Jump to content

Derliaus nuėmimo dienoraštis


vrimvydas

Recommended Posts

prieš valandą, dzipas pranešimas:

Nu tai "tie" kaimynai ir nuo tave netoli , gal irgi naujienu gausi kaip "prieda" prie "gero derliaus" :) Man kaimyno deka jau pabrango, nu bet negi del to mesi zemes uki :)

Tai manau, kad gausiu. 

Jai apie tuos pacius kalbam, manau vistiek patruks. Kiek gali naktim varyti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 33 minutes , dzipas pranešimas:

Si karta padidejo nuoma, sklypa dar dirbsiu, ir tai kalba eina, kai ukininke dirba 300 o rizikuoja pasiturbinti reputacija del sumautu 3,5 ha. Ir dar ryt tureciau pas juos i baliu vaziuoti...

Nupirk geliu jai ne kazdien pasiseka prisisikt sau i duse smagu i akis poto paziuret 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandas, WYCKA/ pranešimas:

Nupirk geliu jai ne kazdien pasiseka prisisikt sau i duse smagu i akis poto paziuret 

Jeigu geras nuomininkas laiku viskas atsiskaitoma kaip sutarta tai Žemės savininkas nekeis nuomininko nei už 10-20 EUR daugiau pasiuliusiam. Šiaip dažniausiai keičia nuomininkus dėl išsidirbinejimo. Pvz man atėjo moteris ir pasiūlė žemės nuomai, nes užkniso klausyti kokia tavo bloga žemė ir padaryti kasmet nuolaidas ir skola tęsėsi per metus. Tai žemę sutikau pasiimti tai neisivaizduojat kokios kalbos ir netiesioginiai gązdinimai kazkokie:).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 38 minutes , ukis123 pranešimas:

Jeigu geras nuomininkas laiku viskas atsiskaitoma kaip sutarta tai Žemės savininkas nekeis nuomininko nei už 10-20 EUR daugiau pasiuliusiam. Šiaip dažniausiai keičia nuomininkus dėl išsidirbinejimo. Pvz man atėjo moteris ir pasiūlė žemės nuomai, nes užkniso klausyti kokia tavo bloga žemė ir padaryti kasmet nuolaidas ir skola tęsėsi per metus. Tai žemę sutikau pasiimti tai neisivaizduojat kokios kalbos ir netiesioginiai gązdinimai kazkokie:).

Supranti cia ne tas variantas, cia kai vieni pasensta ir ateina jaunimas i ju vieta, tai hui znajiet - sypsosi bet daro kitaip nei sako.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, ukis123 pranešimas:

Jeigu geras nuomininkas laiku viskas atsiskaitoma kaip sutarta tai Žemės savininkas nekeis nuomininko nei už 10-20 EUR daugiau pasiuliusiam. Šiaip dažniausiai keičia nuomininkus dėl išsidirbinejimo. Pvz man atėjo moteris ir pasiūlė žemės nuomai, nes užkniso klausyti kokia tavo bloga žemė ir padaryti kasmet nuolaidas ir skola tęsėsi per metus. Tai žemę sutikau pasiimti tai neisivaizduojat kokios kalbos ir netiesioginiai gązdinimai kazkokie:).

Matai, visi jau pasidare pinigu vergai. Ir plius cia ne del 10-20€ skirtumas. Pvz, moku po 100€/ha ir pyst jau dabar sako mes 150€/ha norim. Nes yra kas duoda jau tiek. Na ka gi ir teko moketi.

O dar pusbrolis iseina. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , Witalikas pranešimas:

Matai, visi jau pasidare pinigu vergai. Ir plius cia ne del 10-20€ skirtumas. Pvz, moku po 100€/ha ir pyst jau dabar sako mes 150€/ha norim. Nes yra kas duoda jau tiek. Na ka gi ir teko moketi.

O dar pusbrolis iseina. 

Pas mus vienas ir gi duoda daugiau nei visi 150€ kad persiviliot, o kai reikia mokėti te lieka  100€ nes tai prasta žemė ar prieš tai kas dirbo apleido ir tai vargais negalais kai pradeda mokėti dar i mažinimo pusę apvalina...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 12 valandų, dzipas pranešimas:

Si karta padidejo nuoma, sklypa dar dirbsiu, ir tai kalba eina, kai ukininke dirba 300 o rizikuoja pasiturbinti reputacija del sumautu 3,5 ha. Ir dar ryt tureciau pas juos i baliu vaziuoti...

Su visa šeimyna atvažiuojat ir pilnom burnom vaišinatės, tai bent šiokia tokia kompensacija bus :D keisti tie ūkininkai, savęs nemato iš šono, tik kitus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 17 valandų, dzipas pranešimas:

Nu tai "tie" kaimynai ir nuo tave netoli , gal irgi naujienu gausi kaip "prieda" prie "gero derliaus" :) Man kaimyno deka jau pabrango, nu bet negi del to mesi zemes uki :)

Pas mus atsirado jaunas ūkininkas tai žinai išvis jau,leidžia deklaruotis pačiam šeimininkui ir dar už arą po 1 e moka.....lenda juodai per visus ir ima viską,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 25 minutes , nierkac pranešimas:

Pas mus atsirado jaunas ūkininkas tai žinai išvis jau,leidžia deklaruotis pačiam šeimininkui ir dar už arą po 1 e moka.....lenda juodai per visus ir ima viską,

Nemanau kad ilgai tokie tems kol azartas yra tai draskosi neskaiciuodami 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 31 minutes , PArty pranešimas:

Temti,tai netemps ilgai,bet kitiems irgi trumpina

Po tokiu kurie issisoka poto krenta zemes savininkas ziurisi pastovumo jai patc su protu bet tik klausimas kur poto kam atiteks.Kaip man siemet kitaip atejo keletas iskart zemes savininku vaikai paveldeja ir uz kosmine kaina nori parduot va tada ka daryt tokiu nesuprantu kad tik paveldi ir kuo greiciau parduot

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 48 minutes , WYCKA/ pranešimas:

Po tokiu kurie issisoka poto krenta zemes savininkas ziurisi pastovumo jai patc su protu bet tik klausimas kur poto kam atiteks.Kaip man siemet kitaip atejo keletas iskart zemes savininku vaikai paveldeja ir uz kosmine kaina nori parduot va tada ka daryt tokiu nesuprantu kad tik paveldi ir kuo greiciau parduot

Yra ir pas mane toks variantas, paveldèjo miesto vaikis, nežino net kur ir kokia ta žemè, ir kainą šaukia kosminę už ha..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...