Jump to content

AG Paulius

Nariai
 • Pranešimai

  712
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  3

AG Paulius paskutinį kartą gavo apdovanojimą Spalio 15

AG Paulius paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie AG Paulius

Miestas

 • miestas
  Kaunas

Kontaktai

 • Telefonas
  865448944

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. AG Paulius

  Verslo sinergija ūkyje.

  Puikios Jūsų įžvalgos o Jūsų teiginiams turiu savo nuomone. 1) Dėl agregato panaudojimo Jūs esate teisus pagal sėjamosios tipą ji yra tiesioginės sėjos į ražieną. Šiuo atvėju nebuvo galimybės taip išbandyti nes komplektacijoje Mzuri neturėjo pjovimo diskų kurių dėka butų buve galima įsėti tiesiai į garstyčias. Todėl buvo priimtas sprendimas vieną kartą lekščiuoti, ir sėti. Taip pat turiu laukų kur buvo sėta ir tiesiai į ražieną. O dėl pačio sėjos laiko pasėjau tada kada reikia. 2) padaryta klaida po tarpinių kultūrų sėti kviečius ? Matau ponas apie mikrobiologija, mikroelementų surišima ir išlaikyma iki pavasario bei vandens balansą dirvožemyje, azoto efektyvumo didinima Jūsų žinios yra ribotos patarčiau pasidomėti šia tema plačiau. Dėl sėjomainos aš su Jumis visiškai sutinku ji Hujova, nors ir nesakiau spėju kad pavyko atspėti. Mano principas auginti pinigus, o ne emocijas. Yra laukų kur 3 metus iš eilės auginu ž.kviečius, po derliaus sėju žirnius ir garstyčias užauginu biomase viska smulkinu ir vėl sėju žirnius. Ir manau kad tai labai gera technologija, stelbianti pikžoles po derliaus nuėmimo, biologinio azoto įnešimo į lauką galimybė ir tuo pačiu per vienerius metus padidintas biomasės kiekis lauke. Suaktyvinti biologiniai procesai naudoja žirnių sukauptą biologinį azota organikos mineralizavimui ir maisto medžiagų atpalaidavimui, iš neprieinamų augalams junginių. Manau jei suprastumėte tą visatą po kojomis ir Jūs pradėtumėte naudoti tą "hujova" agro-biotechnologija. 3) O dėl sėjamūjų reziumuoti galėsiu tik po derliaus nuėmimo matydamas kaip keitėsi pasėlai pagal skirtingos sėjos technologijas.
 2. AG Paulius

  Verslo sinergija ūkyje.

  Primenu jei nepastebėjiai, yra palyginamos dvi skirtingos tiesioginės sėjos į ražieną technologijos. Viena technologija pasėja ir išlygina lauką nepalieka kupstų ir vagų. Kita sėdama suformuoja aiškiai matomas vagutes ir vagučių apačioje auga javai. Tiek vienoje tiek kitoje technologijoje yra padarytos nuotraukos į šoną kaip atrodo žiūrint ne sėjimo kryptimi.
 3. AG Paulius

  Verslo sinergija ūkyje.

  manau dar po poros savaičių vaizdas lauke pasitaisys, ir tavo nuommone pakeis . Ankščiau aš jau minėjau kad estetika reikalinga tik mums. Pažiūrėkime į tą pačia situacija iš kitos perspektyvos. Negalvokime standartiškai taip kaip esame pripratę mastyti.
 4. AG Paulius

  Verslo sinergija ūkyje.

  Garstyčios buvo suskustos su diskiniu skutiku ir po to sėta. Mano nuomone būtų dar geriau jei eitų priekyje smulkintuvas ant darbinės pakabos ir iškart tada tiesiogiai sėjama.
 5. AG Paulius

  Verslo sinergija ūkyje.

  OK smagu būtų kad ir kiti ką pasiūlytu ar parodytų kas jų manymu yra puiku. Reikia dalintis gerąją praktika
 6. AG Paulius

  Verslo sinergija ūkyje.

