Jump to content

shaulinis

Ekspertai
 • Pranešimai

  7.120
 • Prisijungė

 • Laimėta kartų

  11

Visas nario shaulinis paskelbtas turinys

 1. shaulinis

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Šimtus metų žmonės kovojo su žaibo daroma žala skambindami varpais bažnyčių varpinėse ir išgyveno. Tada masonas iš amerikos (Benjeminas Franklinas, pasigooglinkit kas per paukštis, baisiau nei Geicas su Sorošu kartu sudėjus) išrado žaibolaidį kuris tipo apsaugo namus nuo žaibo, bet realiai tai yra antena pritvirtinta prie JŪSŲ namo sienos ir tinkamu dažniu nustačius imtuvą galima ją naudoti kaip pasiklausymo įrenginį (pagooglinkit tai tikra tiesa). Tai štai masonai padarė taip, kad mes SAVO namus, SAVO noru, pavertėm mikrofonais pasiklausymui dar gerokai iki mobiliakų atsiradimo. Sakau velniop tuos žaibolaidžius, jokia valdžia ne uždraudė per perkūniją varpais skambinti ir net galimybių paso tam nereikia
 2. shaulinis

  Pasaulio įvykiai

  1895m. Lordas Kelvinas matematiškai išskaičiavo ir neginčijamai įrodė, kad sunkesnis už orą skraidantis aparatas neįmanomas. Po 8m broliukai dobiliukai Raitai ėmė ir pakilo į orą pirmuoju lėktuvu. Tai ką dabar daryti? Dėl tų dviejų išsišokėlių iš dviračių garažiuko nebepasitikėti termometru? (Kalba apie tą patį Kelviną kurio garbei temperatūros matavimo vienetas pavadintas.)
 3. shaulinis

  Kas vyksta Lietuvoje?

  KET taip pat yra durnų taisyklių, dar durniau sustatytų ženklų, eismo ribojimų ne į temą, kas iš mūsų nėra keikę tokių dalykų? Bet niekas nesako, kad jas visai atšaukti reikia ar ne
 4. shaulinis

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Jo blyn kas čia per išmislas reikalauti, kad visi važiuotų dešine kelio puse. Ir iš vis jei turi mašiną vos sėdai už vairo ir išvažiavai į kelią turi laijytis kažkieno sugalvotų taisyklių, tai gi į avarijas pakliūva ir net gi žūsta ne tik tie kas nesilaiko taisyklių, bet ir tie kurie šventai laikosi, tai kokia prasmė?
 5. shaulinis

  Pasaulio įvykiai

  Na per ispaniško gripo epidemiją taip pat buvo reikalų su kaukėmis ir mitingai prieš kaukes, bet tai lėmė pramonės automatizavimo šuolį, moterų emansipaciją (elementariai trūko darbo jėgos) Ateitis parodys, bet kai kurie pokyčia jau dabar negrįžtami, pvz nuotoliniai susitikimai, nuotolinis darbas. Panašu, kad bangos posūkis žmonių judėjimo į didmiesčius apsigręžė link priemiesčių ir kaimų. O toliau matysim.
 6. shaulinis

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Taip, 5 tai max ką gali išspausti vienmandatėse su sąlyga, kad tie 50000 bus 5 apylinkėse o ne per visą lietuvą išsibarstę. Lenkams tai pavyksta (dėl visiems suprantamų priežasčių)
 7. shaulinis

  Pasaulio įvykiai

  šeip tai visos iki šiol buvusios pandemijos baigėsi civilizaciniais šuoliais
 8. shaulinis

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Reikia skaityti pilnai (gal per daug prirašiau). Pasakysiu paprasčiau, Orlauskas aiškina, kad 10000 su jais. tai šiek tiek mažiau nei gavo balsų jų linksniuojama laisvės partija Būt įdomu matematiką pamatyti kaip tuos 5 mandatus gauni. Bent kol kas tendencija į mažėjimo pusę Gegužė, Rugpjūtis, Rugsėjis lankomumas ne didėja o mažėja.
 9. shaulinis

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Kitaip ir nebus. Atmetam emocijas ir paliekam vien šaltą kaip plienas matematiką. Praeituose rinkmuose dalyvavo grubiai 1,2mln rinkėjų padalinam iš 141 tai gaunasi po 8500 balsų vienai kėdei seime. Dabar imam, kad ir Nidą Vasiliauskaitę, kuri agituoja už vienmandates, jokių ten sąrašų. Tai net jei visi kas susirinko į rugpjūčio ir ir rugsėjo mitingus būtų vienoje rinkiminėje apylinkėje ir visi už ją prabalsuotų (nepatingėjo iki mitingo atvažiuoti, tai gal ir prabalsuotų) tai gal į antrą turą ir praeitų, bet pergalės vienmandatėje tikrai negarantuotų. Tarkim, tik tarkim, kad jų iš tikro x10 yra palaikytojų, tarkim bus tie 50000 palaikančių, bet palyginkim, Lenkų akcija pririnko 56000 balsų ir to nepakako, kad perliptu 5% barjerą. Mano galva apie maršistus šnekama kur kas daugiau nei jie to nusipelno.
 10. shaulinis

