Jump to content

Pienmėgys

Ekspertai
 • Pranešimai

  2.549
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  20

Pienmėgys paskutinį kartą gavo apdovanojimą Spalio 30 2020

Pienmėgys paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

3 Prenumeratoriai

Apie Pienmėgys

 • Rangas
  Ekspertas

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Not Telling

Miestas

 • Miestas
  Skaudvilė

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. kad virškinamumas svarbiau... neteko dar niekur šių metų žolių tyrimų matyti.., o smulkintuvų laboratorijos kažkokius vėjus rodė.baltymai žemiau 10.
 2. Raudonių ūkis kažką stumdydavo, jei iki jūsų pasiekia. Jei ne, galiu duoti kontaktus:- http://www.raudoniai.lt/lt/produkcija/
 3. Pienmėgys

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Ačiū, kraštieti, jau ir aš supratau, kad diskusija be tikslo.. Prasideda argumentai .. į kuriuos ir atsakyti nėra ką..
 4. Pienmėgys

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Kokiu tyrimu?? Turit galvoje testus?? Kuriuos? PGR? Ar mirčių skaičiais irgi negalima remtis?? Nuėjus į bet kurias kapines, šviežų kauburių skaičius irgi tik vaidenasi??
 5. Pienmėgys

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Kolega Sole, gal būtų galima detaliau apie tą PSO patarimą nesiremti tyrimo statistika. Koks tai tyrimas?Kur jis yra išspausdintas?? Kas jį pasirašė? Kas veda ir renka statistiką?
 6. Pienmėgys

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Nesupratau, kur aš paminėjau tyrimą ?? Ar statistiką??
 7. Pienmėgys

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Turiningas patarimas... Išvertus į lietuvių kalbą:- "Bet kuri valdžia yra tam, kad kenktų žmonėms". Jei kas žinot, kas tai yra tai labai kaip iš kunigaikščio Kropotkino raštų. Žinomo anarchisto.
 8. Pienmėgys

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Gripas užsidėjo kaukę... ir dingo.
 9. Pienmėgys

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Na, skaitau, skaitau..... ir vėl skaitau... Ir kilo toks klausimas... Kolega Zvanai, kolega Sole, na ir kiti panašiai manantys.. Jūs gi skaitot (manot), kad visi mokslininkai, visos vyriausybės, Europos Sąjungos institucijos tame tarpe ir mūsų vargšė valdžia (dabartinė ir buvusioji) apgalvotai ir samoningai klaidina mus visus, apgalvotai ir samoningai kenkdama mums (ir visos Europos, pasaulio su mažomis išimtimis tautoms) uždarinėja mus į karantiną, leidžia į raumenis kažkokią kenksmingą buzą......siekdami kažkokių tikslų?? Gal kas nors galėtumėte įvardinti tuos jų siekiamus tikslus?? Ir gal k
 10. Krūvos patirties su šienainiu, atidarytu ir šertu po 14 dienų nuo uždengimo. Tiesa, visada šerta buvo ne vienas šienainis, dažniausiai su kukurūzų silosu ir kitkuo. Grynai varpinės yra buvę ir be konservantų. Na, grynų ankštinių nebandęs ir nenorėčiau bandyti.
 11. Na, ten aiškiai neparašyta, kad karvėms netinka. Ten parašyta kad "suriša amoniaką". O jei savininkas supranta savo karvių medžiagų apykaitą, tai ir suprasti turi, kad amoniako surišimas karvei (virškinimui/ fermentavimui) tik kenkia... Yra normatyvai, kiek to amoniako prieskrandyje turi būti. Ir rekomendacijos, kad tie normatyvai bent 120 proc būtų vykdomi, jei rezultato norim..
 12. na, taip, šitas. Ir šioje brošiūroje, be visa ko labai aiškiai parašyta, kodėl šio produkto nereikėtų šerti karvėms. "Suriša amoniaką"... Normalus raciono skaičiuotojas iš visų jėgų stengiasi, kad amoniaką valgančioms bakterijoms būtų ką valgyti, kad jos augtų (pasigamintų daugiau mikrobinio baltymo). Tam į raciono baltyminę dalį dedami labai lengvai skaidomi baltymai (tie patys žirniai pupos, atsakingais atvejais net karbamidą tenka dėti), o čia suriša..... Monogastriniams (kiaulėms, vištoms) tai teigiamybė, o atrajotojams- minusas, ir didelis..
 13. Tie kas šeria , šeria po 100 gr/karvei/dienai... Tipo- "profilaktikai". Kai paklausi, ko profilaktikai, tai atsakymai nuo toksinų iki ketozės ir acidozės.. Tuščias dalykas.
 14. Na, bet juk jame nieko ir neturi būti?? Kaip ir bet koks toksinų surišėjas ZEOLIT yra mineralinė kempinė, kurios dalelių vidaus plotas daug kartų viršija išorinį plotą (dėl akytumo). Ir sugeria viską, kas pasitaiko pakeliui, kad išnešti viską, ką sugėrė iš organizmo per tą galą, kur ne burna. Bet taip veikia absol visi toksinų surišėjai. O visokios zaunos apie biologinį skaidymą, patikėkit, tikrai labai mažai pagrindo turi. Daugiausia,kas būna padaryta toksinų surišėjuose, tai kokiu nors būdu (dažniausia temperatūra) suaktyvinamos įgeriamosios savybės, ir tik tiek. O tai ką, Mycofix
 15. Apskritai tai jokios. Tokia mano privati nuomonė. Bet yra Lietuvoje krūva toksinų surišėjų karvėms propaguotojų ir mylėtojų, tai jiems aš sakau, kad egzistuoja dešimt kartų pigesnis (apie 200 eur/tona) produktas, veikiantis absoliučiai taip pat kaip ir dauguma toksinų surišėjų.. Toks buvęs bankininkas Slovėnišką ar Slovakišką stumdo kartu su latviais.
×
×
 • Create New...