Jump to content

Derliaus nuėmimo dienoraštis


vrimvydas

Recommended Posts

Prieš 22 valandas, manttys pranešimas:

Nuo kada 6.5 t yra "vos".. kai kurie isvis tokiu skaiciu siemet nemate

Nemate tai nemate. Ne as kaltas. Derliumi džiaugiuosi. Kaip su 150vm, cia yra nuostabu . Bet ka noriu pasakyti, kad kiti laukai su tapacia vm, atidave virs 7,5; buvo ir 8, o tie extrinukai smeliuke padziuvo . Na bet žodž, derliumi džiaugiames. Vasariniai tik stipriai nuvils, bet nieko tokio . 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, edviuks pranešimas:

Nemate tai nemate. Ne as kaltas. Derliumi džiaugiuosi. Kaip su 150vm, cia yra nuostabu . Bet ka noriu pasakyti, kad kiti laukai su tapacia vm, atidave virs 7,5; buvo ir 8, o tie extrinukai smeliuke padziuvo . Na bet žodž, derliumi džiaugiames. Vasariniai tik stipriai nuvils, bet nieko tokio . 

vasariniai miežiai virš 6t tuo tarpu ž.kviečiai 6,1t

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandas, Karsonas pranešimas:

Stebuklai...

pasilikau dar viena lauką veliau kad subrestų,galėsiu kaip kulsiu į talka pakviest,mano akiai ten daugiau turetu būt,nes yra vietom pagulusių,o to stebūklo berods 7,3 daugiausiai esu kūlęs toj pačioj žemej,gal 2015 ar 2014metais,visa paslaptis ten gavo lietaus stipriai ant 32 bbch ir kaip plaukiojo,bet nezinau kiek,bet daug,vat ir stebūklas :eusa-naughty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Chebra, matuojatės čia visi kieno varpos ilgesnės, o ar savikainą skaičiuojat? Pabandžiau primest savo prastų žemių ekonominės technologijos savikaina, kuri tikrai nedžiugina, nes į ją neįskaičiuota amortizacija ir pradinių investicijų atsipirkimas, ypatingai kai kviečių kuli priemojlyje po 3.5t, žirniai galima sakyti praktiškai gavosi 0, o  miežiai smėlyje po 1.25t, Reik tikėtis, durpėj miežiai byres geriau... Gal kam juokinga, bet man jau verkt norisi. Kiek jums gaunasi savikaina?

image.png.38b75ef787ece3fb60bdbe084732a78d.png

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , gerasukis pranešimas:

Chebra, matuojatės čia visi kieno varpos ilgesnės, o ar savikainą skaičiuojat? Pabandžiau primest savo prastų žemių ekonominės technologijos savikaina, kuri tikrai nedžiugina, nes į ją neįskaičiuota amortizacija ir pradinių investicijų atsipirkimas, ypatingai kai kviečių kuli priemojlyje po 3.5t, žirniai galima sakyti praktiškai gavosi 0, o  miežiai smėlyje po 1.25t, Reik tikėtis, durpėj miežiai byres geriau... Gal kam juokinga, bet man jau verkt norisi. Kiek jums gaunasi savikaina?

image.png.38b75ef787ece3fb60bdbe084732a78d.png

 

Pigiai tu čia skaičiuoji. Geriau jau neskaičiuoti, nes dings noras ūkininkauti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Skaičiavau kiek galiu uždirbti iš 1 ha kuliant 5t kviečių ( pas mane tiek gaunasi jei viskas daugiau mažiau gerai), įskaičiavau ir amortizaciją ir mokesčius sodrai ir pelno mokestį šių metų kainom gaunu iš ha apie 200 eur pelno. Subsidijų nepridėjau, nes tai beveik lygu ką galėčiau gauti už žemės nuomą. Taip kad geriau neūkininkauti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 13 minutes , Marcelė pranešimas:

Pigiai tu čia skaičiuoji. Geriau jau neskaičiuoti, nes dings noras ūkininkauti.

Skaičiuoju tik būtinas išlaidas ir praktiškai kuro savikainą. be jokių kitų svarbių išlaidų, kaip remontai techninis aptarnavimas ir pan. Skaičiuoklė toi gražu netobula, bet jos tikslas, kad kiekvienas iš jūsų patys pasiskaičiuotumėte savo savikaina. Kol kas darau išvada, kad mano žemėse net ir minimalus ūkininkavimas praktiškai neįmanomas., reik arba eiti į eko ir kankintis su egzotika arba sėti pievas...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 35 minutes , gerasukis pranešimas:

Chebra, matuojatės čia visi kieno varpos ilgesnės, o ar savikainą skaičiuojat? Pabandžiau primest savo prastų žemių ekonominės technologijos savikaina, kuri tikrai nedžiugina, nes į ją neįskaičiuota amortizacija ir pradinių investicijų atsipirkimas, ypatingai kai kviečių kuli priemojlyje po 3.5t, žirniai galima sakyti praktiškai gavosi 0, o  miežiai smėlyje po 1.25t, Reik tikėtis, durpėj miežiai byres geriau... Gal kam juokinga, bet man jau verkt norisi. Kiek jums gaunasi savikaina?

