Jump to content

AG Paulius

Nariai
 • Pranešimai

  229
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  1

AG Paulius paskutinį kartą gavo apdovanojimą Birželio 28 2016

AG Paulius paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie AG Paulius

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Miestas

 • miestas
  kelmes r.

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. AG Paulius

  Nepriklausomo Agronomo konsultacijos

  Ūkininkavimas yra vienas iš plataus žemės ūkio verslo šakų, kuris yra neatsiejama be gerų savo srities specialistų. Ūkininkas - verslininkas, turi mokėti planuoti, organizuoti suprasti specifinius žemės ūkio valdymo ir agronominius niuansus.
 2. AG Paulius

  Nepriklausomo Agronomo konsultacijos

  Papildomai informacijos apie kopūstine kandį kuri naikina Jūsų rapsus. Ši mažas vabzdys yra siaubas pietinių regionų ūkininkams, kas met padaranti žalos už šimtus milijardų eurų. Naikina visus bastutinių seimos augalus pradedant nuo salotų - baigiant rapsais. vabzdys per metus gali regeneruoti iki 4 kartų. Išsivystęs stiprus atsparumas 100 incekticidinių veikliųjų medžiagų ir jų skilimo produktams. Mūsų sąlygomis jie žūsta šaltomis žiemomis. Esant šiltai žiemai sekančias metais gali pasireikšti epidemija sių vabzdzių ( kaip ir matome) pasaulyje efektyviai šių kandžių kontrolei naudojami mikrobiologiniai preparatai. Grybai ir pelesiai sunaikinantys lervas arba vabzdžiai dedantys savo kiaušinėlius į kandies lervutes.
 3. AG Paulius

  Nepriklausomo Agronomo konsultacijos

  jei po lapu kandies vikšras tai tik paimti gali sisteminis tačiau iki kol ji paims jis vistiek spės nemažai bėdos padaryti o jei kelios jos ant vieno lapo tai problema. kontaktiniai ir dengiantys paviršių įtakos neturi nes lerva griaužia lapa iš po apačios ir puikiai įsitaisiusi, išgriaužia lapo minkštimą ir paviršiaus apsauginį sluoksnį palieka. ko pasekoje visos chemijos praranda maksimalų poveikį.
 4. AG Paulius

  Nepriklausomo Agronomo konsultacijos

  nuotraukoje pradedanti plaukioti smilguolė, vėliau šluotelė išsikeros į visas puses. o vasriniuose belieka tik laukti. Jokių kitų priemonių šiuo momentu nebėra.
 5. AG Paulius

  Nepriklausomo Agronomo konsultacijos

  šiemet pasiteisino kas naudojo pagrindinį trešimą viską atiduodant iki sėjos. sunkus buvo sėjos metas dėl lietingų orų o vėliau staigiai užėjusių sausrų. Pasiteisino naudojimas cinko mangano ir mikro mišinys
 6. AG Paulius

  Nepriklausomo Agronomo konsultacijos

  kandis ima viršų
 7. AG Paulius

  Nepriklausomo Agronomo konsultacijos

  Sveiki, iš pateiktos nuotraukos sunku pasakyti ar tokie augalai gali augti pas jus laukuose nes čia greičiau dekoratyvinis augalas. o į jį labiausiai panašus būtų pievinė miglė tuo metu kada išmeta šluotelę. jei purškėte arratu ji lieka ir dabar sudaro pavienių aukštų pikžolių plotus Jūsų pasėliuose. Ūkyje turėti smilguolę ir tuščiają avižą yra labai rimtas įšūkis norint sudelioti tinkamą sėjomainą ir neprasileisti. nes problema ta, kad ir viską gerai padarius ir chemija panaudojus yra tikimybė antros bangos dygimo ir piktžolių kurios subrandins vėl sėklas
 8. AG Paulius

