Jump to content

Kas vyksta Lietuvoje?


Bulvinykas

Recommended Posts

Prieš 7 valandas, Zvanas pranešimas:

P.S. dar pamiršau paminėti,  kad pastarieji pora metų man vieni geriausių.  Ir net nežinau kam dėkoti ar vakseriams, ar antivakseriams, ar mokslui ir mokslininkams. O gal tiems, kurie prisidengę mokslu bl pudrina smegenis mums visą gyvenimą ir kaip erkės siurbia mūsų kraują. 

Ir tai yra tik mano nuomonė ir galite komentuoti, man visai ne gaila.  

Už savo žodžius neatsakau kaip ir kiekvienas čia, kuris ragina kažką daryti arba nedaryti :)

Ray Archuleta, dr. Elaine Ingham - mokslininkai. :) juk žinai, kuo užsiėmė Archuleta iki atrado regenerative agriculture? Aišku žinai. Taip kad, nei juoda nei balta, tik daug pilkos. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 17 minutes , Pienmėgys pranešimas:

Begemotus paminėjau kaip "begemotas, kuris bijojo skiepų"... Man visi su mažomis išimtimis antivakseriai yra tie begemotai..

O Jūs 100% esate tikras kad tas vakcina veiksminga?Ši pandemija pasaulyje papildomai pagimdė  berods 9 milijardierius.Nes viska VALDO pinigai.Jeigu pagamino kažkokio huinia,tai reikia jį ir prastumti.Dabar nerandu,bet skaičiau vienos berods UK profesorės straipsnį,kad tų visų vakcinų galiojimo laikas iki spalio 20d.Užtat tipo nori kuo dagiau suskiepyti.Dar per radija girdėjau kad tos pačios UK mokslininkai bando berods sukurti ir jau yra specialiai užkrėte 40 žmonių su kažkokiu SARS 2COV užkratu kuris tipo ale žymiai veiksmingiau kovos su COVidu.Bet tai čia tą tik skaičiau ir girdėjau.

Kas liečia patį,nesiskiepijau ir nesiskiepysiu.Labai gerai jaučiuosi,gerai jeučiausi ir iki to hirnia atsiradimo.Bet nesu ir priešiškas tai vakcinai.Jeigu būtų mano darbas toks kad tektų skiepytis,galbūt taip.Bet šiuo atveju,mano karvės galimybių paso lyg ir negirdėjau kad 13d.prašys.Traktoriai tikiuosi kursis.O sėjai irgi netrukdo.Ir va.Tauta gavosi supriešyta.Jūs gerbemasis kaip vadinate,,begemotais,,tai tie antivakseriai ir galvoje galbūt kad ta vakcina NETATIDIRBTA ir niekas to šūdo nenori leistis.Asmeniškai,praeinu ir pro skiepytus ir pro neskiepytus.Nė vieni man netrukdo.Kiekvienas turi savo nuomone.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Egida pranešimas:

O Jūs 100% esate tikras kad tas vakcina veiksminga?

Na, o jūs manote, kad raupus nugalėjusi  karvių raupų vakcina buvo tokia gera ir visiems priimtina?? Bet nuo 1780 metų ji nugalėjo pasaulyje raupus..

Jūs, ar tūkstančiai kitų žmonių, pirkdami maisto papildus, kur kas daugiau išleidžia pinigų ir sugeneruoja kažkam milijardų pajamų negu dabar gauta už šias mūsų aptariamas tikrai reikalingas vakcinas.. O tuo tarpu visur atvirai rašoma ir kalbama, kad maisto papildai ne vaistai, jie tikrai neveikia kaip vaistai ir jais pasigydyti neįmanoma. 

O mes kiekvienas ant savo nuosavos šakos atsitūpę, garsiai giedame apie vakcinų nepatikimumą, nors VISOS pasaulio vyriausybės, ir dauguma medicinos mokslininkų (neskaitant keleto nepraleidusių progos būti išgirstiems medicinos atsilupėlių) palaiko masinės vakcinacijos reikalingumą (net ir tos teisingosios Švedijos) šitomis "nepatikimomis" vakcinomis..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 10 minutes , Pienmėgys pranešimas:

raupus nugalėjusi  karvių raupų vakcina

O jus pats abi dozes gavot ,kokie salutiniai?  As beveik - persirgau ,po antros dozes ,pirma nieko . savaite po prakaitu ,ir aibe nauju kvapu atsirado. Girdejau kad nenori skiepytis sirge veziu ir pagije(is med.darbuotoju) Manau turetu buti laisve skiepui ,nes jis ne uzgarantuoja kad nesusirgsi,o tik kad nebus sunkios formos. Dabar tiksliai nesako kiek serga paskiepitu ir neskiepitu.

