Jump to content

wydas63

Nariai
 • Pranešimai

  3.335
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  38

Visas nario wydas63 paskelbtas turinys

 1. wydas63

  Freza

  Nu čia dar ir nuo orų ir dirbimo laiko daug priklauso . Man kai pavyksta gerai viską sutaikyt pora kart pavarau ir žemė puri išsilaiko iki pat rudenio . A vot šymet kažką pramazinau ir gavos nekas . Gal per anksti a gal per vėlai nufrezavau , bet grumunstukai nepasinaikino ir 'antra pusė' tol pylijo nervus , pakol bulvių nenukasėm .
 2. wydas63

  Freza

  Visos frezos apkraun variklį , o to Tavojo solio26 ir variklio galingumas mažesnis nei T 40 . O kaip reik suprast - "baisiai sumala žemę" ? , juk tam ir frezuoji kad "baisiai" sumaltu , o jei nenori "baisai" tada kultyvuok , .... Kalk ant darbinio tūkstantines apsukas plius mažiausia pavarą ir pirmyn , nesibėdavojęs
 3. wydas63

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Mažytis , bet kažkodėl nepaminėtas niuansas , tas jog tose kovidinėse lovose guli ir visiškai paskiepyti ir dalinai ir visiškai skiepyti su nesuėjusiu 14d. terminu . Vat paėmus domėn ir tai , samprotauk apie teisybę ir katroj jinai pusėj ....
 4. wydas63

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Perskaičiau Tavajį komentą kelis kart(reik pripažint ) , ir sąžinė nedaleidžia atsijungt , jojo nepalaikinus . Neskaitant to , jog su turiniu sutinku visu 100% , bet laikyčiau kaip ir bendravimo kultūros pavyzdžiu šiame forume . Respektas nuoširdus Tamystai , jei daug nedaugžodžiaujant .
 5. wydas63

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Stebiuosi ka nieks neskuba Tamstai padėkavot užu tokį , sakyč pažintinį video ... , keista .
 6. wydas63

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Čia tipo , kėsinasi iš avių bandos "GP" atimt , kada ji jau strimgalviais pasinešė į laisvę ?! .... Vot , proto nebuvims pas bobikę a dar filosofė . Protingiausia dabar , tai stebėt į netrugdyt bandai naujų covid atmainų pajieškos , sveikesnis liksi .
 7. wydas63

  Kas vyksta Lietuvoje?

  A ko kito tikėjais , Mielasai ? Čia gi eilinis "GP" tūrėtojas , katras po 13d. nusispjaus į būtinumą vykdymo elementarių reikalavimų virusinės pandemijos metu - iš vienos pusės . Ir graudžiai virkaujantis , kad dėl antivakserių kaltės bus perpildytos ligoninės - iš kitos . Tokia jau ta logika , pas pandėmijos stabdytojus .
 8. wydas63

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Ir prarasi teisę į įšsvajotajį "GP" .... , kaip tada gyvensi žmogau ??
 9. wydas63

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Aga , jau lekia paknopstom patenkint ieškinių ..... , skaityk EU parlamentinės asamblėjos deklalaracijos punktą Nr 7.3 . < https://pace.coe.int/en/files/29004/html > .
 10. wydas63

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Tai Tamsta pats ir atsakysi , gi vakcina eksperimentinė ir nieks jos Tavęs nevertė susileist .... , o kaip alternatyvus ir saugesnis variantas , tai Šv.Agotos duona nuo viruso gintis , tiesa už pasekmes irgi nieks neatsako .
 11. wydas63

  Kas vyksta Lietuvoje?

  "Skiepas juk ne naikina viruso." teiginys - teisingas , plius teisinga ir tai jog vakcinuotas toksai pat viruso platintojas kaip ir visi likusieji . Vat nuo to ir reiktų pradėt "šokius su pandemijos valdymu" a ne nuo visuomenės skirtymo į vakserius ar ativakserius , arba į "Ramza ir wydą" ir paskiepytuosius tris mij. .
 12. wydas63

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Su "juodo šaltiniu" viskas tvarkoj - jeigu apklaustum ten gulinčius , dauguma jų Tau patvirtintų jog yra pasiskiepiję bent vieną kart arba turi tą patvirtinantį dok . A vat tam L. Indriuškai , peršasi tokios mintys jog "galima lengvai buvo galima įrašą sveikatos sistemoje nusipirkti, o realiai nebūti paskiepytu." + paskiepytų pirmaji kart jisai irgi nelaiko paskiepytu . Psiremiant tokiais "pamąstymais" , žiniasklaidoj tai išvartoma taip , jog didžioji dauguma - neskiepyti .
 13. wydas63

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Kiek konkrečiai reiks , čia nuo įrangos priklausys , bet aišku viena - greitaveikos poreikis bus kartais didesnis nei reikalingas banko sąskaitos valdymui ar FB filmuko žiūrėjimui .
 14. wydas63

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Čia ryšio pralaidumas ir greitaveika tūrėta minty , kaipo tinkama tokiom užduotim . ... , prafiesariau , tu prafiesoriau
 15. wydas63

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Tai riaušininkai , abiem atvejais , jei žiūrėt iš valstybės įtatyminės pusės . Bet yra vienas esminis skirtumas , ypatingai kai kūriuos erzinantis , BY riaušininkų visuomenės palaikymas mizernas o LT , kiek teko paklausinėt realių žmonių , tai pritarimą turi ir sakyč nemažą .... , aš palaikau "LT riaušininkus"
 16. wydas63

  Kas vyksta Lietuvoje?

