Jump to content

Kas vyksta Lietuvoje?


Bulvinykas

Recommended Posts

Prieš 13 valandų, Augunstas pranešimas:

Deja,jauna seima turinti vaiku -skaiciuoja,yra mobili. Pampersai su misinukais pigesni PL .Reikia ir jiem gyvent ,jie ir galvoja gave savo minimuma uzdirbta ,kur isleist .

PrOse Pan cenik ....

271740257_5039758222736100_1061923703990491042_n.jpg

kaip ir nėra didelio stebuklo: puselė 7,8zl/4,5 gaunasi 1,7333eur.Priekinis ketvirtis{ mano mėgstmiausiais} 6,8zl/4,5 gaunasi 1,511eur.Galinis ketvirtis 9,8zl/4,5 gaunasi 2,177 eur.P.s. vat lenkas vistiek ne tautybė o prekybininkas priekinį ketvirtį gurmanams pardavinėja pigiau o išpestintam mieščioniui parduoda brangiau galinį ketvirtį.taip subalansuoja paprastu neišmanėliu srautą kurie savo sprendimais pirkti pigiau perka priekinius kumpelius su šonkauliais.Pas mus to niekur nemačiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, grazbek pranešimas:

kaip ir nėra didelio stebuklo: puselė 7,8zl/4,5 gaunasi 1,7333eur.Priekinis ketvirtis{ mano mėgstmiausiais} 6,8zl/4,5 gaunasi 1,511eur.Galinis ketvirtis 9,8zl/4,5 gaunasi 2,177 eur.P.s. vat lenkas vistiek ne tautybė o prekybininkas priekinį ketvirtį gurmanams pardavinėja pigiau o išpestintam mieščioniui parduoda brangiau galinį ketvirtį.taip subalansuoja paprastu neišmanėliu srautą kurie savo sprendimais pirkti pigiau perka priekinius kumpelius su šonkauliais.Pas mus to niekur nemačiau.

Bet užtat, kas šlapimo nelaiko, pampersus pigiai perka. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Lenkijoje Vidutinis darbo užmokestis 2021 m (brutto)- 1289 eur (netto 950 eur), minimalus atlyginimas MMA (brutto) - 610 eur (netto 449 eur).

Lietuvoje VDU 2021m trijų ketvirčių vidurkis (brutto) - 1560 eur (netto 990 eur), minimalus atlyginimas MMA (brutto) - 642 eur (netto 467 eur).

Nuos 2022m sausio 1d. MMA: Lietuvoje (brutto 730 eur, netto 518 eur), Lenkijoje (brutto 655 eur, netto 514 eur).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 41 minutes , kestoxs pranešimas:

Bet užtat, kas šlapimo nelaiko, pampersus pigiai perka. 

Ko tu taip dziugauji, ateis ir i tavo kiema svente ,abiem atvejais.patikslinsiu: gal ir to slapimo nelaikysi,ir nustos uz piena po eura dalint nuo papu ir atsidursi ne virs bangos bet po banga 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 50 minutes , Augunstas pranešimas:

Ko tu taip dziugauji, ateis ir i tavo kiema svente ,abiem atvejais.patikslinsiu: gal ir to slapimo nelaikysi,ir nustos uz piena po eura dalint nuo papu ir atsidursi ne virs bangos bet po banga 

“Po eurą nuo papu” labai idomus išsireiškimas :-D  Aš ganėtinai rimtai kalbėjau, šlapimo nelaikymas, viena iš dažnesniu šauktinių ligų…

Ko čia dabar taip nervuojatės?Jum juk lietuviško pieno nereikia gert, tai ir kaina neturėtų rūpėti…

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandas, dumoju pranešimas:

Lenkijoje Vidutinis darbo užmokestis 2021 m (brutto)- 1289 eur (netto 950 eur), minimalus atlyginimas MMA (brutto) - 610 eur (netto 449 eur).

