Jump to content

AG Paulius

Nariai
 • Pranešimai

  763
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  3

AG Paulius paskutinį kartą gavo apdovanojimą Spalio 15 2019

AG Paulius paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie AG Paulius

 • Rangas
  Patyręs dalyvis

Miestas

 • miestas
  Kaunas

Kontaktai

 • Telefonas
  865448944

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. AG Paulius

  Verslo sinergija ūkyje.

  Ne reklama bet gal būt kažkam reikalingas linkas. Forumo tikslas kaip suprantu dalintis informacija kuri yra naudinga forumiečiams, diskutuoti, komentuoti ir t.t
 2. AG Paulius

  Verslo sinergija ūkyje.

  https://hiiko.eu/ Žemės ūkio verslo valdymo paslaugos.
 3. AG Paulius

  Verslo sinergija ūkyje.

  mano nuomone kuo ūkis didesnis tuo smagiau, per masto ekonomika, turi didesne apyvartą, gauni daugiau pajamų, gali sau leisti daugiau ekperimentuoti ir siekti savo ūkio tobulo balanso. Mano nuomone 100 ha dirbti yra daug sunkiau nei 300 ha. Ne dėl dydžio bet dėl rentabilumo.
 4. AG Paulius

  Verslo sinergija ūkyje.

  Mano ūkis tik hobis kuriame randu ramybe ir poilsį.
 5. AG Paulius

  Verslo sinergija ūkyje.

  Aš esu pasibjaurėjęs tuom kad šalyje yra dvigubi įstatymų standartai. Įstatymas tai yra taisyklė pagal kuriuos visi žaidžia. Bet kai įstatymas yra priimamas, su verslo palaiminimu tai yra tautos išdavystė, ir dvigubi standartai. Sukuriamos salygos verslui kentėti o žmogui vargti.
 6. AG Paulius

  Verslo sinergija ūkyje.

  Valstybė valdymo mechanizmas jau yra išsigimęs nuo tikrosios demokratijos, technologijos jau nubėgusios per toli nuo mūsų gerbiamų dėdžių suvokimo. Kas tiko 90 metais nereiškia kad tiks ir šiandien. Mes neturime progreso, vyksta tik procesų imitacija ir galvų linkčiojimas dėl dar kelių metų šiltoje vietoje. Dauguma seimo narių yra verslininkai, turintys vienokį ar kitokį verslą, kai reikai priimti sprendimus nei vienas nei kitas jo priimti negali nes tai vienaip ar kitaip gali įtakoti jo veikla. Dėl tokio neveiksnumo ir manipuliacijos gyvename kaip viduramžiais, turėdami kostiumuotus politikos administratorius, bet ne lyderius ir verslo kurėjus.
 7. AG Paulius

  Verslo sinergija ūkyje.

  Idomus įrašas, kontekstas kaip ir panašus, mano informacija iš dar naujesnio susitikimo vykusio sausio pabaigoje, tarp verslo elito ir seimūnų, kurie asmeniškai pristatinėjo būsimą planą.
 8. AG Paulius

  Verslo sinergija ūkyje.

  Aš jau seniai žinau ką reiškią technologijos ir kokią gražą jos generuoja.
 9. AG Paulius

  Verslo sinergija ūkyje.

  Nepamirš kad technika kažkada pavargs ir ją reiks keisti į naują. O kai bankas nefinansuos teks džiaugtis nuomos paslauga.
 10. AG Paulius

  Verslo sinergija ūkyje.

  Šaunu tai šiandien esi jau pasiruošęs. mažinti Co2, pereiti prie kooperatyvinio darbų organizavimo, technikos nuomos, beariminės technologijos, ir tvaraus ūkininkavimo ?
 11. AG Paulius

  Verslo sinergija ūkyje.

  Gerbiami forumiečiai, šiandieninė mano pirma žinutė buvo svarbiausiai, man gaila laiko kalbėti apie nieka ir įrodinėti kad vanduo yra vanduo ir gali būti šlapias. Situacija yra prasta ir čia faktas. O technikos pardavėjai, persiorentuoja į paslaugų tiekimo įmones.
 12. AG Paulius

  Verslo sinergija ūkyje.

  pasak neoficialios statistikos Lietuvos ūkininkų 30 proc. susiduria su labai sunkiomis financinėmis problemomis, 20 proc. turi sutrikusius piniginius srautus, kurie dar apie metus laiko tikėtina neatsistatys. Likusi 50 proc. publikos dalis dar gyvena. Bet visur yra jaučiamas nerimas.
 13. AG Paulius

  Verslo sinergija ūkyje.

  Kaip pažiūrėsi vokietijoje jau 100 ha yra stambus ūkis, Lietuvoje kaip pats sakai nuo 1000 ha. o Rusijoje nuo 50 - 100 K.
 14. AG Paulius

  Verslo sinergija ūkyje.

  Kaip ir su Dotnuvos ekperimentiniu ūkiu nutiko, nupirko Danijos pilietis, Nes Lietuviai nebuvo pajėgūs šias metais rasti 1,7 mln.
×
×
 • Create New...