Jump to content

Kas vyksta Lietuvoje?


Bulvinykas

Recommended Posts

prieš 1 minutę , agronoms pranešimas:

Nenoriu nieko įžeisti,bet būna toks momentas kaip vidutinio amžiaus krizė.Vieniems pasireiškia silpniau,kitiems stipriau,kitiems visai nieko.Na o toliau jau netęsiu...

Tamsta žiūriu visų galų meistras. Ir masinę psichologiją išmanote, ir individualiai diagnozes nustatinėjat. Kas ten kažką sakė apie vienas už kitą protingesnius?

Mano personai savo talento galit neeikvot. Tą jau ne kartą darė. Ir kai prasideda diagnozės, aš žinau, jog tai reiškia, cituojant animacinį personažą - jog "paduso katinukas mūsų".

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 16 minutes , arciu555 pranešimas:

Kad suprasi nesistengiu, bet: ką tik per TV3 žinias Lietuvos kiaulių augintojams ragai, kad ištemptų sunkmetį reikia 18 milijonų, Finansų ministrė maivosi reikia įvertinti tą aną,žodžiu pinigų ....nebus. O tranzitui nutraukti pinigų bus 80 milij minimum. Kad būtų lengviau pasakysiu pagrindinę verslo taisyklę uždaręs kažkokią veiklą, kad ją kada nors atidarysi vėl yra 10%, tikimybė.

Kažkokią veiklą uždarė, kažkokią atidarė....iki begalybės. Šaliai geriau ir sveikiau būtų persiorientuoti į mažiau rizikingesnes rinkas. Gali būti blogesnis periodas kurį laiką, bet žiūrint į ateitį - šviečiasi stabilumas. Puikus pavyzdys Rusijos embargas.

P.S. panašu, kad Kinijoje bręsta ekonominė krizė. Jeigu tai pasitvirtintų, kuo mažiau reikalų su ja, tuo mums geriau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , Bulvinykas pranešimas:

Tamsta žiūriu visų galų meistras. Ir masinę psichologiją išmanote, ir individualiai diagnozes nustatinėjat. Kas ten kažką sakė apie vienas už kitą protingesnius?

Mano personai savo talento galit neeikvot. Tą jau ne kartą darė. Ir kai prasideda diagnozės, aš žinau, jog tai reiškia, cituojant animacinį personažą - jog "paduso katinukas mūsų".

Čia tikrai ne pačiam taikiau...Ir pačio personai tikrai nieko neaukoju.Nemanau kad to reikėtų,nors matau ta persona taip įsivaizduoja.Bet čia jau kiekvieno reikalas.Šiuo mudviejų dialogu mudu tik patvirtinam tą,ką išsakiau pirmai.Stengiamės būti protingesni vienas už kitą.Na bet yra kaip yra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 12 minutes , dumoju pranešimas:

Kažkokią veiklą uždarė, kažkokią atidarė....iki begalybės. Šaliai geriau ir sveikiau būtų persiorientuoti į mažiau rizikingesnes rinkas. Gali būti blogesnis periodas kurį laiką, bet žiūrint į ateitį - šviečiasi stabilumas. Puikus pavyzdys Rusijos embargas.

P.S. panašu, kad Kinijoje bręsta ekonominė krizė. Jeigu tai pasitvirtintų, kuo mažiau reikalų su ja, tuo mums geriau.

O kokios rinkos nera rizikingos ? Kokios rizikingos ar verslas geriau žino ar vyriausybes kažkokie nariai gyvenime verslo nekūrę. Versle jeigu bus galimybe tave ir apgaus nesvarbu Kinija ar Vokietija ar Skandinavija. Pagal Bertašių Rusija buvo pelningiausia, Kinija antra, taip,kad never kit  kai pieno kainos nekils...kažkas verkė,kad Eko parduoda kaip paprastą,jei verslas pradeda strigti nukenčia silpniausia grandis Taip jau yra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 15 minutes , agronoms pranešimas:

Čia tikrai ne pačiam taikiau...Ir pačio personai tikrai nieko neaukoju.Nemanau kad to reikėtų,nors matau ta persona taip įsivaizduoja.Bet čia jau kiekvieno reikalas.Šiuo mudviejų dialogu mudu tik patvirtinam tą,ką išsakiau pirmai.Stengiamės būti protingesni vienas už kitą.Na bet yra kaip yra.

