Jump to content

Žalinimo programa.Kokia jūsų nuomonė apie šį išmislą?


valstietis

Recommended Posts

prieš 53 minutes , dova07 pranešimas:

Siūlymas dviprasmiškas,  bet situacija nelogiška,  arba nuomos kainos kils ir dar daugiau nepatenkintu, bus kad jaunieji sukelia nuomos kainas, nes nėra laisvos dirbamos žemės. Dėl atsėjimo tai turėtų būti peržiūrima ne paskutinių dvejų metų o  visi nuo 2012  išarti  daugiamečių pievų plotai ir nuo   jų būtų  taikomas procentinis atsėjimas  tik tų žemių savininkams -  naudotojams. 

Pritarčiau. Kai kurie ūkiai 2012-2019 m. galėjo susiarti šimtus hektarų ir jiems nieko. O aš būdamas jaunas ir suaręs pernai pora ha jau turėsiu atsėti. Nors tie anksčiau arę procentaliai galėjo padaryti didesnę įtaką, kad DGP sumažėjimas peržengė ribą

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 43 minutes , Jaunasis321 pranešimas:

Pritarčiau. Kai kurie ūkiai 2012-2019 m. galėjo susiarti šimtus hektarų ir jiems nieko. O aš būdamas jaunas ir suaręs pernai pora ha jau turėsiu atsėti. Nors tie anksčiau arę procentaliai galėjo padaryti didesnę įtaką, kad DGP sumažėjimas peržengė ribą

Svaigstate. Tai gal imam laikotarpį nuo 2007 metų? :)

Kiekvienais metais kiekvienam deklaruojant buvo sakoma kas bus jei bus. Dabar kai jau atsitiko kas atsitiko norit permest atsakomybę arba dalį jos nuo savęs kitiems. Būkit vyrais - neverkšlenkit. 

O dabar: " Aš nekaltas - aplinka kalta" :)

 

Žodžiu visi žinojo ką daro ir kokios gali būt pasekmes. Vienintelė problema - ministerija turėjo pasižiūrėti (įspėti mus) daug anksčiau, kad priartėjo prie ribos. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 15 minutes , Zilvis55 pranešimas:

Svaigstate. Tai gal imam laikotarpį nuo 2007 metų? :)

Kiekvienais metais kiekvienam deklaruojant buvo sakoma kas bus jei bus. Dabar kai jau atsitiko kas atsitiko norit permest atsakomybę arba dalį jos nuo savęs kitiems. Būkit vyrais - neverkšlenkit. 

O dabar: " Aš nekaltas - aplinka kalta" :)

 

Žodžiu visi žinojo ką daro ir kokios gali būt pasekmes. Vienintelė problema - ministerija turėjo pasižiūrėti (įspėti mus) daug anksčiau, kad priartėjo prie ribos. 

Va būtent. O dabar as tai tik už ta , kad visiems. Vistiek pagal eko schemas, 4 % bus visiems.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kol dar laikas, teikit Siulimus kaip spręsti problema dėl dgp. Visi esam kažkokiose sąjungose arba asocijacijose. 
jau nuo 2k15 žinojau, kad pievas reikes atseti jei kas, dideles problemos tame labai nebuvo, nes ukis mišrus, Bet kai pievų skaičius viršijo kelis šimtus ha kuri paversta į pasėlius tai problema nemaža. Telyčios ir infrastruktūra taip greit nesidaro, kaip pievų suarimas. 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 17 minutes , Juodas pranešimas:

Kol dar laikas, teikit Siulimus kaip spręsti problema dėl dgp. Visi esam kažkokiose sąjungose arba asocijacijose. 
jau nuo 2k15 žinojau, kad pievas reikes atseti jei kas, dideles problemos tame labai nebuvo, nes ukis mišrus, Bet kai pievų skaičius viršijo kelis šimtus ha kuri paversta į pasėlius tai problema nemaža. Telyčios ir infrastruktūra taip greit nesidaro, kaip pievų suarimas. 

