Jump to content

tadasg

Nariai
 • Pranešimai

  3.675
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  15

tadasg paskutinį kartą gavo apdovanojimą Gegužės 7 2018

tadasg paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie tadasg

 • Rangas
  Senbuvis
 • Gimtadienis 1986.04.26

Vartotojo informacija

 • Pomėgiai
  Ūkininkavimas

Miestas

 • miestas
  Raseinių r.

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. tadasg

  PLŪGAI

  aš šiai dienai perkant plūgą rimtai pagalvočiau ir nepagailėčiau daugiau pinigų, imčiau pusiau pakabinamą. Kažkada prieš 8 m pataupiau 3 k eurų. Tai ir pakabai lengviau, ir gražiau ariasi.
 2. tadasg

  Vasariniu kvieciu auginimas

  nesulyginami mišiniai. aš tik už 8-19-29
 3. tadasg

  MZURI sėjamosios

  ne į tema bet kartu į temą. Gal darėte tyrimus, kaip keičiasi ph per tuos 5 metus? ir ką darysite su kalkėmis, kaip jas įterpsite, jei yra problematinių laukų su ph.
 4. tadasg

  Ražienų akėčios

  iš praktikos. pro šalį važiuodamas pernai pabandžiau su tuo pačiu nza 6m miežieną pakultivuoti sekliai. Šiaudai buvo nurinkti, tai pavažiavau kokį 100 m ir užkišo. Užteko pakelti ir iškrito viskas. Vėl ale skutau ir vėl panašiai užkišo. 2016 m kai buvo šlapia, iš smalsumo, pabandžiau su tuo pačiu padargu kvietienoje vėžes pasilyginti kur kombainas klimpo. Tai nieko nekišo, ir visai gerai užsilygino. Tai mintis vieną, gal kai pernai buvo sausa ir ražienos sausos, tai ir kišo, o kai dirva drėgna ir ražiena labiau žemėta, geresnis pralaidumas būna. Prisegu foto iš 2016 m.
 5. Liucerną viską mėgsta išskyrus užmirkimus. Nors trumpalaikis užmirkimas, po metų jos nielaka toje vietoje. Šiaip sėju vieną liucerną, pirmą atsėlį ir karth jovalą mulčiuoju, paskui jau visjas gerai būna.
 6. tadasg

  Koki kiltivatoriu rinkts

  kaip ir ceck rašė, principe tiek reikia, tada ir su lenta gali labiau pasilyginti. Bet šiaip manyčiau metrui 30 ag pakanka tikrai, pagrinde dirbu su 200 ag, tai tikrai variklis neapsikrauna ir ant max apsukų nereikia spausti.
 7. tadasg

  Koki kiltivatoriu rinkts

  Mano jau ne naujas, porą metų trintas. kadangi mano nza 6m yra parveštas iš už jūrų marių, tai vietoj antros lentos gale yra idėta papildoma eilė dirbimo nagų. Kartais tos lentos trūksta, bet šiaip dirba gerai. Braukiam du kartus ariną pavasarį, jei rudenį nespėju prasilyginti. 2016m esu žirnienoje kaip skutiką naujęs. Daug ko pribandžiau, bet geriausia atliekama funkcija - arimo lyginimas.
 8. tadasg

  I ka atkreipti demesi perkant KEMPA.

  Čia žemės dirbimo padargas, ne suvirinimo aparatas Ir google reikia vesti Dal-bo. Ir belieka pritarti Eduardui, nusivyliau ir aš bei galiausiai pirkau vis tiek žinomą brandą.
 9. tadasg

  Miežių auginimas

  Manau turėsiu Irinos salykliniu 4 atsėlio
 10. tadasg

  kultivatorius

  neblogas grėblys būtų kviečių ražienoje, jei dar pagulę, tai į vieną galą galima viską susivilkti būtų ..
 11. tadasg

  Tikslaus ukininkavimo sistemos

  mažai aš dirbau su juo ir tuo vairavimu, tai per daug nereguliavau. daugiau dirbdamas jau pasireguliuočiau nustatymuose arba gausi į svečius atvažiuoti ir padėti pareguliuoti Johniui būčiau ir aš neėmęs to rtk signalo, bet kai pirkau tą visą komplektą (cfx 750 monitorius, vairas, EZ-pilot ir antena) jau buvo su RTK signalu. Sėjai gal pakanka ir RTX (15 cm), man neteko su tokiu signalu sėti, tik iš kolegų kaiminystėje esu girdėjęs, kad pamiškėse, šlaituose pabėga signalas su JD navigacija. Žemės dirbimui, manau, pilnai pakanka ir tų 15 cm.
 12. tadasg

  Kaip tręšti žieminius kviečius

  6t bus jei visko pakaks iš dangaus.
 13. tadasg

  Tikslaus ukininkavimo sistemos

  Fende 724 jau gamykliškai buvo Trimble vairavimas 2,5 cm tikslumo. Rudenį į John Deere 7530 (nėra jokio paruošimo) įsidėjau dėvėtą Trimble cfx 750 su EZ-Pilot. Tikslumas irgi 2,5 cm. Rudenį tik bandėm su 3m noraginiu, tai kaip ir viskas ok, būna kad momentais pabėga iš linijos. Arba reikia didintis persidengimą. Pavasarį pabandysiu su kultivatoriumi, pažiūrėsiu kaip tiksliai tada dirba. Tą pabėgimą manau lemia vairo kolonkės išdilimas, tas Pilot'ą labai jau smarkiai sukinėja vairą.
 14. tadasg

  Tikslaus ukininkavimo sistemos

  Aleksai, ne į tą traktorių galvoji dėti. Į massėjų dėkis vairavimą, ne į johnį
 15. tadasg

  Horsch sėjamosios

  dėl pačių sėjamųjų nesiginčijame, kiekviena turi savų niuansų. Tik man "įdomi" teorija yra su tais kauburiais už ratų. Jei jau lyginam su Spiritu (nes panašiausias tipas), o ne su Rapidu, tai reiktų paminėti, kad Spiritas turi tų ratų tarpų kaip ir lygintuvus, gumas tokias apvalias. Tad "Stums į šonus nuo savęs, antra eilė gaus savo juostoję priklausančias žemes + tas žemes kurias pirma eilė nustumė i šonus, t.y. gaus dvigubai dar daugiau, ką tada darys antra eilė? Stums nuo savęs i šonus ko pasekoje už ratų gausis tokie kauburėliai žemių ir sutikit, kad jei bus tokiais kauburėliais laukas tai automatiškai nebus vienodas sėjos gylis." realiai netenka prasmės kaip navarotas,viena eilė padangų, pas Pronto..
×