Jump to content

AG Paulius

Nariai
 • Pranešimai

  973
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  4

AG Paulius paskutinį kartą gavo apdovanojimą Balandžio 12

AG Paulius paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie AG Paulius

 • Rangas
  Patyręs dalyvis

Miestas

 • miestas
  Kaunas

Kontaktai

 • Telefonas
  865448944

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. AG Paulius

  Grūdu kainos?

  Aš sutinku kai kiekvienas verslas darydamas biznį prisiima ir tam tikra rizika nesėkmės atveju. O šiandienos prekybininkų pozicija yra tokia kad jei nuostolis ji reikia perkelti ant ūkininko. Nes čia jam gera darbą atlieka perka grūdus, samdo žmonės, perveža į uostą prekybininkai kaip nepelno siekiančios organizacijos veikia. Tai natūraliai iškyla klausimas kas yra jų veiklos kaštai?
 2. AG Paulius

  Grūdu kainos?

  Bevalgant apetitas kyla, dar plius metai geri ūkininkai ir taip pinigų kišenes primušę. Formulė tai yra kažkas nepaaiškinamo. Viena dieną gali būti -12 eur kitą dieną jau bus -25 eur, ir viskas čia normalu ?
 3. AG Paulius

  Skiltis chemijai

  išspręsim ir tas problemas, gausi koduką per Smart iD ir viskas toliau leki per lauką
 4. AG Paulius

  Skiltis chemijai

  Bus problemų ne viena.
 5. AG Paulius

  Verslo sinergija ūkyje.

  Toks neblogas atsakymas bet jei dar pabandytume sukonkretizuoti ?
 6. AG Paulius

  Verslo sinergija ūkyje.

  Kas yra žemės ūkio verslas ir ar ūkininkas yra verslininkas? Kaip mes suprantame šią frazę? ji atrodo kaip ir aiški bet jei reikėtų pasakyti kas tai tenka gerokai pagalvoti. Kaip Jūs tai apibudintumėte, labai būtų įdomu išgirsti Jūsų nuomones ?
 7. AG Paulius

  Skiltis chemijai

  Išlieka ne stipriausios ir net ne protingiausios rūšys, o tos kurios geriausiai prisitaiko prie pokyčių. Č. Darvinas
 8. AG Paulius

  Verslo sinergija ūkyje.

  Refinansavimo, skolinimosi arba pinigų įdarbinimo verslas. Pinigai yra darbo įrankis tik klausimas ar mes mokame su jais elgtis kaip su įrankiu. Labai dažniausiai ūkininkai pasirenka patraukliausius sprendimus dėl finansavimo ir administravimo tačiau ar jie yra naudingiausi ? Greitas kreditavimas be sutarčių už solidžias palūkanas prilygsta "Bobutės paskolai" Strateginius ilgalaikius pirkinius stengiamasi pirkti už nuosavas lėšas o apyvartiniu lėšų stygius dengiamas kreditavimu su atidėjimu trumpam laikotarpyje. Kokius spredimus Jūs taikote ?
 9. AG Paulius

  Skiltis chemijai

  kaip ten yra sakoma meduolio ir botago principas.
 10. AG Paulius

  žiemkenčių buklė

  Jei augalai gelsta ten kur buvo kombaino išmetimas ir tose vietose iškrito daugiau šiaudų arba pelų, yra viena iš realiausių priežaščių kad tose vietose sutrinka dirvožemio dujų apykaita ir sumažėja dirvožemyje esančio deguonies kiekis. Deguonis reikalingas kad gerosios aerobinės bakterijos galėtų intensyviai vykdyti savo veiklą ir skaidyti organinę medžiagą. Dėl sumažėjusio deguonies kiekio arba jo stygiaus sutrinka ne tik nesimbiotinių bet ir simbijotinių organizmų ir bakterijų veikla. Tada suaktyvėja anaerobiniai procesai, įntensyvėja metano ir ciano bakterijų veikla, pradeda lėčiau irti au
 11. AG Paulius

  Verslo sinergija ūkyje.

  Nesuprantu iš kur pas tave tiek daug negatyvo. Ir ta minčių raiška bei bendravimo kultūra tau karmos taškų neprideda. Labai konservatyviai ir stereotipiškai atrodai, tik išliedamas savo kritika. Kritikuoti gali kiekvienas čia mokslo nereikia bet kas toliau ? Kur tos tikros diskusijos kurios reikalauja kompetencijos ir žinių ir iš kurių gimsta ta tiesa kurią forumo dalyviai perskaitę gali prasmingai panaudoti @Zvanas
 12. AG Paulius

  Verslo sinergija ūkyje.

  Nesvarbu kokio dydžio ūkis ar verslas dažniausiai kai reikia priimti sprendimus yra tokia nuojauta kaip demonstacinėje nuotraukoje. Viskas miglota, viskas neaišku, nežinai kuri technika, kuris sprendimas, kuri technologija yra geresnė. Daug nuomonių išsirinkti sunku o investicijos yra didelės o vadybininkai su savo marketingu įtikinėja kad tik jo prekė pati geriausia. Ką Jūs ir veikiate šiuose forumuose, dalinatės patirtimi, įžvalgomis nuogirdomis ir taip toliau Jūs ir ieškote tos informacijos tik kitu būdu.
 13. AG Paulius

  Verslo sinergija ūkyje.

  Aš turiu aumenyje kad ateitį formuoja teisiga informacija dabartyje. Nesakau kad ant kėdės užsilipęs pasakosiu kaip gyvensime po šimto metų. Aš labiau linkęs kalbėti apie tai kokia informacija yra dabar naudinga, ir objektyvi tam kad tuom remdamiesi kaip faktu būtų galima lengviau pasirinkti sprendimų kelią.
 14. AG Paulius

  Verslo sinergija ūkyje.

  Kiekvienas mes turime savo nuomonę, kad ir kokia ji bebūtų, aš gerbiu ją. Ir nematau jokio tikslo veltis į Jūsų demagogijas apie save. Esu profesionalas savo srityje ir man to pilnai pakanka, aš niekada nesakiau kad žinau viską, bet mano žinojimo ir patirties lygis ekspertinis, jei Jūs manote kitaip gal tiesiog mane per mažai pažįstate. Aš neparduodu, geležies, trąšų, pesticidų ir kitokių marketinginių bajerių, kuriuos Jūs taip įpratę laikyti kaip nepakeičiama paslauga. Nes tokia yra suformuota vartojimo kultūra. Seminarai, vadybininkai, marketingas ir kitos priemonės dirba tik ta
 15. AG Paulius

  Verslo sinergija ūkyje.

  Aš ne sakau kad negaliu atskleisti, aš sakau kad viešas forumas tam yra netinkama vieta tokiai informacijiai.
×
×
 • Create New...