Lietuvoje VDU 2021m trijų ketvirčių vidurkis (brutto) - 1560 eur (netto 990 eur), minimalus atlyginimas MMA (brutto) - 642 eur (netto 467 eur).

Nuos 2022m sausio 1d. MMA: Lietuvoje (brutto 730 eur, netto 518 eur), Lenkijoje (brutto 655 eur, netto 514 eur).

Netiksli info, LT minimalus į rankas 534 eur. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 12 valandų, voras pranešimas:

Neįperku - neperku.

Pasirodo atsilupęs.

Dar pasakykit kad neapsiperkat bent jau 3 parduotuvėse nes vienoj sūris akcijinis, kitoj dešra, trečioj gėrimai tai sukelsit įtarimą kad esat infiltruotas kitos šalies agentas :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , sole pranešimas:

Dar pasakykit kad neapsiperkat bent jau 3 parduotuvėse nes vienoj sūris akcijinis, kitoj dešra, trečioj gėrimai tai sukelsit įtarimą kad esat infiltruotas kitos šalies agentas :D

Tai nesakysiu, kad jau taip :icon-redface:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, sole pranešimas:

Dar pasakykit kad neapsiperkat bent jau 3 parduotuvėse nes vienoj sūris akcijinis, kitoj dešra, trečioj gėrimai tai sukelsit įtarimą kad esat infiltruotas kitos šalies agentas :D

kaimynė šita darba atlieka nuoširdžiai.Darbas jos valdiškas matyt turi laiko pardės visos išvaikščiotos nuolaidu bukletai visi išnaršyti internete irgi apie visas nuolaidas iki smulkmenu išnagrinėtos.Kaimynas gauna  popierėli kur kokia preke pirkti kiek turi kainuoti ir iki kada akcija galioja.Buvo netgi kelis kartus su parduotuvės administracija aiškintis kodėl nepritaikė nuolaidos vienu žodžiu ugnis moteriškė.Veda dienyna kiek sutaupo per mėnesį jos skaičiavimais kažkur plius minus iki 17 proc. kiek viena mėnesi sutaupo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, grazbek pranešimas:

kaip ir nėra didelio stebuklo: puselė 7,8zl/4,5 gaunasi 1,7333eur.Priekinis ketvirtis{ mano mėgstmiausiais} 6,8zl/4,5 gaunasi 1,511eur.Galinis ketvirtis 9,8zl/4,5 gaunasi 2,177 eur.P.s. vat lenkas vistiek ne tautybė o prekybininkas priekinį ketvirtį gurmanams pardavinėja pigiau o išpestintam mieščioniui parduoda brangiau galinį ketvirtį.taip subalansuoja paprastu neišmanėliu srautą kurie savo sprendimais pirkti pigiau perka priekinius kumpelius su šonkauliais.Pas mus to niekur nemačiau.

"Učis student  " ...ko negali sugalvoti pats ,nukopijuok (kinų išmintis):icon-biggrin:

Čia dar keitimo kursas  aukštas buvo nukritę ir 1 prie 6.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, grazbek pranešimas:

kaimynė šita darba atlieka nuoširdžiai.

Jus juokiates ,o cia realus veiksmai ...:)

273033110_4698472476868241_164056310028143887_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=SHW5aDKknyIAX8NMuQp&_nc_ht=scontent.fvno2-1.fna&oh=00_AT_Pwh15dLyDIuH3G4wxW-c8GqFy9gqja47br3dS4B8XDg&oe=61FD7EB3

Vasario 12d.ir 26d. 5val. išvykimas iš Rokiškio (Šestadienis) Kelionė į Suwalkus (4 parduotuvės kaufland Vynoteka, dydisis Turgus, Biedronka)
Galimas paėmimas iš kitų miestų Svedasai-Anykščiai-Ukmergė-Jonava
Kelionės kaina 20Eur/asm.
Kelionė patogiu turistiniu Autobusu 
Registracija Tel.
Prieš 8 valandas, kestoxs pranešimas:

