Jump to content

tadasg

Nariai
 • Pranešimai

  3.721
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  15

tadasg paskutinį kartą gavo apdovanojimą Gegužės 7 2018

tadasg paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie tadasg

 • Rangas
  Senbuvis
 • Gimtadienis 1986.04.26

Vartotojo informacija

 • Pomėgiai
  Ūkininkavimas

Miestas

 • miestas
  Raseinių r.

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. tadasg

  zieminis rapsas

  kaip pataikysiu. Geriau prieš lietų, bet kai taip sausa, nelabai yra kam užplaki, vanduo gersis greitai i dirvą.
 2. Žiūrint po kokios kultūros. Pernai taip pabandžiau po vasaarinių miežių, tai nz sugrrėbliavo viksą greitai ir pradėjo kimštis. Bet ten veiksmas vyko 2 savaičių bėgyje. Kūlimas, diskinis už 1,5 sav noraginis ir paskui nz, Tai ne kas gavosi. O po kviečių, kai po diskinio praėjo visas mėnesis, tai nekišo visai. Bet čia tik nedidelius plotelius darėm, bandymam. O šiaip sėju su vaderiu rapidu iš kart po noraginio.
 3. tadasg

  Javų supirkėjai

  Pernai ir užpernai su kviečiais pas jų pinigai vaikšto gan operatyviai, šiemet nevežiau nieko. O vat su pupoms pas jų sudėtingą. Du metai vilkino atsiskaitymą. Šiemet ale jei darai sutartį jau ir avanso duotų iš anksto.
 4. tadasg

  zieminis rapsas

  kitos savaites pabaigoje pradėsiu sėti. Kaip tik žada užlyti, dygs gerai
 5. tai į ten ir atkraunu į diena po 2-3 auto..
 6. hm.. šian baigsim tik kviečius, vasarojaus net neužkabinsim kol kas, nes nėra kur pilti, visos bakūžės užverstos kviečiais, bokštas pilnas rapso, kitas kviečių.. o dar salyklo yra 60ha ir jau imamas. Džiovykla sukasi beveik kiaura parą. dar atrovimai.. pabaiga dar toli..
 7. MVakar dieną pabaigėm šitaip..
 8. tadasg

  Javų supirkėjai

  https://rekvizitai.vz.lt/imone/baltijos_statybu_partneris/skolos-sodrai/ viską pasako apie firmos rimtumą. Jei neturi už ką susimokėti sodrai, tai kaip turės pinigų atsiskaityti už produkciją.
 9. tadasg

  Skiltis chemijai

  papildomam tręšimui dažniausiai naudojama, būna įvairių formų 25-25-25 ar tai 10-40-10 ir pan.
 10. Gerai sako Zilvis, išmeta kuro filtrų klaidą, ant laisvų kartais papulsuoja apsukos, variklio garsas toks skaudesnis pasidaro. Nors trauka nepasikeičia.
 11. Kantrus arklys. Turiu tokį nuo naujo, daug visko galėčiau papasakoti. Kas teisybė, tai nuo 6k mth linskta po viena forsunkę. Dvi pakeitėm jau, spėju reikia keisti dar bent vieną, o 6500 mth dar..
 12. Norėčiau pamatyti lauke dirbantį 100 ag traktorių su 3 m noraginiu skutiku kokiu 18 cm kad ir 15 cm gyliu. kažin ar teks..
 13. Mano laukuose irgj creatorius geriau atrodo nei parodoje buvo. Ji truputi vėlyvesnė bei skagenas, bet varpos dydis ir grūdų kiekis panašus kaip pas skageno. Turėtų gerą derlių atseikėti.
 14. Daug ką žiemą nusipirkau o apie šią vietą nepagalvojau bei pamiršau. Nauja kaštuoja arti 700 europietiška vienetas. Ir jei gudriau nesugalvosiu, teks įsigyti.
×
×
 • Create New...