Jump to content

dova07

Nariai
 • Pranešimai

  1.424
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie dova07

Miestas

 • miestas
  Šilutė

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. dova07

  SEJAMOSIOS ?

  Kaimyniniam ūki yra 6m pronto, tai savo nuomone apie ja jau turiu. O realiai tai manau, kad visu sėjamųjų principas yra vienodas tiek žemės įdirbimo, tiek pasėjimo kokybes tiek pronto, espro, spirit, terrasem ir visų kitų. O visa kita tik konstrukciniai skirtumai, kurie vieniems pliusai kitiems minusai
 2. dova07

  SEJAMOSIOS ?

  Tampom su 175ag jd. Užsakinejom 2017 rudeni tai gavos 42k dabar kiek žinau kainos padidėjusios. Taip tuos guminius bananus turi ir bednaras ir spiritas, man atrodo kad ir potingeris dabar turi ta opcija ar kažką panašaus į tai. Na siauri ratai tokio tipo sėjamosiose yra tik pas espro ir horscha. Horscho privalumas tik vienas - kaina.
 3. dova07

  SEJAMOSIOS ?

  Šiemet įsigijom 3m potingeri tai jau turim paseje 300 ha. Privalumas jos manau kad sėjimo diskai stovi ant dvieju balkiu, lengvas sėklos gylio reguliavimas, transportiniai padėtį pasikelia viduriniai ratai, ne kaip horschas kuris ir lauke ir keli vaziuoja visu plociu, taip pat ratai pražambiai išdėstyti sudaro mažesni pasipriešinima. Na minusas, kad po tankinimo ratu nera vadinamu bananu kaip spirite. Na kiek teko apziurinet Bednar sejamaja tai jos labai panašios.
 4. dova07

  Tikslaus ukininkavimo sistemos

  Jeigu sėjamaja neša į viena pusę pabandykite sėti praleisdami kas antrą važiavimą iš kairės į dešinę pusę kad kaire pusę grįžtant būtų sėjamą nepaliekant tarpu o dešinę padarant naujus tarpus , tuomet pasibaige problema kad sėjamoji į viena pusę užleidžia per viena eilute o kitoj pusėj trūksta. Nes panašia problema turim su pottingeriu ir autotrack sistema. Sėjam su sf 2 signalu užleidimai minimalus 3cm.
 5. dova07

  žiemkenčių buklė

  Sėjom į skutimą vistiek sugebėjom sukisti vietomis iki 6cm, nors ir diskų spaudimas bei gylis buvo pastoviai tikrinamas, tai maniau kad kalta sėjamoji, bet kaip matau tokia problema pas visus, tai manau turint sėjamaja su idirbimu siais metais tikslinga buvo priesmelio dirvožemiuose set tiesiai į ražiena, kad kuo mažiau sujudint ir ispurent ta žemę.
 6. dova07

  Derliaus nuėmimo dienoraštis

  Pas mus irgi šiemet sėja dėl sėjamosios pristatymo susivėlino pusantros savaites, bet dabar žiūriu kad tai išėjo į naudą, nes kvietukai dregmes gavo pagrindiniais augimo tarpsniais tai jų sausra tiek nepažeidė lyginant su ankstesnės sėjos kvietukais.
 7. dova07

  Vasarinis rapsas

  Jei dar puse rapso žydi o suformuotose ankštarose jau yra lervu su sisteminiu instekticidu įmanoma jas dar išgelbėti ar nelabai ?
 8. dova07

  Claas kombainai (informacija)

  Kokios nuomones apie šią mega ? Gal kas buvo apžiūrėti ? https://autoplius.lt/skelbimai/claas-dominator-208-mega-kombainai-7251061.html?_ga=2.232381399.957289475.1529645050-1383643071.1485606828
 9. dova07

  Vasariniu kvieciu auginimas

  kasa geriau išlaistyt prieš lietų ar po lietaus kad neapdeginti ?
 10. dova07

  Vasarinis rapsas

  Koks protingesnis sprendimas būtų žemės paruošimo rapsui skust ar apart ? prieš tai ten buvo grikiai
 11. dova07

  Kada zadat pradet tresti zieminius kviecius azotinem trasom?

  Jei drivos ph 5-5,5 kaip su a.sulfato naudojimu ?
 12. dova07

  John Deere traktoriai

  Tai dar ir kaištį įgrūstį reik sugebėti į ta kilpą. Dėl šoninio stabilizatoriaus tai komplektuojant nauja traktoriu pabrangimas tik 300 eur, tai nelogiška būt iškart abiejų susidėt, na bet ne visi vadybininkai suinteresuoti viską iššaiškinti kas bus gaunama už tuos pinigus .
 13. dova07

  John Deere traktoriai

  Nu tai kuom turi tuom ir ari
 14. dova07

  John Deere traktoriai

  Tai ir atsakymas ir buvo į klausima kas galima lengvoje žemėje
×