Jump to content

wydas63

Nariai
 • Pranešimai

  2.710
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  35

Visas nario wydas63 paskelbtas turinys

 1. wydas63

  Belarus kuro siurblio reguliavimas

  Ir Pats gi puikiai supranti jog gali , jei yra kūras yra spaudimas , vadinasi per nesandarumus gali but prasisunkimas . Dar gali per plunžerinės poros sandarinimą ir per patį plunžerį jei pati pora sudilus , taip pat gali ir iš cilindrų pareit į karterį jei forsunkės blogai dirba .
 2. wydas63

  T-40 po sankabos disko keitimo neprasisuka variklis

  Galėjo darbinio veleno šliciai atsiremt . Pabandyk atleist kiek galima ir bandyk prasukt už smagračio dantuku su montiruote .
 3. wydas63

  Belarus kuro siurblio reguliavimas

  Čia kas nors sulūžę , taip nevyksta kai sūkiai siurblio pastovus .
 4. wydas63

  dumina mtz

  Tai akivaizdu , jog savo srities profai - cielas dvi forsunkes , sugebėjo iš šaltų mirties gniaužtų , išplėšt
 5. wydas63

  I ka atkreipti demesi perkant KEMPA.

  Be dujų su kempu nepavirinsi . Magnetinis masės laikilis dar iš karto vertėtų įsigyt , labai patogus dalyks ir kapeikas tekainuoj .
 6. wydas63

  T-150

  .... būtent , už tai blogai ir baigė , parazytas
 7. wydas63

  Tepalai technikai

  Jau buvau "axe" ir atsakymą parašęs beliko tik paskelbt , bet "Gunia" pačiu laiku Viskas baigsis geruoju , dar kart
 8. wydas63

  Tepalai technikai

  A Jūs , skaitydami , bent tekstą suvokiat a nexira ?? Juk rašiau jog ne dėl šalčio toks tepalas pasirenkamas o dėl <<<<<<<<<< KOKYBĖS >>>>>>> !!!!!!!!! Galėčiau , ir labai paprastai paaiškint . Bet iš paskutinės pastraipos aišku , jog Tamsta jo nei pilsit kada nei ką , tad kaip ir nėr būtinybės daugiau ką čia beaiškint
 9. wydas63

  Tepalai technikai

  "Nauju traktoriu knygose raso 10w arba 15w..." tai yra klampa kūrios patartina laikytis mūsų klimato juostai , ir tik tiek . "0w tai net ir i masinas retai pilamas ir supylus i traktoriu ne pirmos jaunystes ji ten valgytu neblogai" , kalbi būsimuoju laiku , kas rodo jog jo nesi net naudojęs . Aš pats traktoriui T40 pilu jau N metų 0w30 ir galiu atsakingai patikinti Tamstą , jog visų tų baisybių nebus ir netgi priešingai "valgymai" ir visoki pratekėjimai išnyks .
 10. wydas63

  Tepalai technikai

  0w renkamės ne dėl problemų su užkurimu , o dėl jo kokybės ir max variklio apsaugos . Bet jei ir Pats žinai ko "užtektų" , velniam kelt tada tokius klausimus , temoje ?
 11. wydas63

  Tepalai technikai

  Kad žiema naudoji , tada 0w30 arba 0w40(konkrečią markę reik tikslint , ne visi pupso varikliui tiks) , tuo labiau jog variklis geram stovyje . ______ Dėl transmisinio , kaip mano grynai nuomone , tai "užsieninis" geriau ypač jei prisieitų tvarkyt kada dėžę tai mažiau visokio brudo ant sienelių būna prikaupta .
 12. wydas63

  Tepalai technikai

  Pasikeist riebokšlius ir tarpines , tai pats veiksmingiausias bei pigiausias variantas . ____ Varikliui , 10w30 klampa tinkama ypač jei žiema nedaug naudosit . Bet kaip sakiau , neaišku nei koks Tavojo variklio stovis , nei kokį tepaliuką ruošies pilt , ba klampa nieko nenusako . Jei variklis be jokių bėdų galima ir su pigesniu variantu prasisukt , a jei yra kokie trūkumai tai geresnės kokybės tepalas gali juos pagydyt .
 13. wydas63

