Jump to content

Žalinimo programa.Kokia jūsų nuomonė apie šį išmislą?


valstietis

Recommended Posts

Ką tik, Planetarke pranešimas:

Lygini skirtingus dalykus visiškai. Atsakyk į  paprastą klausimą? Laikaisi žalinimo? 

Dalykai savo esme tie patys - abiejais atvejais gaunama sankcija (atsėt- analogija bauda sumokėt). Taip laikausi, ir pievų turiu kiek man reikia, ir tarpinius sėjus, ir papildomai dalyvauju agrarinėj aplinkosaugoj.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , dova07 pranešimas:

Gerai, jei nepadalins  ir lieps atstatyti 100 proc. dgp turėtojam tai dauguma manau nuspres toliau dirbt  be išmokų ir nieko neatstatinėt, o tada tikrai galėsim sankcijom draugiškai pasidalint  :D 

Bet kuo dėtas bet kuris ūkis, kuris neprisiėmė rizikų ir nearė pievų? va tas man labiausiai nesuprantamas dalykas...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

padarykit apklausa per kokia ukininku sajunga, seniunijas, kas kiek kokiu zemiu prastesniu gal ir negaila butu tuos kelis ha dgp palaikyt. Dobilus kokius seklai paset:) dabar gi notill, iset i pieva kazka gal iseitu. Kas ten tikrins zaliuoja ir tiek. vis geriau nei komunizmai kazkokie.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 9 minutes , vyttas pranešimas:

Dalykai savo esme tie patys - abiejais atvejais gaunama sankcija (atsėt- analogija bauda sumokėt). Taip laikausi, ir pievų turiu kiek man reikia, ir tarpinius sėjus, ir papildomai dalyvauju agrarinėj aplinkosaugoj.

Tai va, čia tas pats žalinimas, tik reikės prie esamo ploto pridėti kažkiek  dgp. O kad dgp nepatogu, tai čia visiems nepatogu. Čia kitas klaumas. Bet nereikia sakyti, kad man nereikia sėti, o kaimynui reikia. Visi tą patį procentą skiriam dirbamų laukų žalinimui, dabar skirsim ir dgp.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar idomus dalykas kada per youtube rodo kalvas, pakalnes, ezeru pakrantes, senus dvarus giriasi kokios grazios vietos, o po to i viska nusispjauna ir Kedainiu laukus daro, o tada ir sernai puola ir purkstuvai virsta ir traktoriaus 300ag reikia nes i kalna 3m sejalkos neitrauka... kur logika???

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 28 minutes , Planetarke pranešimas:

Lygini skirtingus dalykus visiškai. Atsakyk į  paprastą klausimą? Laikaisi žalinimo? 

Pas tave cia kazkokia kreivu veidrodziu karalyste..Yra faktas kas suare -tas ir atsakingas uz suarima.Tas pats ,kai padarytas ,bet koks nusizengimas.. uz kuri ir yra atsakingas asmuo kuris padare .O tavo zalinimai jau kitas reikalas ,kompleksine priemone kuri privaloma visiems ,kas nori gaut ismokas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 24 minutes , vyttas pranešimas:

Bet kuo dėtas bet kuris ūkis, kuris neprisiėmė rizikų ir nearė pievų? va tas man labiausiai nesuprantamas dalykas...

Kad Lietuvos ūkiai gautų išmokas  iš ES įsipareigojo išlaikyti DGP procentini kieki šalies mastu, kad išmokas gaučiau tiek jūs tiek aš, tai  kodėl dabar jūs teigiat kad aš išares DGP esu kaltas, kad jums tektu priimti  taip pat įsipareigojimą paskirti procenta deklaruojamu naudmenu DGP statusui, jog gautumėte išmokas iš paskirto biudžeto pagal šį reikalavimą ?  Šis klausimas tuėjo būti keliamas senai, ir padalintas ūkiams procentaliai, o nenurašomas vienaip ar kitaip atsiliekančiams rajonams, kad čia yra jų bėda, o ne visos šalies.

Kitas klausimas  kokia tai rizika dėl dgp išarimo, jeigu žmonės ir taip be išmokų dirba ir laimingi su 2t avižų ir dirba ne viena šimta hektarų  ?  

Dėl miškų, kalnų pakrančių arimo tikrai pritariu nėra logikos, tai tik parodo žmogaus bukumą ir nesiorentavima esamoje situacijoje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 15 minutes , dova07 pranešimas:

Kad Lietuvos ūkiai gautų išmokas  iš ES įsipareigojo išlaikyti DGP procentini kieki šalies mastu, kad išmokas gaučiau tiek jūs tiek aš, tai  kodėl dabar jūs teigiat kad aš išares DGP esu kaltas, kad jums tektu priimti  taip pat įsipareigojimą paskirti procenta deklaruojamu naudmenu DGP statusui, jog gautumėte išmokas iš paskirto biudžeto pagal šį reikalavimą ?  Šis klausimas tuėjo būti keliamas senai, ir padalintas ūkiams procentaliai, o nenurašomas vienaip ar kitaip atsiliekančiams rajonams, kad čia yra jų bėda, o ne visos šalies.

Kitas klausimas  kokia tai rizika dėl dgp išarimo, jeigu žmonės ir taip be išmokų dirba ir laimingi su 2t avižų ir dirba ne viena šimta hektarų  ?  

Dėl miškų, kalnų pakrančių arimo tikrai pritariu nėra logikos, tai tik parodo žmogaus bukumą ir nesiorentavima esamoje situacijoje.

