Jump to content

Žalinimo programa.Kokia jūsų nuomonė apie šį išmislą?


valstietis

Recommended Posts

prieš 9 minutes , Planetarke pranešimas:

Ne mano pievas turi atsėti, o prisiimti su visais kartu tas pievas kaip dr vieną ekologinę priemonę. O tu atsakyk, kodėl aš turiu atsėti pievas? Kuo mano žemė ypatinga, kad tik joje turi būti pievos o pas tave nei kelių arų negali? Parodyk dokumentą, kuriame parašyta, kad stojant į Europos sąjunga negalėjom arti tarybinių pievų, nes jos turi būti pievos, o ne ariama žemė. 

 

Tu klausei ką daryti pas kuriuos žemės derlingos, aš tau atsakiau, kad atsėti jas nėra jokių problemų. O štai tau yra. Kaip suprantu, tai galioja pievoms artoms iki 2 metų nuo šiandien. Tu man parodyk verslą, kur nėra konkurencijos ir taisyklių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 15 minutes , dova07 pranešimas:

Kaip tu gausi laiška jei tavo isipareigojimas deklaruot pasibaigias ir toliau nebedeklaruoj sklypo? Nera tavo kzs deklaravimo sistemoj. 

O dieve mano, tarsi čia nepavieniai atvejai. 

Klausimas apie ką bus tas laiškas, jei draugiškas % nuo viso ploto.. aš apie tai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Del pievu sumazejo, kas gaus laiska nedeklaruos to sklypo jei neapsimokes ir tada bus dar didesnis trukumas ir t.t. Tas mazejimas eis ir eis i prieki. Jei visiems des nuo valdos tuos 3-4  proc. Tada gerokai lengviau sukontroliuoti bus + augalininkystes ukiai del kuriu dgp taisykles ikale cia visiems prisides prie zalinimo. Nes dabar kas dgp turejo maziau gamta terse ir toliau gamta turi saugoti, o tersejai augalininkyste toliau gamta niokos.  + jug atsiras dar reikslavimas 4 proc zemes palikti gamtai, tai gal dgp po tuo pakist galima.

Tada ir visi planuotis gales normaliau ukio veikla, negu kasmet lauki kaskokio laisko su nurodymais ir baudomis, nes tiesiog zinosi, kad pagal plota tau reikia tiek proc palikti. Ir zmones bus laisvesni rinktis savo ukininkavimo veikla.

As ir pats apie augalininkyste galvoju, nes ten x100 lengviau, nei su galvijais 24/7 duotis ....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , ist17 pranešimas:

Tu klausei ką daryti pas kuriuos žemės derlingos, aš tau atsakiau, kad atsėti jas nėra jokių problemų. O štai tau yra. Kaip suprantu, tai galioja pievoms artoms iki 2 metų nuo šiandien. Tu man parodyk verslą, kur nėra konkurencijos ir taisyklių.

Tai kad yra problema atsėti. Aš asmeniškai neturiu jokios problemos, nes nereiks atsėti. Bet aš kalbu apie tuos, kuriems reiks. Ir kai kurie labai jautrūs tuo klausimu, nes tikrai nebus kur dėti tos žolės. Aš išvis esu prieš pievų atstatymą. Ekologiniu atžvilgiu neturiu žinių, kad ivertinčiau. Bet ekonominiu tai visiškas absurdas yra laikyti dgp. Aš esu už tai, kad pakeisti kokia kita priemone, nes tos pievos tiek grūdininkams tiek gyvulininkams nereikalingos. Bet kai pasiūlė išdalinti visiems, nereikia verkti, nes tie žmonės, kurie turėjo dgp jie turi tausoti gamtą, o tas kuris drožė ir droš toliau laukus? Nelogiška. Su žalinimu tas pats. Iki tos ribos, kur žmonėms nereikia vykdyti, kuo jie kitokie. Tai jei kaime 100 ūkių po 5ha jiems nereikia žalinti, o vienam su 500 reikia?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , ramas 1 pranešimas:

As tapati galiu pasakyt apie tavo poziuri -tai gal cia beda?,kai turi atsakyti uz tai ko nepadarei..