 

Ką čia reikšti, juk viskas ko taryba reikalauja  tai ministrui eiti lauk. Ir apie nieką kita ten niekas nekalba. Realiai patys save eliminuoja…

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

 

prieš 12 minutes , Juodas pranešimas:

Kol dar laikas, teikit Siulimus kaip spręsti problema dėl dgp. Visi esam kažkokiose sąjungose arba asocijacijose. 
jau nuo 2k15 žinojau, kad pievas reikes atseti jei kas, dideles problemos tame labai nebuvo, nes ukis mišrus, Bet kai pievų skaičius viršijo kelis šimtus ha kuri paversta į pasėlius tai problema nemaža. Telyčios ir infrastruktūra taip greit nesidaro, kaip pievų suarimas. 

 

Tai negi tiek suarei?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 46 minutes , Zilvis55 pranešimas:

Svaigstate. Tai gal imam laikotarpį nuo 2007 metų? :)

Kiekvienais metais kiekvienam deklaruojant buvo sakoma kas bus jei bus. Dabar kai jau atsitiko kas atsitiko norit permest atsakomybę arba dalį jos nuo savęs kitiems. Būkit vyrais - neverkšlenkit. 

O dabar: " Aš nekaltas - aplinka kalta" :)

 

Žodžiu visi žinojo ką daro ir kokios gali būt pasekmes. Vienintelė problema - ministerija turėjo pasižiūrėti (įspėti mus) daug anksčiau, kad priartėjo prie ribos. 

Su mulciavimo uždraudimu ministerija ir pridirbo šiemet 20000 ha pievų paprasčiausiai buvo visai nebedeklaruota...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano nuomone ūkininkas turi jausti pareigą prieš gamtą, nes jo darbas yra tiesiogiai susijęs su gamta ir joje esančia biologine įvairove. Dėl to daugiamečių žolynų išlaikymas, medingų augalų juostos, ir kiti biologinės įvairovės sprendimai turėtų būtį visų mūsų atsakomybė. 

    Taip pat palaikyčiau solidarią visų ūkininkų atsakomybę atnaujinant žolynus. 

Pabandykite pagalvoti apie šiandieninius gyvulininkystės ūkius kurie norėtų pakeisti savo veiklos modelį. Ir norėtų suarti savo daugiametes ganyklas, kuo jie prastesni už dabartinius augalininkus ? Bet taisyklės ir suvaržymai pirmiausia ir daugiausia palies Juos. 

Aš manau kad tai pirmiausia yra socialiai neteisinga ir tai yra visų mūsų ūkininkų problema bei rūpestis. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 11 minutes , AG Paulius pranešimas:

Mano nuomone ūkininkas turi jausti pareigą prieš gamtą, nes jo darbas yra tiesiogiai susijęs su gamta ir joje esančia biologine įvairove. Dėl to daugiamečių žolynų išlaikymas, medingų augalų juostos, ir kiti biologinės įvairovės sprendimai turėtų būtį visų mūsų atsakomybė. 

    

 

 

Teisingai surasei ,kita vertus tai nera tik ukininku reikalas ,jeigu norim gyventi svariau ,zaliau prie to visi turi prisideti nesvarbu tu ukininkas ar ne .Vieni ters ,siuklins o mes cia zaliuosim .As asmeniskai ukininkavima laikau verslu ,o ne hobiu is idejos nedirbu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man vis atrodo kad čia dažnai viskas suplakama į viena… Dgp nėra visi žolynai, ir pas dažna bent jau šių laiku gyvulininka tų dgp nėra tiek jau daug. Esmė mano įsitikinimu tu dgp tai yra ir buvo visi plotai kurie buvo deklaruojami, paukščiukų auginimui, ir visi tie kurie tiesiog buvo deklaruojami smulkinimui. Ir čia reiketu kelti klausimą, kas iš to gavo nauda kas dėl to dabar turėtų atsakyti…

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 24 minutes , kestoxs pranešimas:

