Jump to content

AG Paulius

Nariai
 • Pranešimai

  624
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  1

AG Paulius paskutinį kartą gavo apdovanojimą Birželio 28 2016

AG Paulius paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie AG Paulius

 • Rangas
  Patyręs dalyvis

Miestas

 • miestas
  Kaunas

Kontaktai

 • Telefonas
  865448944

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. AG Paulius

  Verslo sinergija ūkyje.

  Gal galima padiskutuoti apie skaičiavimo metodika vasarinio rapso ? Kad jis gaunasi nepelningas prie 2,5 tonos ?
 2. AG Paulius

  Verslo sinergija ūkyje.

  Sory kolega čia jau aš nelabai suprantu, kaip taip įmanoma. Na čia manau kad gautas pelnas tik padengtų tavo sąnaudas, ir bendrame rezultate tu arba uždirbi arba ne. O procentuotė sąnaudų neturėtų keistis pagal tavo išvardintas grupes.
 3. AG Paulius

  Verslo sinergija ūkyje.

  Na ryt pasišnekėti su JD pamatysim ką jie siūlo ir kaip viskas atrodo. Na taip jų sistema šiandien yra pirmaujanti o clasas jau atsilieka keliais metais su derliaus duomenų stebesena
 4. AG Paulius

  Verslo sinergija ūkyje.

  Taip bet ta drėgmė apytikslė truputi gaunasi ir svoriai skiriasi, Pvz ryte kulanti saikas mažesnis nes drėgnumas didesnis, į dienojus jau viskas keičiasi o vakare eina sausiausi grūdai ir vėl svoris ir skaikas skiriasi. Man reikia kad tiksliai pieštų kombainas delingumo žemėlapį pagal lauko goegrafinė padėtį. Noriu žinoti kiek derliaus davė molis ir smėlis tame pačiame lauke prie tokios pačios darbų technologijos. tada aš pagal savo žemėvaldos laukus juos išsiprioretizuosiu pagal esančius lauke dirvožemius ir lengviau nusistatysių jų potencialą vienai ar kitai kultūrai. Žinosiu viso valdomo ūkio potencialą.
 5. AG Paulius

  Verslo sinergija ūkyje.

  kaip sakiau sekantis žingsnis... Laikas pinigai ir faktas laike.
 6. AG Paulius

  Verslo sinergija ūkyje.

  Na šiems metams turiu tokį planą JD s serijos pasiimti duomenų surinkimui ir palyginimams su Class lexion Našumas, greitis, kokybė, kuro sąnaudos, automatinis derliaus svėrimas taške. IR Lex galimybės.
 7. AG Paulius

  Verslo sinergija ūkyje.

  Hmm geras komentaras, ryt važiuoju į doju kalbėtis dėl nuomos. Mane iš principo labiausiai tai domina svarstyklės su automatiniu pasitikslinimu, nesikišant žmogui. Gal tavo kambainas turi jau tokia funkcija.
 8. AG Paulius

  Verslo sinergija ūkyje.

  Kiek viename modelyje galima įsivertinti daug kintamūjų juos prisirašant ir paverčiant į kažkokią piniginę sumą.
 9. AG Paulius

  Verslo sinergija ūkyje.

  galima planuoti ir skaičiuoti kiek tik turime fantazijos. Exelis viską iškenčia Bet sekantis žingsnis kaip ir prieš tai rašiau laiko skaičiavimas ir laiko planavimas įgalinant savo resursus. čia jau iš minties tiksliai nepasakysi .:)
 10. AG Paulius

  Verslo sinergija ūkyje.

  Gal šias metais turėjote kas galimybe padirbėti su naujuoju JOHN DEERE S klasės kombainu ?
 11. AG Paulius

  Verslo sinergija ūkyje.

  ok Šaunu žinai apie ką tada eina kalba. , tada tau jau reikia ūkio valdymo sistemos, kuri įgalintų tave kitaip dirbti su duomenimis ir eiti prie smart farmingo.
 12. AG Paulius

  Verslo sinergija ūkyje.

  Žinot kokio esminio rodiklio trūksta visuose planuose ? O gi laiko laiko ir našumo per kiek laiko atliekate darbą ir koks turimų resursų panaudojimo efektyvumas. Sekantis etapas kurį pradėsite skaičiuoti, prie visų gamybinių planų tai laiką. Laikas - pinigai. Tempas - rezultatas
 13. AG Paulius

  Verslo sinergija ūkyje.

  Pauliau mano patarimas pasidaryk visas kultūras viename sheete iš kairės į dešinę, visus kaštus stulpeliais žemyn, išsivesk ribinį derlingumą pagal sanaudas ir pajamas, pasidaryk sanaudų viena bendrą eilute pagal tikslines grupės, po kultūra išsiskaičiuok generuojamą procentinę gražą kultūros nuo investicijų. Pamatysi bus aiškiau žiūrėti į Big pictur
 14. AG Paulius

  Verslo sinergija ūkyje.

  Ačiū Pauliui už savo plano kaip pavyzdžio demonstraciją. Taip tau pritariu, kad tokiu būdu skaičiuojant, jau vaizdas pradeda aiškėti, ir aišku kas svarbiausia, kad matai vaizdą per kultūras, ir žinai kurios dar nepradėjus sėti yra rizikingos, o kurios nes su max derlingumu jau generuoja minusą. Tuomet gali daryti išvadas ką reikia keisti ar darbus ar atechnologija. o gal rinktis visai kitą kultūra. Exeliukas primytuvus ir neįpareigojantis, labai lengai padaromas greičiausiai visiems. Man labai smagu matyti kad yra žmonių kuriems tikrai rūpi tai ką jie daro.
 15. AG Paulius

  Verslo sinergija ūkyje.

  Taip pat matant tik procentine sąnaudų struktūra sunku įsivaizduotį kaip viskas realiai yra kai nėra atspirties taškų, ploto ir sanaudų sumos.
×
×
 • Create New...