Jump to content

AG Paulius

Nariai
 • Pranešimai

  789
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  3

AG Paulius paskutinį kartą gavo apdovanojimą Spalio 15 2019

AG Paulius paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie AG Paulius

 • Rangas
  Patyręs dalyvis

Miestas

 • miestas
  Kaunas

Kontaktai

 • Telefonas
  865448944

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. AG Paulius

  Pavasario darbai

  Lygumų žūb vidutinis derlingumas kviečių 4 - 5 tonos ar tai yra tas pavizdys kuriuo siekiame visi.
 2. AG Paulius

  Pavasario darbai

  čia momentinė temperatūra paviršiuje, aišku nekalbu apie 10 cm. Bet kaip faktą reiktų imti paros vidurkį. Kuris šiuo metu dar vos siekia 5 laipsnius ir tai labai priklausomai nuo dirvožemio sudėties ir drėgmės kiekio
 3. AG Paulius

  Pavasario darbai

  ar bent vidutininė dirvožemio temepratūra siekia 5 laipsnius ?
 4. AG Paulius

  Pavasario darbai

  Sako jei saulė šviečia ir snėgo nėra jau pavasaris, o kaip su dirvožemio temperatūra ?
 5. AG Paulius

  Česnaku auginimas

  Cigneros sudėtis labai panašį į paukščių mėšlą, greičiausiai tai bus arba biodujų substratas arba paukščių mėšlo granulės. Norint turėti kuo ekologiškesnę produkciją, būtų galima rinktis ir Cigneros trąšas aišku čia skonio reikalas nes trašos bus brangios ir jų poveikis ne bus greitas jos turės atsipalaiduoti, reiks laistyti, arba įterpinėti. O su mineralinėmis trąšomis papraščiau paberi ir lauki lietaus. Dėl trašų sudėties siūlyčiau paprastas NPK kur daugiau fosforo ir kalio ir tada sulfatas., bus pakankamai atiduota azoto ir sieros. Sulfato esantis skirtingų formų azotas sugebės ilgiau išlikti dirvoje. Taip bus užtikrinatas tolygesnis ir igalaikis maistinių medžiagų pasisavinamumas.
 6. Na kaip laukuose vaizdas, ką augalai veikia ?
 7. AG Paulius

  Česnaku auginimas

  Idomios trąšos kas gamina ? Taip sudėtis ganėtinai neblaogai suderinta,
 8. AG Paulius

  Česnaku auginimas

  Taip girdėti grečiausiai ir negirdėsi nes Lietuvoje tų augintojų pavieniai ir visi savamoksliai. O mokslas sako kad reikia tam kad susidarytų eterinaii aliejai. Kurie česnakui suteikia aitrumą, ir jis geriau išsilaiko per žiemą, azotas skatina intensyvų augimą bet mažina aliejų susikaupimą, česnakas prikaupia daugiau vandens todėl jie greitai praranda pirminį svotrį , bei greičiau suserga grybinėmis ligomis.
 9. AG Paulius

  Česnaku auginimas

  oho trąšų nepagailėjai, Ruošk vagotuvą ravėsi išsijuosęs Na o jei rimtai tai manau kad šiek tiek padauginai su trąšomis, rikuosi čia amonio nitratas ne karbamidas. Klausimas kaip sierą atiduosi ?
 10. AG Paulius

  zieminis rapsas

  Dabar jau sisteminį naudoti nebetikslinga todėl kad kirminas yra miego fazėje, jis negriaužia o tiesiog laukia kada išlysti. Sisteminį panaudojus iš rudenio viskas OK kirminai žūna
 11. AG Paulius

  zieminis rapsas

  Nepergyvekite dėl tų kirminų pavasari išsirita iš šaknies ir rapsas žaizdas užsigydo. Praktiškai jei augalai stiprūs derliui įtakos neturi.
 12. Prie viso to dar trūksta informacijos aplie augalų fiziologija ir biologija. Dėl skaičiavimo logikos priekaištų neturiu kaip ir viskas teisinga, norisi pridurti kad vieną kv. metrą reiktų perskaičiuotį per armens gylį į kubinius metrus. Tada dar vaizdas bus aiškesnis kiek tenka azoto tūriui, o ne plotui, nes šaknys yra tūryje. O dėl azoto konversijos į rezultatą, mokslas sako kad tuo metu kada dirva yra biologiškai aktyvi ir sparčiai pradeda vystytis mikrobiota bei augalų vystimasis pasiekiamas maksimalus efektyvumas. Biologinis aktyvumas kitaip dar išreiškiamas kaip kvepianti dirva. Jei nežinote kada tręšti išeikite į lauką, pasiklausykite paukščių, pajauskite ore tvyrančios žemės kvapą ir pirmyn.
 13. tai fundamentalus dalykai kuriuos ir be Hi tech technologijų turi žinoti kad suprastumei kaip kas veikia gamtoje.
 14. 3554-Article Text-2516-1-10-20171122.pdf
×
×
 • Create New...