Jump to content

KBur

Nariai
 • Pranešimai

  29
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie KBur

 • Rangas
  Naujokas

Miestas

 • miestas
  Utena

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. KBur

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Neklaidinkit žmonių!!! Cituokit visą punktą ir skaitykit ką rašot. Jūsų cituojamame Taisyklių punkte rašoma: 30.5.2. jei nuo 1 iki 2 metų yra pripažinto žemės ūkio kooperatyvo narys, skiriama 10 balų;
 2. Teko aiškintis dėl panašaus keitimo tai leido tik ganėtinai sunku pagrįsti, nes reikia įrodyti kodėl tai nebuvo anksčiau nenumatyta, ar toks keitimas nesumažins projekto rodiklių ir pan. Darbo daug. Ir pirmiausia rekomenduočiau susisiekti su projekto administratore, kai kurios pasiūlo sprendimų būdus ir pasiūlo ką rašyti.
 3. Na sprendžiant iš to kad kai kurie eis pakartotinai ir tikrai mažinsis intensyvumą, todėl bus daugiau gaunančių paramą. Tai manyčiau 66 bus pereinamas balas.
 4. Mūsų regione kainos prasideda nuo 500 Eur. Koks pereinamasis balas prognozuojat bus?
 5. KBur

  Triusė ėda vaikus

  Pas mane irgi jau 2 vadas suvalgė. Prieš kelias dienas sulaukiau trečiosios vados ir jau augina.
 6. KBur

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Atlikinėkit kiek norit tuos "namų darbus", jei turima žemė yra palankiose vietose ir nesi kooperatyvo narys iškart negauni balų. Ir jokie "namų darbų" atlikimai to nepakeis. Su amžiumi dar galima perrašyti kažkam kitam jei tik yra kam.
 7. O kas pridavė Utenoje gal žinote kuris skyrius vertina? Vis dar laukiam su 70 balų kažkokių žinių...
 8. 2017 metais nebuvo net konkurso. 2016 metais taip pat.
 9. 2018 metais paraiškų jaunojo ūkininko net nerinko https://www.nma.lt/uploads/files/dir2348/dir117/dir5/17_0.php
 10. Na jei pats projektą rašysiesi tai tikrai bandyti verta (nors ir nedaug vilties), bet jei pirksi konsultavimo paslaugas, tai vargu ar verta remti konsultantus. Jau yra 14 paraiškų, o dar tik pirmos paraiškų rinkimo dienos.
 11. Tie patys vadybininkai turbūt sakė, kad ir pereinamas balas bus 65
 12. Sėklinti pienines karves su mėsiniu buliumi ar nebus pernelyg rizikinga? Pieninės karvės dažnu atveju yra smulkesnės nei mėsinės tad atsakingai reikėtų pasirinkti mėsinio buliaus veislę. Belgų mėlynieji, limuzinai, šarolė ir simentalų veislės veršeliai gimsta jau virš 40 kg. svorio.
 13. Kad reikia perdirbti visi supranta, tačiau reikia pagalvoti apie pardavimo rinkas. Ir jei tarkim turėsi 10 pieninių karvių tai reikia pasiskaičiuoti, kad per dieną vidutiniškai teks perdirbti 137 litrus pieno ir jį perdirbus parduoti. Natūralaus jogurto galiojimo laikas tikrai neilgas. O mini cecho įrengimui su šaldymo įranga turėtų pakakti 40 000 Eur, jei jau turimos patalpos.
 14. KBur

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Pridėti pinigų galės tik tiems, kurie vienodą balų skaičių rinks (sudarius prioritetinę eilę).
×
×
 • Create New...