Va brolau, matau supranti esmę, ne kaip kurie užsispyrę kaip ožiai vieno pasakymo, dėjai varnelę deklaruodamas tai atsėk jei arei... ar bent vienas skaitė kas ten parašyta ir rado, kad atkurti turės tie kas arė? Lietuvos mastu sumažės, lietuva ir atkurti turės... o dabar baksnoja vienas į kitą. 

Kad ir koks sprendimas bus, jis kiekvienam netiks. Taip niekada ir nebuvo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Planetarke pranešimas:

Lygini skirtingus dalykus visiškai. Atsakyk į  paprastą klausimą? Laikaisi žalinimo? 

Manau žalinimo maža ūkiu laikosi, daugiau visi išsisuka i rapsus  garstyčias 8 sav ir pasėti kviečiai o ražienos plikos ir laukia plugų skutikų sudirbant rudeninius laukus pavasarinėm kultūrom

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 13 minutes , niino pranešimas:

Siemet populiarus moliugai paprastas ukis ismokas gauna 500 eur/ha, eko apie 800 eur/ha ir uzaugus aparia juos

Ta va  pamąstyk, o šiaip moliūgai populiarus šiemet ir pirkimui, žmones ieško kur nusipirkti, tai, net ir papildomas uždarbis galimas, kam užarinėti jei gali parduoti. O jei dar kokį moliūgų parka, ar kažką su Helovinu padaryt, Biržuose, toks menkas parkas kaina už bilietą  7-13 eur ir žmonių per diena tūkstančiais praeina ir jokio galimybių paso nereikia, belekokio gėrio bizinis…

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, JCB pranešimas:

Va brolau, matau supranti esmę, ne kaip kurie užsispyrę kaip ožiai vieno pasakymo, dėjai varnelę deklaruodamas tai atsėk jei arei... ar bent vienas skaitė kas ten parašyta ir rado, kad atkurti turės tie kas arė? Lietuvos mastu sumažės, lietuva ir atkurti turės... o dabar baksnoja vienas į kitą. 

Kad ir koks sprendimas bus, jis kiekvienam netiks. Taip niekada ir nebuvo.

Baksnoja, nes vieni gavo 70% paramą - "žemės užarimui", o kiti gaus atsėti be paramos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, ist17 pranešimas:

Baksnoja, nes vieni gavo 70% paramą - "žemės užarimui", o kiti gaus atsėti be paramos.

Čia lyginai taip šneka miestiečiai, kad visi gaunam 170 išmokų,.... taip ir tu su tuo 70%... Standartinis gyvulininkystės ūkis berods rinko 55balus ir paramą matė kaip savo ausis. Arba mažintis intensyvumą turėjai, ką puikiai darė augalininkystės ūkiai ale daržininkai. Ar dar baksojam?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar tikrai? Per paskutinius 7 metus būnant gyvulininku ir negauti paramos, čia reikėjo sugebėti taip.

Nu ok, nebaksnojam, bet ateityje tikiuosi nesigirdės kaip nemelioruotose laukuose pražuvo derlius, laukiniai gyvūnai pridarė nuostolių laukams miškuose ir kad ant žvyro kviečiai sunkiai auga.

 

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , ist17 pranešimas:

Ar tikrai? Per paskutinius 7 metus būnant gyvulininku ir negauti paramos, čia reikėjo sugebėti taip.

Nu ok, nebaksnojam, bet ateityje tikiuosi nesigirdės kaip nemelioruotose laukuose pražuvo derlius, laukiniai gyvūnai pridarė nuostolių laukams miškuose ir kad ant žvyro kviečiai sunkiai auga.

 

 

 

Čia apie Petrą??:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 18 valandų, ramas 1 pranešimas:

Pas tave cia kazkokia kreivu veidrodziu karalyste..Yra faktas kas suare -tas ir atsakingas uz suarima.Tas pats ,kai padarytas ,bet koks nusizengimas.. uz kuri ir yra atsakingas asmuo kuris padare .O tavo zalinimai jau kitas reikalas ,kompleksine priemone kuri privaloma visiems ,kas nori gaut ismokas.

Bet tu man paaiškink, kuo išskirtinė yra dirva, kuri kadaise buvo dgp nuo tos, kuri nebuvo? Aš nekalbu apie faktą, ką reiks padaryti, aš kalbu apie priemonės esmę. Kodėl Kėdainiuose ar Vilkaviškyje negali viduryje kviečių laukų būti gabalas dgp? Kuo tie laukai nuo tų, kur buvo dgp ir dabar vėl reikia atstayti. Čia žiūriu susirinkus dauguma, kuri nėra mėšlo kabinus. Jūs nesuprantate, kas yra darbas. Kodėl tie žmonės, kurie aparė pievą, prikūlė 3 tonas kviečių ir pamatė, kaip yra smagu nesikelti 4h ryto, prie -25 kurti techniką  kad pašerti gyvulius, pamilžti karves ir dar sulaukti pieno surinkimo. Čia dauguma žmonių, kurie laikė  gyvulius liečia tas dgp klausimas. Kodėl jie negali gyventi kaip žmonės, o ne tampyti bergždžią tešmenį? Kodėl jie turi laikyti tas pievas o jūs ne? Atsimerkite žmonės, žemė ta pati, tik balai skiriasi. O grūdininkai puikiai gyvena ir prastose žemėse. Primenu, aš kalbu ne apie faktą. Kalbu apie esmę, kodėl turi laikyti pievą vienas arba kitas, o ne visi?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...