Jump to content

Planetarke

Nariai
 • Pranešimai

  25
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie Planetarke

 • Rangas
  Naujokas

Miestas

 • Miestas
  Raseinių r.

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Planetarke

  Zirniai

  Jau eilę metų purškiam ant sudygusių. Prieš 2 metus nupurškem 2l basagran+ 2l butoxone. Kažkaip ankti ryte išvažiavom, dar tik aušo. Atrodė diena bus rami. Bet kai pradėjo kaitinti, tai saulė plikė kaip ant žarijų. Po poros dienų atvažiavom, galvojom ragas. Išsikvietem LA agronoma, netikėjo, kad gali būti tokie sustresave. Balti buvo kaip popierius. Sako palikim, matysim, kas bus, tarsimes dėl zalos. Turėjom šiek tiek carbamido dar, tai pralekem po 80kg i ha ir palikom. Kai praėjo stresas, tai sužaliavo kaip nei vienais metais. Kulem apie 3 tonas iš ha. Pas mūsų čia daug jau. Po to karto nebij
 2. Išsiaiškinęs. Šiaip, kad lengviau suprasti, tai skaitant įgyvendinimo taisykles, pačioje pradžioje yra sąvokos. Tai jose parasyta, kas yra specializuotas ir kas mišrus. Vienam reikia karvių 50 proc pajamų, kitam reikia iš specializuotos sakos 50 proc pajamų, todėl gaunasi arba tas arba tas.
 3. Kuriamas specializuotas arba mišrus su gyvuliais. Tai va, arba toks, arba toks. Jei specializuotą darai, gyvulių nereikia. Jei darai mišrų (pvz javai ir gyvuliai) tai tada jau pardavimų reikia iš gyvulių.
 4. Jis kurs daržininkystės ūkį, jam gyvuliai ne prie ko.
 5. Reikia žmonių su patirtimi pagalbos. Skambinau vadybininkams, klausinėjau dėl noraginio 3 eilių, 2.4 pločio. Būna 8 arba 9 kojos. Vieni aiškina, kad 8 neišpjauna viso ploto. Kiti sako, kad išpjauna. Fx'as su 10 kojų 3 metrus dengia. Ar tikrai nepakanka 8 kojų tokiam pločiui?
 6. Planetarke

  Sėklos - Perku / Parduodu

  Pelėžirniai HUBAL c2. Išvalyti. Raseinių r. 869321101
 7. Planetarke

  žiemkenčių buklė

  Sakgen, po žirnių, smėlis. Nutirpus sniegui žaliavo kaip vasarą.
 8. Patikslinu: garantinis laikotarpis varikliui priklauso nuo to, kiek jo davė Perkinsas. Bent jau taip aiškino, kai pirkome. Kokiu keliu atvyks detalės, ar iš variklių gamyklos, ar iš traktoriaus gamyklos, ar iš platintojo, nesvarbu, 2 metus remontuos atstovo servisas. Bet kuriuo atveju, tik 2 metus, nes toks susitarimas dėl variklio.
 9. 2 metai varikliui garantija, nes ją suteikia atstovas Perkins, o ne Hattat gamykla ar pardavėjas. Daugiau kaip 2 metų ir negausi varikliui. Atsirado bėdų su varikliu?
 10. 5 metai turim A110 serijos Hattata. Nupirkom šiemet T4100. Jei laikys taip kaip anas, tada labai geras traktorius bus.
 11. Į tą pačią temą paaiškinkite: tarkim smaragda galima kišt iki 30 cm. Jo kojos tai tiesios, kaip ir kitų tarkim pigių lenkų. Šitiems rašo, iki 15. O tai nuėmus šoninius noragelius negalima giliau leisti? Runneris tai kitokio tipo kojas turi, suprantama. O kaip su kitais, tiesiom kojom?
 12. Sveiki. Iškilo toks klausimėlis. Kaip dirba noraginis skutikas su 2 eilėmis kojų? Visi rimti su 3 eilėmis, iškart daugiau arklių reikia. Ar galima antru kartu pravaziavus kompenstuoti su mažiau noragų skutiku?
 13. Planetarke

  zieminis rapsas

  Bomet, pakabinama diskine
 14. Pas mus vienam lauke šiemet su 120vm beveik 7t iš ha. Tiksliai negaliu pasakyt, nes palikom sėklai dalį, tai pagal bunkerio svorį panašiai. Prieš tai buvo žirniai. Purškimas tik vienas nuo žolių,daugiau nieko. 2 klasė, skagenas. Nesigiriu, o džiaugiuosi, nes kosminiai skaičiai. Prieš tai kelis metus buvus širvinta, dar nuo senesnių laiku, max 3.5tonos is ha, daugiau niekaip. Azoto mažiau pavasarį duodavome, sėkla sena buvo, viskas susidėjo, bet tokių skaičių nesitikejom. Kažkokie labai labai geri metai, ne kitaip.
×
×
 • Create New...