Jump to content

tadasg

Nariai
 • Pranešimai

  3.700
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  15

tadasg paskutinį kartą gavo apdovanojimą Gegužės 7 2018

tadasg paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie tadasg

 • Rangas
  Senbuvis
 • Gimtadienis 1986.04.26

Vartotojo informacija

 • Pomėgiai
  Ūkininkavimas

Miestas

 • miestas
  Raseinių r.

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. tadasg

  zieminis rapsas

  pas manęs ir Populiar ir tokių rapsų yra kur lapai žali bet šaknis nupuvusi. Mes čia vietoje nusprendėme, kad ši veislė suregavo į šaltį -10-12 kelis rytus po atlydžio. Galėjo jam šaknis patampyti. Bet dar reiktų geriau patyrinėti, ar ne šaknies gumbas. Reiktų pasistengti visą šaknį išsitraukti ir pažiūrėti kaip ji atrodo.
 2. Pas manęs 11 kojų, tai tuo 20 cm velku 12-14 km/h. 15 kojų ir aš pavilkčiau 8-9 km/h
 3. tadasg

  Vasariniu kvieciu auginimas

  Visokio jo būna. Pas manes kieme esantis KAN tai su siera. Ir aš mąstau kviečiams papildomai sulfato neduoti, pakaks iš KAN'o.
 4. tadasg

  Vasariniu kvieciu auginimas

  NS 27-4,5: azotas(N) - 27 % (amoniakinis(N-NH4) - 13,5 % ir nitratinis (N-NO3) - 13,5 %), siera (S) - 4,5 %, kalcis (CaO) - 7,5 %. yra sieros KAN, achemos gamybos
 5. tadasg

  Vasariniu kvieciu auginimas

  Aš taip pat darysiu. Tik nesupratau kam dar papildomai sulfato pilti prie KAN? juk jame sočiai sieros yra.
 6. MF 7726 pavilks 4 m noraginį? Dėžė dyna6 ar vt? kokio vyraujančios dirvos? Pas manęs kalvose su moliu, įkišus 3 m į 20 cm yra ką veikti F724.
 7. Kaip tik jie mokys kaip pinigus išleisti ne rudenį, o pavasarį perkant jų NPK
 8. Foto iš rapoolo seminaro, paieškosiu dar turėjau panašią iš kitur.
 9. Manau lindimas į dirvą, šokinėjis, plaukiojimas, sutankinimas ir panasiai.
 10. Ir reikėtų viską atiduoti, nes pavasariai būna pastaruosius metus sausi. Dėl žieminių, tai šian KG seminare Yara atstovai pasakojo, kad daro tyrimus tiek LT, tiek DE apie kompleksinių NPK panaudojimą tiek rudenį, tiek pavasarį. Tirs NPK įtaką derliui, jas panaudojus tiek pavasariui. Bus įdomu, bandys laužyti nusistovėjusias taisykles apie fosforo ir kalio judrumą.
 11. aš asmeniškai tikrai nemažinsiu pirmos dozės ir remsiuos tuo 50:50 santykiu. Nes kaip minėjote, javai jau rudenį krūmytis pradėjo, tad ir maisto atsigavai turėtų reikėti daugiau. O dėl išsiplovimo, tai nemanau kad taip bus, kadangi šaknys didelės ir plačios, filtruos greitai azotą.
 12. turi turi tie nauji Fendt problemų, ypač su elektra. Traktoriui metai, o jau servisas tris kartus važiavo tikrinti klaidų. Po žiemos vėl porą yra..
 13. Kad dauguma vadybos seminaruose kalbėjo, kad kaip tik šiemet startui reikia rimtos dozės, santykis galėtų būti 50:50 ar net 60:40 pagal planuojama kiekį atiduoti azoto.
 14. Aš ir lytagroje pirkau tą jungtį.
×
×
 • Create New...