Visi atsakom už gamtą vienodai. Pasiūlė sejomainą, visi prisiėmė, nes patogu. Pasiūlė žalinimą, visi prisiėmė nes patogu. Visi kartu tausojam dirvožemį. Dabar pasiūlė dgp. Oi, stop, nereikia, nes man nepatogu. VISIEMS tos pievos nereikalingos. Kodėl kažkurie turi žalinti, o kazkurie ne? Ir išvis iš kur jūs traukiat tą pasakymą, kad už kito nuobaudas reikia mokėti? Kas nusprendė, kad ten kur buvo dgp nieko kito negalima vykdyti, tik dgp?  Čia priemonė visiems, o ne kitų nuodėmės atpirkimas. Jei pats būtum suaręs, o gyvulių neturi. Ką sakytum tada? Nebūkim mesčiuonys. Važiuoja pro rajoną, išmeta šiukšles pakelėje. Jūs tvarkykites. Ne aš darau pakuotes, ne aš pardavineju ir ne man tvarkyt šiukšles?  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tuščias ginčas. Visi su savo tiesom ir visi savotiškai teisūs. Tik reikalas tame, kad valdžia uždės mum žymiai didesnį apynasrį nei dgp atstatymas. Seniau kažkaip visi kalbėjo apie pramonės, transporto taršą.  Dabat to beveik neliko, jie jau stebuklingai neutralūs pasidarė ir visas dėmesys žū. Aš kažkaip negirdžiu, kad pramonei būtų žadama įvesti reikalavimus sustabdyt dalį įrengimų, arba traukinys iš Vilniaus nedavažiuos iki Kauno stoties 4km, kuriuos reiks pėsčiom eit. Ten viskas tvarkoj, pakeisim viską elektra (tik dar reik sugalvot kur jos gausim), o vat kaimiečius tai iš visų pusių užspausim. Ir nesvarbu, kad lyginant su kokiu Olandijos ūkiu, tai mes esam pusiau natūrinis kaimas. Ir visa tai fone kalbų, kad per ateinančius 30 metų maisto  poreikis kils trečdaliu..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , Planetarke pranešimas:

Visi atsakom už gamtą vienodai. Pasiūlė sejomainą, visi prisiėmė, nes patogu. Pasiūlė žalinimą, visi prisiėmė nes patogu. Visi kartu tausojam dirvožemį. Dabar pasiūlė dgp. Oi, stop, nereikia, nes man nepatogu. VISIEMS tos pievos nereikalingos. Kodėl kažkurie turi žalinti, o kazkurie ne? Ir išvis iš kur jūs traukiat tą pasakymą, kad už kito nuobaudas reikia mokėti? Kas nusprendė, kad ten kur buvo dgp nieko kito negalima vykdyti, tik dgp?  Čia priemonė visiems, o ne kitų nuodėmės atpirkimas. Jei pats būtum suaręs, o gyvulių neturi. Ką sakytum tada? Nebūkim mesčiuonys. Važiuoja pro rajoną, išmeta šiukšles pakelėje. Jūs tvarkykites. Ne aš darau pakuotes, ne aš pardavineju ir ne man tvarkyt šiukšles?  

Jeigu pats buciau suares be problemu  sutikciau su atstatymu ,Tu sulygini bendrus issipareigojimus su piktybisku suarimo faktu.Jau tau 4 kart pasikartosiu tegu pirmiausia atstato ukiai kurie nera niekuo susija su gyvuliais ,o tada jau galima bus kalbet apie visus likusius ir dgp ,kaip priemone i visa paketa.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, dova07 pranešimas:

Nerasim kompromiso kentesim visi, įjungk logika kad gautum išmokas reikalingas dgp kiekis, neras kompromiso nieks ju tikrai neatkurs del 100eur ir 10ltr kuro manau, retas kuris prie šiandieniu kainu atsisakys augint grudines kulturas ir laikyti pieva, tai tik parodo kad ne vien dėl išmoku dirbame :) 

Aišku bus tokių gudruolių kurie nenorės atkurt tų pievų. Mano supratimu jei bus gauta reali bauda iš Briuselio Lietuvai apsimokėt, tik tada ir susimokės kas konkrečiai išarė, tačiau realiausias scenarijus iš nma bus pagrasinta sankcijomis dar šiemet, o vienoks ar kitoks sprendimas bus rastas ministerijoj kaip išvengt baudos, tačiau tikrai tas sprendimas visos Lietuvos ūkininkų netenkins, nes nuomonių labai daug. Noriu pasakyt, kad gali būt taip jog bus pagrasinta baudomis tačiau kai kurie ūkiai ignoruos prisiimdami riziką geriau gaut baudą nei atsėt pievas, arba dar neblogas variantas kitąmet nieko nedeklaruos, tikėsis kad didžioji dauguma šalies žemdirbių gaudami parėdymus iš nma ''išsigandę'' sutvarkys šitą bėda su dgp, o jau dar sekančiais metais kaip niekur nieko toliau deklaruos javus...Šiai dienai mane labiau domina pats kontrolės mechanizmas, nes čia kyla daug rizikų apeinant sistemą, nei prievolė atsėt kokią tai dalį išartų pievų. Ministras labai neūkiškas, o lietuviai žemdirbiai labai išmoningi :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 11 minutes , ramas 1 pranešimas:

