Jump to content

dova07

Nariai
 • Pranešimai

  1.437
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie dova07

 • Rangas
  Senbuvis

Miestas

 • miestas
  Šilutė

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. dova07

  John Deere traktoriai

  Daug jėgos netenka traktorius su ta dėže, ypač sunkiai derinama žemės darbuose nes kiekviena pavara perjungiama su sankaba, ko pasekoje mažėja darbo našumas, didėja degalų sanaudos. O Ta dėžė ėjo ir i 6020 SE ir 6030 standart.
 2. dova07

  John Deere traktoriai

  Mūsisškis 6420 se ardavo su 110 multimasteriu . Šiaip tai rekomenduočiau premium žiūrėt stipresne hidraulika, ekonomiškesnis ir gyvesnis.
 3. dova07

  Nagai rapidui, arba kiti sejamuju patobulinimai

  Taip šiaudai nurinkti, na cyzelio nagus planuoju dėt, kad eitu iki 15cm jos ikist nors dar nežinau ar tiek eina su jais dirbti. Pati sėjamoji 3m ir žirgas 180 ag, šioks toks rezervas yra beto pas mus pagrindas priesmėliai ir priemoliai. Sėta, tai tankiai kas 12,5cm nenaudojant nagu dirbimo diskai paleisti 2-3 cm gyliu. Pirmi metai pabandymui pasėta pažiūrėt ar kas gausis.
 4. dova07

  Nagai rapidui, arba kiti sejamuju patobulinimai

  O kaip su apsisukimu, nekyla problemu su sejamaja kai nagus iskeli ? Nes pats galvoju det nagus ant priekines pakabos.
 5. dova07

  Orapute/kompresorius kombaino praputimui

  Naudojam pramonini dyzelini 3000l/min , tai gali būt ir sudrėkę ir po lietaus išpučia visus tarpelius , jau keletą metų taip išpūtinėjam technika.
 6. dova07

  Tikslaus ukininkavimo sistemos

  SF 2 prenumerata reikia pirktis o laika kurio nenaudoji navigacijos gali sustabdyti gal ir klystu šio klausimu pavasarį domėjausi , bet kad sf 2 yra terminuotas tai faktas 1, 3 , 6, 12 men laikotarpiam.
 7. dova07

  Trašu barstytuvai

  Kvernelandas Geospread CL 15k sukamas nuo darbinio, Rauch Axis M 30,2W taip pat sukamas nuo darbinio su 4 sekcijom 17k. O įmanoma barstytuvus turinčius tik svarstykles privesrt skaityt žemėlapius ? Pas mus nėra dideliu masyvų, dirvožemio tyrimo žemėlapiai nėra margi, plius nuo 100t trašų per metus toks barstytuvas abejoju ar labai daug ką ir sutaupys.
 8. dova07

  ES parama 2014-2020 m. Investicijos į materialųjį turtą

  Tai jau geriau koperuotis +20 proc. kolektyvine investicija.
 9. dova07

  Trašu barstytuvai

  Taip EXACTA CL bėrimo plotis 10-24m norint 27-30 reik menčių prailginimo. Talpa mažesnė 2450kg konkurentu siūlomos 2700kg. Ir dar prie kainos reik pridėti 1,5k eur navigacijos aktyvavimui.
 10. dova07

  Trašu barstytuvai

  Ir dabar pagal komplektacija jos gerokai pigesnes, nei konkurentu skirtumas gaunas apie 4k euru
 11. dova07

  Trašu barstytuvai

  Yra gal naudojančių kvernelando geospread barstytuvus, kokie atsiliepimai ?
 12. dova07

  zieminis rapsas

  Toks pastebėjimas, kad šiemet minimaliai judintoj žemėj nerasta nė vienos sveries, o arimuos ju pilna.
 13. dova07

  SEJAMOSIOS ?

  Kaimyniniam ūki yra 6m pronto, tai savo nuomone apie ja jau turiu. O realiai tai manau, kad visu sėjamųjų principas yra vienodas tiek žemės įdirbimo, tiek pasėjimo kokybes tiek pronto, espro, spirit, terrasem ir visų kitų. O visa kita tik konstrukciniai skirtumai, kurie vieniems pliusai kitiems minusai
 14. dova07

  SEJAMOSIOS ?

  Tampom su 175ag jd. Užsakinejom 2017 rudeni tai gavos 42k dabar kiek žinau kainos padidėjusios. Taip tuos guminius bananus turi ir bednaras ir spiritas, man atrodo kad ir potingeris dabar turi ta opcija ar kažką panašaus į tai. Na siauri ratai tokio tipo sėjamosiose yra tik pas espro ir horscha. Horscho privalumas tik vienas - kaina.
×