Jump to content

dova07

Nariai
 • Pranešimai

  1.469
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie dova07

 • Rangas
  Senbuvis

Miestas

 • miestas
  Šilutė

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. dova07

  žiemkenčių buklė

  Pernai buvom pasisėje viename lauke Etana ir Skagena. Bunkerinis derlingumas panašus 7t/ha , bet klases skyres Skagen Ekstra važiavo, Etana 2 klase. Na ir dėl išgulimo Etana su vienu augimo reugliatorium susitvarko skagenas gulas ir po dvieju. Reziume pasilikom abi veisles.
 2. dova07

  Zirniai

  O galėjo prasiskiesti fenixas ? Duota po 300 l vandens ir 2,1fenixo, bet antra zoliu banga regis nori imti viršų. Veislė Ingrid .
 3. Šiaip tai įdomu kokius balus renkantys čia taip ilgai miegojo, kad toks didelis aktyvumas atsirado tik pratęsus paraiškų rinkimą.
 4. Noras ūkininkaut didelis pas visus Bandysim pavasarį vėl ...
 5. Ant priekinio tilto kardano dėjom sensoriu, ir tas tikslumas niekur nedingsta .
 6. dova07

  SEJAMOSIOS ?

  Iš pronto DC datempt iki pronto NT neturėtų būt labai sudėtinga pasikeiti dirbimo diskus su kojom ir turi notilla
 7. Tai kad teko girdėti atveji kad 6620 SE apie 8-9k valandu nečipuotas užsukino 200 AG ant stendo, sakė kad stanadyne siurbliai dylant rotoriui didėja ir kuro norma dėl ko įpučia daugiau AG.
 8. dova07

  Javų supirkėjai

  Kaip su imlitexu sekasi ?
 9. dova07

  Ruloniniai presai

  Ne kiek dėl presų atsiradimo, o kiek labiau dėl ūkių nykimo šie skaičiai susitraukė ir tas procesas pasijuto apie 5 metai atgal.
 10. Jeigu jau 6130 žiūri, tai manau nepagailėk pinigu ir 6330-6430 modelius pažiūrėk, o dar geriau Premium ekonomiškesnis ir būtinai kad TLS amortizacija būtų.
 11. dova07

  Ruloniniai presai

  12k čia pas kitus vienas geras sezonas
 12. Iš 6130 tikrai daug tikėtis nereikėtų nes jis ėjo tik standart klases ir pas jį ir siurblys ir pakaba silpnesne nei 6430P - 6125m modelio. N ebent čia žmogus klausia apie R klase vėl kitas reikalas
 13. dova07

  Ruloniniai presai

  Buvom gavę deminį, ir turim mchale v660, tai buvo puiki galimybė juos sulyginti, didžiausias minusas tai potingeriui del svorio, nes norint presuot 15 ir greičiau traktorius 4 cilindru 110 ag plius cipas tiesiog persilpnas ji tempti automatiškai didėja kuro sanaudos, žinoma tas greitis aktualus presuojant šiaudus, tad norint greičiau reikėtu jam 6 cilindru 130-150 ag ypač jei kalvotos vietoves. Kitas dalykas tai labai daug dylančių ir judančių detalių kurios laikui bėgant mūsų nuomone bus nemažas galvos skausmas. Rulonas tinkleliu gražiau apgaugiamas nei mchalo. Na o kaina lygegreti mchalui, bet mchale mus atžvilgiu atrodo mažiau sudėtingas priežiūros atžvilgiu.
 14. Kaip paruosete barstytvus sezonui, purskiat dyz. kuro ir tepalo mišiniu ar yra kokiu geresniu paruošimo priemoniu ?
×
×
 • Create New...