Aš ganėtinai rimtai kalbėjau, šlapimo nelaikymas, viena iš dažnesniu šauktinių ligų…

veliau aptarsim ,as nepamirsiu 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 17 minutes , Augunstas pranešimas:

Jus juokiates ,o cia realus veiksmai ...:)

273033110_4698472476868241_164056310028143887_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=SHW5aDKknyIAX8NMuQp&_nc_ht=scontent.fvno2-1.fna&oh=00_AT_Pwh15dLyDIuH3G4wxW-c8GqFy9gqja47br3dS4B8XDg&oe=61FD7EB3

Vasario 12d.ir 26d. 5val. išvykimas iš Rokiškio (Šestadienis) Kelionė į Suwalkus (4 parduotuvės kaufland Vynoteka, dydisis Turgus, Biedronka)
Galimas paėmimas iš kitų miestų Svedasai-Anykščiai-Ukmergė-Jonava
Kelionės kaina 20Eur/asm.
Kelionė patogiu turistiniu Autobusu 
Registracija Tel.

veliau aptarsim ,as nepamirsiu 

Ko jus čia mišciojat? Savais laikais bebaimis į akropoli vežė mokyklos prasišviesti, dabar į Lenkijos parduotuves. Aš turbūt daugiau pražystų kurie skrenda į Ukraina pigiai pagert, ir mergų patyrinėti. Irgi blogai? Reik valdžiai mergas atpiginti?

Apie ta pati pieną, statau eko, gaunu lygiai tiek pat kiek kiti gauna uz paprasta. Reiškiasi 0% brangiau. Nueinu į parduotuve, žiūriu lygiai tokio pat eko pieno kaina 1.75 litras, o paprastas 1,19 be akcijos, čia ir gamintojas tas pats. Čia kažkas apie 30% skirtumas. Galvoju būtų sekančios grandys už manęs sąžiningos, parduotuvėje nebūtų toks skirtumas. Tai čia tokia analogiška situacija tam PVM nuimimui, padarom 0, o kaina sumažės tiek kiek turi ar ne, kaip manai? A kai reiks gražinti kaip tada? 
Dabar su šildymu nuo 9 iki 0 sumažino, tokiam kaip aš ta suma nieko neduos, o tam kuris neturi iš ko, galejo tiesiog kompensuot, būtų teisingiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, kestoxs pranešimas:

Ko jus čia mišciojat? Savais laikais bebaimis į akropoli vežė mokyklos prasišviesti, dabar į Lenkijos parduotuves. Aš turbūt daugiau pražystų kurie skrenda į Ukraina pigiai pagert, ir mergų patyrinėti. Irgi blogai? Reik valdžiai mergas atpiginti?

Apie ta pati pieną, statau eko, gaunu lygiai tiek pat kiek kiti gauna uz paprasta. Reiškiasi 0% brangiau. Nueinu į parduotuve, žiūriu lygiai tokio pat eko pieno kaina 1.75 litras, o paprastas 1,19 be akcijos, čia ir gamintojas tas pats. Čia kažkas apie 30% skirtumas. Galvoju būtų sekančios grandys už manęs sąžiningos, parduotuvėje nebūtų toks skirtumas. Tai čia tokia analogiška situacija tam PVM nuimimui, padarom 0, o kaina sumažės tiek kiek turi ar ne, kaip manai? A kai reiks gražinti kaip tada? 
Dabar su šildymu nuo 9 iki 0 sumažino, tokiam kaip aš ta suma nieko neduos, o tam kuris neturi iš ko, galejo tiesiog kompensuot, būtų teisingiau.

Ta problema ne tik pas mus...Beveik visoje eu tas pats daugiausia iš eko maisto uždirba paskutinė grandinės dalis.Taigi jeigu nori daugiau turėti turi pats ir pardavinėti .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 14 minutes , grazbek pranešimas:

Ta problema ne tik pas mus...Beveik visoje eu tas pats daugiausia iš eko maisto uždirba paskutinė grandinės dalis.Taigi jeigu nori daugiau turėti turi pats ir pardavinėti .

