Jump to content

Pienmėgys

Ekspertai
 • Pranešimai

  2.341
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  19

Pienmėgys paskutinį kartą gavo apdovanojimą Vasario 7

Pienmėgys paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

1 Prenumeratorius

Apie Pienmėgys

 • Rangas
  Ekspertas

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Not Telling

Miestas

 • miestas
  Skaudvilė

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pienmėgys

  Pieno kainos

  Šeštą kartą iš eilės (GDT) nukrito jau 13,5 proc nuo gegužės, kai paskutinį kartą kilo...
 2. Pienmėgys

  Kukurūzų silosui auginimo technologijos

  Na, iš žolės, kokia ji bebūtų, sunku iš hektaro tiek masės gauti... Net per visą sezoną, net intensyviai žalieną naudojant.. Baltymų kukurūze mažiau, bet gero ir pigesnio krakmolo kiekis didžiulis.. Ypač šiemet, kai pašarinių grūdų kaina kosminė..Taip, kukurūzai reiklūs technikai ir technologijoms, bet pvz, kaitimas tranšėjoje tik dėl elementaraus nesumynimo tinkamai, o ne dėl kažko kitko..
 3. Pienmėgys

  Kukurūzų silosui auginimo technologijos

  Ne, tikrai neteisingai. Jei su grąžtu, dalinat tranšėją į sektorius, darot bent penkias skyles, kratot į didelį kibirą, kibirą išverčiat ant švaraus sauso betono, viską stipriai išmaišot iki smulkiausių dalelių..... iš įvairių mišinio vietų susirenkat pusę kg mišinio...... ir užlaminuoji.. Bus kažkas panašaus į vidutinį pavyzdį.. Kaip iš tranšėjos, kas graibotės angliškai:-https://www.rockriverlab.eu/en/informationen/wissenwertes/ kas nesigraibot, tam yra transleiteris... Jei į lietuvių vertimą sunkiai suprantat, verskit į rusų (kas dar suprantat)
 4. Pienmėgys

  Kukurūzų silosui auginimo technologijos

  dėl tyrimų... daro Dotnuvoj, visai į dausas, daro pieno tyrimai visai pakenčiamai (kurį metodą pasirinksit). Kiečiausi tyrimai šiandienai Vokietijoje, Rock River laboratorijoje... tik reikia atsiminti, tam, kad tyrimai būtų geri ir teisingi silosas turi būti įrūgęs jau (susifermentavęs) ir teisingai paimtas pavyzdys...
 5. Pienmėgys

  Kukurūzų silosui auginimo technologijos

  tai grybų džiovyklėje pakepkit....
 6. Pienmėgys

  Kukurūzų silosui auginimo technologijos

  O kiek SM masėje, bent maždaug??
 7. Pienmėgys

  Pieno kainos

  Kolega Karve, teks mokytis kukurūzus auginti... Vakarų (pietvakarių) Lietuvoje kukurūzai visai neblogi, jei nuimsim, labai padės išgyventi ir pieno nesumažinti.
 8. Pienmėgys

  Kukurūzų silosui auginimo technologijos

  Tikrai. Nebent visai neturit šienainio ir iš karto norit turėti efektyvios ląstelienos kiekį, reikalingą atrajojimui.
 9. Pienmėgys

  Melžiamų karvių šėrimas

  Įdėsit šiaudų, dar labiau kris pienas ir dar didės (nedaug) pieno riebalai. Jaučiu, kad pas jus labai mažai bandoje šviežiapienių... Nes laktozė daugiausia parodo laktacijos tarpsnį.. Karvės po apsiveršiavimo kažkur mėnuo (jei nekankinta acidozės ar ketozės) laktozė didžiausia, toliau po truputį krinta.. Laktozė - pieno cukrus , prisiminkim, kada pas karvę "saldus pienas".....
 10. Pienmėgys

  Avių liga

  Kelintais ėriukais viduriuojančios avys??Jei antibiotikai padeda- ne acidozė.... Ganykloje avys?? Bandykit sušerti 20 gr magnio oksido viduriuojančioms, galėtumėte atskirti ir pastatyti ant šieno su šiaudais kuriam laikui. Tuos 400 gr traiškytų atidavinėkit per du kart dienoje. Ėriukus teks papildomai maitinti pieno pakaitalais, o mamas brokuoti,
 11. Pienmėgys

  Avių liga

  Avižas sveikus grūdus davėt at maltas?? po kiek per kartą? Gaudavo normą konkreti galva ar būriui supildavot?? Ar tos, kur '"tryda leidzia" po apsiėriavimo iškart?? Tos kur ėda, ir kur serga, ar po vienodai atrajoja?? Kaip tankiai atrajoja išvis?? Mineralai, kolegos, čia ne prie ko.... jų poveikis lėtas, ir nuo jų trūkumo staigaus ir akivaizdaus svorio kritimo nebus.. kaip ir nuo vitaminų.. Šiaip tai viduriavimas paprastai acidozės požymis, padėkit sodos, tegul rupšnoja.. Avytės ganykloje?? Su koncentratais galima kažkaip magnio oksido suduoti..
 12. Pienmėgys

  Avių liga

  Tai va, kad apsiėriavus..... KOlega rašo, kad prieš ėriavimąsi..
 13. Pienmėgys

  Avių liga

  Kas jums sakė apie mėsos kaulų miltų trūkumą??? Kai renkatės informaciją apie šėrimą, kritiškai žiūrėkit į tai, ką rekomenduoja JAV, Australijos šaltiniai... Pas juos mėskaulius atrajotojams šerti leidžiama (na, gana griežtai reglamentuota, kokius ir kam) o ES - griežtai draudžiama.. Iš ko sprendžiate, kad avytėms ketozė?? Iš to, ką rašote, tai nelabai... Ketozė gyvuliams būna po apsivaikavimo savaitė ar dvi (kartais ilgiau), kai avytė (ar karvė) po apsivaikavimo gali suėsti mažai (visai prieš apsivaikavimą pašaro suėdimas krinta, o energijos poreikis didėja (vaisius labai auga)). Bet kad būsimos mamos tuo metu pastebimai mestų svorį...., taip nebūna. Nebent jūs jas ant visiškos bado dietos laikėt tuo metu..
 14. Pienmėgys

  Kukurūzų silosui auginimo technologijos

  Krakmolas... krakmolas.. labai kokybiškas, lėtai ir tolygiai skylantis krakmolas, duodantis energijos visą baltymų skilimo laiką prieskrandyje, užtikrinantis maksimalų mikrobinio baltymo augimą, ir to baltymo augimo metu išsiskiriančias laisvas riebalų rūgštis.. Nei vieno kito lietuviško grūdo krakmolas neprilygsta kukurūzų krakmolui (artimiausi miežiai)..
 15. Pienmėgys

  Tiesioginiai produkcijos pardavimai ir marketingas

  O tai kuo penėjimui blogai soja ir kukurūzai?? Sakykim, lietuviški kukurūzai??
×