Jump to content

Duncia

Nariai
 • Pranešimai

  304
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  1

Duncia paskutinį kartą gavo apdovanojimą Birželio 28 2018

Duncia paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Duncia

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Miestas

 • miestas
  Anyksciai

Paskutiniai lankytojai

2.260 profilio peržiūros
 1. Duncia

  Javų supirkėjai

  Uab asuma, kaip sitas supirkėjas?
 2. Duncia

  žiemkenčių buklė

  Pas mane miežiuose irgi tas pats skutimuose. Arimuose žymiai mažiau. Taip pat seno kombaino šiaudų paskleidimo problemos.
 3. Duncia

  žiemkenčių buklė

  Tai taip iseina beariminej be fubgicidu nei pro kur? O kaip ta siaudu problema sprest?
 4. Duncia

  žiemkenčių buklė

  Pernai artas. Yra ir šiaudų vietomis. Lyg ir daugiau geltonuoja kur kombaino daugiau pabirų pabarstyta.
 5. Duncia

  žiemkenčių buklė

  Skusta diskiniu 3 kartus. Iki 10 cm. Speju gal kazkaip šaknims sunkiau prasibraut. Pavasari bus matyt reali situacija manau.
 6. Duncia

  žiemkenčių buklė

  Šiemet pirmą kart pasėta į skutimą žieminiai miežiai. Šale naujai dirbama dirva sėta į artą. Skirtumas akivaizdus arimo naudai. Žemė smėlinga. Skutime ir retesni ir labiau geltonuojantys ir mažiau išsivystę. Arime geltonavimo išvis nėra. Taip turi būti ar kažkur kažko nedažiūrėjau? Skutime priešsėlis ž kvietrugiai, arime vas. miežiai.
 7. Duncia

  Dirvos idirbimo budai ir seja

  Glifosatas pavasari ir sek ka nori.
 8. Ar labai blogai npk trąšas berti po sėjos kai pasimato technologinės? Nes jei ant arimo jau jaučiu kokia navigacija reikalinga.
 9. Stover išsiverčia kaip pašarai. Tai čia kur stover eilutė su šiaudais tiek išsineša ar su grudais nesuprantu?
 10. Duncia

  KVIETRUGIAI

  Kokia norma tokiu laiku?
 11. Duncia

  No-till

  Gal ir ne šią temą pataikiau. Bet klausimėlis, su kokiais iššūkiais susiduriat nebeariant žemės o tik porą kart suskutant ir sėjant? Be fungicidų manau jau nebeapsieinama? Arba rimta sėjomaina turėtų būti. Bandysim tokiu dirbimu bent kažkiek drėgmę saugot lengvesnėse žemėse. Be rapso sėjomaina manau prastoka gaunasi.
 12. Pas mane siemet edvins nuo skageno kaip kuriuose laukuose sunku lyginti. Patvirtinti tik sėl šiaudų galiu kad jų buvo daug, lyginant su skagenu. Bet dirvai irgi geriau daugiau siaudu. Nors kur laukeliai po 7 t tai šiaudų ir vienam ir kitam buvo. Vienam laukelyje edvino šiaudų kaip ten kur 7 t bet kuliau tik 5 t. Labai viskas skiriasi nuo dirvožemio. Jei imant vidurki tai edvino 4,5 t/ha. Skageno apie 5. Edvinas į lengvesnes dirvas pasėtas, skagenas į sunkias. Visko vien veislei po šių metų negaliu nurašyti.
 13. Fenomen niekas nebandet?
 14. Kai edvino atrodė tik šiaudą kūlėm, tai skagenas visai kas kita. Žymiai didesnis grūdas ko pasekoje byra truputį virš 6. Vienam 3ha lauke virs 7 t/ha. Man asmeniškai rekordai bent kol kas. Lietučio vakar biškį gavom, tai šiandien jei neprilys lekiam toliau.
×
×
 • Create New...