  TS nariai ir jiem prijaučiantys ..... nu , tai tokia fauna , kūrios skūra mygam nusidazo tokia pat spalva , priklausomai kokios nori esantys valdžioje . Deja , nieko taip nelaimėtum ir tik dar labiau padėtį sukomplikuotum .
 17. wydas63

  Pliurpalas

  Kokius čia dar tijatrus matot , gerbiamasai ?? Čia akyvaizdi RF fsb tarnybų operacija , su lengvai indetifekuojamais jos vykdytojais iš Lietūvos valdynykų pusės . Tikslai- a. BY tranzitas į Ust Lūga ; b.smūgis LT ekonomikai per Klaipėdos tranzita ; c. Batkai smegeninės veiklos atstatymas į normalia būseną ; d. ES parodyt , LT valdžios fiasko sienų apsaugos klausimais ; ... dar ir dar čia galima vardyt . Karoč , tokis hibridinio karo pasekmė , kad padarė kaip paskutinius ciuckius per visus galus , ir kaip Sole teisingai pastebėjo dar ir visam svietui ant pajuokos ...
 18. wydas63

  Pliurpalas

  Nu , "tą bobą" parsitysė ir laiko gi ne Lietuva , a tik keli konkrečiai tuom suinteresuoti asmenys . Jiem už tai pindosai ca-ca per galvytę , a jau kūrį jie paglostė ar pagyrė tai tas prie lovio iki smerties , tokia tradicija susiklosčius , t'skant . A , kad nusišnek , nu kū darysi - boba jin ir liek boba ...
 19. wydas63

  Pliurpalas

  Jeigu 1000 + neaiškių personų prilindo per kiaurą sieną , tai bliamba čia saugumui darbo dešimčiai metų į priekį !!!!! O kiek tarpe jų gali but Putino šnipų , baisu i pamislyt Čia jie tūrėtų rankoves pasiraitoję išmušinėt priznanijas , kas už kiek rublių parsidavė FSB , kokie objektai domin , kokį garsų palytika nor nudaigot i pan. .
 20. wydas63

  Pliurpalas

  Nu kam tie juoduliai gal ir skersai gerklės , o kam ir stringai pilni baimės , bet tokiam kai Tamista sakyč tai "dangiška mana" ... , tavajam avinų bizniui , skaityk , išmušė auksinė valanda . P.s. įšvada kai batka lietuvos sienos nebesaugo , lenda kiaurai visi kas netingi . Vuo trisdešimt metų mum protą dulkino kaip rusą sustabdys , o pasirodo su keliais driskiais susitvarkyt negali , kariautojai blt. ....
 21. Srovė akūmuliatoriui pofig , jos pasiima tiek kiek jam reiks . Įtampa , jei per didelė užverda akūmas . Įtampos max vasarai - 14,4v , žiemai - 14,7v .
 22. wydas63

  Pasaulio įvykiai

  Nu , kad ne , ne viskas . Ukraina , kaip ir Krymo autonominė respublika , bolševikų dirbtinai sukurti dariniai , paskaityk Šapokos Lietuvos istoriją ir ten jokios Ukrainos nerasi . Krymo respublika sukurta netgi anksčiau , yra ir buvo atskiri dariniai . Krymas Ukrainos sudėtine dalim , bet ne dalimi !!! Ukrainos valstyb4s patapo va šituom potvarkiu . Ta prasme sovietinių bolševikų valia . O toliau skaityk Krymo valstybinio suveriniteto deklaraciją (kūrios niekas kiek žinau nėra ginčijęs) , ten aiškiai apibrėžtas teritorijos ir supančio vandens šeimininkas . Taip , kad tas kas neigia Krymo autonomijos apsisprendimus but vienos ar kitos šalies dalim ar išvis but nepriklausomu , ir yra tikrasis okupantas arba tiksliau pretendentas į tokius . Geros dienos ir linksmų švenčių .
 23. wydas63

  Pasaulio įvykiai

  Nuo kada ten ukrainos vandenys ir kas tos ukrainos išvis prašė kištis i Krymo pusiasalio reikalus , a ?
 24. wydas63

  Pasaulio įvykiai

  Laivas ne vien naikintuvo taikily buvo atsidūręs , rimto incidento atveju jo šansai buvo lygūs nuliui . Vot ir klausimas , jeigu taip siekiat taikos kokio velnio tampyt rusams nervus . Adekvati reakcija būt , tokius atsiprašant debiliškus poelgius griežtai pasmerkt , nežiūrint jog taip pasielgė bloko partneris . Jei tokiem " britiškiem humoristams" laiku kelio nieks neužkirs , labai nuspėjama ko susilauksim ...
 25. wydas63

  Pasaulio įvykiai

  Tada logikos - nulis , jei tai ištikro visuotinai pripažinta kaip Ukrainos teritoriniai vandenys , tie tavo anglai paskutiniai lohai ... ba tiesiog privalėjo rusą nubaust už savivalę o ne nešt pampersus kuo toliau nuo jūjų .
×
×
 • Create New...