Man vis atrodo kad čia dažnai viskas suplakama į viena… Dgp nėra visi žolynai, ir pas dažna bent jau šių laiku gyvulininka tų dgp nėra tiek jau daug. Esmė mano įsitikinimu tu dgp tai yra ir buvo visi plotai kurie buvo deklaruojami, paukščiukų auginimui, ir visi tie kurie tiesiog buvo deklaruojami smulkinimui. Ir čia reiketu kelti klausimą, kas iš to gavo nauda kas dėl to dabar turėtų atsakyti…

Skirtingose situacijose skirtingai tas dgp statusas atsirado, pas sofkinius taip tikrai iš paukštuku auginimo, bet pas žmones su keliom karvem  iš neturėjimo kaip tos pačius kelis hektarus atnaujint ir uždeklaruoti kitu kodu ... Savivaldybiu specealistai šiuo klausimų kažkam padare gera darba. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandas, AG Paulius pranešimas:

Mano nuomone ūkininkas turi jausti pareigą prieš gamtą, nes jo darbas yra tiesiogiai susijęs su gamta ir joje esančia biologine įvairove. Dėl to daugiamečių žolynų išlaikymas, medingų augalų juostos, ir kiti biologinės įvairovės sprendimai turėtų būtį visų mūsų atsakomybė. 

    Taip pat palaikyčiau solidarią visų ūkininkų atsakomybę atnaujinant žolynus. 

Pabandykite pagalvoti apie šiandieninius gyvulininkystės ūkius kurie norėtų pakeisti savo veiklos modelį. Ir norėtų suarti savo daugiametes ganyklas, kuo jie prastesni už dabartinius augalininkus ? Bet taisyklės ir suvaržymai pirmiausia ir daugiausia palies Juos. 

Aš manau kad tai pirmiausia yra socialiai neteisinga ir tai yra visų mūsų ūkininkų problema bei rūpestis. 

baikit su savo tais komunizmais pirkau zeme uz 7000eur, kad ja galeciau paversti i dgp kuri niekada nebuvo, i teisma garantuotai... bukim biedni bet teisingi dgp didziausia dalis prastesnese zemese, o ten ir ismoka uz nepalankias ir es parama buvo teikiama su prioritetu kokia cia lygybe juokaujat, kada gauti pinigus sneka musu zemes prastos mes turim gauti daugiau, o kada isipareigojimus prisiimti, tada jau dalinkimes, tfu smirda...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 14 valandų, JCB pranešimas:

Kas tie visi? Kurie sėdi fb ir forume? Primink ką didelės sąjungos pateikė? 

Visos sąjungos ir sąjungėlės turi susitikti, bendrai nutarti ir tik tada su ministru kalbėti. Dabar kas nori prisiūlys ko nori arba išvis niekas nepasiūlys daugiau ir turėsim ką turėsim.

A tu ko į akis šokį?  :D

Zur visada palaiko zum. Su  problemos sprendimu šiuo atveju nieko bendro. Politikavimas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kurie išarė kelis ha dgp arba visai nieko, sakys kad atsėja tie kas arė, na juk ką nežinojot kad reiks atsėt, deklaruodami pasirašinėjot, o dabar šokat į akis. Va kad tokiem pirmumo eile padarytų atkūrimą, baigtųsi mandrumai... ką nepamenat, jei brolis prisivirdavo košės, tai abiem tekdavo atsakyt...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , jevgenijus pranešimas:

A tu ko į akis šokį?  :D

Zur visada palaiko zum. Su  problemos sprendimu šiuo atveju nieko bendro. Politikavimas. 

