Jump to content

Pienmėgys

Ekspertai
 • Pranešimai

  2.586
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  20

Pienmėgys paskutinį kartą gavo apdovanojimą Spalio 30 2020

Pienmėgys paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

3 Prenumeratoriai

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Not Telling

Miestas

 • Miestas
  Skaudvilė

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Pienmėgys pasiekimai

Senbuvis

Senbuvis (5/5)

282

Reputacija

 1. Pienmėgys

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Na, Veryganai praeitą pavasarį tik įstatymais veikė.
 2. Pienmėgys

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Aha. Tai čia ta "stipri medikų ir teisininkų komanda", kuriai kita stipri (didesnioji medikų ir teisininkų visuomenės dalis) griežtai prieštarauja??? O pvz, vėl skaičius ir šaltinį iš kur ėmėte informaciją kad yra "solidarių ir žmonių kurie turėdami galimybę naudotis gp" juo nesinaudoja?? Kaimyno kumelė sakė jums??? Na, nemandagūs stuobriai iš tikro "neprivalo ataskaitų dalinti" tai matyti iš jūsų išsiauklėjimo.
 3. Pienmėgys

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Tai ta ekspertų taryba, kuri veikia prie vyriausybės ir teikia rekomendacijas, pvz prof Stankūnas irgi neturi medicininio išsilavinimo??
 4. Pienmėgys

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Na, aš kaip tik ir esu normalus oponuojantis, prašantis nurodyti savo šaltinius. Tai dar kartą pasikartosiu mokykloje buvusiam debatų klubo nariui (kurio tie debatai mandagumo nei kiek neišmokė) nurodykit šaltinį iš kur jūs ėmėte tuos "aukštesnios kategorijos specialistus"?? Juk jūs ir naudojote iš kažkur tą šaltinį, tai būkit malonus, pasidalinkit juo čia su kolegomis, kad mes čia visi galėtume prikristi prie išminties... Na, nesu landsbergininkas, nors esu tremtinys, politinio kalinio vaikas, užaugęs ten kur šalta, ir kurio du broliai amžiams ten liko, nes kapų atsekti nebeina. Labiau tradiciniams liberalams prijaučiu.
 5. Pienmėgys

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Tai atsakysit dėl tų "aukštesnės kategorijos specialistų"??? ar pripažinsit, kad esat eilinis trolis bandantis atidirbti kažkokią sau suprantamą naudą??
 6. Pienmėgys

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Tai kaip dėl tų "aukštesnės kategorijos specialistų"??? Kur radot?? Kas tie teisuoliai, iššaukę tokį šventą pasipiktinimą mūsų valdžios veiksmais?? Ar čia po to Kauno šamurliako, tik nelabai koncentruoto tokios haliucinacijos kyla??
 7. Pienmėgys

  Kas vyksta Lietuvoje?

  na, va skaitau viską, matau tik tai ką noriu.. Tai reiškia, kad Izraelio (kurio piliečių saugumas ir saugojimas neabejotinas) valdžia, skiepijanti nuo 12 ir ketinanti skiepyti dar jaunesnius, visiškai durna, Jungtinių Valstijų, Jungtinės karalystės ir masės kitų šalių jei tik gaunačių pakankamai vakcinų ir skiepijantys nuo 12 metų yra visiški idijotai neklausantys tų "aukštesnės kategorijos specialistų"??? Ne vien mūsų Lietuvėlė, įsidėmėkit, tamsta, ne vien?? Kuriame viešame tualete vietoj Gritės buvo padėtas tas šaltinis kurime radote tokį dalyką parašytą?? Ar kurioje klounų laidoje girdėjote??
 8. Pienmėgys

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Demokratija, gerbiamas Arbatini, yra daugumos valdžia. Demokratiškai išrinkta valdžia... Ir nesvarbu, ar balsavome už ar prieš, iki sekančių rinkimų vykdome šitos valdžios nurodymus... kol galėsime išsirinkti kitą. ta pati Danija nuo mūsų skiriasi tuo, kad vykdo savo valdžios nurodymus. O pas mus.... Tik mano nuosava nuomonė teisinga, ir dvėskit visi kiti tuntais kol manęs tai nepalietė... Susikūriau sau kreivą pasaulio vaizdelį ir viską darau pagal savo sukurtą kreivumą.
 9. Pienmėgys

