Jump to content

Kas vyksta Lietuvoje?


Bulvinykas

Recommended Posts

Prieš 1 valandų, dumoju pranešimas:

Turite omenyje Janušką? Jo kritikais savo laiku buvo tie patys konservatoriai. Panašu, kad kritika jo adresu galimai buvo nepagrįsta, jei norėjo glausti prie savęs.

Liepos men URM norejo jį padaryti patareju, bet nepraèjo VSD ,Savaite ar panaši laida taip ir pasakė: artimi žmones Kremliui, nes 2006 m dare Rusijai  labai palanku sprendimą,kad numarinti Lietuvos geležinkelius,panašu šį sykį pavyks..... dar vienas kur Spalį susitiko su Belaruskalij atstovais Seime yra antras... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pravažiavau nuo Klaipedos link Taurages autostrada ar ne autostrada vien duobės. Tuoj dešinė pusė bus baisiau nei žvyrkelis, o mes ,,vertybinę politiką, varom. Jei tikrai varytumėm turėtų būti kaip Estija. Estai turi patį kiečiausią kibernetinį centrą,rusų šnipus gaudo tvarkingai ,jei reikia kokios info kreipiasi būtent į estus, o mes?  Luetuvos bankas sumažino ekonomikos augimą iki 3%, tarp kitko mažiausias tarp Pribaltikos,laukiam naujų mokesčių....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , jevgenijus pranešimas:

Афоню жаль? :D

Jei atvirai, tai man nuoširdžiai gaila paties.

Šitokį patriotą lauži, bet kalbos maniera tai stulbinančiai apgailėtina.

Ypač turint omeny amžių, statusą ir šiaip akiratį.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 13 minutes , arciu555 pranešimas:

Pravažiavau nuo Klaipedos link Taurages autostrada ar ne autostrada vien duobės. Tuoj dešinė pusė bus baisiau nei žvyrkelis, o mes ,,vertybinę politiką, varom. Jei tikrai varytumėm turėtų būti kaip Estija. Estai turi patį kiečiausią kibernetinį centrą,rusų šnipus gaudo tvarkingai ,jei reikia kokios info kreipiasi būtent į estus, o mes?  Luetuvos bankas sumažino ekonomikos augimą iki 3%, tarp kitko mažiausias tarp Pribaltikos,laukiam naujų mokesčių....

Norėčiau paantrinti dėl kelių būklės. Kaip tik penktadienį važinėjau kaunas-vilnius-alytus, tai irgi pikta tiesiog darėsi. Tiek dėl žiemiškų katastrofiškai pavojingų duobių, tiek dėl apskritai labai prastos vilnius-kaunas greitkelio būklės. Labiausiai apkrautas kelias baltijos salyse. Nežinau ar čia vogimo padarinys ar natūraliai pinigų nėra. Keliai juk valstybės ekonomikos vizitinė kotelė.  Kaip toliau bus, kokios kolegų nuomonės. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, shaulinis pranešimas:

Nagi paskaičiuojam (jaučiu čia jau mano firminė frazė patampa :)

geras atrojas su geru arkliu suardavo 0,5ha per dieną.

Ar su 200ag traktoriumi suarsi 100ha per dieną? 

Žinoma klausimas ne arklių o artojų kiekyje? ;)

Šiaip tamsta turėtumėt žinoti, kad 1Ag nėra lygu vienas arklys :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, arciu555 pranešimas:

Liepos men URM norejo jį padaryti patareju, bet nepraèjo VSD ,Savaite ar panaši laida taip ir pasakė: artimi žmones Kremliui, nes 2006 m dare Rusijai  labai palanku sprendimą,kad numarinti Lietuvos geležinkelius,panašu šį sykį pavyks..... dar vienas kur Spalį susitiko su Belaruskalij atstovais Seime yra antras... 

Nežinau ar būtų verta Ir teisinga visose situacijose įžvelginėti konspiracijos teorijas. Pastaraisiais metais ir taip kūryba peržengė visas ribas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , voras pranešimas:

Jei atvirai, tai man nuoširdžiai gaila paties.

Šitokį patriotą lauži, bet kalbos maniera tai stulbinančiai apgailėtina.

Ypač turint omeny amžių, statusą ir šiaip akiratį.

Nzn... Kaip tau patogiau. Būk politkorektiškas. Aš, kai koks fašistuojantis mudyla vėl užvers kojas, pranešiu vėl, taip kaip moku, net jei tamstai nepatiks. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 25 minutes , stapcius pranešimas:

Norėčiau paantrinti dėl kelių būklės. Kaip tik penktadienį važinėjau kaunas-vilnius-alytus, tai irgi pikta tiesiog darėsi. Tiek dėl žiemiškų katastrofiškai pavojingų duobių, tiek dėl apskritai labai prastos vilnius-kaunas greitkelio būklės. Labiausiai apkrautas kelias baltijos salyse. Nežinau ar čia vogimo padarinys ar natūraliai pinigų nėra. Keliai juk valstybės ekonomikos vizitinė kotelė.  Kaip toliau bus, kokios kolegų nuomonės. 