Aš turiu 3 pasirinkimus, kuriuos realiai galima dar butų aptarti ir kaimo reikalau komitete. 
1. Pardavinėti pats, bet mažai tikėtina, kad taip darysiu. 
2. Pardavinėti kaip įprastine produkcija, nesuteikiant tolimesnems  grandims užsikalti gerus pinigus. Kiek pamenu kaimo reikalų komitete, Starkevičiaus apie tai labai neigiamai pasisakė, man kažkaip butu idomu toliau apie tai padiskutuoti. 
3. Siųsti  velniop šita pasaulio gelbėjimo programa, kadangi visas gelbėjimas iš principo vyksta iš mano kišenes, o kitiem tai geras biziniukas. Jei kalbėtume apie išmokas tai nesunku paskaičiuoti, pagal dabartines pieno kainas, jei vienai karviai tenka 1ha žolės( bet dažniausia buna kad ant to 1 ha išsilaiko 1.5-2 gyvuliai) tai išmokos sudaro iki 400 litru pieno per metus tai yra 1,3 litro per diena. Tuo tarpu valstybė nuo mano vienos karves per diena žiūrint į ta pieno kainos skirtumą parduotuvėje papildomai gauna 2,5 euro PVM.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, kestoxs pranešimas:

Aš turiu 3 pasirinkimus, kuriuos realiai galima dar butų aptarti ir kaimo reikalau komitete. 
1. Pardavinėti pats, bet mažai tikėtina, kad taip darysiu. 
2. Pardavinėti kaip įprastine produkcija, nesuteikiant tolimesnems  grandims užsikalti gerus pinigus. Kiek pamenu kaimo reikalų komitete, Starkevičiaus apie tai labai neigiamai pasisakė, man kažkaip butu idomu toliau apie tai padiskutuoti. 
3. Siųsti  velniop šita pasaulio gelbėjimo programa, kadangi visas gelbėjimas iš principo vyksta iš mano kišenes, o kitiem tai geras biziniukas. Jei kalbėtume apie išmokas tai nesunku paskaičiuoti, pagal dabartines pieno kainas, jei vienai karviai tenka 1ha žolės( bet dažniausia buna kad ant to 1 ha išsilaiko 1.5-2 gyvuliai) tai išmokos sudaro iki 400 litru pieno per metus tai yra 1,3 litro per diena. Tuo tarpu valstybė nuo mano vienos karves per diena žiūrint į ta pieno kainos skirtumą parduotuvėje papildomai gauna 2,5 euro PVM.

turime suprasti kad ekologija geriausiai realizuoja prekybininkai nes jie suteikia teise poglušiam turtingam pirkėjui "rinktis".Tik marketinginis triukas nieko daugiau.Piktinkis ar žavėkis niekas nepasikeis nebent visa tai pats atkartosi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 8 minutes , grazbek pranešimas:

turime suprasti kad ekologija geriausiai realizuoja prekybininkai nes jie suteikia teise poglušiam turtingam pirkėjui "rinktis".Tik marketinginis triukas nieko daugiau.Piktinkis ar žavėkis niekas nepasikeis nebent visa tai pats atkartosi.

Čia nei piktinimasis nei žavėjimas. Skaičiai, sakykim taip iki 2021 metu 4 ketvirčio tie skaičiai buvo truputi kituokie. Dabar išlieka tik klausimas kiek dar laiko taip bus, ir koks % ūkioų po 2022 metu liks šitoje srytije. O valstybė juk turi tikslus įvardintus %. Idomu bus stebėti. :-D 
 

CE4B726E-C4B5-4FAC-AE30-1D8142EA7C2A.jpeg

F9566218-05D9-43A6-8C63-4F9015D098A4.jpeg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...