Jump to content

Pienmėgys

Ekspertai
 • Pranešimai

  2.411
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  19

Pienmėgys paskutinį kartą gavo apdovanojimą Vasario 7 2018

Pienmėgys paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

2 Prenumeratoriai

Apie Pienmėgys

 • Rangas
  Ekspertas

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Not Telling

Miestas

 • miestas
  Skaudvilė

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pienmėgys

  Pieno kainos

  Tai čia jau kelinta diena... aš važiavau ketvirtadienį (praeitą savaitę) jau judėjo.. Jie tikrai tai daug metų daro.. Ir ten ne su fermos, o su bendrovės vadovu kalbėti reikia.. galiu telefoną į PM parašyti.
 2. Pienmėgys

  Pieno kainos

  Būtini kukurūzai ( silosas ir grūdainis) ir visai tų kombinuotų mažiau reikės...Bet reikės. Ir iš tikro, geriausia gamintis pačiam, pritaikytus prie savo apėmingų o ne standartinius, pritaikytus niekam.
 3. Pienmėgys

  Pieno kainos

  Pvz, Šakių rajono vidurys irgi pašarų sočiai prisigamino...
 4. Pienmėgys

  Pieno kainos

  Na, ne visada 50/50 gerai... Kiek grūdų su kombinuotais šersit?? Yra atvejų, kai 80 proc kukurūzų siloso šeria, tiesa, tuomet jau racione šiaudų reikia..
 5. Pienmėgys

  kukuruzu smulkinimas

  Tegul ūkininkai tvarkingai šeria o dedant gerai sumina ir kaitimo nebus. Ir teisingai kolega kestoxs rašo, svarbu labai, kiek per dieną sušersi..
 6. Pienmėgys

  kukuruzu smulkinimas

  du ūkiai po porą tūkstančių tonų kukurūzų siloso kiekvienas jau uždengia šiandien tranšėjas.
 7. Bus vėlai. Šį rytą apie Pagėgius žiūrėjau, tai kitą savaitę mirtinai reikia imti.. Nes pusė grūdo jau krakmolas, kitą savaitę bus du trečdaliai, nes karšta..... Vėliau mažėja įsisavinamumas...
 8. Šiaip tai vertė kukurūzų siloso yra krakmolo procente visoje masėje... ir vienodai rodo, kiek ten tų burbuolių.. Jei dvi burbuolės po 400 grūdų, o viena gali ir 1000 turėti (pernai tokią mačiau).
 9. Pienmėgys

  Pieno kainos

  Na, kad stambieji pabėgo, ne visai tiesa..... birželio 1d tvirtai žinau 40 tonų/dienai "pabėgo" iš stambaus perdirbėjo į Pienas lt... dėl kainos. nes kooperatyvas moka daugiau.. ir iki šiandien moka... Ir kiek žinau, ne vien baltymų koncentratas galėjimą mokėti ten nulemia....
 10. Tai ir yra mineralinis junginys kaip kreida... tik kreida yra kalcio junginys su anglies rūgšties liekana (karbonatas) o šis produktas- kacio junginys su fosforo rūgšties liekana.. kažkokio būdingo labai kvapo neturi..
 11. Seniai žinomas dalykas iš kalcio fosfatų grupės... Trūkstant racionuose fosforo ganėtinai dažnai tenka papildyti mono, di, ar tri kalcio fosfatais.. Labai aktualu tiems, kas laiko dedekles.. Karvėms mažiau reikšminga, nes daug fosforo karvės gauna iš rapso rupinių ar išspaudų, ir ankštinių (liucerna, dobilai). esant ne didesniems už vidutinius primilžius, paprastai šio elemento pakanka.... Būna, kai primilžiai tikrai geri, pradeda trūkti traukinamoms karvėms, sumažinus koncentratus... tada tenka pildyti... Na, ir premiksuose paprastai fosforo yra ir labai panašia į čia aptariamą forma.
 12. Tai priklausys nuo to, kiek šersit.. Visiškai pakeisti šienainį žinoma, neišeis. Priklausomai nuo krakmolo kiekio racione ir efektyvios ląstelinos poreikio atrajojimui galima įvairius kiekius sušerti.. Tik, žinoma, reikia suprasti, kad šiaudai pagalbinis pašaras raciono sureguliavimui, o ne žaliava pieno primilžio didinimui... Na, dar gali būti priemone išgyventi, neturint pakankamo kiekio pašarų..
 13. Na, dar žydėjimui gero lietaus užmelsti, ir apie raciono grūdinę dalį beveik bus galima užmiršti, krakmolo užteks iš šio grožio...
 14. Šeriam tris ar keturis kartus..
 15. Na, jei pažiūrėti iš kainos ir kokybės tolygumo pusės žinoma, kaupas prieš ruloną išlošia visiškai.. Jau nekalbant apie tranšėją. Rulonas gaunasi daugiau kaip dvigubai brangesnis (už tranšėją), ir kokybė kiekviename kitokia.
×
×
 • Create New...