Jump to content

Duncia

Nariai
 • Pranešimai

  400
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  1

Duncia paskutinį kartą gavo apdovanojimą Birželio 28 2018

Duncia paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Duncia

Miestas

 • Miestas
  Anyksciai

Paskutiniai lankytojai

2.818 profilio peržiūros
 1. Duncia

  Už kiek perkate žemę?

  Pradžioj buvo mačiau 230 eur/ha db 300 pasidarė
 2. Prieš 30 m senelio statyta sienui. Ne paveldas. Prisitaikiau grūdams laikyti.
 3. Patogu ir jiem, bet dar patogiau man bus
 4. Betonavimas apie 2000 išėjo nes dejom kietiklio 450 ir lakas 100 eur. 15 cm betonas. Visa kita, sijos žvyras pagrindui, darbas, nes patys pagrindą ruosem, sienos.
 5. Betonavimas su betonu 6300 eur be PVM.
 6. Na va siek tiek pajudėta su sandėliu. Kolonos metalinės 10 cm sijos, kas 2m. Isgresta 30 cm skyles apie 1,5 m, ne mažiau 1,2 m gylio, suleistos ir ibetonuotos sijos. Į tarpus tarp sijų planuose 4x10 cm lentos gulscios kas 50 cm. Ant viršaus 18mm osb plokštės su spuntu. Planas apie 2m supilti. Sąmata su grindimis 24x12m ir sienomis apie 10 k. Rudenį matysiu kaip laikys.
 7. Duncia

  Grūdu kainos?

  O čia naujas ar senas derlius? Aš kur rašiau, naujo kainos.
 8. Duncia

  Grūdu kainos?

  Aš irgi manau kad kažkaip daugokai KG pasiima.
 9. Duncia

  Grūdu kainos?

  Kg Anykščiai iš kiemo Rapsai 1kl 379, 1.2 374, 1.3 369, 2 364, miežiai, 143, kviečiai 2kl 168
 10. Duncia

  Claas kombainai (informacija)

  Gal kam yra uzsikirtes moto valandų laikrodis? Dominator 118sl maxi. Gal kas ką patars?
 11. Kaip tik tokia turim tik senesnio modelio, kur išėjimo ratuko guolius kas sezoną reikia keisti.cia kur foto jau pakeista į naujesni išsejimo ratuką. Pastebėjimai tokie kad lyginimo lenta išlinko po 1 sezono, lyginimo lentos hidrocilindro taškas ir kampas jau gamykliskai kažkaip nekaip padarytas tai sulenkia per vidury. Gal naujasnej patobulinta. Esam seje į arimą tiesiai,kur lengvesnės žemės. Nepatiko tik tai kad ties traktoriaus vežėmis jokio kopijavimo ir paviršiui daugokai neiterptu sėklų. Derlius per daug nesiskyrė kur seta arime po lėkščių. Labiau aktualu pavasario sejai tas gylis nes tad
 12. Gal kas galėtų koki barstytuva parekomenduoti iki 6k eur. Esmė tokia, kad su paprastu lenkišku, šiemet kažkaip labai pasijautė, kad kuliant aplinkui lauką, daugumoje laukų matėsi prastesnis derlius. Ar gali būti čia pakraščio sistemos nebuvimo kaltė? Iš barstytuvo norėčiau, kad bertų nuo greičio, sklendės su kompu valdytųsi, pakraščio sistema na ir jei dar galulaukiu atjungima eitų padaryti prijungus trimble ez-guide 250 , būtų super. Manau mano atveju tik dėvėtas arba koks donder. Talpa 2 –2,5 t but gerai.
 13. Duncia

  No-till

  Man prašyčiau foto kulimo metu kaip čia viskas atrodys
 14. Duncia

  No-till

  Pagal ką sprendžiant apie tą gyvumą? Pagal spalvą, sliekus, derlius ar dar kažką?
 15. https://www.de2.lt/naudinga-informacija/lentelės/324-įvairių-augalų-grūdų-tankis-kg-m3 Čia rašo normines drėgmės grūdų svorius. Kad gautum norima rezultatą reikėtų tikriausiai pridėti ta drėgnumo procentą. 35 % atėmus bazinį. Nzn kiek tas bazinis.
×
×
 • Create New...