Jump to content

Duncia

Nariai
 • Pranešimai

  440
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  1

Duncia paskutinį kartą gavo apdovanojimą Birželio 28 2018

Duncia paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Miestas

 • Miestas
  Anyksciai

Paskutiniai lankytojai

3.573 profilio peržiūros

Duncia pasiekimai

Dažnas dalyvis

Dažnas dalyvis (3/5)

72

Reputacija

 1. Bet tai kas čia gaunasi, nejau tiek daug ūkių su tais gyvuliais prasideda? Nes be gyvulių man atrodo nelabai su balais.
 2. Per anksti npk uzsisakiau, manau nebereiks iš rudens, tik po rapso teks barstyt.
 3. 1 cm žemėj sudrėkinta Anykščiuose, tas pats kas nieko, degam ir manau degsim toliau....
 4. Bent jau NMA puslapyje paspaudus pateikusiems paraiškas ir pasirinkus investicijomis į valdas skyrių, paspaudus statistiką rodo, kiek pinigų skirta kiek paraiškų sunesta kiek prašoma suma. Tai ten pagal vakar dienos duomenis rodo kad prašoma suma mažesnė nei kad skirta pinigų.
 5. Nzn kol kas kaip ir apsistojęs ties m8s205 ir claas axion 830. Gera kaina nh t7260. Visa 20000 eur pigiau nei šie modeliai. Tik apsisukimo spindulys didelis pas nh. Tai toks nerangus manau, o laukų mažų irgi turiu.
 6. Tai kad kaina mf su 2 el hidroporom ir 2 paprastom, panaši kaip jd195m. Žiūrėjau su Mf8s 205, sukimo momentas didesnis nei jd, baze didesnė, svoris didesnis, kabinoj maloniau. Daugeliu atveju jei būtų 195R tada kaip ir OK. Nes kiti traktoriai už M kaina bet komplektacija kaip R. Jau su galios valdymu, šone stiklas vientisas.
 7. Ką rinktis iš naujų apie 200-230 ag traktorių? Lyg ir su parama viskas tvarkoj, tai reikia apsispręsti. Pagrinde bus dirbama su agromasz salvis 3m sėjamaja, kalvotose vietose, žemės įvairios yra ir sunkių ir lengvesnių. Sėjama apie 200 ha. Bet viskas perkama tik iš 150ha ūkio, tai focus ar mzuri neisvezu. Mf 8s lyg ir smagiausia kabinoj buvo pasetet. Claas axion 830 su hexashift deze tai sukimo momentas didžiausias iš man prieinamų traktorių. John deere tik 6190M išeina, jei būtų R net negalvočiau. Valtra t214 kaip ir lengvoka ir sukimo momentas mažokas. Na dar variantas NH t7260 labai gerą kainą gana paprastos komplektacijos siūlė, jei dar liko už tą kainą. Kaip tos el. Hidro poros ar patikimas dalykas?
 8. Duncia

  žiemkenčių buklė

  Kokie to pliusai minusai? Po pievos rapsas?
 9. Duncia

  žiemkenčių buklė

  Šiemet pirmi metai su rapsu, kol kas vaizdas tenkina, viena kita ramunė, derlius bus matyt.
 10. Duncia

  žiemkenčių buklė

  Neglifosuoju, nusienauju, suariu ir viskas. Pernai taip darant piktžolių nedaug buvo, tiesa skagenas setas. Šiemet irgi kur skagenas taip po pievos tai neatrodo gražiai bet derliaus bus. Čia po janes šiemet vaizdai tragiški. Kaip su glifosatu šiemet 10 dienų prieš kulimus? Dar galima naudoti?
 11. Duncia

  žiemkenčių buklė

  Kokie patarimai būtų, kai sejami žieminiai kviečiai po artos pievos sukovoti su piktzolem? Šiemet kur po rudenį artos pievos seta ir purksta tik paprastas herbicidas toks kaip sekator ar mixin vaizdas tragiškas. Motiejuku, svidriu, varpučio ir dar smilguolės prilindo. Kaip geriau padaryti kad nebesikartotu tokios klaidos, pieva prieš ariant glifosuoti, ar koki tombo iš pavasario?
 12. Duncia

  žiemkenčių buklė

  Tik po žirnių pas mane šiemet svaru kviečiuose. Visur kitur ko tik nėra. Yra kur ir rugiageles elegant nepaime. Po pievos nenaudota niekas nuo varpinių tai ir svidriu ir motiejuko ir varpučio kupstai. Nuo šių metų kai kviečiai po pievos, būtinybė rimtas herbicidas nuo varpinių. Pernai irgi po pievos ne kažką laukas atrodė, bet po 8 atidavė 35 baluose. Tai jei varpinių žolių nebūtų geriau turėtų byreti.
 13. Duncia

  Trašų kainos

  Kad čia jau nebe pirmais metais girdisi kad nebus trąšų ar kad brangs, bet kaip būna taip būna ir už normalią kainą. Laikas parodys.
 14. Duncia

  zieminis rapsas

  Prieš 3 - 4 dienas purkšti laukai su boru ir dadeta kaiso, bet ziedinuku visuose laukuose randu ryt su tuo pačiu kaiso vėl bandysiu važiuot, kur nežydi.
 15. Duncia

  žiemkenčių buklė

  Purkšti tai purkšti, bet kada ta vėją pagauti kad nedidelis būtų ir ar pasiteisina purksimai kai rasa dar būna? Kiek žiūriu tik šiandien silpnesnis vėjas o taip gal tik trečiadienį kažkas panašaus o pas mane dar niekas nepurksta visai.
×
×
 • Create New...