  Nepriklausomo Agronomo konsultacijos

  Sveiki, visi ūkininkai, metai kaip ir įpusėjo belieka ruošti aruodus ir derlių skaičiuoti. Koks šis sezonas buvo Jūsų ūkyje ir su kokiomis problemomis susidūrėte pagrinde ? pasidalinkime nuomonėmis ir padiskutuokime.
 9. AG Paulius

  žiemkenčių buklė

  Sveiki kas galite pasidalinkite savo pasėlių nuotraukomis ir grūdo faze luobelėje
 10. AG Paulius

  Nepriklausomo Agronomo konsultacijos

  Įdomu tendencijos skirtinguose rajonuose kaip keičiasi nuomos kaina pagal rajonus. Ačiū Tadui už atsakymą
 11. AG Paulius

  Nepriklausomo Agronomo konsultacijos

  Kiek šiuo metu jei nėra paslaptis, ūkininkai savo rajone už žemės nuoma mokate ? ar pagalvojote kokia galėtų būti nuomos kainos riba ?
 12. AG Paulius

  Nepriklausomo Agronomo konsultacijos

  Teisingai rašo Mindaugas internete informacijos daug. Ja visą reikia perskaityti, kad susidarytumėte nuomones ir diskutuodami galėtume jomis remtis. Tik atminkit, kad vienos tiesos nėra, ir supratimas atsiranda ten kur žmogus labiau linkęs patikėti informacija. Nėra taip paprasta, kad radus internete tam tikrą informaciją išstudijuoji ir pritaikai gyvenime.
 13. AG Paulius

  Nepriklausomo Agronomo konsultacijos

  Na kas liečia pašarus nesiginčysiu. Esminius principus žinau, kad kas su kuo valgoma ir užtenka. Jaučiu,kad gyvulininkystės ekspertas jau nebespėsiu tapti. Tačiau jei neklystu pagal mano supratimą. Galvijo produktyvumas visas pastatytas ant energijos ( krakmolo ) tačiau perdidelis kiekis bet kokios formos krakmolo sukelia rugštinė terpę ir sukelia acidozes. Tuomet kaip šarmą dedame baltymus, Žirnius, pupas, lubinus ir soja, kurie neutralizuoja rugštinę terpę ir palaiko mūsų produktyvumą. Ir vėl aukštas produktyvumas, kerta per galvijų amžių. Toks jausmas lyg turi 10 kaladėlių ir dėliok kaip nori, sveikata, produktyvumas, amžius. ir t.t tik visų požymių geriausių nepavyks pasiekti. Kvietrugis turi vieną užslėptą geną kurį paveldėjo iš rugio. Tai antimaistinės savybės, todėl tik vienas minusas jo šėrime gali būti. Dėl to kad sukelia acidozes abėjočiau jei gerai baltymai sureguliuoti. tas pats ir su Lubini pagal baltymus eina antras po sojos 45 -55 baltymų lubinai apie 30 turi. Tačiaus tas vienas genas kuris atsėliuojant lubiną vis stipriau pasireiškia, ir gadina pigų baltymą.
 14. AG Paulius

  Nepriklausomo Agronomo konsultacijos

  Na kiekvienas atsakymas turi turėti argumetus kodėl tu taip galvoji. Atsakymas Taip arba NE nieko nereikškia jei nomoki pagrysti kodėl būtent taip vyksta. forumą skaito keliasdešimt skaitytojų, ir visiems gal įdomu dėl ko, kas ir kaip vyksta, žmonės ieško atsakymų į jiem iškilusius klausimu. Mano manymu taip ir reikia atsakinėti. Kad žmonės suprastų, ką reiškia TAIP IR NE
 15. AG Paulius

  Nepriklausomo Agronomo konsultacijos

  Taip daug esu skaitęs ir domėjęsis, ir daug mokslinių tyrimų esu skaitęs, ir praktikoj visada pritaikau savo teorines žinias. Todėl turiu savo nuomonę kurios nebijau pareikšti.
×