image.png.38b75ef787ece3fb60bdbe084732a78d.png

 

Cia yra zemiau pirmoko lygio tokios rasliavos ir skaiciavimai, o sitas asmuo apie birzas pakankamai protingai deste

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 36 minutes , paulius radvila pranešimas:

Cia yra zemiau pirmoko lygio tokios rasliavos ir skaiciavimai, o sitas asmuo apie birzas pakankamai protingai deste

Nemaišykim dviejų skirtingų temų, birža man nenaujiena, o va ūkio aš nepaveldėjau su trečios kartosu kraičiu ir įdirbiu iš tėvų ar senelių, viską pradėjo nuo apvalaus nulio. Todėl piniginei nepilnėjant pradedi ieškoti galų. Gal tai sunku suvokti kai ir prasčiausiais metais minimum po 5 t graibai, bet yra daug tokių kuriem ir 3t yra iššukis, tik va jie nepasisakys, gi nelygis. ir vis tik kokia tavo ha savikaina? Parašyk penktoko lygiu, jei atrodo vaikiškai. Bet tu sakysi man metu gale viskas zjb. šaunu džiaugiuosi už tave, kai turi 200+ ha molių ir viską per kiekį amortizuoji. Bet vis tik tai kokia ta ha savikaina?

Gal kas norės savo savikainą bent preliminariai primest. imetu exelį

Grudu savikaina 2019 - Copy.xlsx

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , dar2 pranešimas:

kaip gali kulimas but 10e o sejimas 5e.. isvis ten pievos tokia buhalterija..

Visų pirma čia toli gražu ne buhalterija. Tai kiek tau kuro išeina? man kūlimui ~15l/ha = 0.68€ x 15l = 10,2€ jei labai jau tiksliai dabartinėm kainom. Sėjimas realiai gal net ir tų 5€ nesiekia, bet esmę pagavai. Taip čia neįvertinta kruva išlaidų, sodros ir pan. ką aš taip pat paminėjau, reikėtų atidžiau skaityt. Na jei skaičiuosit tik chalturkių kainą tai net ir po 8t/ha ūkininkaut greičiausiai neapsimokės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, gerasukis pranešimas:

Visų pirma čia toli gražu ne buhalterija. Tai kiek tau kuro išeina? man kūlimui ~15l/ha = 0.68€ x 15l = 10,2€ jei labai jau tiksliai dabartinėm kainom. Sėjimas realiai gal net ir tų 5€ nesiekia, bet esmę pagavai. Taip čia neįvertinta kruva išlaidų, sodros ir pan. ką aš taip pat paminėjau, reikėtų atidžiau skaityt. Na jei skaičiuosit tik chalturkių kainą tai net ir po 8t/ha ūkininkaut greičiausiai neapsimokės.

zemesukis siuo metu taip sutvarkytas, kad smulkiuosius paprasciausiai “valgo” is vidaus...dirbame apie 130 ha. (nuosava 95%) derliai 3-5 t. investicijos trasoms ir chemijai tik tiek kiek reikia...taciau skaiciuok kaip benori, gryno pelno uzdirbame tik vidutini vieno zmogaus atlyginima per metus... t.y. apie 20 tukst. eur. ( pernai buvome giliame giliame minuse...) reiketu bent 100 tukst. investiciju, kad atpiginti darbu, produkcijos savikaina...taciau, praejus kazkuriam laikui, vel reikes investuoti...gaunasi uzburtas ratas :) pvz. nuvezeme agrokoncernui 16 t. kvieciu. nors lauke matuoklis rode 17., prisikule daug zalianku is pamiskiu...gavosi dregme 20.7... :D saskaitoje matome -1,5 t. fizinio svorio ir beveik 450 eur. uz dziovinima, t.y. beveik - 4.5 t nuo atvezto svorio :) zinoma, kaltinti galime tik patys save...reikalinga dziovykla, naudota min. kainuos 12 tukst. Grudams reikalingas sandelis galintis talpinti bent 200t. su visa iranga, statant patiems ir investuojant minimaliai - dar papildomi 30-50 tukst. nekalbant apie tai, kad didzioji dalis turimos technikos pastoviai “griuva” ir reikalauja atnaujinimo...ka gauname...imti nauja kredita, taupyti dar 5 metus ir bandyti sumazinti patiriamas islaidas...nesukti galvos ir zeme isnuomoti...bandyti plestis, tikintis palankesniu metu ir didesnes investiciju grazos.  Trecia varianta renkames jau daug metu..bet pradeda atsibosti, nes islaikome tik technikos, trasu, seklu pardavejus ir grudu supirkejus :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...