Jump to content

Duncia

Nariai
 • Pranešimai

  298
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  1

Duncia paskutinį kartą gavo apdovanojimą Birželio 28 2018

Duncia paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Duncia

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Miestas

 • miestas
  Anyksciai

Paskutiniai lankytojai

1.527 profilio peržiūros
 1. Duncia

  Dirvos idirbimo budai ir seja

  Glifosatas pavasari ir sek ka nori.
 2. Ar labai blogai npk trąšas berti po sėjos kai pasimato technologinės? Nes jei ant arimo jau jaučiu kokia navigacija reikalinga.
 3. Stover išsiverčia kaip pašarai. Tai čia kur stover eilutė su šiaudais tiek išsineša ar su grudais nesuprantu?
 4. Duncia

  KVIETRUGIAI

  Kokia norma tokiu laiku?
 5. Duncia

  No-till

  Gal ir ne šią temą pataikiau. Bet klausimėlis, su kokiais iššūkiais susiduriat nebeariant žemės o tik porą kart suskutant ir sėjant? Be fungicidų manau jau nebeapsieinama? Arba rimta sėjomaina turėtų būti. Bandysim tokiu dirbimu bent kažkiek drėgmę saugot lengvesnėse žemėse. Be rapso sėjomaina manau prastoka gaunasi.
 6. Pas mane siemet edvins nuo skageno kaip kuriuose laukuose sunku lyginti. Patvirtinti tik sėl šiaudų galiu kad jų buvo daug, lyginant su skagenu. Bet dirvai irgi geriau daugiau siaudu. Nors kur laukeliai po 7 t tai šiaudų ir vienam ir kitam buvo. Vienam laukelyje edvino šiaudų kaip ten kur 7 t bet kuliau tik 5 t. Labai viskas skiriasi nuo dirvožemio. Jei imant vidurki tai edvino 4,5 t/ha. Skageno apie 5. Edvinas į lengvesnes dirvas pasėtas, skagenas į sunkias. Visko vien veislei po šių metų negaliu nurašyti.
 7. Fenomen niekas nebandet?
 8. Kai edvino atrodė tik šiaudą kūlėm, tai skagenas visai kas kita. Žymiai didesnis grūdas ko pasekoje byra truputį virš 6. Vienam 3ha lauke virs 7 t/ha. Man asmeniškai rekordai bent kol kas. Lietučio vakar biškį gavom, tai šiandien jei neprilys lekiam toliau.
 9. Edvins kur dregmės pakako is 1,2 ha 9 t bunkerinio. Kol kas 2 klasė. Bendras laukų vidurkis edvino apie 4,5 - 5 ha. Kaip mūsų žemėse ir tokiais metais patenkintas. Skagenui dar 5 -10 dienų kad susivienodintų ir prinoktų. Be trašų ir visai nepurkšti laukai, po pievos po 1,7 t/ ha.
 10. Duncia

  Zirniai

  Taip, del zoliu pagrinde, ir aisku nevienodi kai kurie dar zydi, kai kiti jau skrudenos rudi.
 11. Duncia

  Zirniai

  Vakar nupuciau, ir tai galvoju ar ne per velai.
 12. Vakar pasibandem edvins 3 ha. Javai tankūs bet varpos menkos kaip ir grudai mazoki. Po 5 t/ha gavosi. Apie 15 drėgmė. Kitur kazkaip dar laukti reikia. Dregnoki. Toks jausmas kad šiaudų prisiauginom šiais metais.
 13. Duncia

  žiemkenčių buklė

  Edvins jau visia nebedaug. Gave 1 ltr ccc. Skagenas taip pat po 1 ltr ccc, irgi panasiai griūna.
 14. Edvins jau eis i trasa kai tik pora dienų pradžiųs.
×
×
 • Create New...