Jump to content

AG Paulius

Nariai
 • Pranešimai

  1.040
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  4

AG Paulius paskutinį kartą gavo apdovanojimą Balandžio 12 2020

AG Paulius paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie AG Paulius

 • Rangas
  Senbuvis

Miestas

 • Miestas
  Kaunas

Kontaktai

 • Telefonas
  865448944

Paskutiniai lankytojai

2.322 profilio peržiūros
 1. AG Paulius

  Geoface programa

  Kolkas matau kad galimybės tokios nėra. Tačiau atetiyje paskubomis greičiausiai kažkas bus sukurta.
 2. AG Paulius

  Dirvų kalkinimas !

  Jei tavo dirvožemis yra rugštus naturalu kad kalkių poveikis dingsta nes vyksta neutralizacijos reakcija. Kai laukas pasiekia 7 pH ir daugiau laukas šarmingėja ir kalkių veiklioji medžiaga kaupiasi. Kalkinimo strategija turi būti pasirenkama nuo dirvodatinės uolienos tipo ir gylio kur slūgsto karbonatai.
 3. AG Paulius

  Geoface programa

  Nemokamai tik sūris spastuose būna Na o jei rimtai nemokama prekė yra tada kai esi pats prekė.
 4. AG Paulius

  Verslo sinergija ūkyje.

  Aš tau viską asmeniškai pademonstruosiu.
 5. AG Paulius

  Verslo sinergija ūkyje.

  Sveiki gerbiami kolegos ūkininkai, manau pasidalintas straipsins turėjo išsklaidyti visus mitus ir baimes kurios gaubė mane nuo pat pirmų forumo dienų. Kadangi jau mane pažįstate bent iš dalies tikiuosi, suprantate kad šiame forume nuo pat pradžių kalbu ne šiaip sau apie konsultacijas ir technologines fantazijas o apie realius dalykus kurie yra kuriami ir pritaikomi praktikoje. Sprendimai kurie leidžia pažvelgti į smulkmenas ir mažas detales formuojant bendrą ūkio vaizdą. Ne veltui yra posakis kad "velnias slypi detalėse". Detalės kurios daugumai atrodo nereikšmingos turi neįkainojamą v
 6. AG Paulius

  Verslo sinergija ūkyje.

  Prašau pasiskaitykite. https://www.agroeta.lt/ateities-zemes-ukis-modernus-verslas-kurio-valdytojai-nauju-produktu-ir-verslo-modeliu-kurejai
 7. AG Paulius

  Verslo sinergija ūkyje.

  Kaip pirštu į akį vakarykštės diskusijos įkarštyje. Ateis laikas kada mokeščiai padės užmiršti tuos juodus darbus.
 8. AG Paulius

  Verslo sinergija ūkyje.

  Modernus darosi mūsų ūkis, bažnyčiai bitcoinu vekseliais aukojam
 9. AG Paulius

  Verslo sinergija ūkyje.

  Intriguojantis pasiūlymas, galime apie tai privačiai pasikalbėti.
 10. AG Paulius

  Verslo sinergija ūkyje.

  Čia nėra raketų mokslas, puslapis informacijos ir du mygtukai pirkti ir parduoti. Svarbiausia neužmiršti kad turėjai kažką nusipirkęs Ūkiškai pasakius čia tas pats kaip avižas auginti vienais metais gali pasisekti kitais metais ne.
 11. AG Paulius

  Verslo sinergija ūkyje.

  Yra toks pasakymas kad ūkininkas metų rezultatą džipais matuoja, kiek galėjo išeiti praitais metais ir kiek išeina šiemet. Jei tokie posakiai sklinda politiniame lygmenyje kur politikai apie Jus galvodami kuria įstatymus nėra ko stebėtis griežtėjančiais reikalavimais.
 12. AG Paulius

  Verslo sinergija ūkyje.

  Juodi pinigai ,neaiški apskaita, asmeninio biudžeto suplakimas su ūkio biudžetu yra žalingas visiems ūkininkams. Kai kalbame apie tai kaip mums sekasi uždirbti visi bandome ieškoti skaičių, tada buhalterija pateikia veiklos ataskaitas ir štai mūsų rezultatas tačiau koks tas rezultatas tikrasis, kur yra dar visokių abra kadabra ? kai negalime skaičių palyginti su skaičiais tada ir negalime pasakyti ar elgiamės teisingai. Žemės ūkis pasaulyje yra Nr 1 sritis pinigų plovime realiai nieko nevykdant gali būti ir milijonierius ir ubagas.
 13. AG Paulius

  Verslo sinergija ūkyje.

  Na aš kalbu, apie ūkių visumą neakcentuodamas nei didelių nei mažų. Nes iš dalies tos problemos liečia juos visus. Apie išmokų dydžius gal ne visisškai aiškiai išsireiškiau tačiu turėjau galvoje sakydamas kad kuo didesnis ūkis tuo jo vidutinė išmoka gaunasi mažesnė Lyginant ūkį 300 ha ir ūkį 50 ha. tai pat galvojau ir apie išmokų lubas. Tarpininkai tai visa grietinėle nuo pardavėjų, supirkėjų, vežėjų, skerdėjų, perdirbėjų ir perpardavinėtuojų . Kuo ilgesnė tarpininkų grandinė tuo mažiau vertės lieka ūkininkui.
 14. AG Paulius

  Verslo sinergija ūkyje.

  Manau ne vieną Like surinktum iš smulkaus ūkininko jei taip pasielgtum
×
×
 • Create New...