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Laisvė, Lygybė, Brolybė? Visos iki šiol buvusios visuomenės ar valstrybės kur šioje formulėje "Lygybė" buvi iškelta virš "Laisvė" galų gale neturėjoi nei vieno nei kito. Atsiprašau, kad taip filosofiškai kai visą vasarą važinėji paskui kombainą po visą LT, praleidi belen kiek laiko mašinoj tai Audio knygas skaitau. Kadangi jau mažai beliko pasirinkimao tai šią vasarą perklausiau Kamiu, Nyčės, Hayeko, Kafkos ir dar n kitų dabar kankinu Markso Kapitalą, bet javapjūtė baigėsi tai kažin ar bebaigsiu Žodžiu prisiskaičiau šūstrų raštų tai kartais užneša į stratosferą
 11. shaulinis

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Na pats supranti, kad taip nėra. Yra tokių kurie užsimuša avarijoje nei 30 nesulaukę, yra tokių kutie iki 90 ir daugiau pratempia. Beje ar žinai kuris žmogus labiausiai nori sulaukti 100 metų?
 12. shaulinis

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Nuo kurių metų tas 75?
 13. shaulinis

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Paleisk žmogų iš Gvinėjos gyventi Danijoj ar Švedijoj, atrodys durnas ir atsilikęs. Paleisk Daną ar Švedą Gvinėjoje... kažin ar išgyvens. Gal geriau kiekvienas savo gyvenkime, nemaišykime kontinentų.
 14. shaulinis

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Vidutinė tikėtina 75 vyro jei neklystu LT, bet tai labai jau santykinis skaičius. Pamenu kai įvedinėjo pensijinį amžių 65 būtent 65 ir buvo vidutinė tikėtona vyrų gyvenimo trukmė LT ir ką?
 15. shaulinis

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Britai, dabar išeinantiems į pensiją, pataria lrie savo tėvų amžiaus pridėti 10 merų ir taip gaus tikėtiną savo gyvenimo trukmę. Žinoma, labai jau iš akies, bet padede geriau planuoti santaupas skirtas senatvei (II pakopą mūsiškai). Nes būna ištaško per kelis metus o sunkaisiu laiku kai jau nebėr sveikatos, nebelieka ir pinigų.
 16. shaulinis

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Brangiausi (sveikatos išlaidų prasme) yra pirmieji žmogaus gyvenimo metai ir paskutinai. Čia britai taip išskaičiavo ... ilga istorija bet įdomi, bet dabar nepasakosiu
 17. shaulinis

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Dėkui, jūs atsakėt į mano klausumą geriau nei pats manot.
 18. shaulinis

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Prieš visas valdžias protestuoja, tik skirtingai. Prieš valstiečius tai mokytojų gal aršiausias buvo. O vat kai prieš koncervus... tai čia jau be akmenų neapsieinama. Kažin kodėl taip?
 19. shaulinis

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Jūs ne taip supratote. Žinant, kad atvažiuos nemažai žmonių, dalus kurių mėgsta aktyvias pramogas, buvo įrengtas maniežas akmenų mėtymui į tolį, kur visi norintys galėtų tai daryti saugiai, nesužeistų kitų ir subsekventualiai nebūtų sužeisti patys.
 20. shaulinis

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Tai kad nepritariu tavo nuomonei tai nereiškia, kad nekenčiu.... tai būtu geras atspirties taškas. Dabar daugiau matosi "nekenčiu todėl prieštarauju"
 21. shaulinis

  kombainu reguliavimai

  Pats nesugeba, reikia reguliuoti Ne nieko dar neužkimšom apart gerklės. Nors stengiausi
 22. shaulinis

  kombainu reguliavimai

  Čia iš šito lauko, jaučiuosi pasiekęs meistriškumo viršūnę
 23. shaulinis

  kombainu reguliavimai

  Kaip vertinat švarumą kolegos?
 24. shaulinis

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Tam, kad kurti bendrą kariuomene pirmiausia reikia sutarti dėl bendrų užsienio interesų (dabar gi vietomis net ES narių interesai užsieniuose susikerta)
 25. shaulinis

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Kaip bebūtu, turim pakankamai rimtą brudą, jei tuose tyrimuose ir Trumpo kalbose iš kurių pradžioj visi juokėsi, yra tiesos o dabar jau ir tie kurie juokėsi žymiai atsargiau apie tai šneka, tai turim rimtą reikalą. Daug kas keičiasi, kas šaipėsi iš Makrono kai tas kalbėjo apie ES pajėgas nes negalima kliautis vienu vieninteliu partneriu dabar jau kitaip šneka, Afganas atvėrė akis. Kaip sakiau, pasitikiu tik tais infirmacijos šaltiniais kutiuose yra skyrius "korekcijos" kur nebijo prisipažinti klydę ir patikslinti info. Taip ir aš negulu kryžium už jokią mintį ar idėją, tiesiog dėlioju A+B iš turimos info.
×
×
 • Create New...