Žinau kam taikei. Sakai yra skirtumas? Tiesiog, jei baigiasi argumentai, reiktų nutilt, o ne šokt dalint diagnozes ar komentarų stilium piktintis. Tik tiek.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 22 minutes , Minduksx pranešimas:

Na kaip tik skaičiau Prancūzija patvirtino kiaulininkystės gelbėjimo planą skirdama 270mln eurų. 

Dabar neberandu, bet dar šiandien skaičiau apie baisinius kiekius ispaniškos kiaulienos Danijos supermarketų šiūkšlių konteineriuose, nes baigėsi "geriausia iki" data. Žodžiu visa straipsnio esmė ką daryti su perprodukcija.

Anot Reigano, pati baisiausia frazė anglų kalboje "we are from government, we are here to help" (mes valdžia mes čia tam, kad padėtume).

Kaip manot, gal paklausyti Reigano ir žiūrėti ką  valdžia galėtu padaryti, kad netrukdytų? Tikėtis pagalbos iš valdžios... gal geriau nereikia.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , Bulvinykas pranešimas:

Žinau kam taikei. Sakai yra skirtumas? Tiesiog, jei baigiasi argumentai, reiktų nutilt, o ne šokt dalint diagnozes ar komentarų stilium piktintis. Tik tiek.

Viskas gerai.Priimu kritiką.Ir pats taip masčiau ir buvau sau davęs žodį,bet nesusilaikiau.Būna visko.Na o kas dėl argumentų,pats nemanau kad ir visiškai teisus.Bet tiek to.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , arciu555 pranešimas:

O kokios rinkos nera rizikingos ? Kokios rizikingos ar verslas geriau žino ar vyriausybes kažkokie nariai gyvenime verslo nekūrę. Versle jeigu bus galimybe tave ir apgaus nesvarbu Kinija ar Vokietija ar Skandinavija. Pagal Bertašių Rusija buvo pelningiausia, Kinija antra, taip,kad never kit  kai pieno kainos nekils...kažkas verkė,kad Eko parduoda kaip paprastą,jei verslas pradeda strigti nukenčia silpniausia grandis Taip jau yra.

Tavo teksto suvokimas, baisesnis negu mano pirmoko sūnaus. Kaip Kubilius sakė visdelto nereikėjo mums sviestu savo tanku sutepinėti, o kadangi Kinijon pieno ir neteko vežti, tai ir ateiti nereikės… O kad pienas nustojo būti priklausomas nuo rusu, tai cia didelis  laimėjimas…

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 12 minutes , agronoms pranešimas:

Skūstis mums labai priimtina ir smagu.Bet aš vistiek nepagaunu esmės.Noris profesionalų komentarų.

Esmė tokia: verslui duoti pinigai niekada neprapuls jis plėsis, pirks kažką, kažkas dirbs, žodžiu vartojimas,ekonomika, mokesčiai.Visa beda pavyde kodel ne man? Jei ne man tai gal niekam?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , kestoxs pranešimas:

Tavo teksto suvokimas, baisesnis negu mano pirmoko sūnaus. Kaip Kubilius sakė visdelto nereikėjo mums sviestu savo tanku sutepinėti, o kadangi Kinijon pieno ir neteko vežti, tai ir ateiti nereikės… O kad pienas nustojo būti priklausomas nuo rusu, tai cia didelis  laimėjimas…

Jei pasiruošęs aukotis tai gali jo niekur nevežti pačiam spręsti...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , arciu555 pranešimas:

Esmė tokia: verslui duoti pinigai niekada neprapuls jis plėsis, pirks kažką, kažkas dirbs, žodžiu vartojimas,ekonomika, mokesčiai.Visa beda pavyde kodel ne man? Jei ne man tai gal niekam?

