Jump to content

tadasg

Nariai
 • Pranešimai

  3.645
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  15

tadasg paskutinį kartą gavo apdovanojimą Gegužės 7

tadasg paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie tadasg

 • Rangas
  Senbuvis
 • Gimtadienis 1986.04.26

Vartotojo informacija

 • Pomėgiai
  Ūkininkavimas

Miestas

 • miestas
  Raseinių r.

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. tadasg

  ES parama 2014-2020 m. Investicijos į materialųjį turtą

  prieš 2 metus ant 80 ha nupirktas 4 kub purkštuvas ir diskinis 4 m skutikas. Tad nemakliuok nieko ir rinkis drasiai 4t, gali ir 5t, koks jiems skirtumas kiek ten tonų. Gal Jūs su vienu purkštuvo prisipildymu apipurkšite visu laukus.
 2. tadasg

  koki traktoriu rinktis???

  Tik purškimui? kelių tonų purkštuvų tampyti norite?
 3. tadasg

  Trašu barstytuvai

  Tai Rauch turi savo Varispraed sistemą, keturias sekcijas abiejose pusėse ir automatiškai reguliuoja subėrimą trikampį. Tik negarantuoju ar keičiasi trąšų nemutimas ant disko.
 4. tadasg

  Trašu barstytuvai

  Eisiu pasirausti po komercinius, bet pavasarį, imant Rauch/Kuhn kardaną ir Kvernelandą kardaną, man rodos rauchas buvo pigesnis ir ne tūkstančiu.
 5. tadasg

  John Deere traktoriai

  Aš dar perku iš UAB "Gasket", pigiau nei dojuj su dabartine nuolaida.
 6. tadasg

  Trašu barstytuvai

  kodėl ne tas pats? Kardanas perduoda judesį diskams, tiek kverne, tiek amazone ar dar kokiam kitam. O jau paskui visi kiti navarotai ir konstrukciniai ypatumai, sprendimai, nulemia trąšų paskleidimą kiekvienoje barstyklėje.
 7. tadasg

  zalioji trasa.

  Po žieminių kviečių, tarpinis pasėlis - žirniai ar pupos- ir pavasarį salykliniai miežiai. Įdomu, kaip žiema žirnius beveik žydinčius pakanda.
 8. tadasg

  zalioji trasa.

  as apie žirnius galvoju, juos pasėti žalinimui ir palikti per žiemą. kas gausis?
 9. tadasg

  Trašu barstytuvai

  Tai jei lyginam kverno kardaną (kitaip jie ir nepasiūlys) ir kitų hydro sukimą, susidedi tą pačią talpą, numetimo plotį, gps, tai kaina, kaip ir sakiau anksčiau, tampa labai artima visiem. Gal amazone šoka į priekį 2k eurų. O dėl lyginti kverno kardaną ir kitų gamintojų kardanus, tai tada kraštams dedasi limiteriai (mano manymų tai trąšų malimas ir dulkinimas pačios barstyklės), tada kvernas turėtų būti ir brangesnis nei visi kiti. I paprastą klausimą atsakykite - ar visi sąžiningai išlaikote vienodas apsukas galulaukėse? ir sudengimas galuose dėl to nenukenčia?
 10. tadasg

  Trašu barstytuvai

  būtent kad žinau, gal ir daugiau už Jus.. Tai tada pradėkim nagrinėti pagal kaulelį. Kvernelandas negali pasiūlyti hydro sukimo, tik kardanas, paskui - jei neimi kopėčiu kvernelande, tai pigiau vėl (kiti gamintojai įskaičiuoja komplektacijoje), paskui svarstyklės - rauch/kuhn jos kaip ir nereikalingos (nebent žinoti kiek bunkery liko), normą reguliuoja ant diskų krentantis trąšų kiekis. Ir t.t.
 11. tadasg

  Trašu barstytuvai

  Kad jos visos panašiai kainuoja, 500 eur skirtumas, jei imi panašios komplektacijos su gps ir t.t.
 12. tadasg

  Pašarų dalytuvai

  Norėčiau pamatyti tos praktikos rezultatus. Nes 6 metai naudoju keenan, ir niekada nebuvo problemų su rulonų nesmulkinimu. mes kukurūzą kraunam su kaušu iš duobės, ne rulonais, bet niekas nesikemša. Tad manyčiau kad pajungus maišymą, jei uždėsit visą ruloną, neturėtų ten niekas užsikimšti.
 13. tadasg

  Horsch sėjamosios

  Pabandysim, ir pamatysim kaip velka
 14. tadasg

  Horsch sėjamosios

  Jei Raseinių r. kas demins 6 m sėjamąją, norėčiau išbandyti. Su kuo patemti ją, turėsiu.
 15. tadasg

  Traktorių priekabos

  Gal kas turit parduoti 2-pts-4 priekabos išvertimo cilindro apatinį obuolį ir viršutinią dalį su skyle kur prie kuzavo tvirtinasi?
×