Kai aš pamatau,,taisymus,,lopus ant lopo, tai po keleto metų realiai autostrada minsim,tik antra juosta. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , voras pranešimas:

Dėl manęs tai stengtis nereikia.

Čia juk tavo veidas, jei tik tau patinka šita zonos slengo žinovo kaukė tai į sveikatą.

Maniau augame visą gyvenimą, pasirodo ne visi.

Blia tas slengas ne tau skirtas, bet tu į jį vis sureaguoji. Tai neramina. 

O tas tipas, Afonia, mudu gi užaugom jo filmus žiūrėdami. Ir muškit mane į pilvą, jie geri! Kaip zaronnovo humoras, kaip liube širdingai tekstai, ir vardint neišvardint kiek jų tokių. Bėda ta, kad jie patapo propaguojančiais karą ir žudimus pizdukais. Ką aš ir įvardinau. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kurį laiką buvai žmogus kurio posmus visada skaitydavau.

Skaitydavau, nes buvo įdomu. Daug žinių, įvairūs informacijos šaltiniai, savitas požiūrio kampas, kritinis mąstymas.

Dabar, sorry, stengiuosi apeit, pamenu aš tą Afonią, bet toli gražu ne dėl jo man neskanu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , voras pranešimas:

Kurį laiką buvai žmogus kurio posmus visada skaitydavau.

Skaitydavau, nes buvo įdomu. Daug žinių, įvairūs informacijos šaltiniai, savitas požiūrio kampas, kritinis mąstymas.

Dabar, sorry, stengiuosi apeit, pamenu aš tą Afonią, bet toli gražu ne dėl jo man neskanu.

Na jei ne Ramuniokas ar Švarkelis, nes kas čia tokio, tai lieka kaip tik Afonia... Ir tai jau kelintas kartas, kai pastebiu šitą šiltą jausmą... Liūdna. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Matai, ne tik šitoj temoj tas liūdnas atspalvis, visokie "blia" fašistuojantys kas ten tokie net nežinau,visur pas tave pyktis ir tamsus atspalvis viskam.

Aš nuoširdžiai tikiuosi, kad tai tik tamsiojo metų laiko pasekmė.

Beje, šitie tavo paminėti personažai tau asmeniškai pažįstami? Broliai? Niekaip nesuvokiu kas nutinka žmonėms, kad jie ima įsivaizduoti, jog gali dergtis visur?

Ir iš išvis, R. Valatka nuo tavęs  rašymo dergiantis iš visų stilių kopijuoja ar tu nuo jo?

Kaip jis vadinasi?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, shaulinis pranešimas:

Nagi paskaičiuojam (jaučiu čia jau mano firminė frazė patampa :)

geras atrojas su geru arkliu suardavo 0,5ha per dieną.

Ar su 200ag traktoriumi suarsi 100ha per dieną? 

Žinoma klausimas ne arklių o artojų kiekyje? ;)

Jei jau grįžti technologiškai, tai gal reiktų ir teisines normas to laikmečio taikyti. Tada galima būtų skaičiuot. Bet esmė, kad straipsnio antraštė neturi nieko bendro su turiniu. O amišų, kurie visgi kažkiek naudoja šiuolaikinės technikos, paminėjimas, tai pramuša visus dugnus.

Jevgenijau - welcome to the club.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, jevgenijus pranešimas:

Blia tas slengas ne tau skirtas, bet tu į jį vis sureaguoji. Tai neramina. 

O tas tipas, Afonia, mudu gi užaugom jo filmus žiūrėdami. Ir muškit mane į pilvą, jie geri! Kaip zaronnovo humoras, kaip liube širdingai tekstai, ir vardint neišvardint kiek jų tokių. Bėda ta, kad jie patapo propaguojančiais karą ir žudimus pizdukais. Ką aš ir įvardinau. 

Kiekvienas žmogus kalba ir vertina kitus, atsižvelgdamas į savo išsilavinimą, etiką, savo moralės principus ir vertybes

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 16 minutes , bmarius pranešimas:

Kiekvienas žmogus kalba ir vertina kitus, atsižvelgdamas į savo išsilavinimą, etiką, savo moralės principus ir vertybes

Tai tamsta kaip suprantu turi medicininį išsilavinimą, nes svaidaisi medicininiais terminais? Jeigu ne, tai tada turėtum susilaikyt nuo tokių postringavimų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 13 valandų, voras pranešimas:

Ot turit ką veikti :icon-redface:

Epitetai tai stulbina, suaugę žmonės.

 

Matyt pas mus genuose jau tas užprogramuota.Prezidentas riejasi su vyriausybe,vyriausybė su seimu,pastarasis tarpusavy,na o mes čia...Ir visi tą daro net sušilę,vienžo darbas verda...Kad nors dalis tos energijos būtų skiriama geriems darbams.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...