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Man kyla toks įspūdis, kad didelei daliai mūsų bendrapiliečių didžiulis malonumas daryti priešingai, negu rekomenduoja ar prašo (ar reikalauja) mūsų šalies demokratiškai išrinkta valdžia.. Tai galima pavadinti visaip.. Sovietizmo ar putinizmo ar lukašenkizmo nostalgija, ar pavianų būrio tvarka kai alfa pavianui nematant stengiamasi jo patelę panaudoti.... hmmm ... pagal paskirtį... Ir lėkimas myžčiojant kuo toliau, kai užklumpama.. Durnas protestas prieš pastangas kovoti su virusu pasiimant svetimą GP ir didžiuojantis koks krūtas nes dar nepagavo.. Linkčiojimas į Daniją ar Švediją ir kartu didžiulis lojimas dėl "sugedusių" sąntykių su Tarakonija ar Arbatija..
 10. Pienmėgys

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Na, taip... Bet juk paties sumokėti mokesčiai (kaip ir mano, ir kitų kolegų) eina ir policininkų, ir medikų, ir karių ir valdinikų ir mokytojų... nieko neužmiršau? atlyginimams... ir keliams ir mokykloms.. t.y. bendrai gerovei. tam ir esame valstybė.
 11. Pienmėgys

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Už juos mokama iš biudžeto. Žinoma, tai tik pinigų perskirtymas, bet taip yra.. Ir kai turi 35 metus stažo, gali nebemokėti (neturėdamas oficialios veiklos, nebūdamas bedarbiu ir panašiai), bet medicinos paslaugas gausi, nes PSD moka valstybė
 12. Pienmėgys

  Kas vyksta Lietuvoje?

  https://osp.stat.gov.lt/lietuvos-gyventojai-2020/mirtingumas/vidutine-tiketina-gyvenimo-trukme Žinoma, per begemotus dabar truputį sutrumpės....
 13. Pienmėgys

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Reikėjo geriau dirbti.. Po 42 metų stažo gaunu be kelių eurų kilogramą ir dar noriu dirbti.. Nereikėjo gaunančiam sutikti dirbti be popierių norint gauti grašį daugiau, gautų ir jis daugiau..
 14. Pienmėgys

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Kolega Voras!! Ir pedagogai ir policija ir pasienis irgi moka PSD. Nuo atlyginimų, mokamų iš biudžeto, bet moka. Ir PSD niekur kitur, kaip į sveikatos apsaugą, nenueina... Kitas dalykas, kaip ten panaudojama... pvz, kaip prasideda "kompetencijų gerinimo" seminarai gydytojams ar pedagogams, kitaip kaip lėšų išpielinimu to nepavadinsi... O besipiktinantiems farmacijos uždarbiais reikia pasakyti, kad pas mus yra tūkstančiai (gal net šimtai tūkstančių) besipiktinančių žemės ūkio gaunamom išmokom... Taip kad pavydo dantų griežimas..... hmmm.. mūsų nacionalinis sportas
 15. Pienmėgys

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Na, vakcinos veikia ne visiems (ne visada), tai aišku. Skiepyti virusą nešioja, tai irgi jau suprantama. Tuomet visiems burnojantiems ant valdžios klausimas:- Ką, jūsų manymu, valdžia turi daryti, kad jums įtiktų?? Tik nesakykit, kad nieko, paleisti laisvai ir vėl susitaikyti su 40 mirčių per dieną ir negalėjimu prieiti prie gydymo paslaugų. Dabar populiariausias pasakymas, kad valdžia nekalba su žmonėmis, nekomunikuoja. Na, pasakykit man, senam durniui, kaip ta valdžia turi komunikuoti??? Kasčiūnas su Saudargu per užpraeitą mitingą išėjo ir kalbėjo ir ką??? Daug atsirado norinčių pasiginčyti??
×
×
 • Create New...