Nereikia pinigų,tik nereik trukdyti verslui dirbti,reik padėti protingais sprendimais ,darbu ir paieška sprendimų,diskusija su verslu.Bet tas turi būti abipusiai sąžininga ir paieška konstruktyvo.Nors gal tik man taip atrodo,gal aš neteisus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 24 minutes , arciu555 pranešimas:

Esmė tokia: verslui duoti pinigai niekada neprapuls jis plėsis, pirks kažką, kažkas dirbs, žodžiu vartojimas,ekonomika, mokesčiai.Visa beda pavyde kodel ne man? Jei ne man tai gal niekam?

Dar senolis Adamas Smitas suvokė, kad valdžios kišimasis į verslą (nematomos rankos veikimą) prie gero nepriveda. 

Daug pasakot į vieną posmą nesurašysiu, kaip prieš 200 metų taip ir dabar, atskirų sektorių protegavimas ar spaudimas iš biudžeto kenkia visai ekonomikai. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 37 minutes , shaulinis pranešimas:

Dabar neberandu, bet dar šiandien skaičiau apie baisinius kiekius ispaniškos kiaulienos Danijos supermarketų šiūkšlių konteineriuose, nes baigėsi "geriausia iki" data. Žodžiu visa straipsnio esmė ką daryti su perprodukcija.

Anot Reigano, pati baisiausia frazė anglų kalboje "we are from government, we are here to help" (mes valdžia mes čia tam, kad padėtume).

Kaip manot, gal paklausyti Reigano ir žiūrėti ką  valdžia galėtu padaryti, kad netrukdytų? Tikėtis pagalbos iš valdžios... gal geriau nereikia.

 

Berods Bulvinykas ar kažkas kitas buvo rašęs  kažkur apie tas problemas, daugiausia dėl Kinijos,  ir dėl https://www.pig333.com/latest_swine_news/critical-situation-of-the-pig-sector-in-the-eu_17996/

Na turbūt kiekvienos šalies reikalas galbet ar ne, esmė kad priaugo per daug kiaulių ant svieto

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 13 minutes , agronoms pranešimas:

O pats nejauti kad visad ir visur esi teisus?Tai aišku sveikintina.

Antras. Jei dar ir trečią kartą į tą patį postą rasit ką pasakyt, tai pradėsiu kažką įtart.

Nejaučiu, nes čia ne apie teisus ar neteisus. Tiesiog turiu savo nuomonę. Kurią be abejo įtakoja informaciją kuria domiuosi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandas, voras pranešimas:

Gautųsi visas Skyrius naujai Skvernelio partijai. Visų sričių ekspertai, atskiri vardai ir visų sričių viename. Vos ne visi vienas kitą pažįstate, bet pliekiatės tai gražu žiūrėt!

Tikrai neturit ką veikti, vadinasi gerai gyvenat :icon-wink:

Kaip oras ten aukštai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 35 minutes , shaulinis pranešimas:

Niekas nesivinčija, kad geriau eksportuoti dešrą, skikandį o ne pašarą. Smilandis tai ne žalia nėsa, jį ir "pabrandinti" galima. 

Kaip sustyguoti visą grandinę, kad tvarkingai veiktų vat čia tai įdomesnis klausimas.

Rodė per žinias, kad jav vis daugiau mokyklų bando įvesti tokius valgiaraščius, kuriuose nebūtų mėsos ir pieno, mol dėl labai didelės taršos šiuos produktus išgaunant. Penktadieniais pasnikas, o pirmadieniais vegetariškas meniu. Neįsivaizduoju kokie tai skaičiai, bet vistiek iš, o ne į. Faktas kad tai popiuliarėja. 

Kas dėl muštynių forume, tai jūs trijule, jei jau visas forumas į jus bado pirštais, tai gal jau laikas patiem apsičiupinėt ir susivokt, kas negerai su jumis pačiais, o nevadinti kitus durniais ar įtarimus reikšti, menkinti už nuomones...Skaityt visą šitą brudą neskanu, sakysite tai neskaityk. Sakau, tai nerašykite brudo. Arba užrakykite šitą temą, kuriam laikui, apsiraminimui, o tai visas šitas negatyvas ir kitose temose neduoda normaliai bendraut. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...