  Tepalai technikai

  T25 nėra tai klampai toks įšrankus kaip , sakykim koks MB ar BMW gr.dėžė ar galinis reduktorius . Skytesnis - geriau plauna ir pasiekia visus kampus ; tirštesnis tyliau dėžė dirba . Tavo traktoriui sakėt yra pratekėjimai , jei tas susiję daugiau su riebokšliais nei su surinkimo kokybe , galima pabandyt panaudot tepalo priedą kokį nors . Yra jų tokių , kur kažkiek atstato guminių detalių elastingumą .
 14. wydas63

  Tepalai technikai

  10w30 ; 80w90 tai tepalo temperatūrinė klampa , nieko nesakanti apie jo kokybę . Tas pat kas pasakyt : "nupirk alkoholio 40C stiprumo ... " , ir bus neaišku , būtent kokio gamintojo ir ko degtienės , konjako , brendžio ....
 15. wydas63

  MTZ variklio remontas

  Mano teksto pagr. mintis buvo ta , jog CSG pridirbimui pakanka pereit 95C temperatūros ribą . Kiek laiko tas užtruks , tai čia kaip kas sugebės
 16. wydas63

  Pliurpalas

  Nu žmogui ryt į pagrabą dar varyt , vietoj to kad namuos pagulėtų , vot ir suirzęs toks
 17. wydas63

  Pliurpalas

  Tiksliau - nutildydavo ..... , bet šits kalba kitaip nei prieš tai kalbėjusieji "cirkininkai-populistai" . Dar panašų , buvusį seimūną gal tik vieną ir žinau tai A.Šedžius , bet padarė seimo mafai iš jo svieto cirkiniką , nors potencialo man rodos jisai turėjo .
 18. wydas63

  Pliurpalas

  Kad ir seimūnas , bet žmogus lyg ir neblogas ?? https://www.youtube.com/watch?v=6UoE4MdN5QA
 19. wydas63

  MTZ variklio remontas

  Darai vo taip : užvedi variklį ir vidutiniais sūkiais jį užšildai iki 95C(galima prieš radiatorių kokį popierą užkišt) , ir įdėmiai klausai kad kokių negerų garsų neatsirastų . Jei viskas ok , tada atvėsus motorui persitikirini dar kart galvos užveržimą . Praktiškai su apkatke viskas , tada varai į lauką art , "durniaus nevaliojęs" O "lengvas darbas" bus , kad arsi mažesne pavara nei įprastai kokia ari , pora valandų dviem , likusią dieną viena žemiau . Stengtis pirmas 50mot/h , vengt juodo dūmo iš kamino .
 20. wydas63

  Pliurpalas

  ... visaip bandžiau ir "strateguot" ir "beždžionaut" , bet visad kai tik ateidavo laiks parduot , tai kaip taisyklė - prekę gali susikišt į s... , matyt reikalingi ant svieto ir durniai , a kaip be jų
 21. wydas63

  Pliurpalas

  Gali ir tūkstantį ha. užsodyt , bet manau , kad esmė tai būdas kaip pasiekt pirkėją .................................... o aš čia neseniai atvirkštinį variantą girdėjau - kelios tonos bulvių , pa tris cnt/kg , va kokį "biznį" žmogeliuks prasukt sugebėjo
 22. wydas63

  Pliurpalas

  Vot vadinas , turit Virgis tą "verslinyko gyslelę" , ba sugebat surast laisvą nišą , ir kas be ko , džiugu dėl Tavęs .
 23. wydas63

  Pliurpalas

  Čia Patsai , naują biznį pradėjot ? kuom iš ūkio prekiauji , įdomu but sužinot
 24. wydas63

  Pliurpalas

  Dėl tų "pretendentų prezidentaut" , tai mes kaip nuogi į pirtį , gal reikėtų kūriam laikui nuo to susilaikyt ... nepasodinom gi Lukiškėsna dar nei vieno iš buvusių ar esamų , bet jau skubam nauja rinkt ... bardaks gaunas a ne teisinė valstybė , po šimts ...
 25. wydas63

  Belarus kuro siurblio reguliavimas

  Rusu kalboje tai jos pilna , jei rusiškai kerti , imesk į pajiešką "теория дизельных двигателей" ir gausi krūvą info . Labiausiai pradžioje kreipk dėmesio į degimo procesu eigą ir variklio sukimo momento grafikus , ir jei tie dalykai Tau bus įdomūs ir juos perprasi , tada ir siurblio darbas ar jo reguliavimas visai kitoj šviesoj pasimatys , bei aibė klausimų atkris savaime .
×