Jump to content

Žalinimo programa.Kokia jūsų nuomonė apie šį išmislą?


valstietis

Recommended Posts

prieš 9 minutes , Planetarke pranešimas:

Kuo didesnis bajoras, tuo jautresnis. Nedalyvauk išvis diskusijoje, jei tau neaktualu yra. Be reikalo laiką gaišti.

 pasiūliau variantus kurie tau būtų galbūt naudingesni, bet jei tau netinka, aš nekaltas, o jei paverkšlent reiktų eit į šiukslyną, ten temų yra panašių 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na nei vienos pievos neketinu atsejineti, reiks tai kokiam užkampyje rasiu sabakstynu ir paversiu Dgp. Kad ir kitam visai rajone. Kur žemė pigi ir daugiau niekam netinkama. Su mano nuosavybe as spresiu ką daryt o ne kažkas kitas. Visada rasim būdu kaip išsisukti iš padėties tik pagalvot reik. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 20 minutes , deivas pranešimas:

Na nei vienos pievos neketinu atsejineti, reiks tai kokiam užkampyje rasiu sabakstynu ir paversiu Dgp. Kad ir kitam visai rajone. Kur žemė pigi ir daugiau niekam netinkama. Su mano nuosavybe as spresiu ką daryt o ne kažkas kitas. Visada rasim būdu kaip išsisukti iš padėties tik pagalvot reik. 

Emocijos tiktai forume, atkurinesi dar pats pirmas, tokiu nieks nebijo, pliauskalas daugiau nieko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 34 minutes , deivas pranešimas:

kad tik tas Ignas nepavirstų vienu iš jų, o bus mirė drakonas-šlovė naujam drakonui

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 54 minutes , deivas pranešimas:

Kaip Tu galvoji, kam daromi tokie ėjimai? Tam, kad pakeist ministerijos kursą? Tikrai ne. :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandas, sgts pranešimas:

Pats augalininkas ir nematau bedos jei reiks skirti dali ploto dgp, paskirsiu 5 metrus nuo kanalu ir keliu ir oho visai nemazas plotas gaunasi. Manau ir kiti augalininkai nesuare servitutiniu pravaziavimu nenukentes, o ir su kaimynais nesipyks. O tai pabandyk pro augalinko apseta lauka kuriam servitutinis pravaziavimas nustatytas pravaziuot iki savo lauko, tai ratus persauti/perdurt grasina:)

DGP nebūtų bėda augalininkui jei leistu mulčiuoti. Nes jei lieps šienauti tada bus:obscene-buttsway:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, deivas pranešimas:

Na nei vienos pievos neketinu atsejineti, reiks tai kokiam užkampyje rasiu sabakstynu ir paversiu Dgp. Kad ir kitam visai rajone. Kur žemė pigi ir daugiau niekam netinkama. Su mano nuosavybe as spresiu ką daryt o ne kažkas kitas. Visada rasim būdu kaip išsisukti iš padėties tik pagalvot reik. 

Na net ir su tais dviem su puse kvadratu, kuriuos gausi amžinajam poilsiui, negalėsi daryti ką nori, net ir tie kas rūpinsis to ploto priežiūra, vėlgi negalės daryti ko nori, net ir ten yra ribojimų, tarkim paminklo dydžiui. Tai kai suprasi, kad visdelto nesi nemirtingas, tuomet ir suvokimas apie savo žemės nuosavybe turėtų pasikeisti…

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 16 minutes , Remse pranešimas:

Kaip manot ar Petras nebankrutuos per tuos kukurūzus ir dgp? :D

Nesinervuok, zetorių į marčias išleis :D

Jeigu taip sąžiningai, man net ir geriau būtų jei visiems reiks atstatinėt DGP, pats susirinksiu ir išarsiu :D Bet vistiek matau tik vieną išeitį, GDP užskaityt žalinimui, manau daugumai tas tiktų, o jei tik, kad jas laikyt, bus daug nepatenkintų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, joniskietis pranešimas:

Kaip Tu galvoji, kam daromi tokie ėjimai? Tam, kad pakeist ministerijos kursą? Tikrai ne. :) 

Kurso žalio nepakeisim. Ir macijausko pasisakymai dėl atseliavimo man vienodai. Niekad neatseliuoju. Laikausi sejomainos. Poseli seju o ne barstau dėl akių. Seju tiesiogiai. Pesticidų mazinu. Todėl kad taip man atrodo kad yra gerai. Ir savo atžalas taip mokau ir aiškinu kodėl taip o ne kitaip. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, kestoxs pranešimas:

Na net ir su tais dviem su puse kvadratu, kuriuos gausi amžinajam poilsiui, negalėsi daryti ką nori, net ir tie kas rūpinsis to ploto priežiūra, vėlgi negalės daryti ko nori, net ir ten yra ribojimų, tarkim paminklo dydžiui. Tai kai suprasi, kad visdelto nesi nemirtingas, tuomet ir suvokimas apie savo žemės nuosavybe turėtų pasikeisti…

Nereiks man tu kvadratu. Pelenus po gimta žemę isbarstys ir busiu laimingas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 12 minutes , deivas pranešimas:

Kurso žalio nepakeisim. Ir macijausko pasisakymai dėl atseliavimo man vienodai. Niekad neatseliuoju. Laikausi sejomainos. Poseli seju o ne barstau dėl akių. Seju tiesiogiai. Pesticidų mazinu. Todėl kad taip man atrodo kad yra gerai. Ir savo atžalas taip mokau ir aiškinu kodėl taip o ne kitaip. 

Kalbama yra, jog ne tik atseliuot nebus galima, bet ta pati kultura gales grizti tik po dvieju metu pertraukos, reiskias tik kas tris metus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...