Jump to content

AG Paulius

Nariai
 • Pranešimai

  647
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  2

AG Paulius paskutinį kartą gavo apdovanojimą Birželio 9

AG Paulius paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie AG Paulius

 • Rangas
  Patyręs dalyvis

Miestas

 • miestas
  Kaunas

Kontaktai

 • Telefonas
  865448944

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. AG Paulius

  Verslo sinergija ūkyje.

  Siūlau nauja galimybę, susisiekti su manimi, Skype konferencija. Susidomėjusius prašau rašyti į PM.
 2. AG Paulius

  Verslo sinergija ūkyje.

  O tai kokie galimi sprendimų būdai ? bijant maximos senarijaus nieko nedaryti ? Manau čia tikrai nėra įšeitis. Beto žemės ūkis pasižymi daug didesniu rizikos laipsiu įpatingai stambiesiems žaidėjams.
 3. AG Paulius

  Verslo sinergija ūkyje.

  Jūs toliau bobutės daržo ir nenorite išvykti. pvz. tokios įmonės kaip Auga, Agrokoncernas, linasAgro pasiūlytų apdirbti nutolusiuis nuo bazių laukus, akėti pasėlius, privežti vandenį, ar išsinuomuotų tik traktorių akmenų rinkimui, žemės darbams, ant 100 o gal 1000 ha. tai nebūtų patrauklu ? Verlas atsisako traktorių, kombainų ir kito laužo, visi nori pereiti ant paslaugų sektoriaus, išsinuomuoji techniką su padargu kuris atlieka paslaugą ir išvažiuoja. Jei reikia viska atlikti per savaitę taip išsinuomuoti gali ir 10 technikos vienetų. Aš apie tai kalbu, kad yra kitos galimybės ir mastas. uždirbti daugiau nei vagojant bobutei daržą bulvių. Vokietijoje pensininkas su 85 metų fendu dieną dirbą samdomą darbą, o vakare arba savaitgaliais važiuoja padėti ūkininkui vežti šieną, srutas, ar pašarus. ir prisiduria sau prie pensijos o darbą vadina pelningu hobiu. Nes ten yra išvystytas paslaugų sektorius, su koordinatoriais darbų.
 4. AG Paulius

  Verslo sinergija ūkyje.

  Yra kituose šalyse ūkių kurių dydis siekia iki 600 tūks. ha. ir ten kalbama tik apie įnovacijas, jei pasakysi kad čia viskas yra ok ir nieko daugiau nereikia tai bus paskutinis tavo pokalbis su jais.
 5. AG Paulius

  Verslo sinergija ūkyje.

  Bet tai ką Jūs paminėjote ir yra inovacija atnešanti pelną, sumažinant administravimo bei žmogiškujų resursų kaštus. Pamenu ir tai kaip atsirado pirmieji robotai visi piestu stojosi ir sakė kad čia niekas neveiks karvės nesimilš ir bus daugiau ligų. O šiandien jau daugumai tokių klausimų nebeiškyla. Reikia laiko ir aišku keisti požiurį. Žmogaus nusistatymas yra didžiausias progreso stabdys. Versle yra tik dvi kryptys arba progresas ir kopimas į kalną arba regresas ir čiuožimas žemyn. Tokios kaip stagnacijos nėra jei galvoji kad šiandien gerai ryt jau bus per vėlu kažka keisti ir pasivyti kitus nes busi pasileidęs žemyn.
 6. AG Paulius

  Verslo sinergija ūkyje.

  Taip Jūs teisus potencialo neišnaudojimas tiesiog yra mūsų visų nuostolis. Jei aš suteikčiau tau galimybe su savo turima laisva technika atlikti paslaugą kitam ūkininkui. ir uždirbti papildomai pajamų. Suteikdamas tokią galimybę aš pasirūpinčiau teisingu apdirbto ploto apskaičiavimu ir sugaišto laiko apskaita kiekviename lauke ir kelyje. išrašyčiau už Jus sąskaitas paslaugos gavėjui ir tiekėjui, už sutartus įkainius, ir garantuočiau, kad apmokėjimas Jus pasieks per 24 val. Ar tai Jums būtų nepatrauklu ? Už tai tik paimčiau 5 proc. nuo sandorio sumos ? Atsivertų paslaugų sektoriaus galimybės.
 7. AG Paulius

  Verslo sinergija ūkyje.

  žinoma aš net nesiginčyju, bet čia yra lygegrečiai ir technika ir technologijos ir finasai. Kiekvieną iš šių sferų būtų galima detalizuoti atskirai.
 8. AG Paulius

  Verslo sinergija ūkyje.

  Kad siurbelės atsiranda tai čia faktas, tačiau ūkininkas pats turi atsirinkti kas jam yra naudinga. inovacijos esmė kad vienas įnvestuotas euras turi uždirbti 2 eurus. arba leisti apsaugoti jo investicijas, valdyti rizika. Turiu tikrai pavyzdžių, kur nauda yra nenuginčyjama.
 9. AG Paulius

  Verslo sinergija ūkyje.

  Tikrai taip ir dabar jie tai mato per statistika. Dėja bet valstybės protas visuomet atsilieka.
 10. AG Paulius

  Verslo sinergija ūkyje.

  Mes turime įmti geruosius pavyzdžius iš vakarų europos kur technikos dalinimasis ir paslaugos žemės ūkiui ar viešajam sektoriui yra visiems įprastas procesas. Ten sistemos veikia nepriekaištingai ir ūkininkai turintys 10 - 30 ha viską sando per rangos sutartis. Vokietijos viena didžiausių technikos naudotojų ir paslaugų tiekėjų grupių. https://www.maschinenring.de/
 11. AG Paulius

  Verslo sinergija ūkyje.

  Geležies lietuvoje yra ženkliai per daug, mes jos neišnaudojame ir prarandame milijonus kas met. Vien dėl to požiūrio geriau nedirbsiu kitam kad nesudiltų ir nesugestų.
 12. AG Paulius

  Verslo sinergija ūkyje.

  Skaitmenizavimo tikslas didinti ūkių pelningumą ir efektyvumą, tausojant aplinką ir valdant duomenis realiu laiku. Siekiama skatinti žemės ūkio paslaugų sektorių ir padėti ūkiams įdarbinti techniką kuomet ji stovi, išnuomuojant arba teikiant paslaugas.
 13. AG Paulius

  Verslo sinergija ūkyje.

  Nuo 2020 metų. Naujojoje žemės ūkio politikoje bus skatinamos konsultacijos ir skaitmeninių programų diegimas ūkiuose. Žemės ūkio mininsterijos ir agrarinės ekonomikos instituto siekis Lietuvos ūkio skaitmeninimas ir informacijos valdymas realiu laiku.
 14. AG Paulius

  Verslo sinergija ūkyje.

  Naujas postas iš skaitmeninių technologijų lyderių. https://sasagro.com/en/about/
 15. AG Paulius

  Verslo sinergija ūkyje.

  na jų technologijos technologijų nežinau gal tai laukas po daugiamečių žolių antrais metais. Plius tai kad tarpueilius nuolatos su ravėtuvais vagoja.
×
×
 • Create New...