės nes neigiamą poveikį mąstysenai ji tau daro
 21. sole

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Dėl vakcinavimo tai abi pusės turi savo argumentų ir nereikia čia vieni kitiems primetinėt savo nuomonės ypač bandant menkint kito nuomonę. Mane šiemet labiausiai nustebino kad Lietuvoj norint dirbti žurnalistu nereikia jokio išsilavinimo Gal todėl ir pasitikėjimas žiniasklaida po plintusu palindo, kokie darbuotojai toks ir pasitikėjimas.
 22. sole

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Bent vieną logišką paaiškinimą gali pateikti kam jį paminėjai kalbant apie vakcinas? Jei jau tave paveikė smegenų plovimas tai nesistebiu kodėl lietuviai į atskiras stovyklas susiskirstė.
 23. sole

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Nu jau tik nereikia lia lia, valdžia bando vis pavaizduoti kad abejojantys vakcinos nauda klauso ar bendrauja su prastos reputacijos žmonėmis, tipo visi jie tokie. Mane labai stebina kad pats tiki šita pasaka.
 24. Argumentai? Kiek suprantu viskas priklauso nuo pačio katilo, reikia žiūrėti dūmų išėjimo temperatūrą ir netinka kai kuriems generaciniams katilams. Gal matavai kokia išėjimo temperatūra taviškio katilo į kaminą?
×
×
 • Create New...