Jump to content

Pienmėgys

Ekspertai
 • Pranešimai

  2.404
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  19

Pienmėgys paskutinį kartą gavo apdovanojimą Vasario 7 2018

Pienmėgys paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

2 Prenumeratoriai

Apie Pienmėgys

 • Rangas
  Ekspertas

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Not Telling

Miestas

 • miestas
  Skaudvilė

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Šiaip tai vertė kukurūzų siloso yra krakmolo procente visoje masėje... ir vienodai rodo, kiek ten tų burbuolių.. Jei dvi burbuolės po 400 grūdų, o viena gali ir 1000 turėti (pernai tokią mačiau).
 2. Pienmėgys

  Pieno kainos

  Na, kad stambieji pabėgo, ne visai tiesa..... birželio 1d tvirtai žinau 40 tonų/dienai "pabėgo" iš stambaus perdirbėjo į Pienas lt... dėl kainos. nes kooperatyvas moka daugiau.. ir iki šiandien moka... Ir kiek žinau, ne vien baltymų koncentratas galėjimą mokėti ten nulemia....
 3. Tai ir yra mineralinis junginys kaip kreida... tik kreida yra kalcio junginys su anglies rūgšties liekana (karbonatas) o šis produktas- kacio junginys su fosforo rūgšties liekana.. kažkokio būdingo labai kvapo neturi..
 4. Seniai žinomas dalykas iš kalcio fosfatų grupės... Trūkstant racionuose fosforo ganėtinai dažnai tenka papildyti mono, di, ar tri kalcio fosfatais.. Labai aktualu tiems, kas laiko dedekles.. Karvėms mažiau reikšminga, nes daug fosforo karvės gauna iš rapso rupinių ar išspaudų, ir ankštinių (liucerna, dobilai). esant ne didesniems už vidutinius primilžius, paprastai šio elemento pakanka.... Būna, kai primilžiai tikrai geri, pradeda trūkti traukinamoms karvėms, sumažinus koncentratus... tada tenka pildyti... Na, ir premiksuose paprastai fosforo yra ir labai panašia į čia aptariamą forma.
 5. Tai priklausys nuo to, kiek šersit.. Visiškai pakeisti šienainį žinoma, neišeis. Priklausomai nuo krakmolo kiekio racione ir efektyvios ląstelinos poreikio atrajojimui galima įvairius kiekius sušerti.. Tik, žinoma, reikia suprasti, kad šiaudai pagalbinis pašaras raciono sureguliavimui, o ne žaliava pieno primilžio didinimui... Na, dar gali būti priemone išgyventi, neturint pakankamo kiekio pašarų..
 6. Na, dar žydėjimui gero lietaus užmelsti, ir apie raciono grūdinę dalį beveik bus galima užmiršti, krakmolo užteks iš šio grožio...
 7. Šeriam tris ar keturis kartus..
 8. Na, jei pažiūrėti iš kainos ir kokybės tolygumo pusės žinoma, kaupas prieš ruloną išlošia visiškai.. Jau nekalbant apie tranšėją. Rulonas gaunasi daugiau kaip dvigubai brangesnis (už tranšėją), ir kokybė kiekviename kitokia.
 9. Žiedynų formavimasis. Visai prieš pradedant žydėti. Vieną kartą- taip, reikia.
 10. Geriausia (daugiausia baltymų, mažiausiai ląstelienos) butonizacijos fazėje.
 11. Gerai esu įkalęs į septintą dešimtį bet su šienu tokio dalyko neteko girdėti...
 12. Na, riebalai šokinėja daugiausiai visose bandose, ir kur dvidešimt karvių ir kur penki šimtai.. Taip yra todėl, kad jie piene pasiskirstę netolygiai, labai daug reiškia talpos sumaišymas, pasėmimas, netgi tai ar iš kaušelio pirmiau pieninei pilame ar PT, gali ir natūraliai svyruoti nuo pašaro išrūšiavimo, bandos ramybės ir ypač gromuliavimo trukmės. Ir tiriant Laktoscope prietaisu, paklaida 0,04, ganėtinai didelė. Baltymai tuo tarpu svyruoja daug mažiau, piene pasiskirstę tolygiai, tyrimo paklaida mažesnė 0,02 jei teisingai atsimenu, taigi kitimas didelis būti negali. Laktozės kiekis (pieno cukraus) daugiausia priklauso nuo šviežiapienių karvių kiekio bandoje, ir stipriai svyruoti natūraliai tikrai kas antrą dieną negali. Taigi, su riebalų svyravimu dažniausiai tenka susitaikyti, tuo tarpu baltymų ir laktozės ryškūs svyravimai kelia labai didelius įtarimus....
 13. Galima, žinoma, ir taip manyti. Kažin kiek karvių banda, jei vieną išėmus, (įsivaizduokim, kokie turėjo būti jos riebalai) tiek bendro pieno riebalai krinta?? Kartu su laktoze, kuri šiaip jau per tokį tarpelį tiek šokinėti iš principo negali..
 14. Nei tas kiekis didelis, (bandos vidurkio nežinom, kolega tik apie konkrečią labai gerą karvę kalbėjo) nei riebalai kažkokie.. santykis gi nepabėgęs... Įvertinkit ir tai, kad banda "trūkstanti". T.y. ganėtinai mažai šviežiapienių. O jei pas jūsų karvutes kepenyse buvo pūliniai, tai ganomos karvutės turbūt??
×
×
 • Create New...