Jeigu pats buciau suares be problemu  sutikciau su atstatymu ,Tu sulygini bendrus issipareigojimus su piktybisku suarimo faktu.Jau tau 4 kart pasikartosiu tegu pirmiausia atstato ukiai kurie nera niekuo susija su gyvuliais ,o tada jau galima bus kalbet apie visus likusius ir dgp ,kaip priemone i visa paketa.

Reikia suprast kad nors dalis suarusiu ir atstatys, vistiek dgp mazes, nes didziausia dali dgp sudare smulkintojai, kurie jau siais metais dalis nebedeklaravo dgp, kiti nors ir smulkino bet deklaravo stebedami kuo viskas pasibaiks. Tai atstatytu pievu gali ir neuztekti, tad norim to ar ne judam  prie bendro reikalvimo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 10 minutes , ramas 1 pranešimas:

Jeigu pats buciau suares be problemu  sutikciau su atstatymu ,Tu sulygini bendrus issipareigojimus su piktybisku suarimo faktu.Jau tau 4 kart pasikartosiu tegu pirmiausia atstato ukiai kurie nera niekuo susija su gyvuliais ,o tada jau galima bus kalbet apie visus likusius ir dgp ,kaip priemone i visa paketa.

Aš dar kartą pasikartosiu: kodėl tavo ariami laukai nėra piktybiškai ariami o dgp suarta yra piktybiškai? Kodėl būtent toje pačioje vietoje turi būti dgp, ir negali būti kituose laukuose pvz tavo? Ką žmogus padarė žemei, jei suarė pievą? Taip išeina, kad ten kur kadaise buvo pievos tai ten gali būti tik pievos. Tai žmonės yra likimo įkaitai, nes jie pirko žemę, ruošės sėti javus, bet jie negali, nes būtent ten turi būti pievos ir ne kitaip? Tada turi atsisakyti veiklos? Tai imkim nuo kokių 1970. Tada dar daugiau pievų buvo. Tai kas jas suarė, irgi padarė piktybiškai. Tai irgi tuos ūkius sunaikinti, nes gyvulių jie nelaikys, o arti negali. Nu nėra jokios logikos tame. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 10 minutes , Planetarke pranešimas:

Aš dar kartą pasikartosiu: kodėl tavo ariami laukai nėra piktybiškai ariami o dgp suarta yra piktybiškai? Kodėl būtent toje pačioje vietoje turi būti dgp, ir negali būti kituose laukuose pvz tavo? Ką žmogus padarė žemei, jei suarė pievą? Taip išeina, kad ten kur kadaise buvo pievos tai ten gali būti tik pievos. Tai žmonės yra likimo įkaitai, nes jie pirko žemę, ruošės sėti javus, bet jie negali, nes būtent ten turi būti pievos ir ne kitaip? Tada turi atsisakyti veiklos? Tai imkim nuo kokių 1970. Tada dar daugiau pievų buvo. Tai kas jas suarė, irgi padarė piktybiškai. Tai irgi tuos ūkius sunaikinti, nes gyvulių jie nelaikys, o arti negali. Nu nėra jokios logikos tame. 

Na tu ir bukas. 

Piktybiškai, nes žino, jog greičiausiai išdalins ant visų, tai va dabar važiuoja ir aria.

Prieš perkant dgp jau kas domėjosi žinojo, kad gali reikėti išlaikyti. Todėl buvo tokių, kurie nepirko. O tie kas pirko ir žinojo kokioj keistoj šalį gyvenam dabar bus išlošę. Tai kur tau čia teisingumas. Viso gero.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , ist17 pranešimas:

Na tu ir bukas. 

Piktybiškai, nes žino, jog greičiausiai išdalins ant visų, tai va dabar važiuoja ir aria.

Prieš perkant dgp jau kas domėjosi žinojo, kad gali reikėti išlaikyti. Todėl buvo tokių, kurie nepirko. O tie kas pirko ir žinojo kokioj keistoj šalį gyvenam dabar bus išlošę. Tai kur tau čia teisingumas. Viso gero.

