Jump to content

Duncia

Nariai
 • Pranešimai

  232
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  1

Duncia paskutinį kartą gavo apdovanojimą Birželio 28

Duncia paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Duncia

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Miestas

 • miestas
  Anyksciai

Paskutiniai lankytojai

1.046 profilio peržiūros
 1. Duncia

  žiemkenčių buklė

  Ryt kabinu purkstuva ir i laukus:) kaip tik arrato turiu likuti, vadyba sake tiks.
 2. Duncia

  žiemkenčių buklė

  Va foto įmetu
 3. Duncia

  žiemkenčių buklė

  Žieminiuose miežiuose gausu garstuko, vietom net technologiniu nesimato. Reikėjo purkšt ankščiau, bet vis tikėjausi, kad šalnos aptramdys juos. Pirmi metai kaip auginu miežius žieminius. Patarkit ką geriau padaryti, ar kažka purkšti ar visdėlto jau vėlu kažką bedaryti?
 4. Duncia

  Išmokos 2014-2020

  Ką nors girdejot? Jei gerai supratau tai beveik niekas nesikeičia nuo praeitų metų? https://m.delfi.lt/agro/agroverslo-naujienos/article.php?id=79291565
 5. Duncia

  žiemkenčių buklė

  Kokie pamąstymai žieminiams dėl užsitęsusios bobų vasaros? Lyg ir žada šiltus orus iki pat kitos savaites vidurio. Ten kur paskutiniai seti tai ramiau, bet kur pirma, tai galvoju ar neperaugs....
 6. Duncia

  žiemkenčių buklė

  Šeip niekad nesu naudojęs žieminiams herbicidu. Bet šiais metais vietom garstuko nemažai matosi. Bet šis manau pašalus bus sutvarkytas. Kokioms piktžolėms išplitus jau verta būtų sunerimti? Pas mus po paskutinių lietų ir molynai pradejo dygti, iš toliau nesimato, bet priejus arčiau jau matosi besikalantys daigeliai tai manau dar šilumos praneša, tai šaus į viršų ir susitvarkys viskas.
 7. Duncia

  KVIETRUGIAI

  Tai vat ir suku galva kaip geriau persėti? Suskusti skutiku, ar seti ant virsaus mazesne norma? Sejamoji be dirbimo tik lyginimo lenta prieki segmentinė.
 8. Duncia

  KVIETRUGIAI

  Prastai issilaike uzpernykste sekla, ko pasekoje prastas daigumas. Šiuo metu vaizdas toks. Seta rugsejo 9 d. Kaip dar kazko tiketis kad pasikrumys ar nerizikuot ir kvieciais perset?arba dasipirkt seklos normalios ir tais paciais kvietrugiais.
 9. Duncia

  Grūdu kainos?

  Sake kazkas ten su pupom trukumas ir su miežiais, tai tipo dar ne vieno laivo nepakrove. Prastai jiem ten baudos... zadejo spalio 1 savaite atsiskaityt....
 10. Duncia

  Dirvų kalkinimas !

  Kazkaip as labai suabejojau tais tyrimais. Samdeme agrolabą. Tai vienoj vietoj kalniukas pagal juos ph 4,5 tačiau derlius visiškai nesiskyre nuo viso lauko. Pagal lentele žiurint jei ph 4,5 tai išvis kviečių skurduma ten turi būti. Tai net nežinau kur čia ta teisybė.
 11. Duncia

  dirvožemio tyrimai

  Edviuks gal gali plačiau papasakoti kokie tie kardinalus pasikeitimai?pas mane laukuose fosforo max 70. Tai stengiuos varyt su 10-26-26 ar kaip šiais metais su 8-19-29 ir su salietra 30-4-4. Niekur negavau siemet 10-26-26. Ties amofosu dar susilaikau vis nes nezinau kokio rezultato tiketis.
 12. Duncia

  Derliaus nuėmimo dienoraštis

  Kol kas skagenas po 4,5 byrejo. Klase 2 viskas kol kas. Tai sakyciau neblogai. Veislė kurią aš pamiršiu tai bus edvins, antri metai 3 t neperkopia. Tik mastau kuom pakeisti kad būtų ankstyva. Zirniai po 1,5 tik. Daug pleikių uždžiuvusių.
 13. Duncia

  žieminių kviečių veislės

  Manau viskas buvo gerai kai klimatas pastovesnis budavo. O dabar tai žiauriai rizikingas verslas ta augalininkyste, ypač kalbant apie pradedančius kurtis, o jei dar kokios paskolos, tai raganosis po tokių dviejų pastarųjų metų... Pats pradėjau rimčiau ūkininkauti prieš kokius 4 metus. Tai galiu pasakyti, kad arba per daug tikiuosi iš savo žemių arba klimatas padaro savo. Plius kelis metus ir su purškimais ir su tręšimais sugrybauta. Taip, kad, tik iš kai kurių žemių gavau tai, ko tikėjausi. Mano žemėse fosforo tik apie 30, vietom 70, tai as vien tik norėdamas subalansuoti tręšimą, kiek turiu investuoti. Gerai, jei po to seka derlingesni metai, o jei kaip šie. Jau dabar matau, kad šiemet gautos pajamos už grūdus nedengs trąšų, žemės nuomos, kuro bei chemijos savikainos. O kur dar pasikalkinti ne pro šal. Kur dar techniką norisi kažkiek atsinaujinti. Plius dar kiek streso patiri kai kokių pikdžolių pridygsta, sausra ar liūtys užeina. Žodžiu jei nori ūkininkauti tai reik ir žinių turėt ir stiprių nervų. Kol kas dar matau kokios klaidos darytos, tai tik tai ir suteikia motyvacijos bandyti dar keletą metų.
 14. Duncia

  Derliaus nuėmimo dienoraštis

  Dar ką pastebejau pastaraisiais metais net žolės neina normaliai užsiauginti. Anksčiau pirmamečiai ar antramečiai įseliai drasiai pirmos žolės po 10 rulonų prisukdavom dabar jau kaip pasiseks.
 15. Duncia

  Derliaus nuėmimo dienoraštis

  Pabaigiau edvina tai vidurkis visų laukų tragiškas apie 3 t, jei dar užmirkimus pridėtumėm tai tik 2,5. Tiesa kokybė gera, nuo 2 iki ekstros. Visuose laukuose duota po 300 10-26-26, salietros po 300 per du kartus. Purksta tombo. Priėjau išvados, kad prie tokio klimato, koks pasitaiko jau treti metai, bandysiu kažkokią sėjomainą vien tik iš žieminų, na gal dar ankštinių kokių. Dar porą metų pabandau su normaliu tręšimu ir jei 4 t vidurkio nera, nematau prasmės užsiimti augalininkyste savo žemėse. Labai didelis skirtumas kur žemė 32-40 ir kur virš 40. Atrodo darai viską tą patį bet viskas pleikėm išeina tam pačiam lauke, vienur pasėliai gražūs kaip iš atviruko, kitur kaip po karo. Niekaip nesuprantu kaip kiti rašo ten 30 balų žemė ir derliai ten po 6 t. Man atrodo skirtumas yra tarp 30 balų žemės vidurio Lietuvoje ir tarp 30 balų pas mus.
×