Jei nebutu salutiniu poveikiu pooo , galima skiepitis kas menesi .Neaisku po trecio skiepo koks bus salutinis .

O kam galimybiu pasa jam ,jei i bara neis,koncerta neis, teatra neis .... degaline norejo neileist ? Bus tokiu neskiepytu daug ir net nesusirgusiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Žinoma, pasiskiepijęs, ir dviem dozėmis Opelinės... Šalutinis buvo po pirmos dozės, labai (net labai) patiko, nes keturias dienas ėst nenorėjau.. Prie mano įmitimo labai teigiamas poveikis.. Po antros nieko nejutau.. Na, mano amžiuje kad ir po savaitę paslikas būčiau pragulėjęs po kiekvienos dozės tai būtų tikrai nedidelis indėlis į aplinkos sveikatą ir rizikos mažinimą.. Nes ir gulėdamas aš kompu karves šerti galiu..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, Egida pranešimas:

O Jūs 100% esate tikras kad tas vakcina veiksminga?Ši pandemija pasaulyje papildomai pagimdė  berods 9 milijardierius.Nes viska VALDO pinigai.Jeigu pagamino kažkokio huinia,tai reikia jį ir prastumti.Dabar nerandu,bet skaičiau vienos berods UK profesorės straipsnį,kad tų visų vakcinų galiojimo laikas iki spalio 20d.Užtat tipo nori kuo dagiau suskiepyti.Dar per radija girdėjau kad tos pačios UK mokslininkai bando berods sukurti ir jau yra specialiai užkrėte 40 žmonių su kažkokiu SARS 2COV užkratu kuris tipo ale žymiai veiksmingiau kovos su COVidu.Bet tai čia tą tik skaičiau ir girdėjau.

Kas liečia patį,nesiskiepijau ir nesiskiepysiu.Labai gerai jaučiuosi,gerai jeučiausi ir iki to hirnia atsiradimo.Bet nesu ir priešiškas tai vakcinai.Jeigu būtų mano darbas toks kad tektų skiepytis,galbūt taip.Bet šiuo atveju,mano karvės galimybių paso lyg ir negirdėjau kad 13d.prašys.Traktoriai tikiuosi kursis.O sėjai irgi netrukdo.Ir va.Tauta gavosi supriešyta.Jūs gerbemasis kaip vadinate,,begemotais,,tai tie antivakseriai ir galvoje galbūt kad ta vakcina NETATIDIRBTA ir niekas to šūdo nenori leistis.Asmeniškai,praeinu ir pro skiepytus ir pro neskiepytus.Nė vieni man netrukdo.Kiekvienas turi savo nuomone.

... kai visas gyvenimas sukasi tik apie karves ir traktorius ir staiga užsimanai pasisakyti apie vakcinų efektyvumą, aha.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai gerai cia kazkas parase ,paprasti vaistai gali sukelt daug salutiniu poveikiu ir komplikaciju ,bet kazkodel vartojam ir apie juos negalvojam.As pats pasiskiepinau ivertines pries ir uz ,aisku primine po menesio skiepas apie kazkada turetas bedas .Klausimas ,kaip butu buve uzsikretus Covid ,gal reiktu gulet su vamzdukais arba jau  zeme dirbtu kiti.Prievartos neturetu but skiepam ,bet cia isvedziot teorijas ,kad tuo uzlinksim kurie pasiskiepijo ,kaip cia pasakius,o kita vertus vienu kitu issiminisuos tragedijos dideles nebus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip galima dėkavot už kažkoki klipą,kuriame kalba žmogus,baigęs kelis universitetus,advokatūros vedlys?Jie gi nieko neišmano,mes,žemdirbiai jiems parodysim krypti.Ir apsnukiuosim vienas kitą,jeigu tu skiepijies,o aš nenoriu.Kaip tu gali nenorėt,jei tavo išrinktai valdžiai to reikia?O jai reikia.Nes nei vieno darbo su tokiu entuziazmu dar niekada niekas nesiėmė.Aš žmogėnas paprastas,bet šitas reikalas man smirda.Na susirgsiu aš nabagas,visą savo gyvenimą sąžiningai mokėjęs mokesčius,(o man jau 53),taigi ne mažumą sumokėjau,o pasirodo kad man lovos kaip ir nėr dėl šitos ligos.Dėl triperio,atsiprašant,ji būtų,(nors nuo jo ir skiepintis nereikia,tik nekaišiot kur nereik:icon-razz:,o nuo šios nėr.Tai kaip ir sakiau anksčiau,o jei karas?Kareivėliui vargšui nutrauks koją,o prie durų stovi eskulapas ir sako,atsiprašau tamst grandini,bet vietų ir lėšų nėra.Būkit geras,palaukit,gal jūsų koja ataugs.Na neturim mes galimybių Jūsų gydyt,neturim.Būtų juokinga,jei nebūtų graudu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 37 minutes , Bulvinykas pranešimas:

