Jump to content

Derliaus nuėmimo dienoraštis


vrimvydas

Recommended Posts

Prieš 11 valandų, aladinas pranešimas:

Skagenas, vakarykstis

Kaip minejo tokiu mes visi galim prikelti, pasidaryk kad ekrane rodytu ne apvaziuita plota, o piestu spalvom derliaus zemelapi. Ten kampe matosi 15 ha 116 tonu tai 7,5 vidurkis, kas siemet imanoma. Siemet sunkoki kvieciai tai ir su gamykline kalibracija rodo tikra ne padidinta derliu kaip buna kai mazo tankio pjaunasi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, Bulvinykas pranešimas:

Man tai interesna, ko jis taip dunksi, ar čia kamera garsus iškreipia ar masė netolygiai eina?

Sunku pasakyti, matai cia demo buvo atvare  dienai prasibandyti, bet man ziauriai nepatiko tas pastovus "vaitojimas"  tai nei patys negalejo paaiskinti kame reples,  atrodo  kaip guzais rytu nors srautas tolygus. Tai tipo bande suversti kalte ant dregnu siaudu, nors jie visiskai sausi buvo 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, paulius radvila pranešimas:

Kaip minejo tokiu mes visi galim prikelti, pasidaryk kad ekrane rodytu ne apvaziuita plota, o piestu spalvom derliaus zemelapi. Ten kampe matosi 15 ha 116 tonu tai 7,5 vidurkis, kas siemet imanoma. Siemet sunkoki kvieciai tai ir su gamykline kalibracija rodo tikra ne padidinta derliu kaip buna kai mazo tankio pjaunasi.

Tai gali prikelti man nei silta nei salta, damusem lauka tai derlingumas 8.5- 8.6 tonos.  Kai minimaliai Vandens gave  skaitau labai gerai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 28 minutes , aladinas pranešimas:

Sunku pasakyti, matai cia demo buvo atvare  dienai prasibandyti, bet man ziauriai nepatiko tas pastovus "vaitojimas"  tai nei patys negalejo paaiskinti kame reples,  atrodo  kaip guzais rytu nors srautas tolygus. Tai tipo bande suversti kalte ant dregnu siaudu, nors jie visiskai sausi buvo 

Cia t serijos buvo atvare? Daug metu jau turim ir viena naujesni toki kaip sitas. Patikek jei ta lauka skusi ten bus grazi pievute, jei nuostolius tokius rodo. Bet koks kratiklis bijo greicio ir mases, gal del to ir buvo tas garsas,  cia bus kaip per kombainu varzytuves kur puse tonos ant ha is 5 tonu ant zemes isbarste ir matuoja nuostolius....speju nuostoliu nerode?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 20 valandų, aladinas pranešimas:

Skagenas, vakarykstis

Matavina per greitai sukasi todel grudu ant nuozulnios kameros turetu buti ne mazai.o ir vejalka truputeli per daug pucia ypac siais metais kai yra smulkiu grudu.tarpas barabano irgi mano manimu turetu buti didesnis gal todel ir vaitoja.aisku ir kilimelio nebuvote pasitiese kas ten is po jo gale byra.

p.s. Nebera Śpoko nebera ir tvarkos 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandas, paulius radvila pranešimas:

Cia t serijos buvo atvare? Daug metu jau turim ir viena naujesni toki kaip sitas. Patikek jei ta lauka skusi ten bus grazi pievute, jei nuostolius tokius rodo. Bet koks kratiklis bijo greicio ir mases, gal del to ir buvo tas garsas,  cia bus kaip per kombainu varzytuves kur puse tonos ant ha is 5 tonu ant zemes isbarste ir matuoja nuostolius....speju nuostoliu nerode?

Prasiau S atvare T 670 i . Taip laukai skutami,  pasimatys kur musu kulta kur ju demke. Pagal  vadyba  senieji T tai jau labai barstydavo naujasis tipo kitas lygis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 19 minutes , aladinas pranešimas:

Prasiau S atvare T 670 i . Taip laukai skutami,  pasimatys kur musu kulta kur ju demke. Pagal  vadyba  senieji T tai jau labai barstydavo naujasis tipo kitas lygis

Turim abu t, senas 3km geri kvieciai naujas 3,1km, cia bandem maziausia barstyma pasiek ir lygint tai toki skirtumai naujas t gali vaziuoti vos vos greiciau, bet gale dienos ant ha tas mazai jauciasi. Visi barsto jei vaziuoji nors kiek greiciai nei yra barstymo riba. Tam paciam lauke nh 8040  kur irgi didziausias kratiklinis tik biski greiciau pavazeves ir jau zalia... lexion kartu nekules pas mane, bet kiek mates irgi visokiu razienu buna

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 26 minutes , aladinas pranešimas:

Prasiau S atvare T 670 i . Taip laukai skutami,  pasimatys kur musu kulta kur ju demke. Pagal  vadyba  senieji T tai jau labai barstydavo naujasis tipo kitas lygis

Dojus po kombainu varzybu siu metu buvo ikeles sita, bet jau matau iseme, kaip nujausdamas nusifotkinau:). Skaidi tiesa kiek palieka kombainai jei biski per dideliu greiciu vaziuojama

BD9FBF2D-5DAA-4370-B6E0-EE3E35D47C63.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, edviuks pranešimas:

Žiemines kulturos baigtos. Pradeta nuo 2 klases, baigta ties Extra. Kur yra tonu, yra antra klase, kur siekia vos 6,5 ten extra.  Šiandien pasimakaluosim pusdieni žirniuose, ir laukti vasarojaus. 

 

Nuo kada 6.5 t yra "vos".. kai kurie isvis tokiu skaiciu siemet nemate

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 12 valandų, aladinas pranešimas:

Sunku pasakyti, matai cia demo buvo atvare  dienai prasibandyti, bet man ziauriai nepatiko tas pastovus "vaitojimas"  tai nei patys negalejo paaiskinti kame reples,  atrodo  kaip guzais rytu nors srautas tolygus. Tai tipo bande suversti kalte ant dregnu siaudu, nors jie visiskai sausi buvo 

Pjaunamoji buvo standartinė ar zurn gamybos?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...