Jump to content

V.Vytas

Nariai
 • Pranešimai

  167
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie V.Vytas

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Miestas

 • miestas
  Anykščiai

Paskutiniai lankytojai

979 profilio peržiūros
 1. V.Vytas

  Grikiai

  MCPA750 sudaro: MCPA DMA 77,8%,MCPA SUPER sudaro:MCPA DMA 26%,MCPA-K 14,7%,MCPA-NA 10,1%.Nelabai panašu,kad veiklioji medžiaga identiška.
 2. 952 su monobloku,dirbau su vartomu plūgu kverneland 3k(linginės apsaugos,priešplūgiai,prie priekinių svorių +200kg)Prikelinėja pastoviai-kuo labiau pašiles tepalas,tuo dažniau.Bet taip ir turi būti-mechaniškai per traukles nuspaudžia skirtytuvo plunžerį.O kad tai vyksta labai dažnai,tai kas žino:teoriškai plunžerinė pora yra preciziškai pridirbta detalė.Bet gal tiesiog kirviu patašo,kad į skylę daug maž lystų?Man pasisekė:pakeičiau tik 1 monobloko skirstytuvą(ne todėl,kad per dažnai nuleidinėjo,bet todėl,kad be smūgio plaktuku per viršų nuleist negalėjau)
 3. V.Vytas

  Traktorius T-25

  Tam kartui padėdavo per siurblio galvutę padaužyt,atšokdavo.Bet jei jau pradėjo srigt,vistiek reiks remontuot.
 4. V.Vytas

  Traktorius T-25

  Geriau tuo,kad kelia mažiau problemų.Vieno plunžerio labai jautrūs vandeniui kure,mėgsta pastrigt plunžeris.Vienu žodžiu problematiškas daiktas.Sudėjau į T40 ir T25 duagiaplunžerinius ir pasibaigė problemos.
 5. V.Vytas

  Traktorius T-25

  Jei pirksi siurblį ,geriau pirk 2 plunžerių
 6. V.Vytas

  Traktorius T-25

  kad žvakės yra,dar nereiškia ,kad jos veikia
 7. V.Vytas

  Kombaino pasirinkimas

  Visa tai derybiniai išsidirbinėjimai-negi sakys pirkėjas;tavo kombainas idealus,davai aš tau štukę kitą damesiu
 8. V.Vytas

  Traktorius T-25

  1.Per lėtai suka starteris:a)silpnas arba pridvėses akumas,b)pats starteris hrienovas 2.Neveikia įsiurbiamo oro pašildymas 3.Variklyje maža kompresija 4.Kuro ar kuro sistemos problemos Jei nedažnai reikia,galima su eteriu purkštelėt(jei problema ne tame,kad temp. -15c,o kuras vasarinis) Ir paskutinis variantas-saliarką kas nors išleido
 9. V.Vytas

  Miežių auginimas

  Azoto neberi ir negula,bet kitos bėdos-nušąla,išdega,vienu žodžiu -š....
 10. http://old.mtzveles.ru/documents/passport/d_243/243_17.htm
 11. ir ar tepamos vožtuvų svirtys(tepimas atskiru vamzduku pasiduoda)
 12. V.Vytas

  PLŪGAI

  pirma pagal traktoriaus ag,jei pakanka 4 po 50 cm,tada jau reik mastyt,ar negaila navarotams(hidrauliškai reg. užgriebis,hidraulinis pirmos vagos plotis)
 13. V.Vytas

  PLŪGAI

  Mano nuomone ,jei jau šiais laikais plūgą dar perki,tai tik vartomą.O koks firmos lipdukas ant plūgo bus ar taip jau svarbu?
 14. V.Vytas

  PLŪGAI

  Ariau su MTZ952 3 korpusų vartomu.Užgriebis iki 50 cm.Vidutinėm sąlygom eina norm. apie 40 cm. pločio,jei šlapiau,ar nelygiau,tenka siaurint,idealiu atveju eina 50cm.(1,5 m)(darbinis greitis 6-7 km/h).Vartomam prie standartinio 450 kg priekinio svorio teko pridet apie 250 kg(ariant su 3k nevartomu kvernelendu pakako ir originalaus 450 kg(abu su linginem apsaugom ir priešplūgiais)Mano nuomone,ar 3,ar 4 korpusų imsi,būtinai su hidro reguliuojamu užgriebiu,idelu būt dar ir pirmos vagos hid. reguliuojamas užgriebis.
×
×
 • Create New...