Jump to content

tadasg

Nariai
 • Pranešimai

  3.797
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  15

tadasg paskutinį kartą gavo apdovanojimą Gegužės 7 2018

tadasg paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie tadasg

 • Gimtadienis 1986.04.26

Vartotojo informacija

 • Pomėgiai
  Ūkininkavimas

Miestas

 • Miestas
  Raseinių r.

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

tadasg pasiekimai

Senbuvis

Senbuvis (5/5)

406

Reputacija

 1. Reikia Lexiono važiuoklės hydro siurblio, sauer 90m100. Gal kas turite netyčia arba žinote be gasiūno ir auridanos ardomų 500 serijos lexionų?
 2. Fenomen, Rotax lengvesnes dirvas pakelia
 3. tadasg

  zieminiai mieziai

  Netvarkė, truputi apdegino bet jie toliau augo. Šiaip nėra problemos kviečiuose, šiemet tik išlindo bet čia labiau sėklos ruošimo savo ūkyje problema, neišvalyta beicarkė ir panašiai.
 4. miežiai stebina, vidurkis kažkas palei 7,4 t/ha, nors vaizdas tikrai tiek nežadėjo. Rapsui dar atskiriem laukam nuo vienos iki dviejų savaičių
 5. tadasg

  SUNKVEZIMIAI

  Ir kiek kartų per tą laiką tame 100 km stovėjo transportiniai, stabdė, tikrino ir pasakė kad viskas ok jog be kortelės važiuojate?
 6. Giluminiu su sėjimo diskai ir jei pasiseks bei draugas duos pasibandyti, su sumo dts.
 7. Patikrinti tą reduktoriaus veikiną lengva. Vienas sukit su rankena, o kitas laikukite su ranka tą rintinėlių veleną. Jei nenulaikysite, tai viskas gerai su juo. O jei blogai su reduktoriumi, turėtumėte su ranka nulaikyti ir jausmas turėtų būti jog sukantis jis tai sukasi, tai sustoja. Kai šonininio rato tie špykiai būna nudilę, tai kaip tik norma sėjant būna didesnė nei nusistačius. Nes jo sukimosi spindulys pailgėja nei su gerai špykiais. Su rapso norma nepataikau, nustatau norimą, o išsėja daugiau. Bet šį pavasarį pasiilginau špykius, galbūt bus gerai. Bet rapso su rapidu nesėsiu jau, kita technologiją naudosiu ir su kitais agregatais sėsiu.
 8. 4 metrų rapidas, 9 metai, 4300ha, neturiu tokios problemos.
 9. Arklių diapazonas didokas, skirtingus darbus dirbantįs traktoriai. JD 6920 ar tuo labiau 6930 (jei dar premiuim) su mažiau nei 5k mth nupirkti už 40k eurų reikia svajoti, nes už tiek pigiai niekas nepardavinėja. Jd 6420 su frontalu ir 6100mth kainavo 24k Norveguose, bet dar 4k reikėjo įdėti kad jis būtų pilnai tvarkingas (oriniai stabdžiai, priekiniai sparnai, padangos, kondicionierius, traujės ir t.t.). Tvarkingas 6920 su mažiau nei 5k,mth kainuos mažiausiai 45k eurų.
 10. Prarandi tik sėklą. Purkštuvas, tręštuvui po pusę nereikia uždarinėti. Su puse pasisėji du metrus nuo krašto ir paskui su pilna sėji.
 11. Aš tai paprastesniu keliu nuėjau. Pusę užkeičiu sėdamas ir viskas. Pradžioj vėjų prisidarydavau, pamiršdavau vėl pajungti ir t.t. :)
 12. Aš pirkau intarpus 4m, žiemą, su atrakciją. Tik pernai nepagavau normos. Per retai pasėjo. Normą nustatydami, kiek kartų sukate ir iš kiek dauginate? Nes pagal duotą knygą nusistačius, pasisėjau puse normos.
 13. tadasg

  žiemkenčių buklė

  Aš kaio tik manau kad reikia džiaugtis. Drėgmė niekada nemaišo, o kuo daugiau jos bus dabar, tuo vėliau išgaruos. Kol kiti dejuos kad sausa ar per sausa, tuo mes džiaugsinės kad pakankamai jos turime.
 14. tadasg

  Trašų kainos

  Kas dėl maišų rišimo. Tai tvarka tokia kad atskirai turi būti laukinis maišas, atskirai vidinis. Kitaip neima perdirbimui. Ar tvarka pasikeitė nuo šių metų?
×
×
 • Create New...