Skonio reikalas. Lygiai tais pačiais žodžiais, kitas teisininkas jam gali oponuot. Telieka pasirinkt kuria puse labiau tiki. Kalbant apie virusus, gal labiau reiktų medikų klausyt.

Teisininkai ir oponuoja vienas kitam.Taip ir turi būti.Tik tiki jais kiekvienas taip,kaip jam atrodo teisinga.Bet nebūtinai taip būna.Ir daugumoje atvejų ne taip.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandas, agronoms pranešimas:

Kaip galima dėkavot už kažkoki klipą,kuriame kalba žmogus,baigęs kelis universitetus,advokatūros vedlys?Jie gi nieko neišmano, ....................

Perskaičiau Tavajį komentą kelis kart(reik pripažint :icon-rolleyes: ) , ir sąžinė nedaleidžia atsijungt , jojo nepalaikinus :) . Neskaitant to , jog su turiniu sutinku visu 100%  , bet laikyčiau kaip ir bendravimo kultūros pavyzdžiu šiame forume . Respektas nuoširdus Tamystai , jei daug nedaugžodžiaujant :icon-biggrin:  .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandas, agronoms pranešimas:

Kaip galima dėkavot už kažkoki klipą,kuriame kalba žmogus,baigęs kelis universitetus,advokatūros vedlys?Jie gi nieko neišmano,mes,žemdirbiai jiems parodysim krypti.Ir apsnukiuosim vienas kitą,jeigu tu skiepijies,o aš nenoriu.Kaip tu gali nenorėt,jei tavo išrinktai valdžiai to reikia?O jai reikia.Nes nei vieno darbo su tokiu entuziazmu dar niekada niekas nesiėmė.Aš žmogėnas paprastas,bet šitas reikalas man smirda.Na susirgsiu aš nabagas,visą savo gyvenimą sąžiningai mokėjęs mokesčius,(o man jau 53),taigi ne mažumą sumokėjau,o pasirodo kad man lovos kaip ir nėr dėl šitos ligos.Dėl triperio,atsiprašant,ji būtų,(nors nuo jo ir skiepintis nereikia,tik nekaišiot kur nereik:icon-razz:,o nuo šios nėr.Tai kaip ir sakiau anksčiau,o jei karas?Kareivėliui vargšui nutrauks koją,o prie durų stovi eskulapas ir sako,atsiprašau tamst grandini,bet vietų ir lėšų nėra.Būkit geras,palaukit,gal jūsų koja ataugs.Na neturim mes galimybių Jūsų gydyt,neturim.Būtų juokinga,jei nebūtų graudu.

O dabar iš kitos puses, visa gyvenimą moku mokesčius, klausau ką valdžia liepia daryti ir darau, skiepijuisi, ir staiga susergu triperiu , nuo kurio skiepo nėra, ir prie ligonines durų, gaunu atsakymą, kad man lovos nėra, nes visas lovas užėme covidiniai, palauk kol ponai kurie nenorėjo skiepytis pasveiks, priimsim tave. Tai kurioje pusėje teisybė? 
 

Kas del teisėtumo valdymo, bandau įsivaizduoti, kodel kai Veryga leido Įsakymus, tautai tiko, o kai dulkys daro ta pati pagal tuos pačius principus, nebetinka…

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 10 minutes , kestoxs pranešimas:

O dabar iš kitos puses, visa gyvenimą moku mokesčius, klausau ką valdžia liepia daryti ir darau, skiepijuisi, ir staiga susergu triperiu , nuo kurio skiepo nėra, ir prie ligonines durų, gaunu atsakymą, kad man lovos nėra, nes visas lovas užėme covidiniai, palauk kol ponai kurie nenorėjo skiepytis pasveiks, priimsim tave. Tai kurioje pusėje teisybė? 
 