Gal šoklys :D kritikuot mokam, o ką kritikuotojai patys tuo klausimu daugiau yra padarę?? Arba kaip po to video, tas kur šokinėjo, čia forume buvo dunduku išvadintas... bet va nueik ir pats pakalbėk.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 8 minutes , JCB pranešimas:

Kurie išarė kelis ha dgp arba visai nieko, sakys kad atsėja tie kas arė, na juk ką nežinojot kad reiks atsėt, deklaruodami pasirašinėjot, o dabar šokat į akis. Va kad tokiem pirmumo eile padarytų atkūrimą, baigtųsi mandrumai... ką nepamenat, jei brolis prisivirdavo košės, tai abiem tekdavo atsakyt...

sneki kaip per galva gaves kokie mandrumai jeigu nieko nesuariau, kodel turiu tave remti??? kada mane paremei??? turetu buti kazkoks balansas o ne i vienus vartus... nuimam visokius uz nepalankias, visokius kitokius prioritetus nu tada pizdu lygybe brolybe tezydi...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 12 minutes , Sarunce1 pranešimas:

sneki kaip per galva gaves kokie mandrumai jeigu nieko nesuariau, kodel turiu tave remti??? kada mane paremei??? turetu buti kazkoks balansas o ne i vienus vartus... nuimam visokius uz nepalankias, visokius kitokius prioritetus nu tada pizdu lygybe brolybe tezydi...

Bet nuo atotrankos ir pačiam matosi kliuvo... nu dabar pats pagalvok, ne vienas ne du yra suaręs 50-100% dgp viso ūkio ploto. Tiki kad lieps atkurt tik tiem, kas arė? Tai kur čia tą lygybę matai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , JCB pranešimas:

Bet nuo atotrankos ir pačiam matosi kliuvo... nu dabar pats pagalvok, ne vienas ne du yra suaręs 50-100% dgp viso ūkio ploto. Tiki kad lieps atkurt tik tiem, kas arė? Tai kur čia tą lygybę matai?

 

prieš 2 minutes , JCB pranešimas:

Bet nuo atotrankos ir pačiam matosi kliuvo... nu dabar pats pagalvok, ne vienas ne du yra suaręs 50-100% dgp viso ūkio ploto. Tiki kad lieps atkurt tik tiem, kas arė? Tai kur čia tą lygybę matai?

kiekvienas verslas turi savo rizika, tu man siulai nuo saves nuimti ir tokiems atiduoti kodel??? as savo atvargau desimtmeciais paskolas mokejau kas man kompensuos kazkoks priverstinis izbuozinimas gautusi, o tie kas are pauksteli dejo ar ne dejo???? prisiime rizika vadinasi, mano manymu visiems dalint ne variantas arba turetu buti kazkokie kompensavimo mechanizmai neziurekit vien tik savo siknos, o taip uz brolybe rekiat...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , Sarunce1 pranešimas:

 

kiekvienas verslas turi savo rizika, tu man siulai nuo saves nuimti ir tokiems atiduoti kodel??? as savo atvargau desimtmeciais paskolas mokejau kas man kompensuos kazkoks priverstinis izbuozinimas gautusi, o tie kas are pauksteli dejo ar ne dejo???? prisiime rizika vadinasi, mano manymu visiems dalint ne variantas arba turetu buti kazkokie kompensavimo mechanizmai neziurekit vien tik savo siknos, o taip uz brolybe rekiat...

O tu nedėjai paukštelio? Dėjom visi nežinodami mechanizmo. Ir teisingai sakai, apie tą riziką žinojai, tik dabar labai nustebusį vaidini. Tu sakai tavo nuomne, aš sakau savo nuomone, na ir kuris teisus??? Nesinervuok, kokį dvidešimt arų manau rasi kur atrėžt ir nenubiednėsi nesuaręs iki griovio vagos...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, AG Paulius pranešimas:

Dėl to daugiamečių žolynų išlaikymas, medingų augalų juostos, ir kiti biologinės įvairovės sprendimai turėtų būtį visų mūsų atsakomybė. 

  

Tai vakarų eu problema,o ne mūsų ,mes dar taip toli nespėjome nueiti kad reikėtų šito propogandinio cirko. Paprasčiausiai nemaišyti ūkinės ir gamtos plotų - dabar ūkinėje reikalaujama laikyti sabakstynus, o  gamtos vietas šienauti ,naikinti krūmus.- absurdas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...