Apie dabar ariančius niekas čia nekalba. Taip išeina, jei senelis numirė iki 2012 ir paliko žemės anūkui dirbti tai jam pasisekė, o jei mirė po 2012 tada nepasisekė? Tokia logika jūsų?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš pritariu dėl dgp atstatymo, jau seniai buvo kalbėta ir rašomą ,kad stipriai mažėja pievų, ir šito reikėjo tikėtis. Žinoma , teisingiausiai būtų ,kad turėtu atstatyti tie, kurie jas išarė , stambieji ūkiai ir vidutiniai, kurie lipo per galvas ir atiminėjo smulkių ūkių (gyvulininkų, ar kurie jau norėdavo numesti) arba tų ,kurie mulčiuodavo. Pievų plotas labai sumažėjo  , bet kiek jų buvo dar išarta šį rudenį prie tokių grūdų kainų, pasimatys per deklaravimą, todėl šį problema dar bus ne vienus metus į priekį. Aš taip pat išariau keletą daugiamečių pievų , ganyklų kurios jau per 5 metus buvo dgp. Tad šis sumanymas žum gana protingas, nes reikės vėl atstatyti, o jau buvo planuota eiti link grūdų auginimo, tad teks toliau auginti gyvulius, o Lietuvoje gyvuliu ūkių kiekis mažėja, tad šis sprendimas daugeliui neleis tiesiog pereiti ant grūdų bet toliau teks auginti gyvulius. Be to manau , kiekvienas ūkis rastu blogų/šlapių laukų, ar palei kanalus ,kuriuos tiesiog užsėtų pievą ir būtų galima atiduoti žolė gyvulininkui ar numulčiuoti , būtų ,kaip žalinimo programa ,kažkuriam plotui , kuris pailsintu žemė, o vėliau vėl sėti javus ar ką, o kitus laukus vėl parinkti pievai. :)

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 29 minutes , Planetarke pranešimas:

Apie dabar ariančius niekas čia nekalba. Taip išeina, jei senelis numirė iki 2012 ir paliko žemės anūkui dirbti tai jam pasisekė, o jei mirė po 2012 tada nepasisekė? Tokia logika jūsų?

Galvoju kas turėtų būti didesne laimė ar, kad senelis spėjo numirti iki 2012, ar, kad senelis visdėlto ilgiau išgyveno ir spėjo dar bent keletą metu su anūku pagyventi. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 56 minutes , Planetarke pranešimas:

Aš dar kartą pasikartosiu: kodėl tavo ariami laukai nėra piktybiškai ariami o dgp suarta yra piktybiškai? Kodėl būtent toje pačioje vietoje turi būti dgp, ir negali būti kituose laukuose pvz tavo? Ką žmogus padarė žemei, jei suarė pievą? Taip išeina, kad ten kur kadaise buvo pievos tai ten gali būti tik pievos. Tai žmonės yra likimo įkaitai, nes jie pirko žemę, ruošės sėti javus, bet jie negali, nes būtent ten turi būti pievos ir ne kitaip? Tada turi atsisakyti veiklos? Tai imkim nuo kokių 1970. Tada dar daugiau pievų buvo. Tai kas jas suarė, irgi padarė piktybiškai. Tai irgi tuos ūkius sunaikinti, nes gyvulių jie nelaikys, o arti negali. Nu nėra jokios logikos tame. 

Pala as samoningai neemiau dgp ir neariau , man siule ir daug  kadangi zinojau ,kad gali reikt atstatyt ir vis ta primindavo seniunijos speceliste dabar turesiu prisimt prievole sykiu kuris dindala padejas juokesi is manes ir are.Jeigu ka kalbama apie 2 pastaruosius metus,o ne caro menamus laikus..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 14 minutes , ramas 1 pranešimas:

Pala as samoningai neemiau dgp ir neariau , man siule ir daug  kadangi zinojau ,kad gali reikt atstatyt ir vis ta primindavo seniunijos speceliste dabar turesiu prisimt prievole sykiu kuris dindala padejas juokesi is manes ir are.Jeigu ka kalbama apie 2 pastaruosius metus,o ne caro menamus laikus..

