Jump to content

Derliaus nuėmimo dienoraštis


vrimvydas

Recommended Posts

Dar 3 dienos... Tai ką reiks veikt iki sėjos? Čiūdai kažkokie. Kaip ir tai, kad mano artojas sugebėjo užarti... gandrą. Tik galva virš dirvos liko. Sakau gal prie jūros palėkt, savo machanizatorišką zagarą pademonstruoti, isiknist į smėlį kaip tas gandras, pavalgyt alėjoj kur groja "kisa kisa kisa, ty moja larisa". Kaip manot? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 13 minutes , jevgenijus pranešimas:

Dar 3 dienos... Tai ką reiks veikt iki sėjos? Čiūdai kažkokie. Kaip ir tai, kad mano artojas sugebėjo užarti... gandrą. Tik galva virš dirvos liko. Sakau gal prie jūros palėkt, savo machanizatorišką zagarą pademonstruoti, isiknist į smėlį kaip tas gandras, pavalgyt alėjoj kur groja "kisa kisa kisa, ty moja larisa". Kaip manot? 

Atvažiuok pas mus, duosiu su eskavatorium pažaist po drenažus, kalkių reiks barstyt. Įdegtum dar labiau. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , Bulvinykas pranešimas:

Atvažiuok pas mus, duosiu su eskavatorium pažaist po drenažus, kalkių reiks barstyt. Įdegtum dar labiau. :D

Sutikt Katunskytę ar Maniką dainuojant bare ir priplempus alaus šaukt Tagyl! ar ekskavatorius? Gal juokauji? Aišku ekskavatorius! :D...tik kasi tu, o aš alų saugosiu. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, jaunasis21 pranešimas:

Pradejom vmiezius, prieselis kvieciai+ poselis garstycios, 200npk 200sal, 7t/ha 14%, ryt baigiam ir viskas, kombainas y garaza ;) sejalka is garazo :D taip ir sukasi uzburtas ratas :) 

Kulturu ivairove labai minimali... Gal reiks miežius šiandien pasibandyt ir man.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

hm.. šian baigsim tik kviečius, vasarojaus net neužkabinsim kol kas, nes nėra kur pilti, visos bakūžės užverstos kviečiais, bokštas pilnas rapso, kitas kviečių.. o dar salyklo yra 60ha ir jau imamas. Džiovykla sukasi beveik kiaura parą. dar atrovimai.. pabaiga dar toli.. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 27 minutes , tadasg pranešimas:

hm.. šian baigsim tik kviečius, vasarojaus net neužkabinsim kol kas, nes nėra kur pilti, visos bakūžės užverstos kviečiais, bokštas pilnas rapso, kitas kviečių.. o dar salyklo yra 60ha ir jau imamas. Džiovykla sukasi beveik kiaura parą. dar atrovimai.. pabaiga dar toli.. 

Vezk i uostą, ten dar vietos yra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 22 valandas, jevgenijus pranešimas:

Dar 3 dienos... Tai ką reiks veikt iki sėjos? Čiūdai kažkokie. Kaip ir tai, kad mano artojas sugebėjo užarti... gandrą. Tik galva virš dirvos liko. Sakau gal prie jūros palėkt, savo machanizatorišką zagarą pademonstruoti, isiknist į smėlį kaip tas gandras, pavalgyt alėjoj kur groja "kisa kisa kisa, ty moja larisa". Kaip manot? 

Keista kai zmogus nezino ka veikt,skaityk knyga "Ka daryti" ar eikt gert jei nieko daugiau nesugalvoji. Tokiu mastymu ateitis tavo nekiokia jei is tikro taip mastai o jei ant durniaus parasei tai prajuokinai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 49 minutes , aladinas pranešimas:

Dar neiveiktas, sunku pasakyti nes ne vienas kulia,  svarstykliu  neturiu po kolkas. Viskas i bokstus vaziuoja. Laukas daugmaz apyligis 

Pagal kombaino važiavimo greiti ir vaizda iš kabinos +-7 t/ha, o su kombaino kompu aš dar ne tokiu fintu padaryt galėčiau ;) tik svarstyklės parodo tikrą derlių...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...