 

Mažytis , bet kažkodėl nepaminėtas niuansas :icon-biggrin:  , tas jog tose kovidinėse lovose guli ir visiškai paskiepyti ir dalinai ir visiškai skiepyti su nesuėjusiu 14d. terminu . Vat paėmus domėn ir tai ,  samprotauk apie teisybę ir katroj jinai pusėj ....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , kestoxs pranešimas:

O dabar iš kitos puses, visa gyvenimą moku mokesčius, klausau ką valdžia liepia daryti ir darau, skiepijuisi, ir staiga susergu triperiu , nuo kurio skiepo nėra, ir prie ligonines durų, gaunu atsakymą, kad man lovos nėra, nes visas lovas užėme covidiniai, palauk kol ponai kurie nenorėjo skiepytis pasveiks, priimsim tave. Tai kurioje pusėje teisybė? 
 

Kas del teisėtumo valdymo, bandau įsivaizduoti, kodel kai Veryga leido Įsakymus, tautai tiko, o kai dulkys daro ta pati pagal tuos pačius principus, nebetinka…

Labai jau įpratęs rūšiuoti žmones tam tą gydyti reikia, to nereikia. Bet kai mokesčius mokėti tai iš visų jėgų stengiesi sumokėti pamažintus, taip sakant su lubomis. Dėl to ir gydytojai lieka be normalaus atlygio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandas, agronoms pranešimas:

Kaip galima dėkavot už kažkoki klipą,kuriame kalba žmogus,baigęs kelis universitetus,advokatūros vedlys?Jie gi nieko neišmano,mes,žemdirbiai jiems parodysim krypti.Ir apsnukiuosim vienas kitą,jeigu tu skiepijies,o aš nenoriu.Kaip tu gali nenorėt,jei tavo išrinktai valdžiai to reikia?O jai reikia.Nes nei vieno darbo su tokiu entuziazmu dar niekada niekas nesiėmė.Aš žmogėnas paprastas,bet šitas reikalas man smirda.Na susirgsiu aš nabagas,visą savo gyvenimą sąžiningai mokėjęs mokesčius,(o man jau 53),taigi ne mažumą sumokėjau,o pasirodo kad man lovos kaip ir nėr dėl šitos ligos.Dėl triperio,atsiprašant,ji būtų,(nors nuo jo ir skiepintis nereikia,tik nekaišiot kur nereik:icon-razz:,o nuo šios nėr.Tai kaip ir sakiau anksčiau,o jei karas?Kareivėliui vargšui nutrauks koją,o prie durų stovi eskulapas ir sako,atsiprašau tamst grandini,bet vietų ir lėšų nėra.Būkit geras,palaukit,gal jūsų koja ataugs.Na neturim mes galimybių Jūsų gydyt,neturim.Būtų juokinga,jei nebūtų graudu.

Kas per egoizmas.... Ką PSD sumokėjote per savo ligšiolinį gyvenimą yra ašaros kibire. Bet kokios rimtesnės ligos gydymas tuos jūsų sumokėtus pinigus ryte suris ir dar paims iš bendro iždo. O kad sirgsit tai tikrai, kaip bebūtų, kritinis amžius. 

Jei taip gaila tų sumokėtų pinigų, tai dar nuverkit dėl gaisrininkams skirtų jūsų pinigų, nes negesino. Kalėjimo prižiūrėtojui-nes tamstos prižiūrėt nereikia, muitinės darbuotojui-nes su jais reikalų neturit, pasieniečiui-nes ne pasienyje gyvenat ir t.t.

Bukų žmonių mąstymas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 18 minutes , cainikas pranešimas:

Labai jau įpratęs rūšiuoti žmones tam tą gydyti reikia, to nereikia. Bet kai mokesčius mokėti tai iš visų jėgų stengiesi sumokėti pamažintus, taip sakant su lubomis. Dėl to ir gydytojai lieka be normalaus atlygio.

Tai buvo atsakymas į agronomo nupiešta situacija,  labai nesenai Italijos lombardijos regione, patys gydytojai rūšiavo zmones kuriuos gydyti, kuriuos ne. Labai nesenai Lietuvoje buvo uždaryti  didele dalis skyriu, ir atšaukta daugybe planiniu paslaugų. Nepanašu į žmonių rūšiavimą? 
Dabar asmeninis klausimas jums. Ar ne jus skirstote zmones į konservatnikus ir kitus. Į pyderus ir normalius? Ir tai laikote savo norma…

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...