Jump to content

tadasg

Nariai
 • Pranešimai

  3.595
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  15

tadasg paskutinį kartą gavo apdovanojimą Gegužės 7

tadasg paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie tadasg

 • Rangas
  Senbuvis
 • Gimtadienis 1986.04.26

Vartotojo informacija

 • Pomėgiai
  Ūkininkavimas

Miestas

 • miestas
  Raseinių r.

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. tadasg

  vaderstad sejamosios

  aš neardęs nežinojau kad galima galbūt tik guolius pasikeisti tam aparate. Be to, rudenį per sėją nebuvo kada ardyti ir žiūrėti kas ten viduje ir ka galima pasidaryti, ėmiau dalį iš anksto, ardžiau, keičiau, įdėjau į sėjamąja ir toliau sėjau.
 2. tadasg

  grudu valomosios

  Viršutinius dedam pirmą 8, antrą 7 apvaliom skylėm (arba 7-6 priklausomai nuo grūdų stambumo). Apačia abudu 2,5 pailgos
 3. tadasg

  vaderstad sejamosios

  tikrai galima pačiam pasitaisyti. Greičiausiai bus sudilę tokie "šuniukai" taip vadinami, jų kaina vaderį 300 eur + pvm lygtais. Juos tik reikia pakeisti ir vėl suksis gerai. Dėl dalių kainų, tai Fag diskų guolis pas jų 28 eur, igneroje 37 eur. Va tau ir pigiau guolių parduotuvėjė. Verta visada bent kainos pasiklausti.
 4. tadasg

  dirvožemio tyrimai

  Geras. O ką kalis kainuoja?
 5. tadasg

  dirvožemio tyrimai

  Aleksai, tikrai įsitikinęs tuo? nes visos kitos kontoros pardavinėja po 475 kieme į kitus metus.
 6. tadasg

  dirvožemio tyrimai

  Tas 10-26-26 nesidžiaukit fosforo kiekiu. Atkreipkite dėmesį koks kiekis iš to 26 yra tirpus vandenyje - viso labo 18 (jei neklystu). Visa kita augalui neprieinama. Fosforą pakelti tik su amofoso arba diamofosu. Bet šiemet jų kaina sakyčiau kosminė.
 7. tadasg

  SEJAMOSIOS ?

  jei paderio pakerio ašys, kur sukinėjasi ratai, neišdilusios, vertas dėmesio. Žinoma, reikia atrkreipti dėmesi kokios būklės kaištis po cilindru kur sėjamoji lankstosi.
 8. tadasg

  vaderstad sejamosios

  nesvarbu koks lygis paspaustas, gylis reguliuojasi visada. Jei nesifiksuoja, aš pasiūlyčiau daryti taip: paspaudus C raide, sėjamają visiškai nuleisti ant žemės kad net ratai pakiltu. Tada vėl paspaudus C, pakelti iki pat galo. Ir tada dar kartą nuspaudus, pasidaryti norimą gyli kuris ir turi užsifiksuoti. P.s. visi aprašyti veiksmai turi būti atliekami su tuščia sėjamąja ir ant kieto paviršiaus, nes paskiau daug darbo būna noragėlių skyles valyti
 9. tadasg

  kombainu reguliavimai

  tai gerai pirmam poste parašėte - spragilinis variatorius plečiasi, o nuo variklio - siaurėja. Principas kaip dviračio pavarose - kuo didesnė žvaigždė ties pedalais ir mažesnė prie rato, tuo greičiau važiuojate.
 10. tadasg

  žiemkenčių buklė

  Taip, laukas lyginasi, geriau išsiskuta ražiena.
 11. tadasg

  žiemkenčių buklė

  aš turėjau omeny, kad specialiai važiuoja su giluminiu per tech vėžias kad jas išpurentu, o paskui vis tiek ten pat jas daro ir jei tik šlapiau, klampoja iki tiltų. O skutama visada kampu.
 12. tadasg

  vaderstad sejamosios

  Paprasta Sėjant, paspaudi C raidę, pradeda pypsėti, pasileidi su hydrauliu kiek reikia gylio ir vėl paspaudus C išjungi ir vuolia Ir jei keitėt ratą ir pasikėlėt, tai stovint paspaudi C ir leidies iki tokio gylio kokio reikia, vėl C paspaudi išjungti ir gylis užsifiksuoja.
 13. tadasg

  žiemkenčių buklė

  bet kai metai iš metų sėji tą patį lauką nuo to pačio krašto, technologinės vis tiek būna toje pačioje vietoje. Nebent keičiasi purkštuvo ir barstyklės plotis. Tai nematau prasmės deginti kuro specialiai purenant tech vėžes.
 14. tadasg

  žiemkenčių buklė

  Tik tai tech vėžes daryti kaip pernai, ar užpernai. Nes jei mini dirva, tai toje pačioje vietoje visa laika.
 15. tadasg

  Grūdu kainos?

  Mantai, aš neparduodu savu be 220 eur
×