  Mano nuomone, toks vaizdas yra PUIKUS REZULTATAS. atminkite kad tai ką mes vadiname estetika tik mums yra suprantama. Gamtoje vyrauja chaosas. Sėkla turi būti išberta kuo netolygiau tačiau viename gylyje. Ta organika garstyčių yra puiki apsauga mikroflorai ir dirvožemio paviršiui. Beto koks purus pats dirvožemis nes jame yra labai daug organikos kuri veikia kaip kapiliarai orui ir drėgmei judėti bei išsaugoti. Laukiu žiemos kada bus galima stebėti kaip užsiliko sniegas dirvos paviršiuje. Jei pavyks darysiu tu dviejų technologijų monitoringą iki derliaus nuėmimo.
 7. AG Paulius

  Grūdu kainos?

  Sveikas ką matome į priekį ?
 8. Ar pirksi už beveik naujos kainą ? labai mažai dirbusi. Dėl sudėtingumo taip ji sudėtinga ir reliai vos ne kiekviename lauke jei skiriasi drėgmė, augalų aukšio netolygumas reikia pereguliuoti. Jei mechanizatorius žioplesnis tai gali likti ir be derliaus. Asmeniškai dirbau su ja ir bandžiau sureguliuoti taip kad dirbtų nepriekaištingai, tiek nušukavimo prasme tiek sėklų barstymo. Kūliau finola kanapes aukštis 1,60 m. derlius vidutinis apie 2 t. šlapių. 1,6 t. įskaitomo svorio. Kanapių sėklų drėgmė buvo nuo 16 iki 20 proc. augalai nudžiuvę. Atlikome testus su skirtingais greičių nustatymais. pasirinkome tinkama dekos atidarymo padėti, ir važiavimo greitį. Apie rezultatą manau net neišsiplėsiu. Atrinkome sūkių dažnį tokį kad beveik nebeveldavo, bet buvo kitų problemų, kanapės išsišakojusios nuo apačios jei imi viršūnes nepaima apatinių žiedynų jei leidi žamiau tai stumiant prieš šukotuvė nubarstomas didelis kiekis sunokusių sėklų. Jūs kur demonstruojate video tai kulate šlapias kanapes kurios dar yra nepilnai subrendusios, lapai žali sėklos žalios, stiebai žali. Kažkaip matosi nusipeša masė. Bet ar tai technologiškai teisinga ir kiek procentų patiriama nuostolių kas gali pasakyti. Mano atvėju nukūlus beveik pusės ha plotą ir gavus daugiau nei per pus mažesnį sėklų derlių šukotuvė buvo išvaryta iš lauko. Man tai per daug didelė prabanga barstyti tokias brangias sėklas. Darbo metu matosi kaip sėklos skraido po lauką. Buvo sugryžta prie kederio su rapso stalu ir tankiai sudėtais pakėlikais. kas leido surinkti derlių maksimaliai, kiek bvo įmanoma.
 9. AG Paulius

  Verslo sinergija ūkyje.

  Įdomiai skamba mokėti atsirinkti, tai reiškiasi kad turi būti ekspertas tam tikroje srityje, sugebantis atsirinkti kas yra tiesa, remiantis mokslo rekomendacijomis. Nes kitu atveju tai vadinasi aš laikausi savo nuomonės iš savo sukauptos gyvenimiškos patirties praktikos ir man atrodo kad taip yra teisinga.
 10. AG Paulius

  Verslo sinergija ūkyje.

  Taip taip, pilnas internetas nuomonių formuotoju, infuenceriu, freelanceriu ir ekspertų be patirties. Čia kaip pačiam galimybė nusistatyti ligos diagnozė skaitant super mamų forumą, ir vedant užklausas į Google.
 11. AG Paulius

  Verslo sinergija ūkyje.

  Dėl šios priežasties pradžiai žmonės susitinka ir kalbasi apie galimybes ir problemas
×
×
 • Create New...