Jump to content

tadasg

Nariai
 • Pranešimai

  3.749
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  15

tadasg paskutinį kartą gavo apdovanojimą Gegužės 7 2018

tadasg paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie tadasg

 • Rangas
  Senbuvis
 • Gimtadienis 1986.04.26

Vartotojo informacija

 • Pomėgiai
  Ūkininkavimas

Miestas

 • miestas
  Raseinių r.

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. tadasg

  Soja.

  Laba. Gal kas netyčia turi sojos sėklos? Man nedaug reikėtų, keliem ha pabandymui.
 2. Čia gali būti ir galiniame posparnyję pratrinta. Bet tada degtų vienos pusės saugiklis kaip kad mano johniui. Kol atkapstėm kur, suvargom.
 3. prie 6k su kapeikom mth johniui 7530 premiui keitėme tarpine po galvą, ir nusiėmę turbiną radome kad ašelė truputi kliba aukštyn žemyn lygtais virš normos. Nepamenu gamintojo turbinos, bet vežiau pas dylerį tų turbinų, t.y.Skubą, ją restauruoti, sumokėjau 400 europiečių ir padarė kaip naują. O nauja kaip ir minėjai, apie 2000 su pvm. Po restauravimo pradirbome virš 1000 mth, jokių problemų. Patarimas pasižiūrėti kas gamintojas turbinos ir vežti atstovams restauruoti. O jie pasakys, tvarkoma ji ar ne. ir kiek tas remontas kainuos.
 4. tadasg

  žiemkenčių buklė

  kol tas karbamidas taps prieinamu augalui, min trečdalis nuvažiuos į griovius ir spės kvietys pabadauti..
 5. tadasg

  šienapjoves

  Interesantas nepaminėjau, bet tikriausiai žiūrisi be plaušintuvo šienapjovę. Nors su plaušintuvu į viršų užsilenkančių tokio pločio nebūna Aš eksplotuoju Lelly splendimo 320, 3,2m pločio, be plaušintuvo, užsilenkia į viršų. Pjaunam pagrinde su Mtz 952, tai nepasakyčiau kad jam per sunki ta šienapjovė. Aišku, užsilenkus toje pusėje svoris jaučiasi, bet dirbti tai neptrukdo. Aš tai rinkčiausi pagal tai, kaip patogiau bus gale apsisukant kilnoti - su hydro ar su šlaunim. Nes ta, kuri užsilenkia į viršų, gale kilnojasi su hydro, o kuri užsisuka į galą transportuojant - dažniausiai keliasi su šlaunimis, hydro būna tik užlenkimui į galą. Dirbau su abiem variantais, man patogiau dabartinė - su hydro kilnojama.
 6. esu prieš 4 metus bandęs 5 m catrosą, tai man įspūdžio nepaliko. Man labiausiai gal kliuvo, kad diskų eilės paneštos į šoną viena kitos atžvilgiu ir vos ne 50 cm reikėjo užkeisti, kadangi kitaip nesuskusdavo.
 7. Gausite imti paprastą paskolą būsto statybai. Bet pirma vis tiek turėsite pasidaryti namų darbus, t.y. pasidaryti namo projektą,pasiskaičiuoti sąmatą, išsiimti leidimą statybai, išsipilti pamatus ir tik tada bankai kalbėsis dėl paskolos. Be viso šito, bankas nieko ir neduos.
 8. O kaip serviso vadovas reaguoja į visa tai?.. aukštesnis šulas?
 9. O kiti gamintojai nedomina? Manitou, merlo, kramer, case farmlift ir t.t.
 10. Skambinsiu neužilg, gal net nuvažiuosiu į vietą pakalbėti.
 11. Gal kas jau ant savo vaderio carriero išbandė tuos cross cut diskus? kaip įspūdžiai, kokios mintys? reikia keisti sudilusius diskus, mintis yra tokius dėtis.
 12. ypač prie rato tą daviklį, iki jo ateinantį laidą. Mėgsta jis ten nupūti.
 13. tadasg

  Miežių auginimas

  Man salyklui auginti reikia. Taviškė man rodos pašariakas.
 14. tadasg

  Miežių auginimas

  Sveiki. Gal kas turite miežių Laureate veislės ūkinės sėklos c3 atsėlio?.. reiktų 6-7 tonų.
 15. Tellus PRO kompas su antena, sekcijų kontrole, padargo atrakinimu kaštuoja 5900 europiečių be pvm. o Tellus GO tokios pat kompletacijos - 4200 europiečių + pvm. Teiravaus prieš naujus metus.
×
×
 • Create New...