Bet tu man pasakyk, kokia esmė yra šitos priemonės? Sutinku, tu neėmei, tau nereikėjo. Gal kitas žmogus neturėjo iš ko gyventi normaliai nesuaręs tų senų pievų, nes iš karvių sunku pragyventi. Dabar tas žmogus turės atstatyti ir laikyti dykus laukus? Aš neesu už tai, kad visi turim dalyvauti tame. Aš esu prieš tai, kad kai kurie ūkiai sunikinami gali būti visiškai, nes apare tas pievas ir jiems vieniems reikia atsatyti. Ką  jiems  daryti? Karvių nesuigrąžins atgal, neišgyvens iš jų. O jei jis išvis nedirbs? Kas tas pievas prižiūrės? Palikti negali likimo valiai. Nedeklaruoji- bet sutvarkyti turi vistiek. Čia jau įsikiš seniūnijos, aplinkosauga. Tai ka žmonėms daryti tokiu atveju? Kas jiems pašalpas mokės, jei jie nedirbs? Nėra rajonuose pramonės, nėra darbo vietų tiek, kad visiems užtektų. Dabar tas žmogus turi stabdyti veiklą, nes ten buvo dgp o jis negalėjo kitaip padaryti nei nearti. Ir pasakykite, ar karbas ir visa kita šaika, zūbai visi atstatinės pievas? Nejuokinkit. O eilinis žmogus turi mirti? Visiškas absurdas yra tas pievų atstatymas, o ypač konkrečiam asmeniui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 9 minutes , Planetarke pranešimas:

Bet tu man pasakyk, kokia esmė yra šitos priemonės? Sutinku, tu neėmei, tau nereikėjo. Gal kitas žmogus neturėjo iš ko gyventi normaliai nesuaręs tų senų pievų, nes iš karvių sunku pragyventi. Dabar tas žmogus turės atstatyti ir laikyti dykus laukus? Aš neesu už tai, kad visi turim dalyvauti tame. Aš esu prieš tai, kad kai kurie ūkiai sunikinami gali būti visiškai, nes apare tas pievas ir jiems vieniems reikia atsatyti. Ką  jiems  daryti? Karvių nesuigrąžins atgal, neišgyvens iš jų. O jei jis išvis nedirbs? Kas tas pievas prižiūrės? Palikti negali likimo valiai. Nedeklaruoji- bet sutvarkyti turi vistiek. Čia jau įsikiš seniūnijos, aplinkosauga. Tai ka žmonėms daryti tokiu atveju? Kas jiems pašalpas mokės, jei jie nedirbs? Nėra rajonuose pramonės, nėra darbo vietų tiek, kad visiems užtektų. Dabar tas žmogus turi stabdyti veiklą, nes ten buvo dgp o jis negalėjo kitaip padaryti nei nearti. Ir pasakykite, ar karbas ir visa kita šaika, zūbai visi atstatinės pievas? Nejuokinkit. O eilinis žmogus turi mirti? Visiškas absurdas yra tas pievų atstatymas, o ypač konkrečiam asmeniui.

Karščiuojatės. Dabar galvoju kaip reikes žmogui  kuris gims po 100 metu. Nes laisvos  žemės Lietuvoje intensyviai mažėja.  Reiks eit į gamykla dirbt. Realiai yra ir kogero bus paliekama alternatyvų, kaip viena iš jų tapti eko ūkiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 26 minutes , Planetarke pranešimas:

Bet tu man pasakyk, kokia esmė yra šitos priemonės? Sutinku, tu neėmei, tau nereikėjo. Gal kitas žmogus neturėjo iš ko gyventi normaliai nesuaręs tų senų pievų, nes iš karvių sunku pragyventi. Dabar tas žmogus turės atstatyti ir laikyti dykus laukus? Aš neesu už tai, kad visi turim dalyvauti tame. Aš esu prieš tai, kad kai kurie ūkiai sunikinami gali būti visiškai, nes apare tas pievas ir jiems vieniems reikia atsatyti. Ką  jiems  daryti? Karvių nesuigrąžins atgal, neišgyvens iš jų. O jei jis išvis nedirbs? Kas tas pievas prižiūrės? Palikti negali likimo valiai. Nedeklaruoji- bet sutvarkyti turi vistiek. Čia jau įsikiš seniūnijos, aplinkosauga. Tai ka žmonėms daryti tokiu atveju? Kas jiems pašalpas mokės, jei jie nedirbs? Nėra rajonuose pramonės, nėra darbo vietų tiek, kad visiems užtektų. Dabar tas žmogus turi stabdyti veiklą, nes ten buvo dgp o jis negalėjo kitaip padaryti nei nearti. Ir pasakykite, ar karbas ir visa kita šaika, zūbai visi atstatinės pievas? Nejuokinkit. O eilinis žmogus turi mirti? Visiškas absurdas yra tas pievų atstatymas, o ypač konkrečiam asmeniui.

jei tai nuomojama žemė gali atsisakyt ,jei nuosava, gali ir nedeklaruot išgyvensi, visada būna išeičių

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...