Jump to content
vrimvydas

Derliaus nuėmimo dienoraštis

Recommended Posts

prieš 17 minutes , dzipas pranešimas:

Tai kombainas lauke stovi nuo ryto :). Pradejom, dziusta ant minuciu - vejelis su 29 laipsniais, nematuojam, varom is eiles.

Šaunu. Kokią veislę varot ? O aš dar prieš lietų 17,5 % drėgmės Etanos prisikūliau. Liko Skagenas ir Kena , o tie dar visai žali.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 11 minutes , chefas pranešimas:

Šaunu. Kokią veislę varot ? O aš dar prieš lietų 17,5 % drėgmės Etanos prisikūliau. Liko Skagenas ir Kena , o tie dar visai žali.

Creator, pries lietu ejo 13,2-12,5

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 4 valandas, xeslutis pranešimas:

Sveiki. Ar sendien kas kulat po vakar lietaus? Kaip grudu dregme? Ir ar verta snd.  kult.

Vakar visą dieną linojo, ryte rūkas, oro drėgmė šiandien  dabar tik 55% pasiekė ,vėjo nėra .Tai net  galvoti ir žiūrėti nėr ko ...

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Ką tik, unia pranešimas:

Lietuva maža bet žemės ūkį didelė.kitur dar tik rapsą kulia o mes jau kviečius baigia suvalkijoj

Aš ir iš Suvalkijos. Kviečiai nukulti,o rapsą tik dabar kuliam nes normaliai prinoko tik dabar. Žodžiu baigsim javapjūtę baigdami su ž. rapsu

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 15 minutes , unia pranešimas:

Lietuva maža bet žemės ūkį didelė.kitur dar tik rapsą kulia o mes jau kviečius baigia suvalkijoj

Tai pas mane ir kazkur 70%  kvieciu nuimta rapsas dabar jau pribrendo nes pirma lauka kuliau pridaviau su 18 dregmes tai nemazai atskaiciuota

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš valandą, unia pranešimas:

mes ir aukštaitijoj ž. kviečius prieš 2d  kult baigėm;)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

žieminiai baigti lygiai tą pačia dieną kaip pernai :D 5.7t/ha vidurkis geriau nei pernai, bet tikėjausi daugiau, nes tikrai buvo žiauriai tankūs tik tiek, kad masė tik 74.5-78 tai matyt tas mušė derlių ir varpose ne per daugiausiai grūdų buvo. jei lyginant sedulą su skagenu tai derlius panašus abiejų, bet kitais metais auginsiu tik skageną.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 6 minutes , Mantas2342 pranešimas:

žieminiai baigti lygiai tą pačia dieną kaip pernai :D 5.7t/ha vidurkis geriau nei pernai, bet tikėjausi daugiau, nes tikrai buvo žiauriai tankūs tik tiek, kad masė tik 74.5-78 tai matyt tas mušė derlių ir varpose ne per daugiausiai grūdų buvo. jei lyginant sedulą su skagenu tai derlius panašus abiejų, bet kitais metais auginsiu tik skageną.

Pas mane irgi mases daug tanku juodai bet grudo maziau bent pagal tankuma bet pagal praaitus metus geriau gavos ada tik sejau gavos vidurkis 5.6t/h visa suvazevo i exkstra

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 42 minutes , WYCKA/ pranešimas:

Pas mane irgi mases daug tanku juodai bet grudo maziau bent pagal tankuma bet pagal praaitus metus geriau gavos ada tik sejau gavos vidurkis 5.6t/h visa suvazevo i exkstra

Jei su 120 azoto užauginai kaip sakiai,tai puikus derliai pagal investicijas :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 36 minutes , JCB pranešimas:

Matyt nemoku vidurkio skaičiuot arba tik pas mane sausra buvo :)

Moki moki, tik nesigiri. Pas mane vidurkis arteja link 5,5 - nusikuliau smeliukus - keturios krito, nors atrode zymiai geriau. Liko pora lauku priemoliai ir po dobilu. O kai ateis vasariniu eile - tai bendras kvieciu vidurkis speju kris ir iki 5 :)

P.s. kuris cia musu kaimynas po 8 kulia ir po 180 pardavineja :) gal girdejai :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti

• Create New...