Jump to content

valstietis

Nariai
 • Pranešimai

  780
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Vartotojo informacija

 • Pomėgiai
  medžioklė

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

valstietis pasiekimai

Patyręs dalyvis

Patyręs dalyvis (4/5)

4

Reputacija

 1. Nusikuls per 5 dienas ir susipils ant zemes.Ne vien kombainas lemia sparta,reikia kad ir transportas atitinkamas butu.Jeigu ukis apie 100 ha,nemanau kad turi kelias priekabas po 30 tonu ir atitinkamus traktorius joms vilkt.Ir nemanau kad jie reikalingi.Aisku galima ir juos nupirkt,panaudot 5 dienas ir numest metams iki kitu 5 dienu.Tik viskas pinigus kainuoja.
 2. New holland M100,skydelyje dega raidės CL ,prie blokiruotės ir priekinio tilto jungimo mygtukų mirksi lemputės.Jungtukai nereaguoja.Taip pat nereaguoja ir darbinių šviesų jungtukai.Kas gali būt tam triperiui?
 3. Na taip, yra kas veikti. Aš žiūriu iš savo pozicijos, nes dirbu tik po "valdiško" darbo dienos, iki vėlyvos nakties. Kolega gal gali sau leisti prabangą dirbti savo ūkyje visą dieną, tai gal tada ir nieko tokio Devyni amatai,dešimtas...
 4. valstietis

  Pasaulio įvykiai

  Na ir kas kai Ukraina turi kariuomene? kas nuo to pasikeitė? Jie turi visas galimybes priešintis, mes netgi turėdami šauktinius, mobilizavus visus vis vien nieko neturim jei didmiesčių ir apskritai visos Lietuvos didžioji dalis liko pensisninkai tai apie kokia dar po galais kariuomene galim šnekėt??????? Taigi kad negalim šnekėt,tai ir nereikia valdžios žmonėms kaip grazbek sakė ir lot kaip lenciūginiam...
 5. valstietis

  Pasaulio įvykiai

  Džiūvėsiai jeigu ką .Kažkas minėjo kad blogai jog atsisakėm šauktinių kariuomenės.O kiek procentų tų šauktinių tarnavo kai to atšaukimo nebuvo?Ir kiek dabar piliečių galėtų pasakyti ką reikia daryt jeigu neduok Die kiltų karas?Anąkart vienas karybos ekspertas per TV liepė tokiu atveju kreiptis į seniūnijas :shock:Normalioj valstybėj ir rezervas turėtų būt bent minimaliai rušiamas,bent jau priesaiką šaukiamojo amžiaus vyriška giminė turėtų būt priėmus... .Darbininkų sąmoningumą ir atlyginimus ir kažkas minėjo.Ką gali galvot eilinis pilietis,gaunantis 1500 Lt,kai buvusi krašto apsaugos ministerė per TV roštauna,jog iš ministro algos (kažkur apie 10000 mėn.)neįmanoma susitaupyt,nes reikia gi apsirengt ir pavalgyt bent kukliai...Žuvis pūva nuo galvos,pirmiausia reik tvarkos(bent elementarios)valdžioj,tada ji bus ir valstybėj,ir kitų požūris į tą valstybę bus kitoks.
 6. valstietis

  Kombaino išsirinkimas

  Gal kas žino kokie merso variklio apsisukimai 96-tam dominatoriui?
 7. valstietis

  John Deere, 1075 HYDRO/4

  Neverta.Pasidomėk variklių kainom ir kiekiu ant Lietuvos žemelės,suprasi kodėl neverta.O varikliai mėgsta iškrėst šposų .
 8. valstietis

  Perkinson variklis.

  Nuvažiuoji į l.automob.šrotą,nusiperki nuo didesnio tūrio variklio kuro filtro korpusą,uždedi vietoj šito ir kuli sau laimingas.Ir už filtrus paskui nei pusės šitų kainos nemokėsi.
 9. Dirbo dirbo be dumuko,eme ir islindo svaistiklis per sonuka prie 2400 m.v
 10. Kaip nebus ekonominės naudos,bus.Nevykdysi reikalavimų,negausi 30 proc.išmokų,būsi geras,vykdysi,gausi.Va tau ir nauda.
 11. Kiek žinau tai tik iš spaudos.Gal mūsų forumo anglakalbiai daugiau ką išskaitę.Man su ta kalba nekaip.O lietuviškai rašo kad reikės laikytis sėjomainų(kokių konkrečiai neradau),buvo 7,dabar lyg apsistojo ties 3 procentais dirbamos žemės palikti veistis dulkintojam(čia augalų,ne tautos),tą žemę užsėti kažkokiais pastoviai žydinčių augalų mišiniais.Jeigu to nedarysim,tada būsim begėdžiai ir negausim 30 procentų išmokų.Aš savo valstietiška galva taip supratau,gal aš labai klystu? .Taigi gal kas daugiau žino apie tai.O apie vasarojaus ir žiemkenčių santykį nieko neradau,kaip ir kolega ceck rašė.
 12. Aš maniau, kad šis reikalas dar tik svarstomas. Ar jau yra priimta kas ir kaip kad žinot kiek ko reiks sėti? Kiek suprantu tai svarstomas,bet gairės kaip ir aiškėja.Todėl ir norėčiau api tai ne vienas samprotaut...Ir jeigu sakot kad ten viskas OK,tai pasidalinkit informacija ir su kitais,reikalavimais tos programos ir pnš.,nes aš ten nelabai ką susigaudau
 13. mano galva kuo anksčiau pasėsi - tuo geriau kam ten tempt į tą vasaros pabaigą ? nu aišku, jei tikslas yra naikinti piktžoles, tada nežinau. Mano galva jei dėl piktžolių naikinimo tai pats efektyviausias ir pigiausias būdas yra glifosatas Gal žinai kur gaut glifosato kuris naikina sėklas?Norėčiau aš ir jo .
×
×
 • Create New...