Jump to content

AG Paulius

Nariai
 • Pranešimai

  416
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  1

AG Paulius paskutinį kartą gavo apdovanojimą Birželio 28 2016

AG Paulius paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie AG Paulius

Miestas

 • miestas
  Kaunas

Kontaktai

 • Telefonas
  865448944

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. AG Paulius

  Verslo sinergija ūkyje.

  Ačiū visiems lietuvos ūkinikams už financinę, moralinę, ir fizinę paramą, prisidedant prie organizuojamo gruodžio 13 dienos protesto Briuselyje. https://www.delfi.lt/agro/agroverslo-naujienos/prezidente-siulomu-tiesioginiu-ismoku-zemdirbiams-dydis-lietuvai-nepriimtinas.d?id=79823331&fbclid=IwAR1lLi50huMDWcK4nZaXeI55IZqVS9yizANa5aIPdihX99NIT2IR8Rf7Wb8
 2. AG Paulius

  Verslo sinergija ūkyje.

  Viskas yra įmonoma, reikia tik įsivertinti ūkio galimybes žemėvaldą, susiskaičiuoti kišenėje pinigus dar iš banko prisidėti ir važiuoji
 3. AG Paulius

  Verslo sinergija ūkyje.

  Gal kam bus įdomu radau tokį skelbimą, matyt iš gero gyvenimo visi išsiparduoda. https://www.alio.lt/skelbimai/200000-a-sklypas-radviliskio-r-sav-acokavai/ID54080337.html
 4. AG Paulius

  Verslo sinergija ūkyje.

  Tie oratoriški pranešimai yra tiesa, tačiau visi žmonės ta tiesą skirtingai supranta. Vieni patiki iš karto ir stengiasi keisti mastymą, kiti dar laukia kol kaimynas pabandys ir panašiai. Tačiau kad viskas keistusi pirmiausiai reikia keisti savo įpročius ir mastymą. Suprasti kaip yra svarbu turėti sveiką ir biologiškai gyvą dirvožemį. Forume radau gera nuotrauką kuri tiktų šia diskusijai, žmogus klausia kokia liga užpuolė miežius. Tačiau visi pasižiūrėkite į dirvožemį ir pasakykite ką matote, ir ar tikrai Jūsų laukuose nėra tų problemų ?
 5. AG Paulius

  Verslo sinergija ūkyje.

  Toks tas žmonių mąstymas, reikia čia ir dabar o po manes nors ir tvanas.
 6. AG Paulius

  Verslo sinergija ūkyje.

  Per 20 ha perdengsi 84 arus, nes 1 ha tu perdengi 4,2 aro. RTK reikalinga pagrinde tik daržininkysteje. Kur reikai iki 5 cm tikslumo. O pilnai užtenka ir paprasto signalo iki 15 cm tikslumo. Būna kad su grybauja GPS bet tada rusai karą žaidžia.
 7. AG Paulius

  Verslo sinergija ūkyje.

  Na bet ar tu gali paneigti, kad bendrai per visus darbus neperdengi 3.5 ha ? Pagal pasėlio auginimo savikainą tau 1 ha per sezoną kainuoja mažiau nei 170 ?
 8. AG Paulius

  Verslo sinergija ūkyje.

  Na sunku paskyti kaip bus su trąšomis, galiu tik išsakyti savo nuomonę. Spėju kad naftos kaina daugiau nebekris ir pradės po truputi kilti Kainos targetas už bareli turėtų suktis tarp 70 - 80 $ Dolerio prognozė per ateinačius metus turėtų šiek tiek silpti kas didins euro perkamaja galę. Dujos dabar yra labai pabrangusios dėl šaltų orų ir ženkliai padidėjusios paklausos. Dujų kaina jau po truputi krenta ir prasidėjus pavasariui turėtų atsistatyti. Opec mato, kad rinkoje susidarė naftos perteklius stabdo gamyba. DB imonės lošia iš PVM prekybos, bet kas neramina tai, kad jie turi užsipirkę trašų kurios yra brangios o pagal logiką, pigesnių tašų gamyba prasidės tik pavasarį. https://www.15min.lt/verslas/naujiena/energetika/opec-su-partneriais-sutare-sumazinti-naftos-gavyba-1-2-mln-bareliu-per-diena-664-1071518?c=verslas
 9. AG Paulius

  Verslo sinergija ūkyje.

  Aš dauginu visą persidengiantį plotą iš auginimo savikainos. 3,5 x170
 10. AG Paulius

  Verslo sinergija ūkyje.

  Tai kam tu čia filosofuoji jei jau sėji su navigacija pasidaręs kad 10 cm nesusėtumei, o per 5 važaivimus dėl paklaidos navigacija surenka 15 cm max. paklaidą. Nesuprantu ką tu nori tuom pasakyti ? Geriau paaiškyk žmogui kuris jos neturi ar ji dauda tau nauda, ir jei duoda tai kokia.
 11. AG Paulius

  Verslo sinergija ūkyje.

  Aš nemačiau dar nei vieno kuris sutręštu cm į cm. visada tęšiama uzleidziant daugiau dėl tolygaus persidengimo, tačiau jau siejant ir technologinės persistumdo ir iš abiejų pusių tu pereši daugiau nei reikia.
 12. AG Paulius

  Verslo sinergija ūkyje.

  Tai suprantu kad per mažai 15 cm? Kai sėsi atkreipk dėmesį kiek pas tave perdėta.
 13. AG Paulius

  Verslo sinergija ūkyje.

  Man tikrai nereikia per prievartą kažką įrodinėti žmogui. Kad nuolaida padarysiu nemanau kad žmogus iškart viską ims ir priims tai kaip stebukla. Rezultatą geriausia pasiekti tada kai tau reikia kažko ir tu žinai kad tikrai to nori.
 14. AG Paulius

  Verslo sinergija ūkyje.

  Ūkininkavimas mano darbas, verslas ir hobis. Aš forume dalinuosi informacija ir įžvalgomis dėl to, kad man įdomi Jūsų kiekvieno situacija. Aš kalbu ir Jums pasakoju apie ateitį, kas bus jei mes nesikeisime, jei ir toliau nemokėsime skaičiuoti. Gyvenimo paradoksas mes visi esame tam tikrame žinių rate iš kurio labai sunku išeiti nes jų gauname tik tiek kokie žmonės mus aplink suka. Yra toks posakis pažiūrėk į aplink save esančius žmones ką jie veikia ir matysi kur tu busi po 5 – 10 metu.
 15. AG Paulius

  Verslo sinergija ūkyje.

  Ir kada gerbiamieji ūkininkai suprasite kad aš nieko nesiūlau pirkti, aš tik parodau vietas kur galima sutaupyti tiek laiko, tiek pinigų ir sveikatos. Na žinoma kiekvienas žiūri pagal savo ūkio galimybes. Klausiate forume nuo kiek apsimoka aš tik parodžiau detales kurios yra paimtos abstrakčiai ir paverstos į piniginę išraiška patys pasidalinkit iš darbų skaičiau ir metu kiekio kiek dirbate. Čia net neverta ginčytis ir kažką įrodinėti.
×