Jump to content

Duncia

Nariai
 • Pranešimai

  424
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  1

Duncia paskutinį kartą gavo apdovanojimą Birželio 28 2018

Duncia paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Duncia

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Miestas

 • Miestas
  Anyksciai

Paskutiniai lankytojai

3.041 profilio peržiūros
 1. Duncia

  žiemkenčių buklė

  Mirga marga pagal kritulius lietuvelej. Atrodo ne tokia jau ir didele
 2. Duncia

  žiemkenčių buklė

  Bandžiau patresti rapsa šiandien, kur lengvesnė žemę eina, tik veliasi apie ratus, bet įvažiavusi į molį tręšimas baigtas iki kol pradžius. Aišku dirbti galima tik kad daug vietų kur vos isropoju.
 3. Žodžiu žemės darbams geriau sukimo momentas didesnis, o kokiuose darbuose daugiau ag reikia? Darbams su gtv? Ar dar kažkur?
 4. Į ką labiau žiūrėti renkantis panašios galios traktorius, į ag ar į sukimo momentą? Dažnai traktorius su mažesniu sukimo momentu arklio galių turi daugiau, nei kad kitas, su didesniu sukimo momentu?
 5. Duncia

  Claas kombainai (informacija)

  Kaip geriausia būtų sutvarkyti šonines gumines tarpines kramtomosios lentos? Suplysineje tos gumos tai truputi prabira į vejelka. Reik mažo žmogaus ieškot ar bandyti imti lauk kratiklius ir iš viršaus prieiti? ar geriau kramtomas lentas su visu rėmu imti lauk?
 6. Man irgi panašiai, niekaip nepapuolu kad aukštesni balai su parama butu. Taip ir nesu gavęs jokios paramos. Kai dar nebuvo 5 metu ūkininkavimo, kaip ir nieko labai nereikėjo, žemės mazai buvo. Dabar yra daugiau žemės bet parama kad paimti tai nežinau sudėtinga, ir tie 40 proc ne stebuklas, bet būtų ne pro šalį.
 7. Su 50 balų jaučiu slidus reikalas gautusi.
 8. Duncia

  žiemkenčių buklė

  Ner čia ką speliot atšils, pagyvensim pamatysim, akeciu neturiu, bus matyt.
 9. Duncia

  žiemkenčių buklė

  Sėjos norma per didelė ir per anksti. Kažkur apie rugsėjo 13-14. Viduryje pasikapscius net ir baisiausiose vietose stiebeli praardzius žalios spalvos yra, lyg ir lenda nauji lapai. Šaknų taip pat baltų matosi. Tai mastau viskas bus gerai.
 10. Duncia

  žiemkenčių buklė

  Man ir su tokiais atrodo kad atsigaus, o čia dar palyginus gražu
 11. Na nežinau kaip pažiūrėti, pernai bandžiau ir žieminiams miežiams ir zieminiams kviečiams programa du fungicidai, viena kart mikro, azotas per 3 kartus, tai nepasakyčiau kad labai skyrėsi derlius, nuo laukų, kur tik vienas fungicidas, du azoto barstymai, ir jokiu mikro. Aišku nebuvo čia bandymas labai tikslus nes laukai, priesseliai, skirtingi. Bet išleidęs daugiau chemijai, nepastebėjau didesnio pelno.
 12. Duncia

  Strip-till

  Ar yra sejanciu strip till sejamosioms kalvotose vietovėse, prastesnėse žemėse iki 40 balu. Kaip ten ši technologija? Lygumose ji lyg ir puikiai veikia, bet kaip kalnuose kur yra molio sunkaus, ar slyno kur sausai ariant net pristoja traktorius ir jei plugas lengvesnis kelią ji į viršų? Domiuosi šia technologija, ir esu skaitęs kad šlapiame slyne ar molyje pasėjus kalvose nesudygo, nes sėkla grioveliuose lieka atvira, ir neuszizeria gerai žemėmis. Čia jau netinkamas dirvožemis strip tillui ar sejamosios trūkumai kažkokie?
 13. Duncia

  žiemkenčių buklė

  Pasivaiskciojau ir aš šiandien. Janinai arba sėjos laikas netiko arba per didelė norma pasejau. Kur seta anksčiau ir po 160 kg/ha ten gražu. Čia seta apie 09.12 gal koki, su 190 kg/ha vaizdai tokie. Rapsas, skagenas, netgi miežiai ir tie be didesniu priekaištų. Šaknys lyg ir gyvos ar čia save taip tik raminu?
 14. Duncia

  zieminis rapsas

  Kuliat kas rapsa be rapso stalo? Turiu kombainą tik su atpjoveju. Labai dideli nuostoliai gali būti?
×
×
 • Create New...